امتیازات Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
old-box-art.jpg

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Activision
PS4

Gaming Age: 10/10
Gamer.no: 9/10
IGN Spain: 9/10
LaPS4: 9/10
Attack of the Fanbot: 9/10
Eurogamer Italy: 9/10
GamesBeat: 9/10
Multiplayer.it: 9/10
Stevivor: 9/10
TheSixthAxis: 9/10
Meristation: 8.8/10
Everyeye.it: 8.7/10
TrueGaming: 8.5/10
SpazioGames: 8.5/10
IGN: 8.5/10
Critical Hit: 8.5/10
Destructoid: 8.5/10
Vandal: 8.3/10
Hobby Consolas: 8.3/10
The Gaming Machine: 8/10
GamePro Germany: 8/10
Game Informer: 8/10
God is a Geek: 8/10
Hardcore Gamer: 8/10
IGN italia: 8/10
COGconnected: 7.9/10
GamesRadar+: 7/10
Metro GameCentral: 7/10
Gameblog.fr: 7/10
Trusted Reviews: 6/10
GameSpot: 6/10

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
البته شرایط یکم فرق کرده طبق تصمیماتی که گرفتیم :D این بازی نقد میشه :D

بازی هایی که مدت زمان خیلی زیادی از روشون گذشته و قبلا هم روی سایت نقد نداشتن، نقد میشن. اما اونایی که قبلا نقد داشتن رو دوباره نقد نمیکنیم. (مثلا The Last of Us Remaster)
مخصوصا عناوینی که نماد PSن:D ، اونم بعد این همه سال انتظار ، نقدیه که باید آیندگان ببیننو عبرت بگیرن از درسی که هنر کلاسیک میده . چه نمره ای بگیره توسط منتقد :tearsofjoy:

یه تیتر شاخ انتخاب کنین براش ،مثلا هنر کلاسیک در قالب نسل هشتم . یه چیزی انتخاب کنین هنر خجالت زده شه :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بازیسنتر هم نقدشو Stealth Release کرده که کسی به این سادگی‌ها به شدت مضخرف بودنش پی نبره! :D
اگه هنوزم به بی‌اعتبار بودن متاکریتیک شک دارید، کافیه این نقدو بخونید: نقد و بررسی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - بازی سنتر
اصلا کاری به امتیاز و نکات مثبت و منفی ندارم (یکی از نکات منفی: "ای کاش این بازسازی هیچوقت انجام نمی‌شد" :|) و کیفیت نقد مدنظرمه... انصافا با منتشر کردن اینجور نقدا، کار بقیه‌ی اعضای تحریریه‌تون رو که با کمترین چشم‌داشتی دارن (یا داشتن :|) زحمت می‌کشیدن رو زیر سوال نبرید.
خداوکیلی اگه امکان نقد یه بازی رو ندارید، خیلی راحت نقدش نکنید... نیازی نیست که به یکی بگید 600 کلمه از نقدای دیگه خلاصه کنه و توی یه متنِ به اصطلاح نقد منتشرش کنه... اونم واسه کالکشنی که هر نسخه نکات مثبت و منفی متفاوتی رو ارائه میده و هر کدومشون کلی فضا برای تحلیل و بررسی دارن.
نمیخوام مشکلات این "مثلا نقد" رو تک تک نام ببرم...همه خودشون با خوندش متوجه بی‌ارزش بودنش میشن ولی من تنها چیزی که توی این متن میبینم، یه جمع‌بندی مبتدیانه از نقد‌های دیگس که حتی اگه بازیو تجربه نکرده باشید هم میتونید خیلی راحت بنویسیدش و اصلا هیچ اثری از نظر نویسنده و تجربه‌ای که داشته توش پیدا نمیشه...
از نویسنده‌ی نقد و کسی که کیفیت این نقدا رو بررسی می‌کنه (اگه همچین فردی توی بازیسنتر باشه :D) هم عذرخواهی می‌کنم که حرفامو رک زدم و با خوندن این متن ممکنه ناراحت شده باشن ولی من فقط این حرفا رو واسه این زدم که دیگه چنین چیزی رو شاهد نباشیم و به شدت امیدوارم که اوضاع تحریریه‌ی بازیسنتر هم بهبود پیدا کنه...در کل امیدوارم انتقاد پذیر باشید و مثل تاپیک انتقادات، تنها راه‌حلتون پاک کردن پست نباشه <:-P

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
بازیسنتر هم نقدشو Stealth Release کرده که کسی به این سادگی‌ها به شدت مضخرف بودنش پی نبره! :D
اگه هنوزم به بی‌اعتبار بودن متاکریتیک شک دارید، کافیه این نقدو بخونید: نقد و بررسی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - بازی سنتر
اصلا کاری به امتیاز و نکات مثبت و منفی ندارم (یکی از نکات منفی: "ای کاش این بازسازی هیچوقت انجام نمی‌شد" :|) و کیفیت نقد مدنظرمه... انصافا با منتشر کردن اینجور نقدا، کار بقیه‌ی اعضای تحریریه‌تون رو که با کمترین چشم‌داشتی دارن (یا داشتن :|) زحمت می‌کشیدن رو زیر سوال نبرید.
خداوکیلی اگه امکان نقد یه بازی رو ندارید، خیلی راحت نقدش نکنید... نیازی نیست که به یکی بگید 600 کلمه از نقدای دیگه خلاصه کنه و توی یه متنِ به اصطلاح نقد منتشرش کنه... اونم واسه کالکشنی که هر نسخه نکات مثبت و منفی متفاوتی رو ارائه میده و هر کدومشون کلی فضا برای تحلیل و بررسی دارن.
نمیخوام مشکلات این "مثلا نقد" رو تک تک نام ببرم...همه خودشون با خوندش متوجه بی‌ارزش بودنش میشن ولی من تنها چیزی که توی این متن میبینم، یه جمع‌بندی مبتدیانه از نقد‌های دیگس که حتی اگه بازیو تجربه نکرده باشید هم میتونید خیلی راحت بنویسیدش و اصلا هیچ اثری از نظر نویسنده و تجربه‌ای که داشته توش پیدا نمیشه...
از نویسنده‌ی نقد و کسی که کیفیت این نقدا رو بررسی می‌کنه (اگه همچین فردی توی بازیسنتر باشه :D) هم عذرخواهی می‌کنم که حرفامو رک زدم و با خوندن این متن ممکنه ناراحت شده باشن ولی من فقط این حرفا رو واسه این زدم که دیگه چنین چیزی رو شاهد نباشیم و به شدت امیدوارم که اوضاع تحریریه‌ی بازیسنتر هم بهبود پیدا کنه...در کل امیدوارم انتقاد پذیر باشید و مثل تاپیک انتقادات، تنها راه‌حلتون پاک کردن پست نباشه <:-P

یه قسمتی جناب منتقد نوشته کرش بازی بدی نیست اما در گذشته گیر کرده. فکر میکنم ایشون اصلا توجیه نیستن که با ریمستر یه بازی مربوط به سه نسل پیش طرفیم. و اصولا در فرایند ریمستر شدن معجزه ای رخ نمیده و بازی مدرن نمیشه. فقط گرافیک بهتر میشه. خلاصه همین یک جمله انقدر مسخرس که انگار GT یا Forza رو نقد کنی و ایراد بگیری چرا نمیشه مثل Burnout ماشین هارو ترکوند.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
بهرحال وقتی یکی به دلایلی شبش عضو بشه و صبحش به عنوان اولین پست یه بازی رو برای متا نقد کنه همین میشه:D:D..... .

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خنده داره طرف خودش عضو تحریریه بوده کتر خاصی نکرده حتات که گذاشتنش کنار داره زیر اب یکی دیگه رو میزمه که شب عضو تحریریه شده یکم ادک اخلاق و جنبه داشته باشه بد نیست ...
به هر حال این که گیم پلی تش تاریخ مصرف گذشتش هیچ حرفی توش نیست این بازی محصول سال ۹۶ هست و المان های گیم پلی اشم دقیقا مال ۲۰ سال پیشه بیشتر نقد ها واقعا حالت نوستالوزی بازی در نظر گرقتن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
خنده داره طرف خودش عضو تحریریه بوده کتر خاصی نکرده حتات که گذاشتنش کنار داره زیر اب یکی دیگه رو میزمه که شب عضو تحریریه شده یکم ادک اخلاق و جنبه داشته باشه بد نیست ...
به هر حال این که گیم پلی تش تاریخ مصرف گذشتش هیچ حرفی توش نیست این بازی محصول سال ۹۶ هست و المان های گیم پلی اشم دقیقا مال ۲۰ سال پیشه بیشتر نقد ها واقعا حالت نوستالوزی بازی در نظر گرقتن
امیدوارم حداقل این پستمون پاک نشه:

اولا هیچکس ما رو کنار نذاشت و ما همگی(کل تحریریه) با هم در یک روز به دلیلی استعفا دادیم(بازگویی دلایلش در مطالب انجمن
نمی گنجه)

دوما بنده فقط در همین دو ماه اخیر چهار تا نقد انجام دادم(بقیه کارا بماند) که میتونید راحت برین بخوونید

سوما اینکه شما کلا انگار با تحریریه(کلا چه سابق بر این چه جدیدا)مشکل دارین که این هم به نوبه خودش جالبه

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حاظر به بحث با شما اعضای قدیمی نیستم و از برکناری و استعافتون تمام قد دفاع میکنم و به نظرم لازم و واجب بود استعفا سردبیری که اصلا مناسب نبود و خودم از معترضین بودم به مدیر های کل
هر چند منکر سواد و دانش بالای شما در سری دارک سولز نیستم
از سردبیر جدید تمام قد حمایت میکنم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
حاظر به بحث با شما اعضای قدیمی نیستم و از برکناری و استعافتون تمام قد دفاع میکنم و به نظرم لازم و واجب بود استعفا سردبیری که اصلا مناسب نبود و خودم از معترضین بودم به مدیر های کل
هر چند منکر سواد و دانش بالای شما در سری دارک سولز نیستم
از سردبیر جدید تمام قد حمایت میکنم
حالا خونتو کثیف نکن:Dمنم نگفتم بیا با من بحث کن خودت در مورد من صحبت کردی وگرنه چه بهتر که با شما بحث نکنم اصلا

یه مورد هم که باید بگم اینه که از دور و بدون آگاهی قضاوت نکن....من هم قبلا دقیقا مثل شما بودم ولی وقتی خودم وارد کار شدم ۱۸۰ درجه نظرم تغییر کرد و به عنوان کسی که قبلا شاکی بودم از تحریریه شاکرشون شدم.....
در کل بسط دادن و توضیح بیشتر این مسایل سودی نداره فقط خواستم بگم بدون آگاهی از مسایل و اتفاقاتی که می افته قضاوت کردن درست نیس

در مورد تحریریه جدید هم انشالله عالی کار کنن و موفق باشن(فقط مثل منتقد کرش نباشه که واقعا اولین پستش نقد این بازی بود)

موفق باشید

.

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حالا خونتو کثیف نکن:Dمنم نگفتم بیا با من بحث کن خودت در مورد من صحبت کردی وگرنه چه بهتر که با شما بحث نکنم اصلا

یه مورد هم که باید بگم اینه که از دور و بدون آگاهی قضاوت نکن....من هم قبلا دقیقا مثل شما بودم ولی وقتی خودم وارد کار شدم ۱۸۰ درجه نظرم تغییر کرد و به عنوان کسی که قبلا شاکی بودم از تحریریه شاکرشون شدم.....
در کل بسط دادن و توضیح بیشتر این مسایل سودی نداره فقط خواستم بگم بدون آگاهی از مسایل و اتفاقاتی که می افته قضاوت کردن درست نیس

در مورد تحریریه جدید هم انشالله عالی کار کنن و موفق باشن(فقط مثل منتقد کرش نباشه که واقعا اولین پستش نقد این بازی بود)

موفق باشید

.
نیازی به اگاهای خیلی زیاد و تخصصی نیست یک کلمه بود ؛ رنگ رخساره خبر میدهد از حال نهان .
وقتی اکتیویزن میگه این ریمستر ساده نیست و ریمیک هست تقریبا کاری به این فرد ندارم ولی میتونست دستی به روی مکانیک های گیم پلی بکشه و بروزترشون بکنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اگر قرار بود دستی به مکانیک های گیم پلی بکشه،دیگه اون چیزی که ملت میخواستن نبود!!!
کلا انتظار و برداشت اشتباهی از این تریلوژی داشتید!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگر قرار بود دستی به مکانیک های گیم پلی بکشه،دیگه اون چیزی که ملت میخواستن نبود!!!
کلا انتظار و برداشت اشتباهی از این تریلوژی داشتید!
خیر عزیز یک موقع هست بحث ریمستر میشه که درسته فقط بحث رزولشن و متعلقاتش هست یک موقعی بحث فراتره و احتیاج به بازسازی هست تو بعضی المانها الان شما
SOTC در نظر بگیر سونی میخوادواسه ۴ بزنه اگه بخوان همون مکانیک های زمان قرقره میرزا رو پیاده کنن معلومه تو ذوق میزنه کارگردانش تغییراتش اعلام کرده که نیازه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خیر عزیز یک موقع هست بحث ریمستر میشه که درسته فقط بحث رزولشن و متعلقاتش هست یک موقعی بحث فراتره و احتیاج به بازسازی هست تو بعضی المانها الان شما
SOTC در نظر بگیر سونی میخوادواسه ۴ بزنه اگه بخوان همون مکانیک های زمان قرقره میرزا رو پیاده کنن معلومه تو ذوق میزنه کارگردانش تغییراتش اعلام کرده که نیازه
باز هم این بازی ریمیک نبوده! ریمستر هم نبوده البته!
قرار بوده اون بازی های زمان PS1 رو با گرافیک امروزی تحویل ملت بدن! بخش ریمیکش به این برمیگرده که موارد فنی مثل گرافیک و صداگزاری از اول ساخته بشه! نه اینکه بزنند گیم پلی رو تغییر بدن!

حالا اصلا من از شما و منتقد سؤال دارم،دقیقا چه تغییراتی برای گیم پلی این بازی انتظار دارید/داشتید؟
و به نسبت بازی های امروزی،دقیقا چه مشکلات و کمبودهایی داره؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باز هم این بازی ریمیک نبوده! ریمستر هم نبوده البته!
قرار بوده اون بازی های زمان PS1 رو با گرافیک امروزی تحویل ملت بدن! بخش ریمیکش به این برمیگرده که موارد فنی مثل گرافیک و صداگزاری از اول ساخته بشه! نه اینکه بزنند گیم پلی رو تغییر بدن!

حالا اصلا من از شما و منتقد سؤال دارم،دقیقا چه تغییراتی برای گیم پلی این بازی انتظار دارید/داشتید؟
و به نسبت بازی های امروزی،دقیقا چه مشکلات و کمبودهایی داره؟
من خودم جدیدیش کم بازی کردم ولی اولین نکته توازن بین هر ۳ شمارس شما خودتم میدونی سختی زیاذ۱ بیشتر بخاطر محدودیت هاش نسبت به اون ۲ شمارس خیلی خوب میشذ که هر ۳ مثلا از شماره ۳ پیروی میکردن مواردی مثل تکل و اضاق میکردن کسی نگفت بزنن نابود کنن مذرنیزه تر میکردن هین نسخه ۳ اش دقیقا
من شک ندارم این منتقد این سایت بیشتر تحت تاثیر گیم اسپات بوده غلط هاشم خیلی شبیه اون سایت هست ولی بحرحال نظره دیگه بازی که مقدس نیست همون لست اف اس یا زلداشم نمرات ۶-۷ داشتن چه برسه به این که یک ریمستر معمولیه بیشتر هایپش بخاطر نوستالو›ی خوده کرش من مشکلم اینه شما با فشار وارد کردن یا مسخره کردن طرف باعث میشید چشم بسته به همه بازی ها ۹.۱۰ بدن بگن گل و بلبل مصل مشکلی کهالان گیمفا پیدا کرده و شدیدا تو نمرات محتاط شدن و الکی به هر چی بالا میدن

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من خودم جدیدیش کم بازی کردم ولی اولین نکته توازن بین هر ۳ شمارس شما خودتم میدونی سختی زیاذ۱ بیشتر بخاطر محدودیت هاش نسبت به اون ۲ شمارس خیلی خوب میشذ که هر ۳ مثلا از شماره ۳ پیروی میکردن مواردی مثل تکل و اضاق میکردن کسی نگفت بزنن نابود کنن مذرنیزه تر میکردن هین نسخه ۳ اش دقیقا
من شک ندارم این منتقد این سایت بیشتر تحت تاثیر گیم اسپات بوده غلط هاشم خیلی شبیه اون سایت هست ولی بحرحال نظره دیگه بازی که مقدس نیست همون لست اف اس یا زلداشم نمرات ۶-۷ داشتن چه برسه به این که یک ریمستر معمولیه بیشتر هایپش بخاطر نوستالو›ی خوده کرش من مشکلم اینه شما با فشار وارد کردن یا مسخره کردن طرف باعث میشید چشم بسته به همه بازی ها ۹.۱۰ بدن بگن گل و بلبل مصل مشکلی کهالان گیمفا پیدا کرده و شدیدا تو نمرات محتاط شدن و الکی به هر چی بالا میدن
با اضافه کردن همین تکل خوب سختیه بازی رو از شماره ی اول میگیری، همین باعث میشه که اون بازی، دیگه بازیی که قبلا بوده و ملت میخواستن نباشه!
یا مثلا اضافه کردن بازوکا از شماره ی سوم به شماره های دیگه (مخصوصا اول) ، باعث میشه هیچوقت ریسک نکنی برای رفتن خیلی راه ها! یا Bonus Levelـها که نیاز به تمرکز و عکس العمل بالا و پیدا کردن راه حله رد کردنشون با گرفتن تمام جعبه ها هست،اینجوری خیلی راحت انجام میشن!
بزرگ ترین اشتباه همینه که مکانیزم هایی که برای یک بازی طراحی نشده، اورده بشه توی اون بازی! به جذابیت و چالش بازی میتونه صدمه بزنه!

گرچه کارهایی برای بالانس سختی انجام دادن! قبلا توی دو نوع از Bonus Levelـهای شماره ی اول، اگر میباختی دیگه نمیتونستی تکرارشون کنی و باید کل مرحله رو از اول میرفتی! جدا از اینکه این مراحل خودشون خیلی سختن و امکان خرابکاری توشون خیلی زیاده! ، اما الان میتونی تا وقتی که ردش کنی امتحان کنی! مثل Bonus Levelـهای عادیه بازی!
یک قابلیت دیگه اینه که اگر توی یک مرحله زیاد ببازی چک پوینت هایی به بازی اضافه میشه! گرچه همینم مخالف های زیادی داره!

بحث هم این نیست که بیان به بازی 9-10 یا هر نمره ای که من به عنوان خواننده یا فن انتظار دارم بدن!
بیان نقدی بکنند که دلیلی پشتش باشه! مثلا میگن مکانیزم ها تاریخ گذشته! بیان بگن کدوم هاش و چرا؟ با توجه به اینکه این قراره همون نسخه های کلاسیک باشه و نه یک بازیه جدید!
کنترل دشوار دقیقا کجاش؟
یا در مورد هوش مصنوعیه دشمن ها، چندتا بازی پلتفرمر خالص داریم که اینجوری نباشن؟ مثلا ایشون ریمن رو نقد میکرد دقیقا همچین چیزی رو میگفت؟ نمیدونم این بخش رو با کدوم بازی ها مقایسه میکرده...شاید با پلتفرمر-شوترهایی مثل رچت! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر