WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
لیست کامل Match type ها
One on One (1 vs 1)
  1. Normal
  2. Falls Count Anywhere
  3. Backstage Brawl
  4. Extreme Rules
  5. Ladder
  6. Table
  7. TLC
  8. Hell In A Cell
  9. Steel Cage
  10. Last Man Standing
  11. No Holds Barred
  12. Submission
  13. Iron Man
Two on Two (2 vs 2)
  1. Normal
  2. Tornado Tag
  3. Extreme Rules
  4. Ladder (NEW)
  5. Table (NEW)
  6. TLC (NEW)
  7. Steel Cage
  8. Hell In A Cell
Note: Elimination Tag Team Match variant can always be set in Match Rules/Create-A-Match.

Triple Threat (3-Man Matches)
  1. Normal
  2. Ladder
  3. Table
  4. TLC
  5. Steel Cage
  6. Hell In A Cell
  7. Extreme Rules
  8. Falls Count Anywhere (NEW)
Fatal 4-Way (4-Man Matches)
  1. Normal
  2. Ladder
  3. Table
  4. TLC
  5. Steel Cage (NEW)
  6. Hell In A Cell
  7. Battle Royal (NEW)
  8. Extreme Rules
  9. Falls Count Anywhere
6-Man Matches
  1. 6-Man Tag Team
  2. 6-Man Tornado Tag
  3. Elimination Chamber (Revamped - Both old and new Structures are in)
  4. 6-Man Ladder
  5. 6-Man Table (NEW)
  6. 6-Man TLC (NEW)
  7. 6-Man Hell In A Cell
  8. 6-Man Battle Royal
8-Man Matches
  1. 8-Man Tag Team (NEW)
  2. 8-Man Ladder (NEW)
  3. 8-Man Battle Royal (NEW)
Handicap Matches
  1. One on Two - Tag
  2. One on Two - Tornado (NEW)
  3. One on Three - Tag
  4. Two on Three - Tag (NEW)
Royal Rumble Match
  1. 10 Man Royal Rumble
  2. 20 Man Royal Rumble
  3. 30 Man Royal Rumble
Tournaments
  1. Single Tournaments
  2. Tag Team Tournaments

• Like
Reactions: Nathan Drake14

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
لیست کامل DLC منتشر شد که البته من نمی تونم بخرم:d:

--Kurt Angle (pre-order bonus for any edition of the game; likely to become separate DLC at a later date)
--Batista (pre-order bonus for Deluxe and "Cena Nuff" Collector's Editions of the game; likely to become separate DLC at a later date)
--Rob Van Dam (pre-order bonus for Deluxe and "Cena Nuff" Collector's Editions of the game; likely to become separate DLC at a later date)
--Two playable versions of John Cena (pre-order bonus for Deluxe and "Cena Nuff" Collector's Editions of the game; likely to become separate DLC at a later date)
--Matt Hardy
--Jeff Hardy
--Elias
--Ruby Riot
--Drew McIntyre
--Lars Sullivan
--The Rock 'n Roll Express (Ricky Morton & Robert Gibson)
--Beth Phoenix
--Aleister Black

• Like
Reactions: SiminSecret

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این نسخه واقعا تلاش خوبی بوده از همه نظر از جانب 2k هر جورا نگاه میکنم میبینم از همه نطر بازی بسط پیدا کرده مسابقات ۸ نفره مسابقات المینیشن چمبر اصافه سدن بخش هایی به بکستیج و اتومبیل ارتقا گرافیک درگ کردن و کشیدن که خودش باعث میشه بتونی موارد دید فنون پرتابی بزنی رو میز و پله و.. یکسری موارد به بکستیج و پشت صحنه و رمپ اصافه شده راستر های عالی کلا باب میل من هست حداقل فقط حسرت شوکیس میخورم که چرا واقعا نساختن بخش خسته کننده بونیورس که هیسکی حاطر نیست توش وقت بزاره رو حذف کنن کاش یا حداقل با GM مخلوطش کنن

• Like
Reactions: ericogh

ericogh

کاربر سایت
Mar 12, 2016
5
امسال بیشتر از سال های قبل هایپ برای این بازی داشتم، طوری که سعی کردم همزمان با عرضه جهانی بازی رو تهیه کنم که البته باعث شد پول هنگفتی بابتش پرداخت کنم. روز اول نزدیک 3 ساعت پای بازی بودم که اصلا نفهمیدم چجوری این سه ساعت گذشت. گیم پلی واقعا پیشرفت کرده، هوش مصنوعی به مراتب قوی تر شده و البته شکست دادن یه سری از سوپراستار ها مثل رومن رینز و جیندر ماهال واقعا به سختی انجام میشه (مخصوصا توی یونیورس مد) مکانیزم درگ و کشیدنم عالیه حداقل باعث یه تنوع توی گیم پلی شده (بعد از 10 - 12 سال) تعداد راستر انقد زیاده که بعید میدونم برسیم با همه بازی کنیم. ای کاش سوپراستار های nxt و 205 live یکم تعدادشون بیشتر بود. مای کریر رو هنوز امتحان نکردم اما امیدوارم همون چیزی باشه که وعده داده شده. بتل رویال 8 نفره هم من افت فریم شدیدیو تجربه کردم. در هر صورت امسال بیشتر از سال قبل رضایت مند بود امیدوارم تا عرضه 2k19 قابل بازی کردن باشه کاری که 2k17 نتونست انجام بده و بعد از 6 ماه خسته کننده شد.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امیدوارم سریع یک پچی برای ۸ نفره بدن افت فزیمش مشکل سازه تگ تیمش باز باید بهتر باشه تا معمولیش
امسال شدید برای کورت انگل هیجان دارم خیلی هیجان دارم

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
بازی عالی شده میتونه بهترم بشه نسخه ۱۹ فکر کنم شاهد بهترین کشتی کج باشیم شیلد هم براحتی میتونید بسازید

Attachments

• F5FD99BB-3BCC-49B3-BF14-079AC64F76C3.jpeg
    F5FD99BB-3BCC-49B3-BF14-079AC64F76C3.jpeg
    198.8 KB · مشاهده: 32

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
2k هنوز بلد نیست از پتانسیل این بازی استفاده درست کنه ، اگه امسال یک شوکیس برای انگل درست میکردن یا سینا بسیار نمرات بهتری میگرفت یا بخش یونیورس بی استفاده رو بیان یکذره چالشیش کنن یعنی حالت جنرال منیجر براش بزارن انتخاب کنی بعد هر شو مدیریت در صورت صعیف بودن اخطار بگیری مثل قدیم ..این کار ها رو بکنن خیلی بهتر نمره میدن سایت ها

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
2k هنوز بلد نیست از پتانسیل این بازی استفاده درست کنه ، اگه امسال یک شوکیس برای انگل درست میکردن یا سینا بسیار نمرات بهتری میگرفت یا بخش یونیورس بی استفاده رو بیان یکذره چالشیش کنن یعنی حالت جنرال منیجر براش بزارن انتخاب کنی بعد هر شو مدیریت در صورت صعیف بودن اخطار بگیری مثل قدیم ..این کار ها رو بکنن خیلی بهتر نمره میدن سایت ها

گرفتی بازیو ؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بازی استار زیاد داره اما خب همچنان گیم پلی بالانس نیست ... اخه یعنی چی که آندرتیکر نمیتونه مارک هنری رو بلند کنه؟! اصلا با عقل جور در میاد؟؟؟ گرافیک پیشرفت داشته ولی منوها واقعا افتضاح و مسخره س ... کلا این موتور جدید مثلا تو شو 205 اینقدر روشن و پر نور هست که چشمات کور میشه ... گزارشگر بدک نیست. فعلا همینا رو تست کردم البته توی نسخه PC ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر