احتمالاً سری بازی‌های Uncharted بعد از The Lost Legacy ادامه داشته باشد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png

به دنبال عرضه آخرین قسمت در مورد شخصیت Nathan Drake، ظاهراً استودیو محبوب Naughty Dog مشتاق است که سری پرطرفدار Uncharted را زنده نگه دارد.

طبق مصاحبه وب‌سایت Eurogamer با آقای Shaun Escayg کارگردان و نویسنده Uncharted: The Lost Legacy، می‌گوید «من خیلی شک دارم که دنیایی Uncharted به پایان رسیده است.»

در عنوان مستقل و جداگانه Lost Legacy از شخصیت‌های دیگری از این سری (اشاره‌شده است که در این قسمت Nathan Drake حضور ندارد.) استفاده‌شده است و ظاهراً آقای Shaun Escayg دوست دارد که این رویکرد در آینده این سری محبوب استفاده شود.

Escayg می‌گوید:

«من نمی‌گویم که این سری به پایان رسیده است. این دنیایی دزدان، بسیار بزرگ است. شخصیت‌های بسیاری وجود دارد. حتی قبل از اینکه برنامه‌ریزی کنیم برای The Lost Legacy، داستان‌های در مورد جستجوها و اکتشافات شخصیت‌های مثل Sullivan و Cutter داشتیم. ما فقط به فکر ساخت بازی‌ای در مورد شخصیت Chloe نبودیم.»
منبع

Read the whole post here.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
100 درصد تصمیم خوبی هست که آی پی سپرده بشه به یک استودیوی دیگه مثل Bend یا Bluepoint Games
جفت استودیوها شایستگی ساخت ادامه رو دارن، احتمالا Bend بیشتر چونکه Golden Abyss رو فبلا کار کردن.

• Like
Reactions: pbgame and benjohn

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
ایوان ولز توی مصاحبه ی ویدیویی گیم اینفورمر تاکید کرده بود گروه اصلی ناتی داگ روی لاست لگسی تمرکز داره ولی شان جدیدا گفته بخشی از استودیو دازن روی لست 2 کار می کنن. با این نمایشی که من دیدم عقل سلیم می گه نامبروان های استودیو رو نیل بر زده واسه لست و کاری به کار پروژه ی ال ال ندارن و گروه شون تقریبا جداست. ولی این فرضیه ست و الله اعلم.

انیمیشن ها و ویژوآل به طور کلی به وضوح از آنچ4 پایینتره. خیلی تابلوءه. بازی اصلا پالیش در حد آنچ نداره. گیم پلی ده دقیقه ای هم دیدم چشم بسته می شد رفت و همش ست پیس های متوسط و معمولی بود و بدون ابتکار و چالش. جالبه که همون ایده ی "تعقیب و گریز ماشین زرهی" که توی نمایش آنچ بود اینجا هم استفاده شده و واقعا توی ذوق می زد. با این فرق که اینبار گروه اینقدر از این ایده دستمالی شده ذوق زده بود که بدمن اصلی ش رو هم از همون ماشین پیاده کرد:)) اصلا راضی کننده نبود خلاصه. من چیز جذاب و خاصی ندیدم و همون فرمول آنچی بود در متوسط ترین سطح ش و بدون هیچ ریسک کوچکی و مورد جدیدی. خوابم گرفته بود. متا هم 84 85ه پیش بینی من.

این دید من ه:) کس دیگه ممکنه خیلی هم حال کرده باشه و نبوغ هنری در حد و اندازه های پیتر بروگل دیده باشه تو بازی. ولی اصلا لزومی نداره همدیگه رو به نظر اون یکی مجاب کنیم واقعا. مخلصیم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
به نظر من Uncharted باید یه نسل استراحت کنه. و بعد با ایده های جدید برگرده. من واقعا ترجیح میدم بعد UC:TLL و TLoU:PII تا مدت ها دیگه این دوتا رو نبینیم و در عوض ND بیاد IP های جدید خلق کنه. و روی PS6 دوباره این بازی هارو بزنیم!دی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,891
نام
نـــــــویـــــــــد
بنده هم امیدوارم بعد از LL یه استراحت طووووولانی بدن به بازی چون با دیدن گیم‌پلی ۱۰دقیقه‌ای از لاست لگسی میشه متوجه شد که توی همون U4 بازی به اوج کمال و پختگی رسیده است :D البته شاید هنوز برای خیلیا جذاب باشه همچنان و البته چیزی‌که مشخصه قطعا دیگه اینبار خفنترین صحنه‌ی بازی رو نشون نخواهند داد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اتفاقی که سر GOW اومد که یه مدتی استراحت کرد و حالا با یه کارگردان و تیم خفن و ایده های جدید برگشته نیازه که برای انچارتد هم بیفته.
بنظرم تا نسل دیگه یه استراحت باید بهش بدن که هم تیم سازنده دنبال tlou2 یا ایده های جدید باشه و هم اینکه چون جزو نمادهای اصلی PS هست از کیفیتش کاسته نشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
گیمپلی ۱۰ دقیقه ای مگه چه مشکلی داشت که همه زده شدن؟ نکنه انتظار داشتین پیشرفتی که ۴ نسبت به شماره های قبلی داشت رو اینم نسبت به ۴ داشته باشه؟؟
TLL از اول هم قرار بود که DLC برای U4 باشه و تو DLC هم ساختار و کلیت گیمپلی شبیه بازی اصلیه. به نظر من که به عنوان یه اکپنشن برای U4 بازی خیلی عالی به نظر میرسه مخصوصا که داره روی شخصیت های کمتر پرداخته شده تو سری تمرکز می کنه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظر من Uncharted باید یه نسل استراحت کنه. و بعد با ایده های جدید برگرده. من واقعا ترجیح میدم بعد UC:TLL و TLoU:PII تا مدت ها دیگه این دوتا رو نبینیم و در عوض ND بیاد IP های جدید خلق کنه. و روی PS6 دوباره این بازی هارو بزنیم!دی
موافقم با استراحت دادن بهش ولی به نظرم یه نسل دیگه خیلیه . به نظرم روی پلی استیشن بعدی با یه سازنده لایق بیاد خوبه . ولی نمیدونم کیو میخواد سونی انتخاب کنه . بهترین که قطعا ND هست ولی انگار دیگه نمیسازه Uncharted

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
گیمپلی ۱۰ دقیقه ای مگه چه مشکلی داشت که همه زده شدن؟ نکنه انتظار داشتین پیشرفتی که ۴ نسبت به شماره های قبلی داشت رو اینم نسبت به ۴ داشته باشه؟؟
TLL از اول هم قرار بود که DLC برای U4 باشه و تو DLC هم ساختار و کلیت گیمپلی شبیه بازی اصلیه. به نظر من که به عنوان یه اکپنشن برای U4 بازی خیلی عالی به نظر میرسه مخصوصا که داره روی شخصیت های کمتر پرداخته شده تو سری تمرکز می کنه.
مردم یادشون رفته اصلا این DLC ه ... :| انگار مثل بگی Left behind چیز خاصی نبود چون پیشرفت خاصی نسبت به last of us نکرده . :|

• Like
Reactions: only sony

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
100 درصد تصمیم خوبی هست که آی پی سپرده بشه به یک استودیوی دیگه مثل Bend یا Bluepoint Games
جفت استودیوها شایستگی ساخت ادامه رو دارن، احتمالا Bend بیشتر چونکه Golden Abyss رو فبلا کار کردن.
Bluepoint Games جز HD کردن بازیا دقیقا چی کار کرده که شایسته ساخت یه آنچارتد باشه؟ :D
--------------------
مشخصه دنیای آنچارتد میتونه بی انتها باشه. اونکه Mass Effect بود براش دنباله ساختن. اینکه دیگه راحت میتونن با شخصیتای مختلفش کلی ماجرا بسازن

• Like
Reactions: AMIN-1399F

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
مردم یادشون رفته اصلا این DLC ه ... :| انگار مثل بگی Left behind چیز خاصی نبود چون پیشرفت خاصی نسبت به last of us نکرده . :|

من تریلر های این TLL رو بجز تریلر معرفی ندیدم دیگه و بحثی راجب این گیم پلی اخیر ندارم ولی Left Behind یک سری نکات جدیدی داشت که پیشرفت بود نسبت به بازی اصلی. مثلا ایده درگیر کردن کلیکر ها با دشمن های دیگه قابلیتی بود که دوست داشتم تو بازی اصلی و حتی تو یک مد مولتی باشه ولی فقط توی لفت بیهایند دیده شد...

• Like
Reactions: mikammi

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,519
نام
Mehrdad
به نظر من انچارتد میتونست همین نسل هم استراحت کنه :D اما خب ناتی داگ ترجیح داد بازی رو سخت افزار جدید هم به تکامل برسونه که با انچارتد 4 کاملا هم موفق شده.
به نظر منم یک استراحته 10 ساله یا به قولی یک نسل جواب باشه. انچارتد جایگاهی پیدا کرده که "باید سبک را جلو ببره" . همین الان کامله و به نظرم فعلا نمیتونه پیشرفت چشم گیری رو تجربه کنه. نباید قربانی سود خواهی سونی یا عطش طرفدار ها بشه.

در مورد اسپین اف با شخصیت های جانبی هم نمیدونم .. کلا دوست ندارم انچارتد از این بازیا بشه که تو چند نسل تعداد نسخه هاش زیاد میشه! این کار به مرور باعث میشه ابهت سری اصلی کم شه. چون تکرار میشه.

• Like
Reactions: uriel and IMANOKA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
منم بااستراحت برای یک نسل، و یا آخرای PS5 موافقم:-"
ولی باز با خود ND برگرده اون موقع، نه هر سازنده ای:-" وگرنه بعید میدونم استراحت دادن بهش فرق خاصی داشته باشه:-"
----
استراحتم برای این بدن که برن سراغ IP(های) جدید:-"
این نسل کمبود IPجدید (و سینگل پلیر!) داشتیم، عقده شده است:-" :D نمیخوام نسل بعدم همین وضع باشه:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مگه جایی گفته یا سابقه داشته که بعضیا میگن بدن یه استودیو دیگه :| nd مگه دیوانس ip به کسای دیگه ای بده حتی درباره j&d همچین کاری نکرده این بند هم گزینه جالبی برای ادامه نیست چون بعضیا میگفتن همون فرمول تکراری و داستان تکراری رو توی uc:ga پیاده کرده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر