Wolfenstein 2: The New Colossus | PC

149725960632.jpg

دنباله ی عنوان Wolfenstein: The New Order با نام Wolfenstein 2: The New Colossus بطور رسمی در جریان کنفرانس E3 شرکت Bethesda تایید شد.
این عنوان همانند نسخه ی قبل، توسط استودیو Machine Games در حال توسعه است. بار دیگر با قهرمان این سری یعنی Wiliam B.J Blazkowicz و ماجراهای جدید همراه خواهیم بود. داستان بازی در سال 1961 جریان دارد، جایی که نیروهای آلمان نازی به خاک ایالات متحده نفوذ کرده و آن را به تصرف خود درآوردند و حالا این B.J و دوستانش هستند که باید با نازی ها و تجهیزات پیشرفته ی آنها، مبارزه کنند.

Wolfenstein 2: The New Colossus در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

تصاویر بازی:
ROW_Wolfenstein_II_Panzerhund_1496826975.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Horton_1_1496826972.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Handle_With_Care_1496826971.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Stealth_1496826977.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Roswell_1496826976.png

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نسخه اولش خیلی عالی و خاطره انگیز و ترسناک و مسحور کننده بود . بقیه شماره ها چنگی به دل نمی زنه (همون DOOM در قالب نازی کشی هستش)

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
THE NEW ORDER واقعا غافلگیرمون کرد و هرچی بازی کردیم ازش سیر نمی شدیم. the new clossus عنوان سرگرم کننده ایه. ولی مشکلات و بی سلیقگی های خاص خودشو داره. از ضعف داستانی و روایی و موضوعی گرفته تا پرداخت نامناسب گرافیکی که علی رغم استفاده از موتور قدرتمند، به خصوص تو بخش اسلحه ها و صورت کاراکترها گرافیک به مراتب پایینتری نسبت به نسخه اول ارائه میداد. THE NEW ORDER فقط بکش بکش نبود و با اون اتمسفر سنگینش با روح و روان بازیکن بازی می کرد. یکی از بخشهای مورد علاقم تو قسمت اول منولوگهای سرد و تلخ ویلیام بود که با وویس اکتینگ شاهکار و بی نظریش تا مغز و استخون آدم نفوذ می کرد و روح و روانمون رو تسخیر می کرد، به نظر می رسید برای کم کردن هزینه صدا پیشه ها، به غیر از چند مرحله ابتدایی منولوگهای ویلیام رو کاملا حذف کردن. یا تو بخش گیم پلی ایده احمقاته کوچک شدن و عبور خزنده وار قهرمان با ابهتمون و تقلیل دادنش به موش یا حشره ای خزنده و عبورش از سوراخ موش اصلا چیز جالب و سرگرم کننده ای نبود. البته این بازی نکات مثبت هم داره از جمله شوتینگ فوق العاده جذاب و روون که واقعا اعصاب آدمو تسکین میده. نکته جالب دیگه هم شخصیت پردازی بیشتر MAX بود. این بازی لایق نمراتی که گرفته نیست. قسمت اول هم نبود چون باید نمرات به مراتب بیشتری می گرفت که به خاطر سختگیری ناگهانی و بی مورد منتقدین در آخر نسل قبل و ابتدای نسل فعلی، واقعا بهش ظلم شد. واقعیت اینه که کیفیت ساخت پایین بازی های AAA و تک نفره از یک طرف و کوبیدن نامنصفانه بازیهای خوش ساختی مثل quantum break و battlfield hardlineدر ابتدای این نسل از طرف دیگه، ضربه زیادی به فروش این سبک بازیها زده (گیم اسپات که یه 7 گرفته بود دستش به همه می داد!!!!) به طوری که زمزمه هایی از عدم تمایل ساخت این بازی ها به وسیله استودیوهای بازی سازی به گوش میرسه. حالا منتقدین به خودشون اومدن و با دادن امتیاز بالا به این عناوین تحت هر شرایطی در صدد نجات این بازی ها هستند.(بخوانید نجات خودشون!!! چون بازی های mmo معمولا طول عمر بالایی دارن و هر چند سال عرضه می شن و همون هم ارزش نقدی چندانی نداره و کم کم منتقدین هم باید بساطشون رو جمع کنن) ولی به هر حال در شرایط فعلی هر اقدام کوچیکی در جهت نجات صنعت گیم از سقوط به ورطه شهوت پول غیر اخلاقی کمپانی های بازی سازی قابل ستایشه. احتمالا تا ساعاتی دیگه مورد حمله و عنایت دوستان قرار خواهم گرفت. ولی پیشاپیش فقط یک جواب دارم که بهشون بدم: MAX HASS

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
THE NEW ORDER واقعا غافلگیرمون کرد و هرچی بازی کردیم ازش سیر نمی شدیم. the new clossus عنوان سرگرم کننده ایه. ولی مشکلات و بی سلیقگی های خاص خودشو داره. از ضعف داستانی و روایی و موضوعی گرفته تا پرداخت نامناسب گرافیکی که علی رغم استفاده از موتور قدرتمند، به خصوص تو بخش اسلحه ها و صورت کاراکترها گرافیک به مراتب پایینتری نسبت به نسخه اول ارائه میداد. THE NEW ORDER فقط بکش بکش نبود و با اون اتمسفر سنگینش با روح و روان بازیکن بازی می کرد. یکی از بخشهای مورد علاقم تو قسمت اول منولوگهای سرد و تلخ ویلیام بود که با وویس اکتینگ شاهکار و بی نظریش تا مغز و استخون آدم نفوذ می کرد و روح و روانمون رو تسخیر می کرد، به نظر می رسید برای کم کردن هزینه صدا پیشه ها، به غیر از چند مرحله ابتدایی منولوگهای ویلیام رو کاملا حذف کردن. یا تو بخش گیم پلی ایده احمقاته کوچک شدن و عبور خزنده وار قهرمان با ابهتمون و تقلیل دادنش به موش یا حشره ای خزنده و عبورش از سوراخ موش اصلا چیز جالب و سرگرم کننده ای نبود. البته این بازی نکات مثبت هم داره از جمله شوتینگ فوق العاده جذاب و روون که واقعا اعصاب آدمو تسکین میده. نکته جالب دیگه هم شخصیت پردازی بیشتر MAX بود. این بازی لایق نمراتی که گرفته نیست. قسمت اول هم نبود چون باید نمرات به مراتب بیشتری می گرفت که به خاطر سختگیری ناگهانی و بی مورد منتقدین در آخر نسل قبل و ابتدای نسل فعلی، واقعا بهش ظلم شد. واقعیت اینه که کیفیت ساخت پایین بازی های AAA و تک نفره از یک طرف و کوبیدن نامنصفانه بازیهای خوش ساختی مثل quantum break و battlfield hardlineدر ابتدای این نسل از طرف دیگه، ضربه زیادی به فروش این سبک بازیها زده (گیم اسپات که یه 7 گرفته بود دستش به همه می داد!!!!) به طوری که زمزمه هایی از عدم تمایل ساخت این بازی ها به وسیله استودیوهای بازی سازی به گوش میرسه. حالا منتقدین به خودشون اومدن و با دادن امتیاز بالا به این عناوین تحت هر شرایطی در صدد نجات این بازی ها هستند.(بخوانید نجات خودشون!!! چون بازی های mmo معمولا طول عمر بالایی دارن و هر چند سال عرضه می شن و همون هم ارزش نقدی چندانی نداره و کم کم منتقدین هم باید بساطشون رو جمع کنن) ولی به هر حال در شرایط فعلی هر اقدام کوچیکی در جهت نجات صنعت گیم از سقوط به ورطه شهوت پول غیر اخلاقی کمپانی های بازی سازی قابل ستایشه. احتمالا تا ساعاتی دیگه مورد حمله و عنایت دوستان قرار خواهم گرفت. ولی پیشاپیش فقط یک جواب دارم که بهشون بدم: MAX HASS
چه ربطی داره . منتقدا بازی کردن بنابه دلایلی خوششون اومده امتیاز دادن . یکی دو نفرم نیستن که بگی الکی دادن . حالا چون شما خوشت نمیاد فکت صادر نکن .

Royal Boy

کاربر سایت
Dec 27, 2012
29
نام
Ali
سلام دوستان
یه سوال
خطر لو رفتن داستان!
بعد از اینکه اون زنه رو موقع پخش زنده تو تلویزیون کشتیم بازی تموم میشه و تیتراژ و ... میاد. ولی بعدش دوباره برمگردیم مقر خودمون و تو قسمت مراحل هم EVAS HAMMER هست جزو بخش اصلی داستانی.
میخوام بدونم آیا بازی واقعا تموم شده یا هنوز ادامه داره ؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تو قسمتهای قبل هیتلر اسمش-عکسش-خودش نبود ولی این نسخه هستش.
دقیقا بعضی صحنه ها از هیجان به عرعر افتادم واقعا خفن بود دلهره خالص.
جالبه الان فهمیدم battlfield hardline بازی خوبی بوده بهش ظلم شده. :))

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
تو قسمتهای قبل هیتلر اسمش-عکسش-خودش نبود ولی این نسخه هستش.
دقیقا بعضی صحنه ها از هیجان به عرعر افتادم واقعا خفن بود دلهره خالص.
جالبه الان فهمیدم battlfield hardline بازی خوبی بوده بهش ظلم شده. :))
hardline رو با این مقایسه میکنن تازه :))

Royal Boy

کاربر سایت
Dec 27, 2012
29
نام
Ali
فقط من تو صحنه اعدام و قطع سر موی سرم سیخ شد یا شما هم همین حسو داشتید.؟ از خفنترین لحظات گیمیریم بود...
به تنها چیزی که فکر نمیکردم اعدام شدنش بود! :|همش منتظر بودم یکی بیاد نجاتمون بده:))
یعنی این بازی قشنگ تفکرات آدم رو به سخره میگیره. یجای دیگش اونجا که میپریدی رو هلیکوپتر و یهو یکی از این روباتا هم میپره کنارت، اینجا داشتم به این فکر میکردم که ای وای باز هم یه دردسر دیگه و حالا قراره چی بشه شاید مقرمون لو بره،شاید منو بندازه پایین و هزار جور فکر دیگه، ولی خیلی شیک یه لگد بهش زد و پرت شد پایین! همین :|:|:|:| شاهکارش هم که دیگه همون صحنه اعدام بود. بعد از این که سرش رو به یه بدن دیگه وصل کردن یاد اون حیوون کوچیکه افتادم که اول بازی بلازکوویچ به ست گیر داده بود که چرا سر و بدن حیوونهه همخونی نداره و این چه کاریه که میکنی..!
کلا داستان جالب و عجیب غریبی داشت

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
وقتی نسخه قبلی رو بازی کردم آخرش انگار از یه خواب سنگین بیدار شده بودم و یکدور دیگه بازی کردم و با پایان دیگه و باز از نو و از نو انگار هربار گوشه و کنارش اتفاق جدیدی بود با خودم گفتم رو دستش نمیاد تا اینکه Doom اومد و منتظر کرک شدنش نشم و روی PS4 تجربه کردم و فروختم با افسوس تا کرک شد و باز و باز رو PC بازی کردم یادمه بعضی جاها از شدت مبارزات و هیجانش دستم میلرزید و گفتم رو دستش نمیاد و حالا ولف2 شاهکاره ، حسی که با این بازی داشتم فقط توی The Last OF US و Call of Duty : Modern Warfare و bloodborne تجربه کرده بودم.
الحق بتزدا و ناتی داگ کارشون شاهکار ساختنه فقط...

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
فقط من تو صحنه اعدام و قطع سر موی سرم سیخ شد یا شما هم همین حسو داشتید.؟ از خفنترین لحظات گیمیریم بود...

به تنها چیزی که فکر نمیکردم اعدام شدنش بود! :|همش منتظر بودم یکی بیاد نجاتمون بده:))
یعنی این بازی قشنگ تفکرات آدم رو به سخره میگیره. یجای دیگش اونجا که میپریدی رو هلیکوپتر و یهو یکی از این روباتا هم میپره کنارت، اینجا داشتم به این فکر میکردم که ای وای باز هم یه دردسر دیگه و حالا قراره چی بشه شاید مقرمون لو بره،شاید منو بندازه پایین و هزار جور فکر دیگه، ولی خیلی شیک یه لگد بهش زد و پرت شد پایین! همین :|:|:|:| شاهکارش هم که دیگه همون صحنه اعدام بود. بعد از این که سرش رو به یه بدن دیگه وصل کردن یاد اون حیوون کوچیکه افتادم که اول بازی بلازکوویچ به ست گیر داده بود که چرا سر و بدن حیوونهه همخونی نداره و این چه کاریه که میکنی..!
کلا داستان جالب و عجیب غریبی داشت

و یکی دیگه از صحنه های عجیب غریبش درگیری با باباش بود، تو هیچ بازی ندیدم طرف اینطوری باباشو کتلت کنه:o

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
سلام دوستان یک سوال در مورد مرحله اول بازی دارم که اسپویل داره
اول بازی که دوتا انتخاب می ده بین یک زن و مرد که زنده نگهدارین من مرده را انتخاب کردم و زنه رو کشتن و دست پسره را قطع کردن اگه زنه را انتخاب می کردم چی می شد؟؟؟

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
من نسخه های قبلی رو بازی نکردم..
ولی این بازی چرا اینطوره ؟ اگه جنگ جهانی دومه پس این لباس ها و اسلحه های مدرن دیگه چیه ؟؟
تلفیقی از خیال و گذشته است ؟؟:blink: آدم یاد COD : INFINITE میافته...:-&

من یکساعت بازی کردم و نتونسم ارتباط برقرار کنم متاسفانه unistall :Frown:
از وقتی Battlefield 1 رو بازی کردم دیگه هییییییییییچ بازی اول شخصی بهم حال نمیده...!! نمیدونم چیکار کنم...:-?:Wallbash:

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من نسخه های قبلی رو بازی نکردم..
ولی این بازی چرا اینطوره ؟ اگه جنگ جهانی دومه پس این لباس ها و اسلحه های مدرن دیگه چیه ؟؟
تلفیقی از خیال و گذشته است ؟؟:blink: آدم یاد COD : INFINITE میافته...:-&

من یکساعت بازی کردم و نتونسم ارتباط برقرار کنم متاسفانه unistall :Frown:
از وقتی Battlefield 1 رو بازی کردم دیگه هییییییییییچ بازی اول شخصی بهم حال نمیده...!! نمیدونم چیکار کنم...:-?:Wallbash:
اصلا این لامصب bf1 تکرار نشدنیه...!!
قشنگ فاتحه صنعت ویدیو گیم رو خوندی ! اون زمانی که این سری با داستان خیال و گذشتش بوجود اومد خیلی از سازنده های بتلفیلد بدنیا نیومده بودن یا تو سن طفولیت سیر میکردن در ضمن نمیدونم چجور 2007 ثبت نام کرده ای هستید که از دنیا های موازیی که توی صنعت سرگرمی خلق شدن بیخبرید واقعا ایول دارید ....

آخرین ویرایش:

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
قشنگ فاتحه صنعت ویدیو گیم رو خوندی ! اون زمانی که این سری با داستان خیال و گذشتش بوجود اومد خیلی از سازنده های بتلفیلد بدنیا نیومده بود یا تو سن طفولیت سیر میکردن در ضمن نمیدونم چجور 2007 ثبت نام کرده ای هستید که از دنیا های موازیی که توی صنعت سرگرمی خلق شدن بیخبرید واقعا ایول دارید ....

عرض کردم من قبلا نسخه های قبلی این بازی رو انجام ندادم.. برام عجیب بود تلفیق خیال و گذشته !!!
ولی کلا سبک بازی رو دوس نداشتم...
اصلا سبک بازی هم هییییچ ربطی به BF نداره...
من فقط گفتم و میگم تو بازی های اول شخص خیلی درگیر BF1 شدم بازی دیگه بهم حال نمیده...
وگرنه نگفتم بازی بد یا افتضاحی هست...!! میگم من ارتباط برقرار نکردم و حال نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر