NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
نسخه جدید کی عرضه میشه؟ ارزش داره الان 18 رو بگیرم؟

اگه برای بخش کریر شخصی ( اینکه بازیکن بسازی مراحل پیشرفت رو طی کنی ) میخوای بازی رو بگیری اصلا نیا سمتش چون بزرگترین گند تاریخ رو امسال روی این بخش با پولی کردن همه چیزاش دراوردن ! ولی اگه عاشق بخش سیزن NBA هستی یه لحظه شک نکن توی خریدش که حسابی سرگرم کنندست !

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نسخه جدید میره طرفای مهر ....

خرید NBA 2?K18 ? ..... اصلا یه لحظه شک نکن ! یه بازی ورزشی تمام و کمال نسل هشتمی . اونی که بسکتبالی نیست این بازی رو انجام بده دقیقا شوکه میشه از دیدنش و وای به حال اونایی که بسکبتالی هستن ..

قصد خریدش رو داری یه لحظه هم شک و تردید به خودت راه نده .
ایشالا که نسخه ایکس باکس وان رو پیدا کنم:D

• Like
Reactions: Romell

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه برای بخش کریر شخصی ( اینکه بازیکن بسازی مراحل پیشرفت رو طی کنی ) میخوای بازی رو بگیری اصلا نیا سمتش چون بزرگترین گند تاریخ رو امسال روی این بخش با پولی کردن همه چیزاش دراوردن ! ولی اگه عاشق بخش سیزن NBA هستی یه لحظه شک نکن توی خریدش که حسابی سرگرم کنندست !
نه همون سیزن رو میرم همیشه تو فیفا هم بخش التیمیت رو اصلا نمیرم طرفش .... خدا لعنت کنه اینارو بازیارو کردن قلک! 60 دلار میدیم بازم توش تله گذاشتن احتمالا دارن از متدهای ما تو ایران الگو برمیدارن

• Like
Reactions: WCW and R@OUF

wizard17

کاربر سایت
Jun 9, 2018
2
اقا کسی هست منو کمک کنه .. من بار اوله درگیر این شاهکار شدم انقد ..
میخوام بدونم این بخش mygm مثله carear فیفاعه ؟؟یعنی مربی میشی چندین فصل یک تیم رو کوچ میکنی ؟؟
سوال اصلیم هم در مورد خرید بازیکنه !! باشگاه بودجه نداره بخری ؟؟ چون فقط trade دیدم که تا جایی که فهمیدم طاق باس بزنی بازیکنارو مثله مبادله کالا به کالاعه !!
تروخدا کمکم کنید

wizard17

کاربر سایت
Jun 9, 2018
2
میخوام بدونم این بخش mygm مثله carear فیفاعه ؟؟یعنی مربی میشی چندین فصل یک تیم رو کوچ میکنی ؟؟
سوال اصلیم هم در مورد خرید بازیکنه !! باشگاه بودجه نداره بخری ؟؟ چون فقط trade دیدم که تا جایی که فهمیدم طاق باس بزنی بازیکنارو مثله مبادله کالا به کالاعه !!
تروخدا کمکم کنید
کسی نمیدونه ؟

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
تروخدا کمکم کنید
سوال اول:بله
سوال دوم:فقط بازیکنای Free Agent رو میشه جذب کرد.
اگه میخواید بازیکنی رو جذب کنید باید منتظر بشید قرار دادش تموم بشه بعد Free Agent بشه تا اگه Cap داشتید بتونید جذبش کنید.
غیر ازین همون ترید هستش که میتونید برای گرفتن ی بازیکن انجام بدید.

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
19 تاپیک نداره؟
بکس کسی بازی رو اکانتش داره؟ اکانت ترکیبی گرفتم بازی از لیست دانلود پاک شده، فقط اکانت قرض بده بازی بزارم تو لیست دانلود بعد بهش پس میدم
هزینش رو هم میدم

mrg1373

کاربر سایت
Dec 18, 2018
4
سلام دوستان من بار اولمه nba بازی میکنم.چه طوری دفاع کنم خیلی سخته.توی فیفا یه دکمه که میگیری به بازیکن نزدیک میشه و باهاش حرکت میکنه،این جا چه طوری دفاع کنم بازیکن من یه دفعه جامیمونه لطفا جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر