بهترین نمایش

بهترین نمایش E3 2017

• Anthem

• Beyond Good & Evil 2

• Days Gone

• Destiny 2

• God of War

• Mario+Rabbids: Kingdom Battle

• Metro Exodus

• Metroid Prime 4

• Ori and the Wild of the Wisps

• Spider-Man

• Star Wars: Battlefront 2

• Super Mario Odyssey

Results are only viewable after voting.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب همونطور که از اسم تاپیک برمیاد، دوستان میتونن لیست خودشون رو از بهترین نمایش و معرفی های E3 با بقیه به اشتراک بزارن.

ضمن اینکه لازم به ذکره منظور بهترین نمایش هست نه بهترین بازی. و ممکنه یه بازی خیلی خوب اما نمایش ضعیفی داشته باشه و برعکس. پس لطفا به کیفیت نمایش بازی ها بیشتر توجه کنید.

پ.ن: لیست به ترتیب حروف الفبا هست.
پ.پ.ن: برای اینکه معنی "بهترین" زیر سوال نره هرکسی فقط یک حق انتخاب داره.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
رای ام Anthem هست البته اونطوری هم نیست که بازی هایی دیگه سطحش پایین تر بود، فقط از فضای بازی نسبت به بقیه بیشتر خوشم اومد. مترو هم خیلی خوب بود از این لحاظ. بازی هایی مثل مرد عنکبوتی و days gone و wolf هم نمایش بولدی داشتن. نا امید کننده ترین نمایش هم میرسه به god of war!
1. Anthem
2. Metro
3. Wolf
4. spiderman
5. a way out
6. days gone

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
anthem
metro
metroid prime 4
super mario odyssey
wolfenstein
از ori هم خوشم اومد ولی در حدی نیست که تو لیستم قرار بگیره.
god of war هم نمایشش خوب ولی بعضی بازی ها نمایششون سر تر از gow بود.(در حقیقت این نمایش حق gow نبود و باید بهتر عمل می کردند)

danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56
به نظرم با اختلاف زیاد بهترین نمایش امسال مربوط به Spider-Man بود =D> پس از اون شخصا از نمایش های Anthem , GOW , Days Gone و Detroit لذت بردم ... به عبارتی به ترتیب :

1- Spider-Man
2- God Of War
3- Anthem
4- Days Gone
5- Detroit

• Like
Reactions: MOEIN MPM

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
God of war
spider man
days gone
uncharted
super mario odyssey

از نظر من اینا بهترین بودن gow که جای خود دارد فوق العاده بود فکر نمیکردم با وجود تغییر سبک کامبتش انقدر عالی باشه \m/ ولی این ماریو خیلی جالب بود یه جور عجیبی لذت بخش بود اصلا مثل قسمتای قبلش خشک نبود خیلی خوب بود این anthem که هیچ خلاقیتی نداشت فقط گرافیک بود یه اسکی زیبا از روی دستنی:p

• Like
Reactions: benjohn

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
1. Metro Exodus: به معنای واقعی کلمه پشمام ریخت وقتی متوجه شدم مترو جدیده! نمایش بازی حیرت انگیز بود!
2. Assassin's Creed Origins: فوق العاده شده این بازی! به شدت مورد انتظار و جذاب!
3. Wolfenstein II: The New Colossus: نمایش بازی رو به طور کامل هنوز ندیدم ولی تا همین اندازه که دیدم فوق العاده بوده و همینطور منحصر به فرد و دوست داشتنی.
4. Far Cry 5: کلا سبک بازی و نحوه نبرد تو تریلری که نشون دادن متحول شده بود! Far Cry رو همیشه بعنوان یه بازی تک نفره که همه چیز به عهده خود شخصیت اصلی هست میشناسیم ولی اینجا رسما بازیکن همراه شده با یه جبهه مردمی و طرف مقابل هم فرقه افراطی! عالیه بنظرم! جالب اینجاس که فقط یک نفر از اون یارها تو نمایش یه شخصیت واقعی بود (همونی که با کامیون وارد صحنه شد) و بقیه هوش مصنوعی (مثل اونی که با هواپیما بمباران کرد) و این عالیه.
5. Anthem: حیرت انگیز بود نمایش این بازی! واقعا مات و مبهوت شه بودم فک نمیکنم انقدر خفن باشه! فقط افسوس که یه تجربه نقش آفرینی داستان محور و تک نفره نیست!
6. Beyond Good & Evil 2 : یوبی با نمایش بازی غافلگیرمون کرد! خیلی خوب و بهتر اینکه بالاخره آنسل رو تو استیج مراسم یوبی دیدیم این از همه بهتر بود امیدوارم همکاریشو با یوبی ادامه بده.
7. The Evil Within 2: نمایش بازی رو به طور کامل ندیدم هنوز! امیدوارم موفق عمل کنه.
8. Days Gone: چقدر خوب و باحاله این بازی! کلا راست کار خومده، من با State of Decay خیلی حال کردم ولی بازی خیلی کمبود داشت! Days Gone دقیقا همون چیزیه که میخوام.
9. Ori and the Wild of the Wisps: نمایش بازی خیلی جذاب و جالب بود.
10. Need for Speed Payback: از نمایش بازی لذت بردم! هر چند اون چیزی که میخوام نیست ولی جالب بود در کل.
پ.ن: کنفرانس Nintendo و Devolver Digital رو نتونستم پیگیری کنم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
1.god of war(نمایش بازی فوق العاده بود چطور بعضیا دوس نداشتن؟سنگینی و خشونت در ضربات کریتوس موج میزد،گرافیک عالی بود و اینطور که بوش میاد داستان خوبیم داره.دیگه چی میخواید آخه؟:D)
2.metro(اصلا انتظار نداشتم معرفی شه.چقدر خوشحال شدم،تصور اتمسفری که این روسها(اوکراینیها) میسازن با این گرافیک دیوانه کننده است)
3.detroit(اینو از من داشته باشید که این بازی جاودانه میشه،با همون تریلر کوتاه کاری کرد که من از پیشرفت تکنولوژی و هوش مصنوعی بترسم.:-s)
4.spiderman(عجب بازی ساخته insomniac گرافیک گیم پلی مبارزات و...همه در بالاترین سطح)
5.assassin creed(از سیستم لوت بازی خیلی خوشم اومد یه تغییر لازم و کاربردی بود برای این سری)
6.dishonored 2 death of the outsider(\m/)
7.ori 2(یه بازی چقدر میتونه از لحاظ هنری زیبا باشه.تو همون چند ثانیه غرق دنیای بازی شدم.فوق العاده بود.:x)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر