NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب متای بازی تا بدین جا 93 !!! ( البته فعلا زوده ! نسخه سال قبل که متای عالی 88 رو گرفت )

یه سلامی هم بکنم برای کسایی که میگن اینا نمیتونن فوتبال بسازن !!! :))

باشه اینا فوتبال نمیتونن بسازن !!! حالا اون EA Sport بیاد بسکتبال بسازه دیگه !!!

طرفدارهای متعصب فیفا میگن فیفا دلش نمیخواد پیشرفت کنه چون رقیب سرسختی نداره !!! :))

خب باشه اینم بازی بسکتبال و رقیب سرسخت !!! چی شد ؟ تونستن بسازن ؟؟ همش میرن مرخصی که !!! :)) بازیشون رو هم کردن 40 دلار !!! :))

نه بابا جان به اینا نیست !!! به سیاست و پتانسیل یک شرکت در ساخت بازی هستش !!

اشکال نداره !! بازم میرن مرخصی تا متوجه بشن که دیگه این جا نمیتونن آشغال تحویل بدن ! چون دیگه نه لایسنسی نمیتونن انحصاری کنن و نه چیز دیگری !! دیگه تمیتونن با لایسنس انحصاری مجبور کنن که گیمر ها برن بازیشون رو بخرن !!! ........... صحبت دیگه سر کیفیت هستش !! کیفیت !! کیفیت کیفیت !!!

دیگه 2K Sport<):) مثل کونامی باقالا نیست که !!! به قولی مسجد جای ......... نیست !!!! :))

البته یادم رفت !!! یه سلام دوباره ای هم بکنم به این دو بازی آشغال فوتبالی که این نسل هشتم یک فاجعه به تمام معنا بودن !!! و به نوبه خودشون هر کدومشون یه طوری آشغال هستن که حد و اندازه ای نداره !!! :-&:-&:-&

آخرین ویرایش:

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
من نسخه 13 رو جویدم و نسخه 17 رو مقدار کمی بازی کردم،این 18 رو هم دیروز گرفتم و واقعا عالیه!:D
فوق العادست بازی از گزارشگر گرفته تا گیم پلی،حالا من چون زیاد بازی نکردم نمیتونم خیلی درست حسابی نظر بدم ولی به طور کلی بهترین بازی ورزشی هست که خودم تا الان بازی کردم
توجه به جزئیات خیره کنندس

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
ی شهر مانند داره که قسمت پارک داره،ی قسمتش باشگاه واسه تمرین کردن یا ی قسمت داره برای خریدن کفش و متعلقات،اگه منظورت از اوپن ورد سوار ماشین شدن و ایناست نه :D،بیشتر شبیه ی چیزی مثل قسمت farm دستینیه،پلیرا جمع میشن

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
تو کریر والا من الان فقط دارم گیم میزنم هر چی هم زیرو رو کردم این امکاناتی شما میگیدو‌ ندیدم( منظورم همین شهر مانند که گفتی:D)دقیقا کجاست!؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک نقدم برای NBA Live 18 ثبت شده و polygan نمره ۷ داده و نسبتا تکونی EA به خودش داده البته کلا ناقصه از لحاظ مد و محتوا ولی سک جاش جالبه انگار EA اینجا هم میخواد روند ارکید و ساده رو برای جذب مخاطب به کار ببنده گفته بود بازی در مقابل NBA2k که کنترل سختی دارد و فراموش میشود بسیار روند ساده ای دارد اجرای حرکات و حتی رها شدن از مدافعان ..

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک نقدم از Trustreview اومده و اونم 9 داده و تمجید کرده عملکرد بازی نکته ای که شاید جالب باشه گفته سیستم شوت متر بازی از پارسال دچار تغییراتی شده و اصلاح شده و مثلا مثل گذشته نیست که موفق یا ناامید بشیداز شوت زدن و اشتباهتون یکجورایی میگه و با تمرین بیشتر میتونید پیشرفت کنید و جالب تر اونجا بود که گفته هر بازیکن ارتفاع وزن هوش قدرت دریبل کاملا متفاوته با دیگری و فثط با یک روش تورار شده نمیتونید موفق بشید و باید روی بازی خودتون فکر کنید و اصطلاحا تاکتیک های مختلف بریزید

• Like
Reactions: Romell

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
تو کریر والا من الان فقط دارم گیم میزنم هر چی هم زیرو رو کردم این امکاناتی شما میگیدو‌ ندیدم( منظورم همین شهر مانند که گفتی:D)دقیقا کجاست!؟
بعد از هر بازی تو کریر شما هدایت میشید به شهر که اسمش the playground هست

• Like
Reactions: NO ps3

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب نسخه ایکس باکس وان NBA LIVE 18 مثل این که لید هستش و نمرات رو اون بیشتر داده میشه و با 4 نقد فعلا NBA LIVE 18 متای 72 رو کسب کرده ! البته باید نمرات بیشتری بیاد تا مشخص بشه ! شاید نسخه پلی استیشن 4 اصلی باشه و به هر حال مشخص میشه !

NBA Live 18

بازی NBA 2K18 هم که فعلا با 4 نقد متای 93 رو کسب کرده و نکته جالب توجه نسخه امسال اینه که هم زمان با منتشر شدن بازی NBA LIVE 18 هیتر های بازی 2K Sport حمله کردن به این بازی و 0 و 0 و 2 . 1 و 3 و همین طوری نمراتی دادن و یوزر اسکور بازی رفته رو 3.9 =)) حمله یعنی انتحاری بوده ! به هر حال دیگه گرفتن لایسنس انحصاری در کار نیست و باید حملات رو طور دیگه ای انجام داد . فعلا انتحاری هستش ! البته به حملات اتمیک هم بیشتر شباهت داره !! :))

بعد برید پروفایل هاشون رو نگاه کنید بخش بزرگیشون ( بالای 90 درصد ) بار اولشونه که اصلا اومد نمره دادن به یه بازی :)) یعنی EA Sport مرسی :))

NBA 2K18

یکی از واضح ترین مثال ها این کاربر هستش که به NBA LIVE نمره 10 داده و به NBA 2K18 نمره 0 رو داده !!! =))

Capture54545.PNG

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
این اپدیت هاش رو مخه خدایی هی پشت هم میده
خیلی هم پشت هم نیست،بیشتر حجماشونه که رو مخه،میانگین رو 7 گیگ بود،پارک نسخه ۱۷ هم از طرف خود 2k فکر میکنم واسه ایران تحریم شد،البته این که فعلا اینجوری نیست و امیدوارم اونجوری نشه،درهرحال تحریم کنن آپدیت بدن هرکاری کنن من که با جون و دل همرو قبول میکنم :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خیلی هم پشت هم نیست،بیشتر حجماشونه که رو مخه،میانگین رو 7 گیگ بود،پارک نسخه ۱۷ هم از طرف خود 2k فکر میکنم واسه ایران تحریم شد،البته این که فعلا اینجوری نیست و امیدوارم اونجوری نشه،درهرحال تحریم کنن آپدیت بدن هرکاری کنن من که با جون و دل همرو قبول میکنم :D

این بازی که مشکلی نداره از نطر فنی این اپدیت ها برای چیه نگیریم مشکلی پیش نمیاد ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دیگه مشکل حجم مال کشور ماست و کشور های پیشرفته اصلا اهمیتی نمیدن به حجم و این موارد و اونا بازی ها و فیلم و موسیقی و رادیو گوش دادن و ..... بخش بزرگیشون رو اینترنتی میبینن و مشکلا حجم اینا ندارن !

درباره آپدیت هم والا یعنی دمشون گرم که بعد از انتشار بازی هی آپدیت میدن و بازی رو راه به راه بهبود میدن توش و ساپورتشون وحشتناک عالیه !! تا باشه از این ساپورت ها !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر