سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
فارغ از این دلایل شما، سریال دیگه واقعا کشش داستانی نداره و نسازن بیشتر هم بهتره :D
همین فصل ۳، فصل آخر باشه بهترین حالته
نتفلیکس 13 reasons why رو که دیگه رسما بعد از فصل اولش هیچی برای گفتن نداشت ادامه داد چه برسه به این :D
ST حداقل تا فصل 4 ادامه داره

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
فارغ از این دلایل شما، سریال دیگه واقعا کشش داستانی نداره و نسازن بیشتر هم بهتره :D
همین فصل ۳، فصل آخر باشه بهترین حالته
بخاطر این بشرم شده ، دوس دارم حالاحالاها ادامه داشته باشه . کاش هیچوقت بزرگ نشه !

کاری کرده که به جرات میتونم بگم کمتر هنرپیشه ای میشناسم انقدر شیفتش شده باشم .

بعداز صحنه کتک کاری توی ماشین که اشاره کره بودم توی تاپیک بهش ، دیالوگش با استیو ، یعنی قشنگ داشتم از خنده جر میخوردم .

awro_hauntingsomefreshwatereel-size_restricted.gif

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بخاطر این بشرم شده ، دوس دارم حالاحالاها ادامه داشته باشه . کاش هیچوقت بزرگ نشه !

کاری کرده که به جرات میتونم بگم کمتر هنرپیشه ای میشناسم انقدر شیفتش شده باشم .

بعداز صحنه کتک کاری توی ماشین که اشاره کره بودم توی تاپیک بهش ، دیالوگش با استیو ، یعنی قشنگ داشتم از خنده جر میخوردم .

awro_hauntingsomefreshwatereel-size_restricted.gif
این بشر بزرگم بشه بازم مطمئنم جز موفق ترین بازیگرای طنز میشه :D هم بخاطر قیافش هم مدل حرف زدنش.
میلی بابی براون که همین الان رسیده بهش البته :D

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
برعکس نظر دیگران، تریلر به شدت بد بود. یک تدوین تند و شلخته که نه متوجه پلات فصل سوم شدیم و نه تحول شخصیت ها! به نظرم شخصیت ها یک درجه هم تغییر نکردند. نوآ اسنپ (ویل) همچنان اشکش دم مشکش است. بابی براون همچنان سکوت اختیار می کند و با میمیک صورت، میخواهد دل ما را برباید که تکراری شده است. فقط همین Gaten (داستین) شاید با شوخ طبعی اش، به داستان کمک کند. فکر کنم اینقدر روی بچه ها تمرکز کرده که کلا بیخیال جویس (وایونا رایدر) شدند!

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
برعکس نظر دیگران، تریلر به شدت بد بود. یک تدوین تند و شلخته که نه متوجه پلات فصل سوم شدیم و نه تحول شخصیت ها! به نظرم شخصیت ها یک درجه هم تغییر نکردند. نوآ اسنپ (ویل) همچنان اشکش دم مشکش است. بابی براون همچنان سکوت اختیار می کند و با میمیک صورت، میخواهد دل ما را برباید که تکراری شده است. فقط همین Gaten (داستین) شاید با شوخ طبعی اش، به داستان کمک کند. فکر کنم اینقدر روی بچه ها تمرکز کرده که کلا بیخیال جویس (وایونا رایدر) شدند!
تدوین کاملا حرفه ای بود ، شاید دنبال یک سریال دیگه هستی ! ، ال یک کارکتره ، بابی براون هم بازیگرشه ! ، بازیگری که باید شخصیت شکل گرفته ی ال رو به درستی بازی کنه ، دل رو میربایه با همین سکوتِ حرکاتش ، تنها سریالیه که هیچکدوم از مهره هاش نسوخته تا الان ، هر کدومشون در جای درست با شخصیت پردازی قوی ای که دارن به دل مخاطب میشینن . این فکر کنم یک تریلر بود !! ، که فقط برای هایپ طرفداران ساخته شده ، از این نظر کاملا موفق عمل کرده ، در مورد تمرکز به مواردی که اشاره کردی ؛ احساسم اینه که نیاز به دیدن کل این فصل داریم !

نمیدونم کسی مثل من هست عاشق بیلی باشه یا نه :D ، نمیدونم شاید بخاطر اینه که یه شباهتایی بین خودمو اون میبینم ..

brlp_stranger-things-neeeewbiws-a3faae5_crop_619x362.jpg

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
تدوین کاملا حرفه ای بود ، شاید دنبال یک سریال دیگه هستی ! ، ال یک کارکتره ، بابی براون هم بازیگرشه ! ، بازیگری که باید شخصیت شکل گرفته ی ال رو به درستی بازی کنه ، دل رو میربایه با همین سکوتِ حرکاتش ، تنها سریالیه که هیچکدوم از مهره هاش نسوخته تا الان ، هر کدومشون در جای درست با شخصیت پردازی قوی ای که دارن به دل مخاطب میشینن . این فکر کنم یک تریلر بود !! ، که فقط برای هایپ طرفداران ساخته شده ، از این نظر کاملا موفق عمل کرده ، در مورد تمرکز به مواردی که اشاره کردی ؛ احساسم اینه که نیاز به دیدن کل این فصل داریم !

نمیدونم کسی مثل من هست عاشق بیلی باشه یا نه :D ، نمیدونم شاید بخاطر اینه که یه شباهتایی بین خودمو اون میبینم ..

brlp_stranger-things-neeeewbiws-a3faae5_crop_619x362.jpg

نمیدونم شاید شما تدوین و نحوه تدوین کردن یا برش را بهتر از من بدونید. تا جایی که من میدونم نشان دادن سریع تصاویر ( که به زیر دو ثانیه هم نمی رسد) و پشت سرهم است، نمی شود گفت تدوین عالی. حالا چون بحث سریال است. پیشنهاد میکنم تریلر تابستان فصل دوم همین سریال را با الان مقایسه کنید. ببینید به چه نتیجه می رسید یا تریلرهای محشر دیگر سریال مثل Narcos Mexico یا Sneaky Pete که اولی دست پخت نتفلیکس است. بی شک طرفدار بابی براون بر روی فصل اول بودم و هستم و برگ برنده سریال بود اما در فصل دوم، چیز چندان دندون گیری ندیدم که سکانس یا پلانی را مال خود کند . یک اپیزود درب و داغون هم بود که قرار بود در آن خودنمایی کند که متاسفانه آنقدر این قسمت بد نوشته شده بود که فرصت لازم را به او نداد. نظرم در مورد جویس اینکه نقش اصلی سریال هست، چرا باید دراین تریلر، بیشتر به آن پرداخته نشود! تریلر چندان هایپ کننده نبود یا اینکه در مقایسه با تریلرهای دیگر، این را با کمی ارفاق هایپ کننده می دانید. نشان دادن یک مانستر غول پیکر هم زیاد چیز WOW نبود! حالا صبر کنیم تا چهارم جولای!

* یک چیز کلی؛ من بیش از 19 سریال نتفلیکس رو دنبال کردم. شاید تصادفی باشد اما هیچکدام به قوی بودن فصل نخست نبودند. مصداق هم فراوان است!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر