NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
توصیه میکنم اول بخش 2ku که آموزشی هست رو بری و بازی ها رو هم رو درجه rookie بازی کن فعلا یه چند دست که بردی کم کم ببر بالا لولشو تا برسی به آخر :D تو کنترل ستینگ هم همه تکنیکارو به صورت فیلم نشون داده و اینکه با کدوم دکمه کار میکنن...
مگه میتونی به این راحتی رو هال اف فیم بازی کنی خیلی عجیب غریبه اون درجه مهارت بالایی میخواد

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
مودای آنلاینش جدا تو ایران جواب نیست. میشه بازی کرد ولی فقط فان.
کلا شوت را در انلاین باید بیخیال بشی با پینگ ایران . لی اپ و دانک فقط من میزنم و فقط پرتاب 3 امتیازی بزنی که هیچکی بغلت نباشه.
خود سیستم شوت زنیش تو حالت عادی صدم ثانیه است چه برسه با این نت ایران .
باید تو انلاین تیم های برداریم که حمله ایش لی اپ بهتری بزنند تا اینکه شوت زن بشند .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
مگه میتونی به این راحتی رو هال اف فیم بازی کنی خیلی عجیب غریبه اون درجه مهارت بالایی میخواد
نه هنوز به اون نرسیدم ولی یه لول قبلشو بازی میکنم :D اتفاقا از خودم راضیم چون تازه کارم بد بازی نمیکنم :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
17 که اون قدر ها سخت نبود .تیم برتر داشته باشی میتونی ببری.
18 رو بگیر من کلا قبلی ها رو بیخیالم فقط اومدم رو ۱۸ خیلی از بچه ها رو کشوندم سمت این بازی واقعا ارزش داره کارشون ولی با این فروش بالا میان همچین ماکرو ترانس اجرا میکنن واقعا رو مخه کارشون

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
رفقا اد کنید تا باهم بازی کنیم لامصب خیلی خوبه این بازی

RGW 1995

سرور بازی برا من خوب بوده سریع پیدا میکنه زیر ۱۱ثانیه لگم به هیچ وجه نداشتم راحت بازی میکنم

• Like
Reactions: WCW

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
رفقا اد کنید تا باهم بازی کنیم لامصب خیلی خوبه این بازی

RGW 1995

سرور بازی برا من خوب بوده سریع پیدا میکنه زیر ۱۱ثانیه لگم به هیچ وجه نداشتم راحت بازی میکنم

قسمت انلاین لگ تو این بازی مهم نیست. اون شوت پر کردنه که مشکل داره

• Like
Reactions: N!ma

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
دوستان این واحد پول vc که میگین مگه نه اینکه فقط توی مای پلیر و نیبرهوود کاربرد داره ؟ ینی پول میدی آیتم میخری مثل مدل مو و لباس و کفش و قدرت شوت و اینا ؟ یا توی آنلاین یا آفلاین بخوای لیگ بازی کنی یا مودی مثله کری یر مود هم باید پول داد ؟؟؟؟ من فعلا دارم بازی دوستانه بازی میکنم تا شب آپدیتش کنم واسه آنلاین ....
این الان خیلی غیر طبیعیه ؟ عجب موج منفی راه افتاده من از 2008 تا الان دارم بسکت بازی میکنم این بازی خود خداست همه چی تمومه ینی یه بازی دیگه باید چی داشته باشه ؟ گیم پلی گرافیک صداگذاری جزییات مودهای مختلف کاملا نسل هشتم ، بازی ورزشی دیگه ایی سراغ دارید در این حد ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
گیم اسپاتم به بازی 8 داد ، نکته منفیشم اینه که میکروترانس تو همه جای بازی حضور دارد تقریبا
خب مشخصه دیگه دوست گرامی !! شما خودت مشخصه بازی نکردی بازی رو !!! منظورم پست تاپیک PES هستش که داشتی درباره بازی صحبت میکردی !

بخش کریر و سیزن و آنلاین پول بودنی در کار نیست و بله بخش هایی هم داره که باید خرج کنی ولی همه بخش ها ؟؟ اصلا این طور نیست .

این بازی انقدر تمام و کمال ساخته شده دیگه ایراد رفته بنی اسرائیلی !! تو هر بخشی شما بازی رو نگاه کنی وحشتناک روش کار شده !

گرافیک و گیم پلی و جو و اتمسفر و مدلینگ و چهره و صدا گذای دیوانه وار بازی و محتوا و گزارشگری بی نظیر بازی و کریر عالی و حاشیه و هزار تا داستان دیگه ......

گیم اسپات هم به قول خودت 8 داد !! نیومد نمرات صفر و 3 نداد که !!! اگه این سیستم پولی هم خیلیی ها خوششون نیاد دیگه نباید کل بازی رو نمره کم کرد ؟!!! همون گیم اسپات هم از کل بازی تعریف و تمجید کرد و و فقط از سیستم پولی همون بخش ها خوشش نیومده !

این طوری باشه که بازی PES به خاطر ناقص بودن لایسنس و محتوا و صدا گذاری و ..... هزار تا مشکلاتی داره نمرش منفی بشه !!! فیفا هم مگه بخش آنلاینش سیستم پولی نداره ؟؟! یا همین PES ؟؟

سیستم پولی رو من هم دوست ندارم و هیچ زوری نیست که شما خرج کنی حتما ! میتونی خرج نکنی اگه دوست نداری ......

بازی انقدر کامل و عالی ساخته شده دیگه گیر رفته به چه چیزایی !!!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خب مشخصه دیگه دوست گرامی !! شما خودت مشخصه بازی نکردی بازی رو !!! منظورم پست تاپیک PES هستش که داشتی درباره بازی صحبت میکردی !

بخش کریر و سیزن و آنلاین پول بودنی در کار نیست و بله بخش هایی هم داره که باید خرج کنی ولی همه بخش ها ؟؟ اصلا این طور نیست .

این بازی انقدر تمام و کمال ساخته شده دیگه ایراد رفته بنی اسرائیلی !! تو هر بخشی شما بازی رو نگاه کنی وحشتناک روش کار شده !

گرافیک و گیم پلی و جو و اتمسفر و مدلینگ و چهره و صدا گذای دیوانه وار بازی و محتوا و گزارشگری بی نظیر بازی و کریر عالی و حاشیه و هزار تا داستان دیگه ......

گیم اسپات هم به قول خودت 8 داد !! نیومد نمرات صفر و 3 نداد که !!! اگه این سیستم پولی هم خیلیی ها خوششون نیاد دیگه نباید کل بازی رو نمره کم کرد ؟!!! همون گیم اسپات هم از کل بازی تعریف و تمجید کرد و و فقط از سیستم پولی همون بخش ها خوشش نیومده !

این طوری باشه که بازی PES به خاطر ناقص بودن لایسنس و محتوا و صدا گذاری و ..... هزار تا مشکلاتی داره نمرش منفی بشه !!! فیفا هم مگه بخش آنلاینش سیستم پولی نداره ؟؟! یا همین PES ؟؟

سیستم پولی رو من هم دوست ندارم و هیچ زوری نیست که شما خرج کنی حتما ! میتونی خرج نکنی اگه دوست نداری ......

بازی انقدر کامل و عالی ساخته شده دیگه گیر رفته به چه چیزایی !!!
از هیچی الکی دفاع نکن متاسفانه این راه بدیه که 2k sport داره میره گفتم بی رقیب بودن یکجاهایی حتی خطرناکم میشه ببین این بازی هر سال کم کم ۶-۷ میلیون نسخه میفروشه و جز پرفروشتریناس من دنبال میکنم بسکت اونقدرم اماتور نیستم بسکتبالای حرفه ای تا دلت بخواد دیدم و علاقه دارم از بازیکتای مختلفم شناخت دادم مثل درک رز البته علاقم بیشتر پست گارد هست بازیکنایی مثل اروینگ و وستبروک .. ولی با تعصب دفاع نکن از چیزی که نمیدونی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
از هیچی الکی دفاع نکن متاسفانه این راه بدیه که 2k sport داره میره گفتم بی رقیب بودن یکجاهایی حتی خطرناکم میشه ببین این بازی هر سال کم کم ۶-۷ میلیون نسخه میفروشه و جز پرفروشتریناس من دنبال میکنم بسکت اونقدرم اماتور نیستم بسکتبالای حرفه ای تا دلت بخواد دیدم و علاقه دارم از بازیکتای مختلفم شناخت دادم مثل درک رز البته علاقم بیشتر پست گارد هست بازیکنایی مثل اروینگ و وستبروک .. ولی با تعصب دفاع نکن از چیزی که نمیدونی
من توضیحاتم رو دادم و نکته جالب داستان اینه این بازی با وجود این که طی این سال های اخیر هیچ رقیب درست حسابی نداشته باز هم هر نسخه نسبت به نسخه قبل پیشرفت نجومی کرده و شما مشخصه اطلاع درست حسابی از این بازی نداری که همین نسخه چقدر تغییرات زیادی کرده و نمیگم بسکبتال دوست نیستی ! اصلا شما حرفه ای ! و کارت درست ! مگه من حرفی زدم و چیزی گفتم !ولی مشخصه اطلاعات کاملی حتی از این نسخه اخیر نداشتی ! دارم درباره این بازی صحبت میکنم دوست گرامی !

ولی شما داری رو چیزی پافشاری میکنی که واقعا بحث بیهوده ای هستش و نکته جالب داستان میدونی چیه ؟؟ از هیچ چیز این بازی نمیشه ایراد گرفت و اصلا پست های من و خودت رو نگاه کن !! صحبت سر همون بخش پولی بوده که من توضیحات رو دادم و بازم صحب تعصب اومد وسط !!!؟؟؟ از چه چیزی که نمیدونم اومم با تعصب دفاع کردم !!؟؟ من اومدم توضیحات رو دادم و شما داری صحبت هات رو تکرار مکررات میکنی و درباره سیستم پولی بازی توضیحات رو دادم ( همون صحبت های گیم اسپات رو هم توضیح دادم ) و صد در صد دوستانی هستن که از من خیلی خیلی بیشتر درباره این بازی بسکتبال اطلاعات دارن و میان توضیحات رو میدن مثل همین LES BLEUS گرامی که از من خیلی بیشتر درباره این بازی میدونه ! و کاملا با این بازی آشنایی داره ! و تو این زمینه اطلاعاتش خیلی خیلی خیلی از من بیشتره ......

این بازی تو این نسل هشتم با قدرت شروع کرد و با قدرت هم داره تموم میکنه و خوش به حال طرفدار هاش !! منم خونه پسر عموم هر وقت برم میشینم چند دستی بازی میکنم و لذتش رو میبرم !! بازی همه چیزش چفت و جوره ! همه چیزش ......

• Like
Reactions: LES BLEUS

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
بازی از همه نظر کامله از همه نظر :| یعنی من فک کنم امسال بیخیال فوتبال شم گور پدر konami و ea:|
طراحی چهره ها جو ورزشگاه گزارشگر انیمیشن ها واقعا فراتر از خدا هستند!!:| حالا کل بازی یه طرف ریشای james harden تو بازی یه طرف :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من توضیحاتم رو دادم و نکته جالب داستان اینه این بازی با وجود این که طی این سال های اخیر هیچ رقیب درست حسابی نداشته باز هم هر نسخه نسبت به نسخه قبل پیشرفت نجومی کرده و شما مشخصه اطلاع درست حسابی از این بازی نداری که همین نسخه چقدر تغییرات زیادی کرده و نمیگم بسکبتال دوست نیستی ! اصلا شما حرفه ای ! و کارت درست ! مگه من حرفی زدم و چیزی گفتم !ولی مشخصه اطلاعات کاملی حتی از این نسخه اخیر نداشتی ! دارم درباره این بازی صحبت میکنم دوست گرامی !

ولی شما داری رو چیزی پافشاری میکنی که واقعا بحث بیهوده ای هستش و نکته جالب داستان میدونی چیه ؟؟ از هیچ چیز این بازی نمیشه ایراد گرفت و اصلا پست های من و خودت رو نگاه کن !! صحبت سر همون بخش پولی بوده که من توضیحات رو دادم و بازم صحب تعصب اومد وسط !!!؟؟؟ از چه چیزی که نمیدونم اومم با تعصب دفاع کردم !!؟؟ من اومدم توضیحات رو دادم و شما داری صحبت هات رو تکرار مکررات میکنی و درباره سیستم پولی بازی توضیحات رو دادم ( همون صحبت های گیم اسپات رو هم توضیح دادم ) و صد در صد دوستانی هستن که از من خیلی خیلی بیشتر درباره این بازی بسکتبال اطلاعات دارن و میان توضیحات رو میدن مثل همین LES BLEUS گرامی که از من خیلی بیشتر درباره این بازی میدونه ! و کاملا با این بازی آشنایی داره ! و تو این زمینه اطلاعاتش خیلی خیلی خیلی از من بیشتره ......

این بازی تو این نسل هشتم با قدرت شروع کرد و با قدرت هم داره تموم میکنه و خوش به حال طرفدار هاش !! منم خونه پسر عموم هر وقت برم میشینم چند دستی بازی میکنم و لذتش رو میبرم !! بازی همه چیزش چفت و جوره ! همه چیزش ......
شما یک درصدم امکان نداره این نسخه رو گرفته باشی فقط هر سال میای تعریف میکنی من متوجه ام چون شما فقط داری از رو نقد حرف میزنی عزیز

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel

خب ببین همه سر همین قضیه عصبانی هستند دیگه .
همین تغییری که تو بخش پولی بازی بوجود امده . همین کریر مود که بسیار بخش لذت بخشیه شنیدم اپدیت بازیکن خیلی سخت تر شده. میخوای ریش بازیکن هم عوض کنی باید سکه خرج کنی. کمتر تو بازی سکه داده میشه . وگرنه کسی از بخش گیم پلی و گرافیک و خود اصل بازی ایراد نمیگیره. بخاطر همین طبیعیه وقتی شما میری خونه پسر عموت دو دسته بازی میکنی. مشکلات کریر مودش به چشمت نمیاد .
من خودم هنوز بازی را نگرفتم و بزودی میگیرم. ولی وقتی یک سایت میاد بهش 3 میده بخاطر همین بخش پولیش و هر جایی نمره داده غر زده بخاطر بخش پولیش .حتما خبرایی هست دیگه .ببین دیگه شورش را مثل این که در اوردند وگرنه نسخه های قبل هم ادم دق میکرد میخواست تو کریر مود بازیکنش را قوی کنه
خود بازی بکستبال طولانیه . من خودم چون دوست دارم نتیجه بازی ها نزدیک در بیاد به نتیجه های واقعی عادت دارم 8 دقیقه ای بازی کنم که نیم ساعت هر بازی وقت ادم را میگیره
حالا شما ببین ادم باید چقدر بازی کنه که بتونه بازیکنش را اپدیت کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر