احتمالاً سری بازی‌های Uncharted بعد از The Lost Legacy ادامه داشته باشد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.png

به دنبال عرضه آخرین قسمت در مورد شخصیت Nathan Drake، ظاهراً استودیو محبوب Naughty Dog مشتاق است که سری پرطرفدار Uncharted را زنده نگه دارد.

طبق مصاحبه وب‌سایت Eurogamer با آقای Shaun Escayg کارگردان و نویسنده Uncharted: The Lost Legacy، می‌گوید «من خیلی شک دارم که دنیایی Uncharted به پایان رسیده است.»

در عنوان مستقل و جداگانه Lost Legacy از شخصیت‌های دیگری از این سری (اشاره‌شده است که در این قسمت Nathan Drake حضور ندارد.) استفاده‌شده است و ظاهراً آقای Shaun Escayg دوست دارد که این رویکرد در آینده این سری محبوب استفاده شود.

Escayg می‌گوید:

«من نمی‌گویم که این سری به پایان رسیده است. این دنیایی دزدان، بسیار بزرگ است. شخصیت‌های بسیاری وجود دارد. حتی قبل از اینکه برنامه‌ریزی کنیم برای The Lost Legacy، داستان‌های در مورد جستجوها و اکتشافات شخصیت‌های مثل Sullivan و Cutter داشتیم. ما فقط به فکر ساخت بازی‌ای در مورد شخصیت Chloe نبودیم.»
منبع

Read the whole post here.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
Bluepoint Games جز HD کردن بازیا دقیقا چی کار کرده که شایسته ساخت یه آنچارتد باشه؟ :D
کالکشن آنچارتد خودش یک کارنامه خوب براشون بود، مشخصا فکر نمکنی که اونجا کارشون فقط این بود که رزولوشن 4تا تکسچر زیاد کرده باشن.
اگه یادت باشه که ناتی داگ چقدر سر پورت Tlou برای PS4 سختی کشید و خیلی جاها دوباره کاری شد، ارزش کار BluePoint هم مشخص میشه، خود نیل یادم میاد که خیلی از کارشون راضی و متعحب بود.
الانم که دارن روی ریمیک (دوباره سازی) S.of Closus با استودیوی ژاپن همکاری میکنن، فکر میکنم از بین استودیوهای نزدیک به سونی حداقل میتونه کاندید خوبی یاشن، اما خودمم که گقتم Bend گزینه بهتری هست.

• Like
Reactions: only sony

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با شناخت که از این استدیو دارم این پایان ip این بازی هست احتمالا بعد از last of us 2 شاهد ظهور ip جدیدی باشیم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بنده خدا میگه نیل دراکن که رفته دلست 2 و یحتمل ادامه اش رو میسازه تا چندین سال، بروس استارلی هم روی فرانچایز جدید کار میکنه، خلاصه اگر lost legacy بد نبود یک بودجه ای به ما هم بدید انچارتد رو ادامه بدیم.

دقیقا یاده مصاحبه نولان نورث افتادم که میگفت نیتن نماد پلی استیشن هست در حالی که هممون میدونیم کریتوس به عنوان یک کارکتر نماد PS محسوب میشه ولی خب نولان نورث دلش نمیاد از نیتن و مزایاش دل بکنه !

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
معلومه که ادامه پیدا میکنه
حتی اگه مدت ها خاموش بمونه به هر حال یه زمانی میکشنش بالا و از اسمش استفاده میکنن
آنچارتد خیلی محبوبه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
این همه بازی لُسَم پیری داره ادامه پیدا می کنه و مثل کُنتر شماره هاش میاد، حالا این بازیِ خوب و با کیفیت رو ادامه ندن؟
من خودم هوادارِ خداحافظی در اوج هستم :D اما این بازی اگر بمونه، خیلی از گیم هایِ بی ارزش رو زخمی می کنه! :D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
به نظرم اگه ادامه پیدا نکنه بهتره. چون کم کم دیگه داره گیم پلی بازی تکراری میشه.
اینکه شما بخوای از نقطه A بری به B و ساده ترین راه ممکن رو میری بعد یهو صخره میریزه سر راهت و حالا باید یه راه جدید و سخت تر رو پیدا کنی ، یا داری از ساختمون میری بالا یهو یکی از پلتفرم ها میریزه میفتی تو یه لوکیشن جدید، یا سُر خوردن از یه شیب تند و تیر اندازی و بعدش پریدن رو سر دشمن و خیلی چیزای دیگه که بارها و بارها مثالش رو تو سری آنچارتد دیدیم و کم کم یه جورایی دیگه داره لوث میشه. :D به نظرم تو اوج بازی رو بذارن کنار بچسبن به یه IP جدید یا TLOU خیلی بهتره :D

اگه هم قراره ادامه پیدا کنه بهتره مثل این GOW جدیده کلا مکانیزم بازی عوض شه

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یه دونه استد الون هم واسه ماجراجویی سم و سالی میدادن بعد خدافظی می کردم من راضی بودم.
هرچند الان جای این لاست لگسی میتونستن از سم استفاده کنن ... آخه چیه کول و نادین :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر