WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

ericogh

کاربر سایت
Mar 12, 2016
5
با اینکه سه چهار ماهی از عرضه بازی میگذره و من صرف ساعت ها گیم پلی هنوز هم که هنوزه نتونستم به تصمیم جامع و قطعی برسم که آیا بازی امسال خوب بود یا نه؟
امسال برای من چند تا تفاوت نسبت به سال های قبل داشت یکی اینکه دوباره شروع کردم به پیگیری مسابقه و PPV ها و از این جانب بازی همچنان برای من دارای جذابیت هایی هست. اما بعد از مدت کوتاه بازی خسته کننده میشه. حتی امسال سیزن پس هم خریدم. ولی حتی بعد از نصب همه dlc ها هم نتونستم تصمیم قانع کننده بگیرم. چیزی که مطمئنم بازی به لحاظ راستر خیلی بهتر و به روز تر از 2k17 هست.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من هنوز 17 را بازی میکنم و تنها ایراد 17 برای من اینه که مسابقه 8 نفره و کاستوم مچ نداره همین

البته 18 هم خوبه

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
امیدوارم برای سال اینده رویال رامبل زنها هم اضافه بشه به بازی خداییش امسال رامبل زنها از مردها قشنگتر بود پر از سوپرایز و هیجان بود

• Like
Reactions: ericogh

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با اینکه سه چهار ماهی از عرضه بازی میگذره و من صرف ساعت ها گیم پلی هنوز هم که هنوزه نتونستم به تصمیم جامع و قطعی برسم که آیا بازی امسال خوب بود یا نه؟
امسال برای من چند تا تفاوت نسبت به سال های قبل داشت یکی اینکه دوباره شروع کردم به پیگیری مسابقه و PPV ها و از این جانب بازی همچنان برای من دارای جذابیت هایی هست. اما بعد از مدت کوتاه بازی خسته کننده میشه. حتی امسال سیزن پس هم خریدم. ولی حتی بعد از نصب همه dlc ها هم نتونستم تصمیم قانع کننده بگیرم. چیزی که مطمئنم بازی به لحاظ راستر خیلی بهتر و به روز تر از 2k17 هست.
همینه هر سال برای یک مدت خوبه و دورهمی بعدش تکراری میشه

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
درمورد این یکم توضیح بدین ، من هر کلیدی رو دسته رو میزنم یه جوری میزنه میره،تموم ،هیچی هم نمیدونم چی میشه!!!
دسته معمولی xinput هست با x 360ce-64 تنظیم کردم ولی نمیدونم خوب تنظیم شده یا نه!!!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
درمورد این یکم توضیح بدین ، من هر کلیدی رو دسته رو میزنم یه جوری میزنه میره،تموم ،هیچی هم نمیدونم چی میشه!!!
دسته معمولی xinput هست با x 360ce-64 تنظیم کردم ولی نمیدونم خوب تنظیم شده یا نه!!!
داداش توضیحی که دادی دوبار خوندم نفهمیدم مشکلت چیه هر کلیدی میزنه یک جور میزنه ؟ فقط این را بگم که با اسکرول بالا وپایین و چپ و زاست و دکمه a از فن استفاده میکنه با b طرف را پرتاپ میکنه و میخوابه روش برای پین کردن با x هم مشت و لگد میزنه اگر فن خواستی هم میخوای بزنه که میری تو بخش move set ها اونجا براش مشخص میکنی راستش منظورت نفهمیدم همینقدر متوجه شدم

• Like
Reactions: mafia.gta

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
داداش توضیحی که دادی دوبار خوندم نفهمیدم مشکلت چیه هر کلیدی میزنه یک جور میزنه ؟ فقط این را بگم که با اسکرول بالا وپایین و چپ و زاست و دکمه a از فن استفاده میکنه با b طرف را پرتاپ میکنه و میخوابه روش برای پین کردن با x هم مشت و لگد میزنه اگر فن خواستی هم میخوای بزنه که میری تو بخش move set ها اونجا براش مشخص میکنی راستش منظورت نفهمیدم همینقدر متوجه شدم
احتمالا نسخه pc میگه

• Like
Reactions: mafia.gta

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
اقا یک سوال داشتم توps4بازی میشه جوری اپدیت کرد مثلا کمربند بجای جیندر دست ای جی باشه یا بعد شیک اپ تعقیرات تو هر برند لحاظشده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر