Wolfenstein 2: The New Colossus | PC

149725960632.jpg

دنباله ی عنوان Wolfenstein: The New Order با نام Wolfenstein 2: The New Colossus بطور رسمی در جریان کنفرانس E3 شرکت Bethesda تایید شد.
این عنوان همانند نسخه ی قبل، توسط استودیو Machine Games در حال توسعه است. بار دیگر با قهرمان این سری یعنی Wiliam B.J Blazkowicz و ماجراهای جدید همراه خواهیم بود. داستان بازی در سال 1961 جریان دارد، جایی که نیروهای آلمان نازی به خاک ایالات متحده نفوذ کرده و آن را به تصرف خود درآوردند و حالا این B.J و دوستانش هستند که باید با نازی ها و تجهیزات پیشرفته ی آنها، مبارزه کنند.

Wolfenstein 2: The New Colossus در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

تصاویر بازی:
ROW_Wolfenstein_II_Panzerhund_1496826975.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Horton_1_1496826972.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Handle_With_Care_1496826971.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Stealth_1496826977.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Roswell_1496826976.png

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
احتمالا این سیستم مورد نیاز برای برآورده کردن 60 فریم در رزولوشن 4K هستش .

PC ADVANCED SETTINGS AND FEATURES
Uncapped Framerate
We at MachineGames are huge PC players, and all of id Software’s games have very strong PC DNA. So it’s important for us to make sure the PC version of the game is as solid as any console version. That’s why we built the game on idTech 6, which also allows for uncapped framerate – one of the features we’re most excited about.

Aspect Ratios
With such a wide range of tastes in aspect ratios among PC gamers, it was important for us to ensure compatibility with as many as possible. Here are a few of the big ones, but it’s by no means all of them.

• 4:3
  • 16:9
  • 16:10
  • 21:9 (ultra widescreen)
Resolution
Supports 4K resolution

Field of View Slider
70 FOV to 120 FOV

Advanced Visual Settings

• Lights
  • Shadows
  • Directional Occlusion
  • Reflections
  • Decals
  • Motion Blur
  • Image Streaming
  • Volumetric Quality
  • Decal Filtering
  • Deferred Rendering
  • Chromatic Aberration
  • Depth of Field
  • Resolution Scaling
Vulkan
When we started development of Wolfenstein II, the choice of graphics API for PC was a simple one. DOOM had already set the stage for what could be done with Vulkan and we wanted to take it to the next level.

Using Vulkan when developing has allowed us to utilize the power of AMD's VEGA graphics chips in ways that were not possible before, giving us fine grained control over the performance and feature set of the GPU without having to sacrifice artistic intent. Combined with the flexibility of AMD's hardware, Vulkan gives us the artistic freedom to deliver Wolfenstein without compromise.

Controls

• Full keyboard and mouse rebinding options
  • Separate controller and mouse/keyboard sensitivity settings
Anti-Aliasing Options
We have a range of anti-aliasing options including, but not limited to:

• TAA
  • FXAA
  • SMAA
  • TSSAA
Colorblind Modes In a first-person shooter where every objective marker and crosshair placement is crucial, colorblind modes are helpful for many gamers. Here are the three modes we included:

• Protanopia
  • Deuteranopia
  • Tritanopia

این قضیه که کلاً منتفیه و احتمال زیاد سیستم پیشنهادی واسه همون FULL HD باشه. الان 1080ti هم تا خرخره میچسبه و به زور عناوین جدیدو توی 4k با تنظیمات high یا ultra شصت فریم میده و بعضیاشو هم که اصلا نمیده مثل ghost recon wildlands، حالا 1060 که دیگه جای خود داره و اصن توی 4k به زور 30 فریم میده.

قطعا میخواستم با پایان Doom ، از دوران گیمری رد بشم (چون با دوم 3 شروع کردم و میخواستم هنری با دوم 2016 قصیه رو به پایان ببرم)اما لامصب بخاطر علاقه شدید به شرکت id و چشم نواز بودن NW، من را شهوت زده کرد که این رو هم بازی کنم اما با دیدن این سیستم قطعا ناامید شدم. در هر صورت میخرمش،اجرا شد روی very low که هیچ، و گرنه زیادم مهم نیست.

من خیلی وقته از دوران گیمریم کنار گذاشته ام و ارزشم نداره خرج میلیونی کنم بخاطر یکدونه NW! و پلی 4 هم هرجور الانه حساب کردم با خورگی بنده در گیم،برشکسته میشم و اونم الان با وضعیت تخماتیک بازار اصلا به درد نمیخوره تا زمانیکه هک بشه یا وضعیت مملکت تغییر پیدا کنه!

به نظر من ای کاش تو همان باره زمانی 83-93 بودیم و همون نسل هفتم، بیشتر جلوتر نمیرفتیم. جون با هرچه جلوتر رفتن، دیگر حس اون عناوین نسل های پیشین رو احساس نمی کنیم. سوالم اینجاست که متاسفانه تاکنون عناوین 2017 بهینه نبودند، تا الان فقط نسخه PC Prey بود که حتی روی high هم بدون لگ روی کامپیوتر ضعیف من اجرا شد. امیدوارم در حد اون باشه اما بعید میدونم!

چی بگم والا به عقیده بنده آدم یه بار که بیشتر زندگی نمی کنه، پس بهتره از علاقمندی هاش بهترین کیفیت رو تجربه کنه!

پ.ن: بنظرم بازی خیلی بهینه اس چون مثل Doom از vulkan بهتره می بره و Doom هم که یکی از بهترین پورت های PC بوده

آخرین ویرایش:

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
خب منم که معمولا وقت نمیکنم بازیها رو زود بگیرم فقط به خاطر هیجانی که برای ولفنشتاین و بازی های اینروزهای بتثدا دارم بازی رو گرفتم.

شروع بازی فوق العادست. بازی دقیقا از پایان new order شروع میشه. هیچ چیز زیادی نمیتونم بگم چون اسپویل میشه منتها بنظرم بهترین جوری که میشد بازی رو شروع کرد اینا همون جور بازی رو شروع کردن.
داستان و روایتش واقعا خوبه، اون هم برای بازی مثل ولفنشتاین که معمولا کسی خیلی انتظار زیادی از داستانش نداره. بازی تم سیاسی سیاهی داره، من 4 ساعت بازی کردم و باید جلوتر برم تا بشه بهتر نظر داد ولی تا الان مثلا مظلومیت یهودی ها و یهود ستیزی رو یه کمی بهش اشاره کردن که من تو کمتر بازی از این اشارات دیدم.

گرافیک بازی با توجه به 60 فریم بودن و دوز اکشنی که داره بنظرم خیلی خوبه. افکت خون عالیه. تکسچرها هم خوبه و من راضيم از گرافيك بازى

و اما گیم پلی!!!!!!!!!!!! میشه تو 3 کلمه خلاصش کرد : خون و اتش و دود! بازی به شدت گیم پلی اکشن خوبی داره، دو دستی بازی کردن حرف نداره!! اگر کسی هم عاشق مخفی کاریه
باز دستش بازه.
بازی محیطاش یه نمه سند باکس شده و یکمی تاثیر دیس انرد توش مشخصه.

من نمیدونم متاش چقدر میشه ولی من با new order هم که متاش دور و ور 80 شد خیلی حال کردم، امیدوارم هم تو زمینه متا و بیشتر تو زمینه فروش عالی عمل کنه تا باز چنین بازی هایی ببینیم.

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
توی نسخه ی فیزیکی هم کد استیم هستش

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
نسخه فیزیکی همون نسخه استیم هست. ولی اگه دقت کنید :

تنهای دیتایی که از بازی ها پیش از عرضشون هست پریلود استیم بازی هست که رمزگذاری شده است. در صورتی که پریلود بقیه کلاینت ها فقط فایل exe بازی رو برای دانلود به کلاینت نمیدند تا زمان ریلیز بازی. نسخه فیزیکی یا Retail این رمز گذاری رو نداره.

به همین علت دسترسی به فایل های بازی راحت تر هست. به این واسطه دیتای بازی پیش از موعد لیک شده. چیزی که چندین سال در Warez Scene رواج داشت

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
خب منم که معمولا وقت نمیکنم بازیها رو زود بگیرم فقط به خاطر هیجانی که برای ولفنشتاین و بازی های اینروزهای بتثدا دارم بازی رو گرفتم.

شروع بازی فوق العادست. بازی دقیقا از پایان new order شروع میشه. هیچ چیز زیادی نمیتونم بگم چون اسپویل میشه منتها بنظرم بهترین جوری که میشد بازی رو شروع کرد اینا همون جور بازی رو شروع کردن.
داستان و روایتش واقعا خوبه، اون هم برای بازی مثل ولفنشتاین که معمولا کسی خیلی انتظار زیادی از داستانش نداره. بازی تم سیاسی سیاهی داره، من 4 ساعت بازی کردم و باید جلوتر برم تا بشه بهتر نظر داد ولی تا الان مثلا مظلومیت یهودی ها و یهود ستیزی رو یه کمی بهش اشاره کردن که من تو کمتر بازی از این اشارات دیدم.

گرافیک بازی با توجه به 60 فریم بودن و دوز اکشنی که داره بنظرم خیلی خوبه. افکت خون عالیه. تکسچرها هم خوبه و من راضيم از گرافيك بازى

و اما گیم پلی!!!!!!!!!!!! میشه تو 3 کلمه خلاصش کرد : خون و اتش و دود! بازی به شدت گیم پلی اکشن خوبی داره، دو دستی بازی کردن حرف نداره!! اگر کسی هم عاشق مخفی کاریه
باز دستش بازه.
بازی محیطاش یه نمه سند باکس شده و یکمی تاثیر دیس انرد توش مشخصه.

من نمیدونم متاش چقدر میشه ولی من با new order هم که متاش دور و ور 80 شد خیلی حال کردم، امیدوارم هم تو زمینه متا و بیشتر تو زمینه فروش عالی عمل کنه تا باز چنین بازی هایی ببینیم.

شما سیستمت مشخصاتش چی هستش؟
رو چه رزولیشن و فریم خروجی گرفتید؟
ممنون...

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
نسخه فیزیکی یا Retail این رمز گذاری رو نداره.
نسخه فیزیکی تمام بازی های تحت استیم رمزگذاری شده هستند و حتما باید از طریق استیم بعد از عرضه بازی نصب شوند.
منبع لیک, فردی بودی که بازی را برای review بهش داده بودند.

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
نسخه فیزیکی تمام بازی های تحت استیم رمزگذاری شده هستند و حتما باید از طریق استیم بعد از عرضه بازی نصب شوند.
منبع لیک, فردی بودی که بازی را برای review بهش داده بودند.
ممکن هم هست که از یک روش دیگه استفاده کرده باشند. ولی ممکن هم هست که به این شکل باشه. فکر کنم واقعا به خاطر Review بوده که لیک شده و من از بابت نسخه فیزیکی اشتباه کرده باشم.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,207
نام
Soroush
سلام/
اونایی که اورجینال دارن میشه فایل .exe بازی و dll استیم رو زیپ کنن بفرستن ؟
چون دیتای من نسخه Revolt عه استیم نمیشناسه هی اذیت میکنه!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم سیستم پیشنهادی همه ی بازی های حداقلش 760 یا 770 شده پیشنهادیش 1060 چیز عجیبی نیست همشونم خالی بندیه اسثتناد خیلی نمی شه بهشون کرد بعضی ها کمتر می خوان بعضی ها بیشتر اما این نسخه از بازی بعیده شکلی باهاش داشته باشید.

• Like
Reactions: Polaris

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر