NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا اینا واقعا چیکار میکنن انقدر بازی با تنوع و عالی
این عکس از وبسیایت فوریس برداستم که به بازی 9.1 داده و از همه چی تعریف کرده شاید ایرداش بیشتر به بخش ساخت بازیکن که گفته گزینه هاش محدود و بده و یکی هم کات سین های my career
ولی اگه امسال کسی باشه تو گیم پلی راهنمایی کنه من با این عکس شدید وسوسه شدم رسما بازی open world کردن !!
21551689_10209923137144350_4195717511400815323_o-1200x675.jpg

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
اقا اینا واقعا چیکار میکنن انقدر بازی با تنوع و عالی
این عکس از وبسیایت فوریس برداستم که به بازی 9.1 داده و از همه چی تعریف کرده شاید ایرداش بیشتر به بخش ساخت بازیکن که گفته گزینه هاش محدود و بده و یکی هم کات سین های my career
ولی اگه امسال کسی باشه تو گیم پلی راهنمایی کنه من با این عکس شدید وسوسه شدم رسما بازی open world کردن !!
View attachment 79465
پارسالم ی زنه احمق بود گیر داده بود وقتی وسطای کریری مثلاً چرا نمیشه رنگ پوستو عوض کنی:|

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
پارسالم ی زنه احمق بود گیر داده بود وقتی وسطای کریری مثلاً چرا نمیشه رنگ پوستو عوض کنی:|

اونو ولش کن گفته امسال my career رسما open world شده و MMA و کفته یکسری مواردی توش هست که سالهای قبل نبوده گفته سدگرور ها اکثر اوقات خوب هستن

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
خب سه روزه دارم رو pc بازی میکنم بازم پیشرفت :|>:D<چه گرافیکی (نه خیلی زیاد ولی کاملا میشه پیشرفتو دید) چه گیم پلی و انیمیشن ها عالی و محشر ،هنوز قسمت کریر رو نرفتم اینقد که در گیر بازی بودم وقت نشده به قسمتای دیگش سر بزنم:D

• Like
Reactions: LES BLEUS

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
ملت زدن متا بازی ترکوندن مثل این که شدیدا از سیستم Micro S پولی بازی شاکین گفتن فقط vc باید خرج کرد

متاسفانه تنها نقطه ضعف بازی همینه...حالت عادیش باید خودتو بکشی که لولت توی کریر بالا بره مگه اینکه VC بخری ..

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بازیو از صبح شروع کردم
همه چی در بهترین حالت قرار داره بغیر از همین آپگرید کردن با vc
مشکل رنگ پوست بازیکنان سیاه پوست به طور کل کل شده،انیمیشنا قشنگ نسل جلوتر از بازیای دیگن،بازیکنا دور گردنشون حوله میندازن عین واقعیت،از گزارش و مفسر بازی که دیگه هیچی نمیگم،چهارده پونزده ساله این سری بازی میکنم و فنشم،هرسال غیر از پیشرفت چیزی ندیدم،آدم قشنگ ته دلش راضی بابت پولی که به این بازی میده،cpu انقدر هوشمنده که اصلا فکر میکنی داری آنلاین بازی میکنی،درکل بازم مثل هرسال به همه پیشنهادش میکنم،راستی خبری از افشین نیست هرسال این موقع ها سروکلش تو تاپیک پیدا میشد :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازیو از صبح شروع کردم
همه چی در بهترین حالت قرار داره بغیر از همین آپگرید کردن با vc
مشکل رنگ پوست بازیکنان سیاه پوست به طور کل کل شده،انیمیشنا قشنگ نسل جلوتر از بازیای دیگن،بازیکنا دور گردنشون حوله میندازن عین واقعیت،از گزارش و مفسر بازی که دیگه هیچی نمیگم،چهارده پونزده ساله این سری بازی میکنم و فنشم،هرسال غیر از پیشرفت چیزی ندیدم،آدم قشنگ ته دلش راضی بابت پولی که به این بازی میده،cpu انقدر هوشمنده که اصلا فکر میکنی داری آنلاین بازی میکنی،درکل بازم مثل هرسال به همه پیشنهادش میکنم،راستی خبری از افشین نیست هرسال این موقع ها سروکلش تو تاپیک پیدا میشد :D

My career لگو منظور از Open world چجوریه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
همونه پس حالا گرفتی بازی رو ببینید این my career چجوریه

داستان مای کریر اینجوریه که شما توی یه مسابقه خیابونی تست میدی و توسط تیم محبوبت استخدام میشی و خیلی فوری وارد nba میشی ... نحوه لول اپ کردنم اینجوره که شما توی شهر میتونی بری باشگاه و با ایتم های تمرینی که انجام میدی لول اپ کنی که اولش واقعا جذاب ولی خب کُند پیش رفتن لول اپ یکم اعصاب خورد کن میشه و همین باعث میشه حس کنی بدون VC واقعا کارت لنگه !!

توی شهر میتونی بری فروشگاها خریدی کنی ارایشگاه بری یا کلی ایتم انلاین دیگه...کلا خیلی خیلی جذابه به جز اون چیزی که بالا بهش اشاره کردم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
My career لگو منظور از Open world چجوریه
ی شهر مانند داره که قسمت پارک داره،ی قسمتش باشگاه واسه تمرین کردن یا ی قسمت داره برای خریدن کفش و متعلقات،اگه منظورت از اوپن ورد سوار ماشین شدن و ایناست نه :D،بیشتر شبیه ی چیزی مثل قسمت farm دستینیه،پلیرا جمع میشن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ی شهر مانند داره که قسمت پارک داره،ی قسمتش باشگاه واسه تمرین کردن یا ی قسمت داره برای خریدن کفش و متعلقات،اگه منظورت از اوپن ورد سوار ماشین شدن و ایناست نه :D،بیشتر شبیه ی چیزی مثل قسمت farm دستینیه،پلیرا جمع میشن

خیلی خوبه خدایی جذابه تیم های کلاسیکش خوبه اگه بشه ترکیب کوری و شکیل اونیل پیاده کنی همه تیم ها رو بزنی ! تو نقد من دیدم تعریف کرده بود ولی ناراحت بود طرف که چرا یکسری نیستن تو تیم های کلاسیک

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر