خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
بخاطر اینه که ساعت 2-3 درست شد این قضیه! در ضمن شهر به شهر ممکنه فرق بکنه! در هر صورت فعلا اوضاع عادی شده حرفی که زدم هم مال دیشب بود نه امروز صبح.
خو شما که خراب شدنشو میگی درست شدنشم بگو!:D تشکر:D

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
سلام به همه دوستان

من از چهارشنبه هفته پیش اینترنت ADSL شرکت های-وب رو خریدم و فعال کردم.
برام تو مدت دو روز 24 گیگ مصرف زدن در حالی که مطمئنم نهایت بیشتر از یکی دو گیگ استفاده نکردم ( که با فرمول نسبت 1 به 4 ترافیک بین الملل خودشون حساب کنی نهایتش میشه 16 گیگ) چون اصلا نه چیزی دانلود کردم ونه تلگرام و اینستا وصل بود.

خواستم ببینم دوستای دیگه که اینجا های-وب دارن با همچین مشکلی رو به رو شدن تا حالا؟

من اینترنت 3 ماهه سرعت 2 مگ گرفتم با ترافیک ماهی 160 گیگ که میشه در حقیقت40 گیگ بین الملل.

خواستم بدونم اگه دزدن از الان به دانلود کردن فیلم و بازی دل نبندم.

• Like
Reactions: sajadpacc7

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
سلام به همه دوستان

من از چهارشنبه هفته پیش اینترنت ADSL شرکت های-وب رو خریدم و فعال کردم.
برام تو مدت دو روز 24 گیگ مصرف زدن در حالی که مطمئنم نهایت بیشتر از یکی دو گیگ استفاده نکردم ( که با فرمول نسبت 1 به 4 ترافیک بین الملل خودشون حساب کنی نهایتش میشه 16 گیگ) چون اصلا نه چیزی دانلود کردم ونه تلگرام و اینستا وصل بود.

خواستم ببینم دوستای دیگه که اینجا های-وب دارن با همچین مشکلی رو به رو شدن تا حالا؟

من اینترنت 3 ماهه سرعت 2 مگ گرفتم با ترافیک ماهی 160 گیگ که میشه در حقیقت40 گیگ بین الملل.

خواستم بدونم اگه دزدن از الان به دانلود کردن فیلم و بازی دل نبندم.
من های وب دارم،برنامه du meter و networx هم روی کامپیوترم دارم ک نشون میده چقدر مصرف کردم از اینترنت،دقیقا هم همون چیزیه که مصرف کردم!ریز مصرفتونو توی پنل کاربری میتونید ببینید! du meter یا networx هم نصب کنید از این به بعد و مصرف گوشی هاتونم چک کنید! چک کنید ببینید آپدیت های ویندوزتون بازه یا نه،چون منم ی زمان فرت فرت ویندوزم آپدیت میکرد

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من های وب دارم،برنامه du meter و networx هم روی کامپیوترم دارم ک نشون میده چقدر مصرف کردم از اینترنت،دقیقا هم همون چیزیه که مصرف کردم!ریز مصرفتونو توی پنل کاربری میتونید ببینید! du meter یا networx هم نصب کنید از این به بعد و مصرف گوشی هاتونم چک کنید! چک کنید ببینید آپدیت های ویندوزتون بازه یا نه،چون منم ی زمان فرت فرت ویندوزم آپدیت میکرد
سلام.اپدیت های ویندوز 10 رو از کجا و کدون قسمت میشه بست؟؟؟

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali

من آخه اصلا بهش لب تاپ وصل نکردم. فقط دوتا گوشی موبایل بهش وصل بود. و قبلا که از شاتل استفاده میکردم مصرف یه ماهم 6 گیگ بود تو سرویس اکو. الان تو دو روز 6 گیگ مصرف غیر ممکنه. من خودم تو شرکت رایتل تو پشتیبانی فنی (BoC) کار میکردم. مطمئنم که یا دزدیه یا باگ سیستمشون بوده. خواستم تجربه بقیه دوستان رو ببینم چیه.

پس به گفته شما ایشالا که باگ بوده و ازین به بعد این اتفاق نمی افته چون خیلی رو حجم دانلودش حساب کردم.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام
من الان خیلی وقته که ADSL نداشتم الان مودم دارم فقط میخوام بدوم کشش خطم چقدره و کیفیتش چطوره
به نظرتون چیکار کنم ؟
من کرجم از کدوم از این شرکت بگریم واقعا میدوم سوال تکراری :D ولی میخوام حداقل تو استریم کردن و IPtv خوب باشه

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
سلام
من الان خیلی وقته که ADSL نداشتم الان مودم دارم فقط میخوام بدوم کشش خطم چقدره و کیفیتش چطوره
به نظرتون چیکار کنم ؟
من کرجم از کدوم از این شرکت بگریم واقعا میدوم سوال تکراری :D ولی میخوام حداقل تو استریم کردن و IPtv خوب باشه
خب، مودم رو روشن کنید بهش وصل بشید
توی مرورگرتون 192.168.1.1 رو بنویسید
جای یوزرنیم و پسورد بنویسید admin
بعد صفحه ای که باز شد یه قسمت نوشته max rate ، اونجا حداکثر کشش خططتون رو میگه
--------------------------------------------------------
1-بعد دانلودری شما یا بازی آنلاین بازی میکنی بیشتر؟
2-پینگ واستون مهم تره یا حجم؟
3-چه سرعتی مدنظرتونه؟
4-سرویس های اضافه مثل(شبانه رایگان،حجم زماندار،نیترو) و اینا میخرید یا نیاز دارید؟
5-عکس پروفایلتون کی هستن؟:D
به این سوالا جواب بدید خیلی راحت و مشخص میشه راهنماییتون کرد:D

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
خب، مودم رو روشن کنید بهش وصل بشید
توی مرورگرتون 192.168.1.1 رو بنویسید
جای یوزرنیم و پسورد بنویسید admin
بعد صفحه ای که باز شد یه قسمت نوشته max rate ، اونجا حداکثر کشش خططتون رو میگه
--------------------------------------------------------
1-بعد دانلودری شما یا بازی آنلاین بازی میکنی بیشتر؟
2-پینگ واستون مهم تره یا حجم؟
3-چه سرعتی مدنظرتونه؟
4-سرویس های اضافه مثل(شبانه رایگان،حجم زماندار،نیترو) و اینا میخرید یا نیاز دارید؟
5-عکس پروفایلتون کی هستن؟:D
به این سوالا جواب بدید خیلی راحت و مشخص میشه راهنماییتون کرد:D

یعنی بدونه اینکه سرویسی روش باشه اطلاعات رو میده ؟؟

1 انلاین که سالی 5 ساعت بازیمکنم بیشتر دانلود میکنم و استریم اینا دارم ماهی 200 250 گیگ هم max استفاده امه .
2 بالا گفتم
3 16mb
4 نه فکر کنم شاید
5. janet leigh برای فیلم psycho :D

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
یعنی بدونه اینکه سرویسی روش باشه اطلاعات رو میده ؟؟

1 انلاین که سالی 5 ساعت بازیمکنم بیشتر دانلود میکنم و استریم اینا دارم ماهی 200 250 گیگ هم max استفاده امه .
2 بالا گفتم
3 16mb
4 نه فکر کنم شاید
5. janet leigh برای فیلم psycho :D
آره احتمالا جواب میده بدون سرویس هم

a6276691_5823_475e_ab45_8af997721139.jpg

این جدول مقایسون کرده،البته آسیاتک 400 گیگ میده 16مگش
شاتل و پارس آنلاین و فن آوا شبانه دارن (فن آوا میگن خوب نیست بچه ها)
استفاده از 500 تا سایت داخلی ک بقیه نصف حسابش میکنن،های وب یک چهارم حساب میکنه(سایت دانلود شاتل لند هم هست)
های وب بسته های فشفشه داره ک کلی گیگ میده بهتون ولی با محدودیت زمانی و بسته های نیترو داره ک هم زمان به سرویس شما اضافه میکنه و هم سرعتتون رو بالا میبره
با توجه به مصرفتون:
×اگر بسته های اضافی میخواید از سایتایی مثل شاتل لند یا آپارات استفاده هم میکنید، های وب رو انتخاب کنید
×اگر گیم خیلی زیاد استفاده دارید،
پارس آنلاین رو انتخاب کنید
×اگر شبانه رایگان واستون مهمه،
شاتل رو انتخاب کنید
×صرفا واسه ی دانلود،اینا مناسبن:
های وب،پیشگامان،شاتل،آسیاتک

حالا مزایای این چهار تا:

های وب: استفاده از ترافیک داخلی یک چهارم حساب میشه،بسته های اضافی و متنوعی داره،پینگش هم مناسبه (138)،حجم مناسبی هم میده برای شما

پیشگامان: حجم بیشتری نبست به بقیه میده،پینگ هم متوسطه (150)

شاتل: شبانه رایگان داره در صورت پرداخت 10 هزار تومن،پینگ مناسبی هم داره،حجم مناسبی هم میده

آسیاتک: حجم مناسبی میده،پینگ معمولی ای هم داره

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا

استفاده از 500 تا سایت داخلی ک بقیه نصف حسابش میکنن،های وب یک چهارم حساب میکنه(سایت دانلود شاتل لند هم هست)
های وب بسته های فشفشه داره ک کلی گیگ میده بهتون ولی با محدودیت زمانی و بسته های نیترو داره ک هم زمان به سرویس شما اضافه میکنه و هم سرعتتون رو بالا میبره
با توجه به مصرفتون:
×اگر بسته های اضافی میخواید از سایتایی مثل شاتل لند یا آپارات استفاده هم میکنید، های وب رو انتخاب کنید
شاتل رو انتخاب کنید

حالا مزایای این چهار تا:

های وب: استفاده از ترافیک داخلی یک چهارم حساب میشه،بسته های اضافی و متنوعی داره،پینگش هم مناسبه (138)،حجم مناسبی هم میده برای شما

شاتل: شبانه رایگان داره در صورت پرداخت 10 هزار تومن،پینگ مناسبی هم داره،حجم مناسبی هم میده

ممنونم خیلی زحمت کشیدی
من یکی از دوستم نزدیکه خونه خودمه پارس انلاین داره پینگش خیلی خوبه و راضی شاید پارس انلاین گرفتم حالا باید کیفت خط رو چک کنم .
الان اسپیلیتر ندارم فردا باید چک کنم ببینم بدون سرویس چیزی میده

• Like
Reactions: mahan.bs

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب

a6276691_5823_475e_ab45_8af997721139.jpg

با توجه به مصرفتون:
شاتل رو انتخاب کنید

حالا مزایای این چهار تا:

از همه نظر از شرکت های دیگه سرتر و با این ترافیکی که داده کلا بقیه حرفی برای گفتن جلوش ندارن
پینگ به سرورهای آلمان 70 الی 90 می باشد
به کل اروپا بین 70 الی 110 می باشد
پس بهترین شرکت فعلا پیشگامان هست

• Like
Reactions: yasu

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
آسیاتک اوایل طرحاش اصلا خوب نبود ولی اصلاح کرده عالی شده الان
8 مگ 50 تومن 400 گیگ
4 مگ 40 تومن 160 گیگ
البته فاصله بین این 2 تا طرح خیلی زیاده
دوستان یه سوالی هم داشتم من قبلا 16 مگ از آسیاتک گرفتم سرعتم غالبا 1/7 بود،الان 8 مگ دارم هنوزم 1/7ـه به نظرتون 4 مگ آسیاتک رو بگیرم بازم همین 1/7 میمونه یا کمش میکنن؟
چون قائدتا وقتی 8 مگ گرفتم سرعتم باید 1 میشد.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
آسیاتک اوایل طرحاش اصلا خوب نبود ولی اصلاح کرده عالی شده الان
8 مگ 50 تومن 400 گیگ
4 مگ 40 تومن 160 گیگ
البته فاصله بین این 2 تا طرح خیلی زیاده
دوستان یه سوالی هم داشتم من قبلا 16 مگ از آسیاتک گرفتم سرعتم غالبا 1/7 بود،الان 8 مگ دارم هنوزم 1/7ـه به نظرتون 4 مگ آسیاتک رو بگیرم بازم همین 1/7 میمونه یا کمش میکنن؟
چون قائدتا وقتی 8 مگ گرفتم سرعتم باید 1 میشد.

بله من خودم هم 4 مگ دارم روش. هم2 مگ. رو هر دو سرعت بازه و تا 1.5. مگ میگیره. دوستانی که مشکل سرعت دارن بیان اسیا تک

• Like
Reactions: Max Payne Pay

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر