بررسی و معرفی بازی های انواع کنسول ها در سال های مختلف

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام.در اینجا هربازی از هر کنسولی رو که تموم کردم بازیش رو عکسش رو میزارم و در رابطه با بازی نظرم رو میگم که دوستان اگه خواستن سراغ بازی مخصوصا بازی های قدیمی که تاحالا بازی نکردن برن این بخش کمی براشون مفید باشه و بدردشون بخوره برا انتخاب بازی مناسب.

درکل : خوب / وقتی درکل میگم خوبه یعنی اون بازی عالی هستش و یه بازی ماندگاره و هرچندبار بازی کنید دوباره تازگی داره
درکل : متوسط / وقتی میگم در کل متوسط هستش یعنی نه خوبه نه بد و میشه اون بازی رو تا آخرش رفت و قابل تحمله ولی ارزش یه بار بازی کردن رو داره به نظرم
درکل: بد / وقتی میگم در کل این بازی بد بود یعنی نمیشه تحملش کرد ، یا زیادی سخته یا زیادی وقت تلف میکنه و روون نیست پیشبرد بازی و اینکه کسی بخواد تا آخرش بره تحمل زیادی میخواد

آخرین ویرایش:

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
COVER-Schbibin_Man.jpg
نام بازی : shabibinman / سال ساخت : 1989 / کنسول : pc engine
داستان : معمولی / گیم پلی : خوب / موسیقی : معمولی / درکل : خوبه و زیاد هم سخت نیست و تا آخرش رفتم..بازی خوبیه

• Like
Reactions: Moriarty

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
COVER-Bloody_Wolf.jpg
نام بازی : bloody wolf / سال ساخت : 1989 / کنسول : pc engine
داستان : معمولی / گیم پلی : معمولی / موسیقی : معمولی / در کل: بازی سختی هستش تا مرحله 5 رفتم دیگه ادامه ندادم..میزان جونش کمه و زود میمیره و دوباره از اول مرحله میاد..خیلی وقت تلف میکنه رفتنش..از نظر من بد بود

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
COVER-Cyber_Cross.jpg
نام بازی : Cyber Cross / محصول : 1989 / کنسول : pc engine
داستان : متوسط / گیم پلی : متوسط / موسیقی : متوسط / درکل : خیلی سخته و تا 3 مرحله رفتم دیگه نتونستم ادامه بدم بخاطر کم بودن جونش و زود مردن ..درکل بد بود

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
COVER-City_Hunter.jpg
نام بازی : city hunter / محصول : 1990 / کنسول : pc engine
داستان : ضعیف / گیم پلی : ضعیف / موسیقی : متوسط / درکل : چیزی در رابطه با داستان در بازی نمیگه سریع بازی شروع میشه،گیم پلیش هم چیزی نداره و خیلی سخته پیش برد مراحلش مسیر خطی برا رفتن هم نداره همش باید ازین در برید داخل در دیگه و همش برید و برگردید تا یه مرحله تموم بشه..در کل بد بود

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
Cotton-front.jpg
نام بازی : cotton / محصول : 1993 / کنسول : pc engine
داستان : متوسط / گیم پلی : متوسط / موسیقی : متوسط / در کل : شروع بازی داستان رو سریع میگه و صوت داره قسمت داستان گوییش ولی برا فهمیدنش باید زبون ژاپنی بلد باشید.گیم پلیش هم شوتر فقط باید تیر بزنید برید جلو و بخاطر سخت شدن بیش از حدش تا سه مرحله رفتم و دیگه ادامه ندادم..مراحل جلوتر سخت تر میشه و سرعت عمل بالایی میخواد..درکل بد بود

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
secret_of_bluewater_front.jpg
نام بازی : Nadia: The Secret of Blue Water / محصول : 1993 / کنسول : pc engine
داستان : خوب / گیم پلی : متوسط / موسیقی : متوسط / درکل : اکثر بازی داستان هستش و گیم پلی هم طوری هستش که فقط مسیرها رو انتخاب میکنی و متن برا حرف زدن تا مرحله تموم بشه و باید زبون ژاپنی بلد باشید و همه مراحل هم حرف و داستان ها متن همراه با صوت هستش..تا آخرش رفتم..در کل متوسط بود

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
Godzilla-Front.jpg نام بازی : Godzilla vs. King Ghidorah / محصول : 1994 / کنسول : pc engine
داستان : بد / گیم پلی : بد / موسیقی : متوسط / درکل : چیزی از داستان نمیگه و سریع میره برا بازی و بازی هم مبارزه ای و کنترلش سخت هستش..تا 4 مرحله رفتم دیگه ادامه ندادم..در کل بد بود

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
47288_front.jpg
نام بازی : dick tracy / محصول : 1990 / کنسول : sega genesis
داستان : متوسط / گیم پلی : خوب / موسیقی : متوسط / درکل : داستان آنچنانی نداره و بعد از اتمام هرمرحله یه تصویر با متن نشون میده میره مرحله بعدی گیم پلیش هم خوبه ولی هرچی جلوتر بریم سخت تر میشه و چندین بار رفتم بخاطر کم شدن جونش توی مراحل جلوتر هربار گیم اور میشدم بخاطر همین نتونستم تا آخرش برم..متاسفانه با اینکه گیم پلیش بد نیست ولی از نظر من درکل بد بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
47492_front.jpg
نام بازی : ghostbusters / محصول : 1990 / کنسول : sega genesis
داستان : متوسط / گیم پلی : بد / موسیقی : متوسط /درکل : داستان سریع گفته میشه میره سراغ مرحله و گیم پلیش خسته کنندست منظورم این نیست که خیلی سخته در واقع خطی نیست یعنی دائم رفتن و برگشتن و پیدا کردن مسیر هستش و با اینکه چند مرحله رفتم محیط چندان تغییر نمیکرد و محیطی دلگیر داره اکثرا و تنوعش زیاد نبود(رنگ محیط بازی مخصوصا) و غولش هم سخته باتوجه به میزان جون و قدرت سلاحی که داریم..درکل بد بود

آخرین ویرایش:

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
23212_front.jpg
نام بازی : michael jackson's moonwalker / محصول : 1990 / کنسول بازی : sega genesis
داستان : متوسط / گیم پلی : متوسط / موسیقی : خوب / درکل : داستانی آنچنانی نداره و گیم پلیش بد نیست میشه بازی رو تا آخرش رفت و چندان سخت و وقتگیر نیست پیشبرد و کنترلش و موسقیش همش مربوط به آوازهای مایکل جکسون هستش و عالی بود..درکل متوسط بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
10856_front1.jpg
نام بازی : sonic the hedgehog / محصول : 1991 /کنسول : sega genesis
داستان : متوسط / گیم پلی : خوب / موسیقی : خوب / درکل: داستان آنچنانی نداره و بین بازی چیزی از داستان گفته نمیشه ، گیم پلیش عالیه نه زیاد سخته نه زیاد وقتگیر و تا آخرش رفتم و کنترلش هم راحته و موسیقیش هم عالی بود ...درکل خوب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر