NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
حالا متا رو بیخیال، گیمرا که حسابی از خجالت بازی در اومدن. میانگین نمره‌های گیمرا تو نسخه‌ی استیم بازی Mostly Negative هست :D بیشترشون میگن که 2K واسه هر چیزی پول میگیره و بازی pay 2 win شده :D میانگین User Score نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی تو متاکریتیک هم 3.8 هست و همه‌ی گیمرا متعجبن که چجوری منتقدا انقد نمره بالایی دادن. همون خوبه که 2K سمت فوتبال ساختن نرفت :D
خیلی هاشونم زامبی های EA هستن که الکی این نمره میدن و میرن به NBA Live نمره 10 میدن :| کلا زیاد به متا مخصوصا توجه نکنید به نظرم

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
خیلی هاشونم زامبی های EA هستن که الکی این نمره میدن و میرن به NBA Live نمره 10 میدن :| کلا زیاد به متا مخصوصا توجه نکنید به نظرم
حالا فن ها به کنار ، به سیستم پیشرفت بازی گیر دادن میخوان سریع پیشرفت کنن خب یک سال بازی کن پیشرفت کن نمیتونی صبر کنی پول خرج کن :| این الان ایراده ؟ کلا خوشی زده زیر دلشون نمیدونن ما فوتبال فنها چی داریم میکشیم ..... این بازی با پینگم مشکلی نداشته باشه احتمالا امسال فوتبال نگیرم :D

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
حالا فن ها به کنار ، به سیستم پیشرفت بازی گیر دادن میخوان سریع پیشرفت کنن خب یک سال بازی کن پیشرفت کن نمیتونی صبر کنی پول خرج کن :| این الان ایراده ؟ کلا خوشی زده زیر دلشون نمیدونن ما فوتبال فنها چی داریم میکشیم ..... این بازی با پینگم مشکلی نداشته باشه احتمالا امسال فوتبال نگیرم :D
کلا ان بی ای بخاطر سیستم پر کردن شوت زدنش واسه ما ایرانی ها مشکل زاست . یعنی باید پینگت خدا باشه که به مشکل نخوری.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر

تعصب به هرچی که باشه بده.. وقتی اومدن هر سال دارن این سیستم رو بیشتر درگیر میکنن با بازی یعنی فقط دنبال پول هستن، شما مدل موی بازیکنت رو تا اول نخری نمیتونی ببینی چه شکلیه که آیا میخوایش یا نه و از این دست کارها، قطعا سازنده خیلی کارش درسته و هرسال داره بازی با کیفیت میده بیرون اما 2K قطعا کارش مشکل داره، نسخه های قبلی این طور نبودن و هر سال داره بدتر میشه این سیستم، خیلی از طرفدارای خود بازی هم صداشون دراومده

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
من خودمم که فن سرسخت بازیم این موردو قبول دارم،بازی خیلی به vc وابسته شده،ولی بازم درکل فوق العاده است

پ.ن:به اورال ۷۵ که برسید میتونید جامپشات خودتونو شخصی سازی کنین

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
همه از حالت جدید Nighboard همجین چیزی تعریف کردن
منم منتطرم قیمتش مناسب بشه بگیرم البته دو سه تا نسخه داره اسپشیال ادیشن و..
میخوایم امسال فقط اسلم دانک بزنیم حال کنیم

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
همه از حالت جدید Nighboard همجین چیزی تعریف کردن
منم منتطرم قیمتش مناسب بشه بگیرم البته دو سه تا نسخه داره اسپشیال ادیشن و..
میخوایم امسال فقط اسلم دانک بزنیم حال کنیم
یکی قوانین و نحوه بازی کردن رو یاد بده ما هم بیایم.:D
از دوستان کسی آنلاین زده؟ وضعیت سرورا چطوره؟ با چه پینگی بازی میکنید؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یکی قوانین و نحوه بازی کردن رو یاد بده ما هم بیایم.:D
از دوستان کسی آنلاین زده؟ وضعیت سرورا چطوره؟ با چه پینگی بازی میکنید؟
بیا در جمع ما واقعا منم تا الان اشتباه میکردم بهترین بازی ورزشی یکی نوشته بود تو منتقد ها اگه به ورزشم علاقه دارید این بازی از دست ندین شما از حواشی بگیر خروج تماشاگرها از سالن بازیکنای نیمکت نشین همه چی این بازی کلا عالیه یکسری خطاها و فول داره که اونم مشخصه بقیشم ویدیو اموزشی داره برای تمرین میریم جلو با هم

• Like
Reactions: B!G_BosS

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,425
خب لطف کن بنویس همه ی بچه ها استفاده کنیم.:)
در حد همون ساده ی ساده می دونی قوانینو؟ اگه آره شروع کن بازی کردن نیاز نیست اون اوایل کار خاصی بکنی درجه سختی رو بذار رو آسون فقط سعی کن تو حرکات ساده و اصلی مثل پاس دادن و شوت زدن تا یه حدی حرفه ای شی بعد کم کم خودت راه میفتی کاملاً.
برا من که پارسال بازی رو خریدم اینجوری بود حداقل بسکتبال رو هم اصلاً دنبال نمی کردم هیچی نمی دونستم.

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
طرف اومده بازی نقد کرده ۷.۵ داده خنده دار اصلا تازه بار اولش احتمال بسکت میزده میگه من با بعضی موارد راحت نبودم .. ! ادم چی بگه به اینا

• Like
Reactions: LES BLEUS

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
طرف اومده بازی نقد کرده ۷.۵ داده خنده دار اصلا تازه بار اولش احتمال بسکت میزده میگه من با بعضی موارد راحت نبودم .. ! ادم چی بگه به اینا
سلام.من تا حالا بستکتبال بازی نکردم و برای با اول میخواستم این نسخه رو بخرم اما توی سایت متا رفتم یوزر اسکور بازی افتضاح هست و اکثر براش نوشتن پولمونو امسال ریختیم دور ! حقیقتش خیلی تعجب کردم. اما امتیازات نسخه پارسالو دیدم هم امتیازات منتقدین بالا بود هم یوزر اسکور گیمرها.
خواستم بدونم نسخه پارسالو تهیه کنم بهتر نیست یا همینو بگیرم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر