خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
من مخابرات رو تخلیه کردم. رفتم سمت فن اوا. سرویس 8 مگ گرفتم. هنوز بعد دو روز وصل نشده. وصل که شد تست میکنم و سرعت ها و پینگ و در کل کیفیتش رو همینجا اعلام میکنم.
بالاخره سرویس منم وصل شد.
حدود یک هفته میشه اقدام کردم.3 روز زمان برد مخابرات برام تخلیه کنه ( مثل اینکه داشتن برای تخلیه کردن لج بازی میکردن) چون قبلا ظرف کمتر از 48 ساعت خط رو تخلیه کرده بودم.
بعدش هم خوردیم به شلوغی ها و دوباره خط از طرف مخابرات رانژه نمیشد. تا که رسیدیم به روز شنبه.
شنبه که تماس گرفتم به فن اوا گفتن که وصل شدی ولی من لاین نداشتم. با تماس با پشتیبانی مشهد و تهران فرداش کارشناس فرستادن که سر خط رو تست کنه که اونم موفق به وصل نشد.
امروز هم که تماس گرفتن که وصل شده و چک کردم و درست بود منتها سرویس 8 مگ رو روی 4 مگ بسته بودن که بهشون گفتم هموجا که پشت خط بودم ظرف 20 ثانیه درستش کردن.
الان حدود 950 تا یک مگابایت دانلود دارم. فعلا چون تازه وصل شده نمیشه نظر قطعی در مورد کیفیتش داد. ولی بعد تست پینگ و استفاده بعد از چند روز نظرمو در مورد کیفیتشون بازم همینجا اعلام میکنم.
نکته خوبی که نسبت به مخابرات در فن اوا دیدم پشتیبانی خوبشون بود. بیشتر از اینکه من پیگیر باشم اونا به من زنگ میزدن و چک میکردن.
سرعت شبانه رو هم باید چک کنم ببینم چطوریاس. و همینطور سایت های رایگان و سایت های ترافیک داخلی.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
حدود یک هفته میشه اقدام کردم.3 روز زمان برد مخابرات برام تخلیه کنه ( مثل اینکه داشتن برای تخلیه کردن لج بازی میکردن) چون قبلا ظرف کمتر از 48 ساعت خط رو تخلیه کرده بودم.
بعدش هم خوردیم به شلوغی ها و دوباره خط از طرف مخابرات رانژه نمیشد. تا که رسیدیم به روز شنبه.
شنبه که تماس گرفتم به فن اوا گفتن که وصل شدی ولی من لاین نداشتم. با تماس با پشتیبانی مشهد و تهران فرداش کارشناس فرستادن که سر خط رو تست کنه که اونم موفق به وصل نشد.
امروز هم که تماس گرفتن که وصل شده و چک کردم و درست بود منتها سرویس 8 مگ رو روی 4 مگ بسته بودن که بهشون گفتم هموجا که پشت خط بودم ظرف 20 ثانیه درستش کردن.
الان حدود 950 تا یک مگابایت دانلود دارم. فعلا چون تازه وصل شده نمیشه نظر قطعی در مورد کیفیتش داد. ولی بعد تست پینگ و استفاده بعد از چند روز نظرمو در مورد کیفیتشون بازم همینجا اعلام میکنم.
نکته خوبی که نسبت به مخابرات در فن اوا دیدم پشتیبانی خوبشون بود. بیشتر از اینکه من پیگیر باشم اونا به من زنگ میزدن و چک میکردن.
سرعت شبانه رو هم باید چک کنم ببینم چطوریاس. و همینطور سایت های رایگان و سایت های ترافیک داخلی.
خطتتون فیبر بوده یا مسی:-?

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
‌پینگش رو چک نکردی؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام
من الان نت مخابرات رو دارم
میخواستم شاتل بگیرم ولی گفت فیبر نوریه و نمیتونید از شاتل بگرید
شرکتی به غیر مخابرات هست که برم بگیرم؟؟؟؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
من امروز متوجه شدم که اون ترافیک داخلی واقعا کاربرد زیادی داره lol میزان مصرف ماه گذشته من:

y9vh_01555.jpg

حالا اگر فقط ترافیک داخلی رو در نظر بگیریم :))

69us_012222.jpg

یکی دو تا شرکت هستن که واسه دانلود و این چیزها سایت مخصوص دارن ولی حداقل برای پارس آنلاین، ترافیک داخلی کوچکترین ارزشی نداره انگار :D

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
من امروز متوجه شدم که اون ترافیک داخلی واقعا کاربرد زیادی داره lol میزان مصرف ماه گذشته من:

y9vh_01555.jpg

حالا اگر فقط ترافیک داخلی رو در نظر بگیریم :))

69us_012222.jpg

یکی دو تا شرکت هستن که واسه دانلود و این چیزها سایت مخصوص دارن ولی حداقل برای پارس آنلاین، ترافیک داخلی کوچکترین ارزشی نداره انگار :D
من اتفاقا نصف مصرفم داخلی بوده!:Dهمش تو آپارات گیم پلی یا فیلم سینمایی میدیدم بازی و چیزام از شاتل لند دانلود میکردم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر