نگاهی مجدد به The Witcher 3: Wild Hunt، تغییراتی اساسی در گرافیک بازی

Space Bandit

کاربر سایت
Aug 18, 2016
129
نام
امیر پارسا
اگر The Witcher 3: Wild Hunt جزو انبوه بازی هایی است که شما هنوز به آنها نپرداخته و آنها را شروع نکرده اید، یک راه حل برای شما داریم. HalkHoganPL یک Moder معروف، جدیدترین نسخه ی گردآوری شده از نسخه ی HD بازسازی شده ی خود را منتشر کرده است کهاین نسخه به نظر زیباست.

تیم سازنده در استودیو CD Projekt Red، سالها زمان صرف کرده اند تا دنیای The Witcher 3 را با جزئیات بهتر و دقیقتر بسازند. چیزی که این mod دارد، دوباره سازی جزئیات texture ها و نورپردازی مجدد بسیاری از پیش زمینه ها و سطوح مختلف بازی می باشد.این تغییرات باعث شده که به پویایی آنها افزوده شود.چوب، سنگ و فلز به نور واکنشی میدهند که به سادگی قبل تر از این امکان نداشت و در حال حاضر باعث شده اند که خیلی بیشتر به جذابیت بازی افزوده گردد.

ماد Halk شامل بسیاری از texture (بافتهای) کاملا جدید و از نو ساخته شده می باشد.بسیاری از آنها با نور پردازی های جدیدی برای نقشه ها می باشند که به خوبی و با کمترین تاثیر بر فریم ریت کار میکنند. تغییرات در دیوارهای سنگی، دیوارهای چوبی و سقفهای بتونی در سراسر جهان بازی و همچنین سنگها، پوشش گیاهی و مبلمان به خوبی ساخته و اعمال شده است.

برای بارگذاری این ماد، شما به Nexus Mod Manager احتیاج دارید.اگر در طول سالیان گذشته هر کدام از بازی های Elder Scrolls را تجربه کرده باشید، حتمن این برنامه را نصب شده خواهید داشت.اطلاعات کامل را میتوانید از اینجا به دست بیاورید.

Read the whole post here.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
با اختلاف بهترین بازی نسل و یکی از بهترین تجربه های گیمینگ برای شخص من بوده :D بعد از تموم شدن بازی ، تازه بازی شروع میشه اصن :D انقدر که محتوا داره ! دوتا دی ال سی هم که خودش نقش دوتا بازی جداگونه داره :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا بازی بی نظیری بود همون موقع که اومد من گرفتم تمومش کردم اما 2 تا دی ال سی داستانی را تازه دو هفته پیش بازی کردم واقعا اگه از بازی اصلی بهتر نبوده باشن کمتر هم نبودن.

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
واقعا بازی بی نظیری بود همون موقع که اومد من گرفتم تمومش کردم اما 2 تا دی ال سی داستانی را تازه دو هفته پیش بازی کردم واقعا اگه از بازی اصلی بهتر نبوده باشن کمتر هم نبودن.
من به شخصه هر دو اکسپنشن داستانی رو از بازی اصلی بیشتر دوست داشتم. خود بازی جز سه بازی برتر زندگیم بود با این اکسپنشن ها هم عزیزتر شد.

خیلی بهتر شده، اما خب به نمایش E3ش نمیرسه:>

اگر گرافیک E3 رو میخوای بلاد ان واین رو بازی کن. ادعای من نیست DF فرموده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
با اختلاف بهترین بازی نسل و یکی از بهترین تجربه های گیمینگ برای شخص من بوده :D بعد از تموم شدن بازی ، تازه بازی شروع میشه اصن :D انقدر که محتوا داره ! دوتا دی ال سی هم که خودش نقش دوتا بازی جداگونه داره :D
بهترین بازی تاریخ :Whistling: :D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
از نظر من گیم پلیش توی بخش مبارزات خیلی سطحیو بچه گانس . attack و defend
مگه بازی های سوم شخص دیگه چطوریه؟!
والا بیس مبارزه که به ما یاد میدادن شامل دفاع و حمله میشد. حالا لابد رکن سومی هم داره شما خبر داری به ما نگفتن نمیدونم..

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
مگه بازی های سوم شخص دیگه چطوریه؟!
والا بیس مبارزه که به ما یاد میدادن شامل دفاع و حمله میشد. حالا لابد رکن سومی هم داره شما خبر داری به ما نگفتن نمیدونم..
مبارزات این قسمت عمق نداره ، نمیدونم بازیش کردی یا نه ولی کسایی که بازیش کردن متوجه منظورم شدن ، بیشتر از اینکه لذت ببری تو ذوقت میخوره . قسمت مهمی هم هس که باید بیشتر روش کار میشد .

• Like
Reactions: BatiGoal

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
مبارزات این قسمت عمق نداره ، نمیدونم بازیش کردی یا نه ولی کسایی که بازیش کردن متوجه منظورم شدن ، بیشتر از اینکه لذت ببری تو ذوقت میخوره . قسمت مهمی هم هس که باید بیشتر روش کار میشد .
خب ویچره ابرقهرمان نیستش که. این خیلی منطقی و واقعی تره. بعد شما میتونستی از جادو هم استفاده کنی کلی جادوی خفن و باحال در حین مبارزه که جذاب میکرد همینطور میتونستی از سنگ طلسم روی شمشیر استفاده کنید که دشمناتون رو به آتش بکشه یا اون ها رو مثل یه قالب یخ کند کنه و خیلی potion های دیگه که روی مبارزات تاثیر میذارن شما حتما از این بخش های جذابش استفاده نکردید و فقط به شمشیر زدن اکتفا کردی که خب طبعا بعد یه مدت خسته کننده میشه.
بقیه بازی های شمشیری هم کم کم به همین سمت کشیده شدن و از فرم اولیه شون بیرون اومدن مثل Assassin's Creed.
عمق رو میشه در باس فایت ها مشاهده کرد. مبارزه معمولی لازم نیست عمق داشته باشه صرفا بعضی وقتا فقط میخوای کسی رو از سر راهت برداری تا از نقطه A به B برسی اگر اینجور مبارزات عمق داشت درجه سختی بازی رو تغییر میداد که به منطق ویچر نمیخوره هرچی باشه نزدیک 100 سالشه و کلی تمرین و آموزش شمشیرزنی دیده باید کشتن چنتا نگهبان براش مثل آب خوردن باشه.
شما فکر کنم بازی رو از اول بازی نکردی. یک مثال عمق واقعی در مبارزات توی کشتن اولین Beast بازی هست که طی چند مرحله جذاب موفق میشیم اون Griffin رو سرش رو از تنش جدا کنیم! همراه با همکاری همراهمون.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بله خیلی ممنون تصحیح شد حواسمون نبود:D
hint: با این وجود از ینفر جوون تره!:)):D
فكر نكنم! هر دو دورو ور صد هستند! :D از كجا ميدونى؟ هيچ جا سن شونو درست نميگن. فقط يجا يادمه گرالت سن اش رو گفت دقيق هم نه ، همون به صدو خورده اى اشاره كرد.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
فكر نكنم! هر دو دورو ور صد هستند! :D از كجا ميدونى؟ هيچ جا سن شونو درست نميگن. فقط يجا يادمه گرالت سن اش رو گفت دقيق هم نه ، همون به صدو خورده اى اشاره كرد.
آره گرالت حدود همون صد و خورده ای هست اما اینجا یه فن خیلی دقیق و موشکافانه! به تحلیل سنش و مقایسه با ینفر و دندلیون پرداخته:D

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر