NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه های جدید که امسال گرفتن بازیو یا میگیرن به نسل هشت ورزشی خوش اومدید،آیدی هاهم بگید باهم بزنیم:D

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
IGN 8.4
NBA 2K18 impresses by making players behave more like their real-life counterparts than ever before.
یکم از MS و پولی بودن بازی ایراد گرفته و مد Mygm ولی بقیه بخش ها رو تمجید کرده

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
این ایرادات مسخره چیه که سایتا میگیرن ؟ فوتبالها رو هم همینجوری نقد میکنن؟ متای زیر ۹۰ حرام است :D
من تا چند روز دیگه نسخه فیزیکی رو میگیرم اینم آیدی بسکتبال دوستان اد کنید بازی کردن یاد بگیریم از همدیگه و واسه سیزن آماده بشیم
Aminavzd

• Like
Reactions: NO ps3

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Tapatalk[/QUOTE]
این ایرادات مسخره چیه که سایتا میگیرن ؟ فوتبالها رو هم همینجوری نقد میکنن؟ متای زیر ۹۰ حرام است :D
من تا چند روز دیگه نسخه فیزیکی رو میگیرم اینم آیدی بسکتبال دوستان اد کنید بازی کردن یاد بگیریم از همدیگه و واسه سیزن آماده بشیم
Aminavzd
اقا همه هستیم اماده باشید سیزن با هم بریم

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
Aminavzd
حالا متا رو بیخیال، گیمرا که حسابی از خجالت بازی در اومدن. میانگین نمره‌های گیمرا تو نسخه‌ی استیم بازی Mostly Negative هست :D بیشترشون میگن که 2K واسه هر چیزی پول میگیره و بازی pay 2 win شده :D میانگین User Score نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی تو متاکریتیک هم 3.8 هست و همه‌ی گیمرا متعجبن که چجوری منتقدا انقد نمره بالایی دادن. همون خوبه که 2K سمت فوتبال ساختن نرفت :D

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اقا همه هستیم اماده باشید سیزن با هم بریم

منظور شما از سیزن کدوم مود هست ؟[/QUOTE]
سیزن انلاین دیگه من تازه بعد نسل قبل اومدم اماده ایم برای بسکتبال من تیمم هم ترونتو هست عالین اینا مخصوصا گاردشون و سنترشون اسمشون یادم رفت جفتشون تو تیم المپیک امریکا هم بودن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا متا رو بیخیال، گیمرا که حسابی از خجالت بازی در اومدن. میانگین نمره‌های گیمرا تو نسخه‌ی استیم بازی Mostly Negative هست :D بیشترشون میگن که 2K واسه هر چیزی پول میگیره و بازی pay 2 win شده :D میانگین User Score نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی تو متاکریتیک هم 3.8 هست و همه‌ی گیمرا متعجبن که چجوری منتقدا انقد نمره بالایی دادن. همون خوبه که 2K سمت فوتبال ساختن نرفت :D
چه ربطی داره گیمر جماعت کلا این خالطور بازی ها رو زیاد درمیارن اونم بیشتر بخاطر قصیه MS و پول هست که البته راستم میگن ولی نه در اون حد بخاطر این که پیشرفت توش سخته واسه my career

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
منظور شما از سیزن کدوم مود هست ؟
سیزن انلاین دیگه من تازه بعد نسل قبل اومدم اماده ایم برای بسکتبال من تیمم هم ترونتو هست عالین اینا مخصوصا گاردشون و سنترشون اسمشون یادم رفت جفتشون تو تیم المپیک امریکا هم بودن[/QUOTE]
همون play online now

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سیزن انلاین دیگه من تازه بعد نسل قبل اومدم اماده ایم برای بسکتبال من تیمم هم ترونتو هست عالین اینا مخصوصا گاردشون و سنترشون اسمشون یادم رفت جفتشون تو تیم المپیک امریکا هم بودن
همون play online now[/QUOTE]
من الان نگرفتم دقیق لگم تو نوبتم قیمت خوب بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر