WWE 2K18

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط scarfa3e, ‏Jun 20, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    D ! # @ /\
    « بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش: ‏Jun 20, 2017
    J 0 K E R, **AMIR**, SHANSER و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    منصور
    10 جولای متمرکز بر کورت انگل احتمال زیاد امسالم خبری از شوکیس نباشه ولی نسخه pc و سوییچ دیر یا زود تایید میشن گفته شده

SiminSecret این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    مهراد
    دقیقا هدف از این تریلر که ست رولینز میزنه همه چیو نابود میکنه و منظورش اینه که دوران قدیمی کشتی کج تموم شده و باید تمرکز روی جدیدا باشه ، چیه دقیقا؟ نه شو کیس داره نه رود تو رسلمنیا نه هیچی! کلا اینا داغونن ... مای کریر و یونیورس که خیلی زود تکراری میشه ، مسابقات معمولی هم تعدادشون کمه و حالت های چالش بر انگیز و سخت نداره ... امیدوارم یه فکری به حالش بکنن حالا که موتورش عوض شده

4. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    احتمالا شوکیس مثل 17 به صورت دی ال سی میزنن که پول بیشتری بزنن به جیب پارسال که شوکیس داشت اما خیلی خوب نبود فقط من به خاطر استینگ ولفپک ان دبلیو او خریدمش
    من که از این نسخه راضی بودم به خاطر راسترهای قدیمش فکر نکنم امسال دیجیتالی بخرم از اونهایی هست که معمولا صبر میکنم ارزون بشه بخرم
    تا ببینم چه تحویل میدن اگر واقعا موتور را عوض کرده باشن و گیم پلی و گرافیک از اینه که هست خیلی خیلی بهتر شده باشه و راسترهای مورد علاقه ام هم باشه شاید یک اکانتش خریدم باید صبر کرد و دید چیکار کردند هرچند من به توکی امیدوارم

SHANSER این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    مهراد
    خسته نشدی فرشید از بازی کردن با اسطوره ها؟ :D از زمانی که یادمه تو تاپیک X360 هنوز موقع ای که کنسول های نسل هشت نیومده بودن ، شدیدا انتظار میکشیدی توی لیست کاراکتر ها ، قدیمی ها هم باشن. عشقت گلدبرگ بود که اضافه شد ، استیو آستین هم که همیشه بود ، کوین نش هم همینطور ، منتظر کدوم کاراکتری دقیقا؟

6. کاربر سایت

نام:
    منصور
    امسال مهرداد بهترین احتمالا لیست راستر ها رو داره بازی خود تهیه کننده گفته ۱۷۰ تا ۲۰۰ نفر بازگشت انکل و هاردی ها بعد سالها بعد بازی TLC ۶ نفره بین هاردی ها و ادم و کریستین هم که هر سال هستن با دادلی ها احتمالا از اونور احتمالا واریوور که پای ثابت بازی هست از نظر راستر تضمینه

7. کاربر سایت

نام:
    منصور
    من به شحصه ارزوم حضور انگل بود و هاردی ها که رسیدم بهشون امسال باید انگل بگیرم حتما سرودش ادم به وجد میاره اسکنشم میکنن خیلی خوب در میاد چهرش

8. کاربر سایت

نام:
    مهراد
    فکر کنم اگه مرحوم کریس بنوا رو هم بسازن دیگه عالی میشه ... یه مسابقه هشت نفره Ladder برگزار کنی : اج و کریستین ، هاردی بویز ، دادلی بویز ، وای 2 جی و بنوا

9. کاربر سایت

نام:
    منصور
    بنوا دیگه رفت تو لیست سیاه کمپانی امکان ساختش صفر درصده بجای بنوا برای اون دو نفر دیگه باید به فکر دو تا زوج دیگه باشی:D

10. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    خب چیکار کنم من خودم قدیمی هستم دیگه اصلا نتونستم خودم را با دنیای کشتی کج امروز مچ کنم واقعا هیچکدوم از راسترهای فعلی ارزش برام ندارند که حتی بیام به خاطرشون پول بازی بدم من الان با 17 کاملا به همه چیز رسیدم همینطور که خودت گفتی واسه همین برای این نسخه نه عجله دارم نه هیجان زده هستم
    واسه همین میگم ببینم تغییراتش امسال چی هست ایا ارزش داره ایا برتری نسیت به نسخه قبل اونقدر داره که برم براش پول بدم و دیجیتالی با سیزن پس بخرم ؟
    من همیشه معیارم راستر هست بعد خود بازی
    خب شما میگی من را از 360 یادته باید بگم من از سال 1997 که روی پلی استیشن 1 بازی wcw thunder بازی میکردم تا الان برام کاراکتر مهم بوده و البته گرافیک وش
    توی نسخه 17 در واقعه بعد از 20 سال همه چیز را به من داد انگار مخصوص من ساختن
    بهترینهای wcw , nwo توش بودن به علاوه ساخت سوپراستار که امسال خیلی خوب و کامل بود من فقط نیاز به ساخت 7 نفر دیگه دارم کاش میتونستم عکسهاشون را بزارم توی سایت حدود 80 نفری ساختم که عالی شدند کارهام کلی فالور داره و هر روز ازم تقاضا میکنن که بارشون فلان سوپراستار را بسازم
    بی تعارف بگم من به زودی و تازه میخوام شروع کنم بازی کنم نسخه 17 را و فکر میکنم که کلا کارم با نسخه های کشتی کج تموم میشه و بقیه را دسته 2 میخرم یکم باهاش بازی میکنم و میفروشم
    بله همینطور که فبلا گفتم با امدن و رفتن گلدبرگ دنیای کشتی کج تموم شد

11. کاربر سایت

نام:
    منصور
    امسال انگل هم هست حالش بیشتره من شنیدم بازی بالای ۱۵۰ راستر داره قدیمی ها یکسریشون تو ویدیو ها تایید شدن مثل Rick Rude و Honky .. درست میگی اینا خودشونم میدونن هنین راستر ها که باعث میشن بازی چند برابر بفروشه امسال احتمالا دوباره گلدبرگ هم هست

trust n1 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    صد در صد اگر بخوان راستر قدیمی را کنار بگذارن شک نکن فروششون نصف میشه هر چی باشه سرمایه اصلی wwe هستند
    امسال احتمالا خیلی زیاد گلدبرگ هست معمولا اینها هر سالی که یک دی ال سی میدن سال بعد توی باری قرار میدن
    خب حالا امسال کرت انگل هست من فکر میکنم دی ال سی باشه مثل گلدبرگ
    اینجوری کمپانی سود میکنه . حالا اگر کرت را بسازن طبیعی هست که راسترهای لجند اون دوره را هم بگذارن اینجوری مسابقات اون سالها حال میده درست که من wcw دوست دارم اما زمان wwf را خیلی دوست داشتم خیلی هیجان داشت فعلا به جز راستر چیری که ازشون انتظار دارم ساحت راحتتر و کاملتر سوپراستار هست و بهتر شدن سرورهاش و البته از همه مهتر قرار دادن مسابقه تگ تیم 4 نفر به 4 نفر در واقع 8 نفر توی رینگ که این یک ایراد بزرگ از قدیم بوده خصوصا امسال که دیگه برای 360 و ps3 وجود نداره دیگه بهونه ندارن باید موتور بازی را عوض کنن

13. کاربر سایت

نام:
    منصور
    اتفاقا تو بخش ساخت راستر ها هم تغییراتی دادن مثل عظلات و جثه ها بالا تنه پایین تنه و مسابقات ۸ نفره هم تایید شده انواع مختلفش چه لادر چه تگ تیم همه مدلش هست خوب شده امسال داره میره به ریشه ها بازی

trust n1 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید