WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
کورت انگل قدیم و جدید،جان سینا 2010 و 2006،راب ون دم،باتیستا و ورزشگاه ECW One Night Stand 2006 فردا برای افرادی که نسخه های(پیش خرید،دلاکس و پکیج جان سینا) خریداری نکرده اند و نسخه معمولی خریده اند در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: SHANSER

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
باید یک کورت انگل و گلدبرگ با هم بزنیم
چرا که نه کنسولت وان هست یا 4 ؟ من هر دو دارم اما امسال اگر میخریدم برای 4 میخواستم بگیرم لامصب سروراش بد هست وگرنه عالی میشد انلاین بشیم با بچه های خودمون بازی کنیم

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
سه شنبه اولین DLC که استاران ان اکس تی هست منتشر می شه. رابی ریوت،اِلایس، لارس سالیوان و البته آلیستر بلک و مهم تر درو مک اینتایر درونش قرار دارن

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
به نظرم هرکی بازی می خواد بخره فقط دلاکس رو بخره چون اینجوری حدود 150 هزارتومن سود کرده، چون حتی اگه بخواد نسخه معمولی رو با سیزن پس هن بخره باز باید برای کرت انگل 2002،2006، جان سینا 2010،2006 و آر وی دی و باتیستا به علاوه آرنای ECW 2006 پول جدا بده
تو دی ال سی ان اکس تی جنریشن هم علاوه بر درو،بلک،رابی،سالیوان و الیاس آرنای گریت بالز آف فایر هم بود(شاید هم تو آپدیت 1.05 بوده)

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب منم نسخه دیلوکس گرفتم برای اکس باکس وان البته اونم با تخفیفات بلک فرایدی و اکانت در مجموع خریدمش ۱۰۰ تومن که کلا همه چیز شاملش بشه اخرم دیدم خوشم امد نگه میدارم نیومد اکانت را میفروشم

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خب منم نسخه دیلوکس گرفتم برای اکس باکس وان البته اونم با تخفیفات بلک فرایدی و اکانت در مجموع خریدمش ۱۰۰ تومن که کلا همه چیز شاملش بشه اخرم دیدم خوشم امد نگه میدارم نیومد اکانت را میفروشم
هاردی ها رو هنوز ندادن ؟ فکر کنم میرن برای ۲۰۱۸

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
هاردی ها رو هنوز ندادن ؟ فکر کنم میرن برای ۲۰۱۸
راستش فکر نکنم امده باشه ولی من هنوز بازیو کامل دانلود نکردم الان فکر کنم 20 گیگش دان شده از 45 گیگ احتمالا پس فردا دانلودش تموم میشه ولی تا جایی که میدونم ماه مارس 2018 سیزن پس کامل میشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
راستش فکر نکنم امده باشه ولی من هنوز بازیو کامل دانلود نکردم الان فکر کنم 20 گیگش دان شده از 45 گیگ احتمالا پس فردا دانلودش تموم میشه ولی تا جایی که میدونم ماه مارس 2018 سیزن پس کامل میشه
بازی به نظر من هنوز سرگرم کنندس ولی محتواش کمه مثلا بازی های سه نفره ۴ نفره با توجه به سیستم رول ات جذابن ولی بازی هلی ۸ نفره زیاد خوب نیست شلوغه خیلی فقط تگ تیمش خوبه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب منم نظرمو بگم
گرافیک و گیم پلی بدون شک از 17 بهتره نور پردازی هم همینطور عالیه
مسابقه 8 نفره را باید واقعا تجربه کرد چرا کسی مثل من که از wcw 97 تا الان بازی میکرده همیچین ویژگی ندیده بوده براش جالبه اما خب هنوز نیاز به بهبود داره خصوصا توی مسابقاتی که همه تو رینگ هستند یک مقدار افت فریم مشهوده
چیزی که خیلی دوست دارم اضافه شدن کاستوم مچ هست که به دلخواه تغییر میدی و اون مسابقه را باب سلیقه خودت میکنی هرچند خیلی خیلی ازاد نیست اما بازم خوبه
یک سری حرکات داخل مسابفات خیلی خوبه بهش اضافه شده مثل بلند کردن و هولدینگ و هات تگ
اما نبود شو کیس خیلی بده و واقعا ادم داره دنیال یک چیزی این وسط میگرده که همیشه بوده
حالا نمیدونم کسی که سیزن پس داره در اینده بهش اضافه میشه یا نه که امیدوارم
در کل نظرم مثبته
ساخت راسترها هم پیشرفت داشته اما هنوز ایراداتی داره
در کل سرگرم کننده است

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
چه قدر برای بازی ( نسخه ps4 ) آپدیت اومده ؟
آخرین آپدیتی که براش اومده 1.05 هست.
آخرین DLC هم ان اکس تی.

بازی به نظر من هنوز سرگرم کنندس ولی محتواش کمه مثلا بازی های سه نفره ۴ نفره با توجه به سیستم رول ات جذابن ولی بازی هلی ۸ نفره زیاد خوب نیست شلوغه خیلی فقط تگ تیمش خوبه
بازی برای من که تا پارسال روی 360 بازی می کردم خیلی خوبه ولی باز هم راستر تکراری داره رو مخ هست. باید بقیه ورژن یک نفر رو زیرشاخه خود طرف حساب کنند، نه که با آب و تاب بگن 180 تا کاراکتر داره!

باتیستا مذاکراتش با WWE رو تایید کرده، فکر کنم بعد از آرنولد،استینگ،گلدبرگ و کرت انگل احتمالا امسال باتیستا بره روی نسخه پیش فروش

یک سوال کلا چندتا آپدیت برای 2K و فیفا میاد؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blue lion

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
آخرین آپدیتی که براش اومده 1.05 هست.
آخرین DLC هم ان اکس تی.

بازی برای من که تا پارسال روی 360 بازی می کردم خیلی خوبه ولی باز هم راستر تکراری داره رو مخ هست. باید بقیه ورژن یک نفر رو زیرشاخه خود طرف حساب کنند، نه که با آب و تاب بگن 180 تا کاراکتر داره!

باتیستا مذاکراتش با WWE رو تایید کرده، فکر کنم بعد از آرنولد،استینگ،گلدبرگ و کرت انگل احتمالا امسال باتیستا بره روی نسخه پیش فروش

یک سوال کلا چندتا آپدیت برای 2K و فیفا میاد؟

باتیستا که تو راسترها هست بعید میدونم بره رو پیش فروش
برای wwe معمولا زیاد نیست بیشتر وقتی هست که مشکل انلاین داشته باشه یا اینکه دی ال سی یا سیرن پس بهش اضافه بشه مثلا پارسال تا اونجا که یادمه 3 بار اپدیت مهم داد یکبار اپدیت کم حجم
اما فیفا نه اون اصلا مشخص نیست اون بازی هست که نیاز به تغییر زیاد داره باگهای زیادش و درست کردن بخش انلاین معمولا مشخص نیست اما فکر کنم با توجه به اپ دیشب 3 تا 4 باز دیگه حداقل ییاد تا اخر سال

اقا من دیشب یک تست زدم تو بخش ساخت راسترها دیشب برای تست perry saturn را ساختم
نمیدونم چی بگم اما واقعا دوست ندارم اینکار را بکنم اما دلم میخواد دوباره راستر بسازم درام معتاد میشم
لامصب هر سال بخش ساخت راسترهاش داره قویتر میشه امسال عالی بود
بخش ساخت اندام خیلی خوب شده هرچند هنوز کوتاه و بلند کردن دست و پا نداره اما بازم عالی بود
وقتی بخشهایی را میخوای سایه بزنی و یا سایه برداری دقیقا همون چیزی را ساختن که من انتظار داشتم
بخش اپلود کردن توی سایت خیلی خوب شده قبلا میرفتی یک کد میگرفتی بعد عکسها را اپلود میکردی بعد تو کنسول فقط 10 تا بیشتر نمیتونستی برداری باید برمیگشتی دوباره تکرار میکردی
الان دیگه کد نمیخواد گیمرتگ را اکی میکنی 50 تا عکس میزاری سریع و راحت بعد تو کنسولت سریع دانلود میکنی
کلا اگر بخوام بسازم امسال میدونم میترکونم نسبت به پارسال تمام راسترهای که میخوامم دارم اماده است نمیدونم شابد ساحتم
ولی در کل از 18 راضیم
نمیدونم چرا هرچی میسازه هنوز خیلی ها راضی نمیشن و واقعا نمیدونم از یک بازی چی انتظار دارن یایا هیچ بازی بدون نقص نیست پیشرفت 2k نسبت به thq واقعا چشمگیره
فقط تو چند سال اخیر که امده خیلی پیشرفت کرده اگر نسخه عای قبلی را ببینید متوجه میشید
نور پردازی و صداگذازی و گرافیک خیلی خوب شده
اینکه بازیکن زیر رینگ میاد بالا خیلی طبیعی تر شده
افت فریم داره هنوز امیدوازم درست شه و میدونم درستش میکنه چون اولین ساله که مسابقه 8 نفره اضاف کرده
ولی نبود مسابقه special referee و i quit خیلی اذیت میکنه
یک مسابقه ایی که دوست داشتم اضافه میشد مسابقه 3 به 1 تورنادو هست نه 3 به 1 یا 2 به 3 تگ تیم اگر مثلا 4 به 4 تورنادو میگذاشتن خیلی خوب میشد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر