Xbox One X رسما معرفی شد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ovn3_screenshot_74.jpg

مایکروسافت بالاخره از جدیدترین کنسول خود پرده برداری کرد؛ Xbox One X.
دیشب مایکروسافت، در ابتدای کنفرانس خود، بعد از یک سال که از معرفی Project Scorpio می‌گذشت، از این کنسول میان نسلی جدید خود با نام کامل Xbox One X رونمایی کرد.
مایکروسافت تایید کرد Xbox One X در ۱۷ نوامبر امسال به صورت جهانی و با قیمت ۴۹۹ دلار در امریکای شمالی عرضه خواهد شد. با وجود سخت افزار بسیار قوی کنسول که شامل ۶ ترافلاپس GPU کلاک شده در ۱.۱۷۲GHz و ۱۲GB مموری GDDR5 با پهنای باند ۳۲۶GB/s است، هنوز کارشناسان متقاعد نشده‌اند که آیا عرضه Xbox One X با این قیمت گران، می‌تواند دارندگان کنسول Xbox One، دارندگان کنسول ۳۶۰ که هنوز به نسل جدید نقل مکان نکرده‌اند و یا PS4 داران را متقاعد کند که به سمت این کنسول بیایند یا خیر!
یکی دیگر از کارهای خوب مایکروسافت در کنفرانس دیشب، معرفی قابلیت Backwards Compatibility برای بازی‌های Xbox نسل ششم بود که مطمئنا عده بسیار زیادی از طرفداران خود را بسیار خوشحال کرده است. این قابلیت اواخر امسال برای تمام مدل‌های Xbox One در دسترس خواهد بود.
به هر حال کنسول جدید مایکروسافت توانایی این را دارد که ویترینی باشد برای عرضه بازی‌های پر زرق و برق. E3 امسال که مایکروسافت استفاده خاصی از این ویترین نکرد. باید منتظر ماند و دید فیل اسپنسر در ادامه چه برنامه‌هایی برای متقاعد کردن سه طیف بزرگ گیمرها برای خرید Xbox One X دارد.

منبع

Read the whole post here.

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
منه pc گیمری که cpu 7700 و کارت 1080 دارم و با 1 تومن میتوم کارتم رو ارتقا بدم چرا باید 2500 پول این کنسول رو بدم ؟ تنها در صورتی که با کنترل شدید خود ماکرو تو ساخت بازی و خروجی گارانتی شده 60 فریم تو تمام بازی ها میشه یکم وسوسه شد که اینم محاله
قیمتش 2 میلیون هست./

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
پس معلومه PC Gamer نیستی چون با ۱ تومن فقط یه کارت ۱۰۶۰ گیرت میاد که اونم قدرت اجرای بازی ها رو 4K و 60 فریم نداره. واسه خرید یه کارت 1080 باید دقیقا اندازه قیمت XBox1 X پیاده شی حالا ارتقاش بماند !
شما کلا تو باغ نیستی گفتم 1080 دارم خیلی راحت کارتم رو میدم با 1 تومن روش ارتقا میدم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
شما کلا تو باغ نیستی گفتم 1080 دارم خیلی راحت کارتم رو میدم با 1 تومن روش ارتقا میدم
خب بزرگوار مایکروسافت این کنسول رو برای شما که به قول خودت کارت 1080 داری طراحی نکرده، One X برای کسیه که میخواد با 500 دلار 4K رو تجربه کنه و البته بازیایی مثل هیلو رو بازی کنه که انحصاری One هستن. شما همون کارت گرافیک 1080 که خریدی از One X دویست دلار گرونتره بعد میخوای بگی چون میتونی کارت گرافیک 700 دلاری رو 1 تومن بذاری روش ارتقا بدی پس به صرفه تره؟
الان مایکروسافت 2 تا کنسول برای گروهای مختلف داره. یکی One S که میتونه تا 1080 جواب بده و قیمت خیلی خوبی داره و با 250 دلار میشه خرید، برای گیمرای تازه وارد به گیم یا کسایی که نمیخوان هزینه ی زیادی بکنن خیلی خوبه این قیمت. یکی دیگه One X که بین کنسولا یه حالت پریمیوم داره و قراره 4K واقعی باشه و برای کسیه که در عین حال که میخواد 4K رو تجربه کنه حاضر نیست 1500 دلار پول بده که سیستم ببنده. نه One S ساخته شده که کسی رو از PS4 بکشه سمت خودش نه One X ساخته شده برا اینکه گیمری که سیستم 2000 دلاری میبنده مجبور کنه بفروشه سیستمشو بیاد اینو بخره.
خود من شخصا الان PS4 دارم، اگه بخوام 4K رو تجربه کنم از یه طرف نگا میکنم میبینم PC برای منی که در ماه 300 دلار حقوق میگیرم به صرفه نیست خریدش و توانایی ندارم 5 میلیون پول یه کیس خالی بدم، از طرف دیگه دلیلی برای خرید PS4 Pro نمیبینم چون فرق زیادی با همین 4 عادی نداره. خب یه مقدار بیشتر هزینه میکنم (500 دلار تا 1500 یا 2000 دلار برای یه PC خیلی فرق داره) کنسول قوی تر رو میخرم، مساله ی بازیاشم سلیقه ایه. ممکنه خیلیا Halo و Gears رو به آنچارتد و هورایزن ترجیه بدن چون دوس دارن آنلاین بازی کنن مثلا. از اونور امکاناتی مث BC که باعث میشه در ماه 4 تا بازی جای 2 تا بازی رایگان بشه خیلی مهمه. همینطور Game Pass که 10 دلار میدی بین اون 100 تا بازی حداقل 10 تا بازی هست که دوس داشته باشی بازی کنی مثل Halo 5. روی همین Game Pass هر گیمری اگه 4-5 تا بازی از 100 تا رو دوس داشته باشه باز حداقل 100 دلار در ماه سود کرده. کیفیت سرویسا و امکانت XBL و امکانات جانبی کنسول مثل 4K Blu-ray drive هم که باز خودش برای یه عده میتونه یه امتیاز مثبت باشه.
در کل تو این لحظه همونقدر که دلیل برای خرید یه PC یا PS4 Pro وجود داره، دلیل خوب برای خرید One X هم هست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم برای کسی که دنبال هزینه کردن نیست عالیه تازه توی ایران کلی پول می دی 6 ماه دیگه نصف قیمتم ازت برش نمی دارن در حالی که کنسول این شکلی نیست.

• Like
Reactions: pbgame

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
منه pc گیمری که cpu 7700 و کارت 1080 دارم و با 1 تومن میتوم کارتم رو ارتقا بدم چرا باید 2500 پول این کنسول رو بدم ؟ تنها در صورتی که با کنترل شدید خود ماکرو تو ساخت بازی و خروجی گارانتی شده 60 فریم تو تمام بازی ها میشه یکم وسوسه شد که اینم محاله
خوب واقعاً کسی که 1080 داره دیگه بدردش نمیخوره این برای کسایی که نمیتونن1080 داشته باشن

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
خب اشتباه شما همین جاست دیگه
مایکرو نیم سال دوم 2016 بهترین بازی هاشو عرضه کرد

اما عاقلانه هست وقتی کنسول جدیدی داره میاد بازی های جدیدی داره براش ساخته میشه خود کنسول داره ساخته میشه ریسورس ها رو روی عرضه انحصاری قبل از عرضه کنسول جدید هدر کرد با توجه به سیاست جدید مایکرو که تا بازی آماده نباشه نشونش نمیدیم ؟!
کدوم بهترین ها؟
گیرز یه بازی متوسط ظاهر شد خیلی پایین تر از حد انتظار ریکور که راجبش حرف نزنیم سنگین تره فقط فورزا مثل همیشه درخشید!
مایکرو بعد بانجی و اپیک عملا ثابت کرده قدرت ساخت یه بازی AAA شاهکار رو نداره این وسط ترن 10 فقط باقیمونده که اونم ریسینگ سازه و در حوزه سایر سبک ها کارامد نیست!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
All In One: MSI Aegis X3 1080 Gaming

الان 1 کیس خالی همین مدل در ایران 12 ملیون قیمت داره مدل 1060 هم 7700 پس راجب چیزی که اطلاع نداریم نظر ندیم قطعا one x با قیمت 500 دلار خیلی قیمت بهینه تری نسبت به 1 pc هست خیلیم بهتر ps4 pro هست که رسما فرقی با مدل معمولیش نداره فقط گرون تره

می شه گفت 1 چیزی مشخصی که mici از لحاظ سخت افزاری خیلی بهتر ظاهر شده سونی از لحاظ نرم افزاری بقیه حرف ها هم فن بازی و تعصب هست منطقی درش پیدا نمی شه.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
All In One: MSI Aegis X3 1080 Gaming

الان 1 کیس خالی همین مدل در ایران 12 ملیون قیمت داره مدل 1060 هم 7700 پس راجب چیزی که اطلاع نداریم نظر ندیم قطعا one x با قیمت 500 دلار خیلی قیمت بهینه تری نسبت به 1 pc هست خیلیم بهتر ps4 pro هست که رسما فرقی با مدل معمولیش نداره فقط گرون تره

می شه گفت 1 چیزی مشخصی که mici از لحاظ سخت افزاری خیلی بهتر ظاهر شده سونی از لحاظ نرم افزاری بقیه حرف ها هم فن بازی و تعصب هست منطقی درش پیدا نمی شه.
قطعا قبول دارم که قیمت 500 دلاری X.B.O.X به شدت منصفانست و PC هم قیمتش گرون تره، اما شمایی که PC گیمری قطعا اینو که این AI1 ها قیمتشون 2-3 برابر قیمت تمام شدست و منصفانه نیست مقایسشون:D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
کدوم بهترین ها؟
گیرز یه بازی متوسط ظاهر شد خیلی پایین تر از حد انتظار ریکور که راجبش حرف نزنیم سنگین تره فقط فورزا مثل همیشه درخشید!
مایکرو بعد بانجی و اپیک عملا ثابت کرده قدرت ساخت یه بازی AAA شاهکار رو نداره این وسط ترن 10 فقط باقیمونده که اونم ریسینگ سازه و در حوزه سایر سبک ها کارامد نیست!
اصلا جاش نیست اینجا درباره بازی گیرز صحبت کنیم
ولی گیرز 4 یه بازی فوق العاده و بود منی که فن قدیمی بازی بودم بینهایت از بازی لذت بردم بازی کوچکترین اشکال چشم گیری نداره و از نظر گرافیکی هم که روی وان یه انقلاب گرافیکی هست
تنها اشکال بازی عدم نوآوری زیاد هست که با توجه به عوض شدن تیم بازی و تجربه کوالیشن میشه گفت خیلی راحت بازی بعدی یه شاهکار میشه
در ضمن اگر بحث ابر شاهکار ها هست nioh neir gravity rush جز blockbuster های AAA نیستن درسته خوبن ولی AAA توی این صنعت که هر روز بزرگتر میشه به تعداد انگشت های دسته که فقط نوابغ روش کار می کنن

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
اصلا جاش نیست اینجا درباره بازی گیرز صحبت کنیم
ولی گیرز 4 یه بازی فوق العاده و بود منی که فن قدیمی بازی بودم بینهایت از بازی لذت بردم بازی کوچکترین اشکال چشم گیری نداره و از نظر گرافیکی هم که روی وان یه انقلاب گرافیکی هست
تنها اشکال بازی عدم نوآوری زیاد هست که با توجه به عوض شدن تیم بازی و تجربه کوالیشن میشه گفت خیلی راحت بازی بعدی یه شاهکار میشه
در ضمن اگر بحث ابر شاهکار ها هست nioh neir gravity rush جز blockbuster های AAA نیستن درسته خوبن ولی AAA توی این صنعت که هر روز بزرگتر میشه به تعداد انگشت های دسته که فقط نوابغ روش کار می کنن
Horizon Zero Dawn

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
Horizon Zero Dawn
:huh:
تعداد از انگشتان دست کمتره
بحث سونی و مایکرو هم نیست
چطور متوجه نمیشی حرف منو
ساخت این بازی هایی که ما ایرانیا انتظار داریم از در و دیوار بریزه خییییلیییی زمان بر و سخته
حالا مایکرو می گه نمی خوام هنوز آماده نشده نشون بدم که افتضاح scalebound پیش بیاد چرا این موضوع رو درک نمی کنن سونی فن ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: pbgame

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه ها ‌هیچ کسی کتمان‌ قدرت ONE Xنیست قیمتش درسته برا میان نسلی زیاده ولی با توجه به فدرتش قیمتش منصفانس

کنسول انحصاری میخواد کنسول بازی برا ترغیب خریدار میخواد که بعد از Forza horzion 3من چیزی ندیدم تا من وادار کنه برا خرید بازی روی oneالان نزدیک ۲ماهه شاید من سرجمع ۱۵ minکنسولم روشن بوده همه وقتی که بازی میکنم‌ پا ps4بودم

سال ۲۰۱۷همین وضعه اگه هرسال FORZA نبود مایکروسافت ۲تا بازی برا عرضه هم نداشت حرق من انحصاری گه مایکرو نداره

باید فکری بشه به حالش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر