امتیازات Final Fantasy XIV: Stormblood

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

Final Famtasy XIV: Stormblood
PS4,PC
Square Enix

Playstation Universe 95

CGMagazine 95

DualShockers 95

Meristation 93

IGN 92

PC Gamer 92

MMORPG.com 91

IGN Spain 90

Destructoid 90

TheSixthAxis 90

Digital Chumps 90

Atomix 90

Twinfinite 90

Impulsegamer 90

Vandal 90

SpazioGames 85

GameOver.gr 84

GameStar 84

Eurogamer Italy 80

Hardcore Gamer 80

متا در حال حاضر 90 برای PS4 و 90 برای PC

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn اسم جدیده؟ :D
A Realm Reborn، درسته کاملا یه چیز جدید بود، ولی در واقع ورژن 2.0 نسخه اصلی بود:D چه بخواید چه نخواید، هم این و هم A Realm Reborn جفتشون در واقع XIV ـن، نه XIV-2 یا XIV Returns :D
اگه بازی اصلی متای درخشان نمیگرفت، نیازی به اینهمه زحمت نداشتن و مثل شماره 11 که اونم آنلاین بود ولی این داستانا رو نداشت، از نو نمیساختن چیزی رو ;) (وادا اومد عذر خواهی کرد و گفت از اول میسازیم-چرا عاقل کند کاری، که باز آرد پشیمانی)
فلذا حرف ماکان شدیدا تایید میشه. فقط کمپانی که یادش رفته باشه چطور بازی بسازه اینطوری بعد هفت سال با کلی زحمت خرابکاریشو جبران میکنه. حالت دیگه ای هم نیست...
پ.ن: ضمنا این بازی چیزی که زیاد داشته آپدیت بوده (غیر از بسته الحاقی) که کلا چیزای جدید اضافه میکردن. البته نمیگم بده ولی با تنبلی نکردن سازنده میتونست خیلی بهتر باشه.

الان من هنگ کردم نمیدونم هدفت چیه؟ :D

شما اگه الان تونستی XIV غیر ARR رو برا من بیاری بازی کنی کل زندگیم رو بهت میبخشم :D

کسی هم نگفت XIV اولیه خراب نکرد ما داریم میگیم اینی که شما میگی با ARR فرق داره و یکی نیست و بله یکی نیست کلا همه چیز تغییر کرده هیچ چیز از اون نسخه اولیه تو بازی دیگه نمونده و فقط به صورت یه اتفاقیه که تو داستان تو گذشته رخ داده همین

آهان شما هم از پیروان ماکانی پس هیچی از اول میگفتی من اصلا حرف نزنم چون فایده نداره :D

فقط بهت بگم اینکه بازیای MMO ساختشون وقت و هزینه زیادی میخواد اینکه یه شرکت میاد این هزینه و وقت رو میزاره بعد نتیجه خوبی نمیگیره به جای اینکه ولش کنه یا همونو ادامه بده بزرگترین ریسک ممکن رو میکنه و همه کارایی که تا الان کردن رو میریزن دور و دوباره میسازن با اینکه اسم XIV تو دهنا به عنوان چیز بدی افتاده بازم این کار رو میکنن و آخرش چیزی تحویل میدن که خیلیا عاشقش میشن و با هر اکسپنشن خیلی بهترش میکنه این قابل ستایشه و باید ایول گفت که دست به همچین کاری زدن

شما انگار متوجه نیستی بازی MMO هست میخوای آپدیت نداشته باشه؟ کلا میدونید بازیای MMO چجورین؟

شما وقتی بازی MMO میکنی بعد یه مدتی دیگه همه کار تو بازی کردی و هرچی که میخوای گرفتی برا همین بازی شروع میکنه خسته کننده شدن برا همین وظیفه بازی سازه که بیاد با آپدیت های جدید محتوای رایگان جدیدی اضافه کنه که پلیر همیشه چیزای جدیدی برا بازی کردن داشته باشه

البته من میگم دیگه جواب شما رو نمیدم چون ماکان و پیروانش آخرای بحثشون همیشه به خدا نشون دادن خودشون و مسخره کردن بقیه کشیده میشه

این بازی هست و اینم نمراتش و نظرات مردم هم تو نت هست کسایی که بازی میکنن دیگه چیزی برا گفتن نمیمونه 3:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازیای MMOرو من بخوام اسم بزارم میگم بازی زنده

الان یوشیدا سازنده بازی هر چند وقت یه بار میره کشورای مختلف دنیا و برا فن ها مراسم میزاره و باهاشون حرف میزنه و نظراشونو میخواد و سعی میکنه خواسته هاشونو تو آپدیت بعدی اضافه کنن بعد حالا بازی آپدیت نداشته باشه؟

هر چند وقت یه بار مسابقه طراحی لباس برا کلاس های مختلف میزارن که ملت کاراشونو تو فروم رسمی میفرستن و نفرات اول هر کلاس رو میگن مثلا تو آپدیت فلان تاریخ به بازی اضافه میکنن

میبینن مردم فلان آیتم رو میخوان یا فلان چیز رو میخوان میان تو آپدیتای بعدی امکانش باشه اضافه میکنن

بازیای MMO ساختشون فقط با کارگردان نیست بلکه خود مردم هم تو ساختشون تاثیر دارن چون بازی قراره برا طولانی مدت برا مردم ساخته بشه اگه خواسته های مردم (اگه عقلانی باشه) رو به بازی اضافه نکنن مردم هم بیخیال میشن دیگه سمتش نمیرن

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,078
نام
آریا
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn اسم جدیده؟ :D
A Realm Reborn، درسته کاملا یه چیز جدید بود، ولی در واقع ورژن 2.0 نسخه اصلی بود:D چه بخواید چه نخواید، هم این و هم A Realm Reborn جفتشون در واقع XIV ـن، نه XIV-2 یا XIV Returns :D
اگه بازی اصلی متای درخشان نمیگرفت، نیازی به اینهمه زحمت نداشتن و مثل شماره 11 که اونم آنلاین بود ولی این داستانا رو نداشت، از نو نمیساختن چیزی رو ;) (وادا اومد عذر خواهی کرد و گفت از اول میسازیم-چرا عاقل کند کاری، که باز آرد پشیمانی)
فلذا حرف ماکان شدیدا تایید میشه. فقط کمپانی که یادش رفته باشه چطور بازی بسازه اینطوری بعد هفت سال با کلی زحمت خرابکاریشو جبران میکنه. حالت دیگه ای هم نیست...
پ.ن: ضمنا این بازی چیزی که زیاد داشته آپدیت بوده (غیر از بسته الحاقی) که کلا چیزای جدید اضافه میکردن. البته نمیگم بده ولی با تنبلی نکردن سازنده میتونست خیلی بهتر باشه.
اون بازی تموم شد:D این یه بازیه جدید شده کلا :D بیخیالش بشید
بعدشم 7 سال طول نکشیده به خدا 2 سال طول کشیده بعدشم از زمان A Realm reborn همینطور قشنگ مونده تا الان که داره روز به روز قشنگ ترم میشه نه اینکه بگیم الان گندشو بعد 7 سال توی یه روز که Stormblood منتشر شده جبران کرده:D
پ.ن: ضمنا این بازی چیزی که زیاد داشته آپدیت بوده (غیر از بسته الحاقی) که کلا چیزای جدید اضافه میکردن. البته نمیگم بده ولی با تنبلی نکردن سازنده میتونست خیلی بهتر باشه
من نمیدونم شما تاحالا mmo بازی کردی یا نه؟
توی همه ی mmo ها اینجوریه هرچند وقت یه بار یه آپدیت میدن
مطمئنن الان تقریبا چیز هایی تا 2 سال دیگه (زمانی که dlc بعدی میاد:D)قراره اضافه بشه رو میدونن چیه ولی نمیان همش رو همون روز اول بدن که !:D
کم کم شاید ماهی یک بار یه تیکشو رو میکنن میگن بیاین تا اینو تموم کنید یکی دیگشو میدیم بعدشم انقدر کار واسه انجام دادن این بازی داره که هیچ وقت منتظر آپدیت نمیمونی تا بخوای یه ذره احساس کنی که دیگه الان وقتشه یه هفته به خودت استراحت بدی از بازی کردن دست بکشی یهو یه آپدیت خفن میدن باز دوباره میری بازی میکنی:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اخرين سوال سرعت نت و پينگ توش چطوره ! لگ و ديلي داره بازي !
لازم به ذكره من تو اكثر بازي انلاين مشكلي نداشتم !

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,078
نام
آریا
نه منی که نتم بیشتر اوقات پر تایم اوته هیچ وقت لگ یا دیلی نداشتم توی این بازی! زیاد احساس نمیشه فکر کنم چون من Bard بازی میکردم :D
--------------------------
البته تا زمانی که نخواسته باشی Trial Extreme و Raid Extreme ها رو بری :D اونجا 1 ثانیه دلی مساویه با نابود شدن کل تیم:D

اگه بقیه ی بازیا اوکی بودی اینجا هم مشکلی پس نداری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirv2 and vaan 2

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

خدایی نکرده مخابراتی که نیستی؟

راستی اگه تو دانلود مشکل نداری میتونی Tialش رو دانلود بکنی (حجمش زیاده :< ) با اون تست کنی چون هزینه کنی هرچقدرم حتی ارزون باشه نتونی درست بازیش کنی اعصابت خورد میشه :\

ولی کلا که میگی مشکلی نداشتی احتمالا اوکی باید باشی تو بازی فقط Ninjaئه که رو پینگ و تاخیر خیلی حساسه (Master Class :D ) بقیه زیاد باهاش مشکلی ندارن ولی خب یه دوستی هم بود مخابرات داشت خیلی اذیتش کرد تا حدی که یکم زده شد

چقدر حرف زدم کلا نمره هیچی نگفتیم اصلا :D

سعی میکنم دیگه حرف نزنم XD

• Like
Reactions: vaan 2 and BoxBox

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
من نظرمو صرفا درمورد آپدیت ها گفتم، نگفتمم بد بودن. به هر حال به عنوان طرفدار FF دوست داشتم خیلی چیزا از اول تو بازی باشن. همین که متای بازی از A Realm Reborn تا این رفته بالا فکر کنم دیگه گویای این چیزا باشه که به مرور بازی تکمیل شده.
دوم اینکه اینا بازی با ارزش متای 49 رو سال 2010 به مردم فروختن، اینکه بازی ای که در واقع بتا هست رو به این قیمت بفروشی دوباره از نو بسازیش واقعا خنده داره هیچ کمپانی چنین کاری نمیکنه نمیدونم کجاش یعنی اینا بلدن بازی بسازن:D یا ریمیک FF VII تا الان دو بار ملت رو یکی اول نسل هفت یکی نسل هشت گذاشتن تو خماری:D این بار حالا از دم کنسل نشده جای شکرش باقیه.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
پارسال نسخه آزمايشى بازيو دانلود كردم سه چهار ساعت فقط درگير كنترل بودم (نسخه كنسولى) آخرش هم نفهميدم اصن با كدوم دكمه راه ميره
الان هم اينجوريه وضعيتش يا درستش كردن ؟

• Like
Reactions: vaan 2

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
در مورد بازی یکی توضیح میده ؟ آنلاینه چجوریه ؟

اسم بازی هم اشتباه نوشتید تیتر تاپیک !

تو پست اول گفته شده MMOئه دیگه

آره ولی چون نمیتونم خودم تایتل رو ویرایش کنم بیخیال شدم گفتم بمونه :D

• Like
Reactions: DeadPooLX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر