اسپنسر:برروی بازیهایی سرمایه گذاری کرده ایم که شایدتا 2-3 سال آینده عرضه نشوند آنها را نمایش نمیدهیم

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
20123149760551610495_Forza7_OnBoardInTheRace_4K-740x416.jpg
عدم معرفی عناوین پرهزینه جدید توسط مایکروسافت انتقادهایی را به همراه داشته است. رئیس بخش اکس باکس کمپانی مایکروسافت آقای فیل اسپنسر به تازگی در مصاحبه جدید خود به این موضوع پرداخته و به طرفداران اطمینان داده که برنامه هایی برای سرمایه گذاری بیشتر بر روی بازی های انحصاری دارند.
اما مهم ترین نکته ای که اسپنسر در این مصاحبه اشاره کرده این است که عناوین پرهزینه اکس باکس تا زمانی که به عرضه نزدیک نباشد، نشان داده نخواهند شد و این یعنی بر عکس استراتژی ای که رقیب اصلی این کمپانی در صنعت بازی یعنی سونی مدتی است به آن روی آورده است. صحبت های اسپنسر در این رابطه را در ادامه بخوانید.
"وقتی سه سال پیش این کار را شروع کردم، سخت افزار تمرکز اصلی ما بود چرا که احساس می کردم این بخش جای کار بیشتری دارد. Xbox One S سال گذشته عرضه شد و اواخر سال نیز X منتشر می شود، من مسیری که در ضمینه سخت افزار طی کردیم را دوست دارم. Xbox Live چیزی بود که دوست داشتم بر روی آن کار کنم و آن را به Android ،iOS و Windows PC بیاورم چرا که برایم بسیار مهم بود مردم بتوانند بازی ها را در مکانی [پلتفرمی] دوست دارند تجربه کنند."
"فرست پارتی های ما بخش پر اهمیتی هستند که باید توازن را در مورد آنها ایجاد کنیم (مثل بخش سخت افزار به این بخش بپردازیم). دیروز متوجه شدم که مردم می خواهند بدانند چه سرمایه گذاری های جدیدی در این بخش انجام داده ایم.
"ما بر روی چیزهای جدیدی سرمایه گذاری کرده ایم، برای ساخت چیزهایی جدیدی قرارداد بسته ایم. در مورد آنها فکر کردم که از نظر ارتباطات عمومی برای من خیلی راحت است که یک تریلر از هر کدام را به نمایش در آورم. اما وقتی می دانم این پروژه ها ممکن است تا 2.5 یا 3 آینده نیز عرضه نشوند، اینکار را انجام نخواهم داد."
"درک می کنم که برخی از من بخواهند آینده اکس باکس را برایشان تضمین کنم."
"مسیر ریسکی است اما فقط می توانم بگویم که مطمئن باشید اکس باکس برای من بعنوان یک پلتفرم اهمیت دارد. در مورد ارشدترین جایگاه کمپانی نیز چنین است، اگر شما از Satya Nadella (مدیر اجرایی Microsoft) بپرسید او نیز در پاسخ می گوید "درک می کنم، باید برای محتوای بیشتر در ضمینه گیمینگ سرمایه گذاری کنیم."
"این برای ما مهم است و ما قطعا سرمایه گذاری می کنیم. ما Sea of Thieves ،Crackdown 3 ،State of Decay 2 ،Lucky’s Tale ،Ori and the Will of the Wisps و... را داریم اما می دانم خواسته شما چیست. عناوین پرهزینه بزرگ، می شنوم و متعهد به برآورده کردن خواسته شما هستیم. امروز، می خواهم در مورد چیزهایی صحبت کنم که در صورت تهیه کنسول ما، بتوانید آنها را تجربه کنید. ما بر روی ارائه بازی های بیشتر کار خواهم کرد. ما اینکار را در مورد سخت افزار، پلتفرم و backward compatibility انجام دادیم و در مورد فرست پارتی ها نیز انجام خواهیم داد. این به شدت اهمیت دارد."

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
حالا کوجیما واقعا راستی راستی سر این بازی آخرش اول بازی رو آنونس کرد بعد رفت دنبال انجین گشت؟:D من که یادم نمیاد. فکر کنم اول یه مدت راه افتاد استدیوهای مختلف دنبال انجین و... و بعد استارت رو زد و درنهایت بازیشو آنونس کرد.
اگر اشتباه نکنم یه مدت بعد از معرفی بازی اعلام کردن که انجین رو انتخاب کردن :D کوجیمائه دیگه :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگر اشتباه نکنم یه مدت بعد از معرفی بازی اعلام کردن که انجین رو انتخاب کردن :D کوجیمائه دیگه :D
خیر بازی به صورت رسمی E3 2016 معرفی کردن گوشه کنار فقط عکس از بازی پخش شد قبل معرفی وگرنه خبر انتخاب انجین از طرف کوجیما برای 5 ماه قبل معرفی رسمی بازی و تریلرش بر میگرده.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
اول از همه forza هستش اون ت از کجا میاد موقع نوشتن نمیدونم دوم دیگه یکس ال در میون Forza داریم کنسول به یک بازی نیست کنسول نیاز به بازی داره بازی مولتی یک بحث بازی انحصاری AAA خوب یک بحث دیگه .
شان اینجا شما مشخص میکنی ادم خندش میگیره وقتی ملت خر فرض میکنن با حرف های الکی انگار نه انگار دیروز میگفتن ما با انحصاری کردن عنوان مشکل داریم یکی نیست بگه شما نبودی TR انحصاری کردی ؟
بهتره یک نفر وقتی حرف میزنه اول از همه صحبت های خودش یادش باشه دوم از همه ملت با صحبت های خوش آب رنگ خر فرض نکنه .
حتما پیتزا هم پیزا هست یه دنیا دارن اشتباه می گن :( داره می گه نمایش نمی دیم فعلا نگفته که کلا تموم تا آخر عمر به همین فور(ت)زا بچسبید که!
یکی دیگه ملت و خر فرض می کنه به قول شما چه ربطی به حرف من و بی سی داره؟ :|
مطمئنم اگه کنفرانس رو می دیدید حداقل تلفظ صحیح رو می فهمیدید. ندیده نظر دادن همین میشه دیگه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خیر بازی به صورت رسمی E3 2016 معرفی کردن گوشه کنار فقط عکس از بازی پخش شد قبل معرفی وگرنه خبر انتخاب انجین از طرف کوجیما برای 5 ماه قبل معرفی رسمی بازی و تریلرش بر میگرده.
همه چیزایی که تا حالا از بازی جدید کوجیما نشون داده شده صرفا CGI بودن! مثل یه تکنیکال دمو که هیچ چیزی در موردش وجود نداره، فرق نمایش های بازی کوجیما با یه دموی تکنیکی فقط تو این بوده که نمایش های Death Stranding حتی با موتور خود بازی هم نبودن!
من تا جایی که یادمه ساخت Death Stranding حتی تا چند ماه بعد از E3 2016 هم شروع نشده بود!
Kojima Provides Update On Death Stranding, Talks Naked Norman Reedus
بر اساس این خبر که مربوط به April 30, 2017 هست، Death Stranding تو این تاریخ هنوز ساختش شروع نشده بوده و تیم کوجیما همچنان در حال تست موتور مورد استفاده بود! تستی که در واقع زمینه چینی برای ساخت بازی به حساب میاد!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
بسیار سیاست مضخرفیه من سیاست سونی رو ترجیح میدم لااقل میدونم اینده این کنسول چیه نه مثل ماکروسافت برم یه دستگاه گرون قیمت بخرم اخرم ندونم چی در انتظارم اصلا بازی هایی که قراره عرضه بشن سبک مورد علاقمن یا نه
ضمن اینکه بازی 2 3 سال زود معرفی بشه صبر کردن براش لذت بخشه
الان ما با بچه های انجمن تو تاپیک دلست 2 و gow صفا میکنیم:D

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حتما پیتزا هم پیزا هست یه دنیا دارن اشتباه می گن :( داره می گه نمایش نمی دیم فعلا نگفته که کلا تموم تا آخر عمر به همین فور(ت)زا بچسبید که!
یکی دیگه ملت و خر فرض می کنه به قول شما چه ربطی به حرف من و بی سی داره؟ :|
مطمئنم اگه کنفرانس رو می دیدید حداقل تلفظ صحیح رو می فهمیدید. ندیده نظر دادن همین میشه دیگه
نه اگه دقت میکردی در نوشتن گفتم شما هرچی میخونی نمینویسی هرچی هم بر نمیگردونی به فارسی همون با تلفظ بگی حالا این مهم نیست یه بحث دیدگاه ساده .
من با شما کاری ندارم مگه من با شما دعوا دارم من اصلا با شما چیکار دارم آخه من شما میتونیم اختلاف نظر داشته باشیم صحبت کنیم اما دوتا کنسول و بازی و ... چیزی نیستن که ما با هم دشمن باشیم یا بخوایم به هم توهین کنیم گور بابا همشون با هم چه سونی چه ماکروسافت چه نینتندو اختلاف نظر همه جا وجود داره .
شاید بهتر بود اون بخش شان یک فاصله میدادم که برای شما سو تفاهم پیش نیاد .
تلفظ صحیح بله حق با شماست اسم ایتایایی اما صحبت من سر گفتن و نوشتن بود دیگه یه Forza نوشتن چیکار داره که فارسیش میکننین تلفظ هم در نوشتن لحاظ میکنین .

• Like
Reactions: ヽ(。_°)ノ

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همه چیزایی که تا حالا از بازی جدید کوجیما نشون داده شده صرفا CGI بودن! مثل یه تکنیکال دمو که هیچ چیزی در موردش وجود نداره، فرق نمایش های بازی کوجیما با یه دموی تکنیکی فقط تو این بوده که نمایش های Death Stranding حتی با موتور خود بازی هم نبودن!
من تا جایی که یادمه ساخت Death Stranding حتی تا چند ماه بعد از E3 2016 هم شروع نشده بود!
بر اساس این خبر که مربوط به April 30, 2017 هست، Death Stranding تو این تاریخ هنوز ساختش شروع نشده بوده و تیم کوجیما همچنان در حال تست موتور مورد استفاده بود! تستی که در واقع زمینه چینی برای ساخت بازی به حساب میاد!
جفت نمایش های دث استرندیگ با انجین Decima و رئل-تیم بودن. اولی رو که خود کوجیما اومد رو سن گفت This is all runing in real-time دومی هم که Asset های بازی و استیال گرافیک کاملا مشخص بود انجین گوریلا هست و خودشون هم تائید کردن. این CG رو از کجا آوردی شما ؟!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

running in real-time on Sony's flagship console
hideo-kojima-on-going-with-sony-and-what-death-stranding-could-possibly-mean-146642100997.jpg

خبر و عکس برای تاریخ 20/06/2016 هستش چطور میشه بازی تا 2017 شروع نشده کار روش ؟ چون خبر امده که داشتن با متور اشنا میشدن بیشتر دلیل بر این نیست که تریلر CGI باشه بلکه نشون میده که از تلاش های اولیه تیم بوده .
Hideo Kojima on going with Sony - and what Death Stranding could possibly mean

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
جفت نمایش های دث استرندیگ با انجین Decima و رئل-تیم بودن. اولی رو که خود کوجیما اومد رو سن گفت This is all runing in real-time دومی هم که Asset های بازی و استیال گرافیک کاملا مشخص بود انجین گوریلا هست و خودشون هم تائید کردن. این CG رو از کجا آوردی شما ؟!
اصلا کار ندارم چی بوده! مهم اینه که تا اون زمان در واقع هیچ چیزی از DS وجود نداشته! CG مثال بود برای درک بهتر موضوع!
It is representative. What you see [in the trailer] will be in the game," Kojima told Eurogamer, .
در مورد تریلر داره میگه همه چیزش تو بازی هست! یعنی اون تریلر همونطور که گفتم فقط تریلر بوده!
Kojima confirms that Death Stranding is not yet in full production. That will occur when the decision is made as to which game engine will be used, which should happen "very soon."
اون منبع پست قبل هم کمک میکنه.
running in real-time on Sony's flagship console
hideo-kojima-on-going-with-sony-and-what-death-stranding-could-possibly-mean-146642100997.jpg

خبر و عکس برای تاریخ 20/06/2016 هستش چطور میشه بازی تا 2017 شروع نشده کار روش ؟ چون خبر امده که داشتن با متور اشنا میشدن بیشتر دلیل بر این نیست که تریلر CGI باشه بلکه نشون میده که از تلاش های اولیه تیم بوده .
Hideo Kojima on going with Sony - and what Death Stranding could possibly mean
من هرچقدر سعی کردم ساده توضیح بدم فایده نداشت ظاهرا!
دوست عزیز عکس از ضبط موشن کپچر دمو گذاشتی چی رو ثابت کنی؟ CG برای این بود که شما موضوع رو درک کنی که نکردی! گفتم اون زمان هیچی جز دمو وجود نداشته، حتی تیم کوجیما پروداکشنز هم اون موقع درست شکل نگرفته بوده :|
اون منبعی که دادم کاملا واضح همه چیز رو توضیح میده! ضمنا می تونید بار سرچ منابع بیشتر پیدا کنید کار سختی نیست.
ضمنا، دمو میتونه ریتل تایم اجرا بشه و برای ساخت دمو هم میشه از موشن کپچر استفاده کرد :|
بحثی دیگه نمی مونه بنظرم!

• Like
Reactions: Cj_sa and sajjad++

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
اصلا کار ندارم چی بوده! مهم اینه که تا اون زمان در واقع هیچ چیزی از DS وجود نداشته! CG مثال بود برای درک بهتر موضوع!
It is representative. What you see [in the trailer] will be in the game," Kojima told Eurogamer, .
در مورد تریلر داره میگه همه چیزش تو بازی هست! یعنی اون تریلر همونطور که گفتم فقط تریلر بوده!
Kojima confirms that Death Stranding is not yet in full production. That will occur when the decision is made as to which game engine will be used, which should happen "very soon."
اون منبع پست قبل هم کمک میکنه./QUOTE]
اولا مثال در مورد CG کاملا اشتباهه، دوما کوجیما توی همین قسمتی که کپی کردی داره میگه تریلر بازتاب کننده‌ی چیزی هست که توی نسخه فاینال میبینید برخلاف برخی از تریلرهایی که صرفا برای آنونس ساخته میشن. من کاری ندارم بازی که وارد مراحل ساخت شده یا کی منتشر میشه. روی صحبت من در مورد تریلر بازی بود که CG نبوده و با انجین بازی به صورت رئل تایم روی پی اس 4 رندر شده.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام خدمت دوستان، لطفا یکم رعایت کنید تا ناراحتی ایجاد نشه نصب شبی (دم صبحی :D)
تابپک جناحی شده رسیدگی مورد دستور کی قرار میدین پس اینجا بحث ip های سونی شده برعکس میشه کلا تایپک های Xbox توش بحث در مورد ip های سونی میشه

• Like
Reactions: lycan1367

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
تابپک جناحی شده رسیدگی مورد دستور کی قرار میدین پس اینجا بحث ip های سونی شده برعکس میشه کلا تایپک های Xbox توش بحث در مورد ip های سونی میشه
یك دور بخون. ببین كی بحث ip های سونی رو كشید وسط :D كلا كارشون همینه. خودشان بحث راه میندازند و جو سازی می كنند. اخرشم میان شکایت و مظلوم نمایی :D اشكال هم نداره البته. بعضی ها هم اینجوری وارد بحث میشند دیگه :D

همه كه پست نمیدند. خیلی ها فقط میخونند و رد میشند. خلاصه عاقلان دانند كه چه خبر است :D

PrinceofPersiα

پست های دیشب یادته که پاک شد؟ :D باور کن اگر هنوز موجود بودند به ضرر خودت میشد :D ادامه نده دوست عزیز . اینقدر هم در گذشته زندگی نکن. کسی هم که با بازیش حس معنوی میگیره اجباری نیست که شما درکش کنی :D یکی با درخت یکی با سیب یکی با کتاب یکی هم با بازیش به معنویت میرسه. اینکه دیدگاه شما در مورد این موضوع جز داعش و د*ین چیز دیگه ای نیست به خودتون مربوطه :D

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یادمه یه زمانی یه عده تو یه سری تاپیک های ماکرو و غیره بحث های کاملا ( کاملا ) بی ربط راه مینداختن. بعد که کسی میگفت این بحث ها چه ربطی داره و اگه ناظم یا مدیری بهشون اخطار میداد، میگفتن "این چه وضعشه!" و این بحث ها واسه پویایی انجمنه و از این داستانا!
هر چند همین الانش هم همین رفتارها ادامه داره و نمک پراکنی و مزه ریختن ها را شاهد هستیم. بعد از اون ور تاب یک پست! حتی یک پست را ندارن و میگن شما که اصلا کنسول نداری و اجازه نداری در مورد نحوه انتشار و معرفی بازی هاش صحبت کنی! انگار بعدا ما نمی تونیم کنسول بخریم. یا شاید هم کلا از این کنسول گوگولی کلا 10 15 ساختن و دادن دست بعضی از اعضای این فروم.
یه نگاه دگم و بسته ای هم دارن که کارشون به پرستش بازی رسیده و کسی به بازی هاشون چیزی بگه، کم مونده مثل داعش بیان سر آدم را ببرن!
-----
انگار نمی دونیم از کدوم پست به بعد پست ها پاک شدن! کار بجایی رسیدی که ضرر و مصلحت ما هم تعیین میشه! انگار فروم ناظم و مدیر نداره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر