The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من خودم به شخصه واقعا نسخه ی اول واسم فوق العاده بود و لذت بردم ازش. نسخه ی دوم هم به همون نیت گرفتم و وقتی به چپتری رسیدم ک بازی محیطش بزرگ میشد. واقعا میخواستم بیخیالش شمواقعا تو اون قسمت ناامیدم کرد. بیشتر ازش انتظار یه بازی با محیط های تنگ و مخوف بودم تا یه محیط خیلی بزرگی ک واقعا به نظرم برای یه بازی ترسناک اصلا چیز جالبی نبود. الکی الکی نمیفهمم چرا سند باکسش کرده بودن

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
یک رو بازی نکردم اما همین یه ماه پیش TEW 2 رو تموم کردم و بی‌نهایت این بازی رو دوست دارم!
خیلی وقت بود بازی Survival horror بازی نکرده بودم. شاید یک رو هم بازی کردم.

• Like
Reactions: ardalthebest

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
چند پاراگراف در مورد بازی نظر دادی همش گفتی با بازی هیچ مشکلی نداری و همه چیز اکی هست:D واقعا نسخه قبلی رو بازی کردی و مثل بعضی از ما ها با نسخه قبلی زندگی کردی؟
مسائل فنی رو در نظر نگیریم این بازی یک عقب گرد کامل نسبت به نسخه قبلی بود!

مشکلات بازی نسبت به نسخه قبلی از این قرار است :
داستان بازی بشدت شخصی شده و مثل قبلی اون همه هیجانات و گستردگی نداره.
بازی سند باکس شده که بزرگترین ضربه رو به بازی زده:| نسخه قبلی هم ای نطوری نبود که خطی باشه و مثلا همش از یک محیط کوچیک بریم نه برای هر هدف چندین راه و روش وجود داشت و از چه راه هایی ولی اینجه تقریبا یک سوم بازی تو همون محیط اول بازی پیش میره که نتنها خسته کنندست، بلکه اون اتمسفر قبلی رو که هیچ نداره، نتنها 90 درصد ترس و استرس بازی هم بر فنا رفت، بلکه با مامرویت گرفتن از شخصت های که نجات میدیم بازی واقعا حالت نقش افرینی مزخرفی گرفته:| این جرکت بنظرم بزرگترین ضربه به بازی بود اون جو و اتمسفر تاریخ و مخوف و خارق العاده قبلی کجا این کجا!:| شده شبیه ساز از بین بردن زامبی ها!:|

باس فایت های بازی هم در حد و قواره نسخه قبلی نبودن و هر چند مورد هست اگر بگ برات اسپویل میشه ولی بازم قابل قبول هستند و در مواردی که خودت بعدا میفهمی

البته بازی هم بعضی از چپترهاش وقعا خارق العاده هستن، و بازی از لحاظ فنی یک نسل جلوتر از نسخه قبلی هست و اون مشکلات قبلی رو نداره و هوش مصنوعی هم پیشرفت داشته ولی در کل پیشرفت این موارد باعث شده داستان بازی کوچیک بشه و اون اتمسفر و تاریکی و جو مخوف نسخه فبلی رو نداره.
نسخه قبلی رو که بازی کردم و روی درجه سختی آخر و کار های میکامی رو مگه میشه بازیشون نکرد ( کارگردان نسخه 1 منظورم هستش که اون شماره کارگردان بود ) و بازی ترسناک و کلا ژانر های دلهره آور و این سبکی از دست من در نمیره .... صحبت هام هم در رابطه با نسخه اول در تاپیک مربوط به خودش هست .

و درباره نسخه دوم ! من گفتم و اشاره کردم تازه وارد بخش اصلی بازی و گیم پلی بازی شدم و فعلا هیچی نمیگم تا بازی رو حداقل تا اواسطش برم .....

نظرتون هم محترم و شاید اصلا مو به مو درست بگین و من بازی کنم بیشتر بعد میام نظرم رو میگم و تا این جایی که بازی کردم از بازی راضی بودم و شاید جلو تر برم ، نظرم عوض شه و شاید هم نه !

پاینده باشی ....

• Like
Reactions: Paradise Lost

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من قبلا نسخه اول و دی ال سی هاش و نسخه دوم رو 100 درصد کردم
نسخه دوم هم بنظرم اندازه نسخه اول عالی هست
گرفتن تروفیها هم تو نسخه دوم لذت بخشه مخصوصا تروفی تموم کردن بازی رو مد کلاسیک

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نسخه قبلی رو که بازی کردم و روی درجه سختی آخر و کار های میکامی رو مگه میشه بازیشون نکرد ( کارگردان نسخه 1 منظورم هستش که اون شماره کارگردان بود ) و بازی ترسناک و کلا ژانر های دلهره آور و این سبکی از دست من در نمیره .... صحبت هام هم در رابطه با نسخه اول در تاپیک مربوط به خودش هست .

و درباره نسخه دوم ! من گفتم و اشاره کردم تازه وارد بخش اصلی بازی و گیم پلی بازی شدم و فعلا هیچی نمیگم تا بازی رو حداقل تا اواسطش برم .....

نظرتون هم محترم و شاید اصلا مو به مو درست بگین و من بازی کنم بیشتر بعد میام نظرم رو میگم و تا این جایی که بازی کردم از بازی راضی بودم و شاید جلو تر برم ، نظرم عوض شه و شاید هم نه !

پاینده باشی ....
نظر اون دوستمون محترمه ولی خیلی‌ها هم هستن این نسخه یه سر و گردن بالاتر از نسخه اول می‌دونن، سندباکش شدن بازی نوآوری خیلی به‌جایی بودن که لذت بازی رو چندین برابر کرده و تجربه خاصی با بازی داده و به شخصه اون چنتا مرحله سندباکش واسم فراموش‌نشدنی هست، بحث داستان و فضاسازی و همه این حرف‌ها هم به نظرم خیلی بهتر شده، کلا به نظرم این نسخه یه شاهکار بود و قبلا گفتم الانم می‌گم اگه زمانی بخوام از یه پیشرفت حسابی و اساسی تو ادامه یه عنوتن مثال بیارم بدون شک نسخه دوم این بازی رو میگم!
البته شما به حرف‌های من و اون دوستمون توجه نکن:D تا پیش‌داوری و ذهنیتی واست پیش نیاد در مورد بازی، شاید شما نظرت کلا متفاوت بود وقت تموم کردن!:D

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
@Only Xbox

@uriel

@FUTURE

@The End Of Ps

@voldmort

@LiFE iS 5TrAnG3

@mondas

7da4e9f0e0639317efb6663843dfcb3c.jpg
این عکس من را یاد چپتر 7 عنوان اول ، یکی از بهترین چپترهای یک بازی انداخت.همون جا که وارد دهکده میشه و ان گل های افتابگردان سرتاسر مزرعه را پوشانده.بعدش هم روویک و لاعورا و بازی هاشون و ان اتفاق لعنتی

لعنت به همتون:D:D:D:cry::tearsofjoy::tearsofjoy::laughing::laughing:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
@Only Xbox

@uriel

@FUTURE

@The End Of Ps

@voldmort

@LiFE iS 5TrAnG3

@mondas

این عکس من را یاد چپتر 7 عنوان اول ، یکی از بهترین چپترهای یک بازی انداخت.همون جا که وارد دهکده میشه و ان گل های افتابگردان سرتاسر مزرعه را پوشانده.بعدش هم روویک و لاعورا و بازی هاشون و ان اتفاق لعنتی

لعنت به همتون:D:D:D:cry::tearsofjoy::tearsofjoy::laughing::laughing:
فوق العاده بود
چقدر اون تیکه هایی که توی خونش یهو تصویر ابی میشد و روویک از پشت سرت میامد محشر بود چند سالی بود این حس هیجان رو تجربه نکرده بودیم از پله های خونه میامدی پایین یهو از جلوت میامد تا میخواستی دور بزنی کارتو ساخته بود x_x

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
عجب بازی بود evil within 1 ، 4 سال پیش یک بار بازی رو تموم کردم و برای من ادامه رزیدنت 4 بود.
البته بدون dlc های داستانی بازی رو تموم کردم.
به تازگی هم دوباره هوس کردم برم بازی رو بازی کنم با dlc ها .
البته دیگه دل و جرات قدیم رو با این سن و سال کمتر دارم اما واسه استاد میکامی هم که شده باید دل رو به دریا زد و از غرق شدن لذت برد.
در ضمن دوستان یک سایت ایرانی هم که زیر نویس چندتا بازی دیگه مثل جی تی ای رو انجام داده این بازی و شماره دومش رو زیرنویس کرده.
یادمه چقدر اون چپتر 7 به اون مردم روستا فحش و نفرین دادم.
یعنی واقغا حس روویک رو درک کردم که اینقدر نفرت داشت.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نظر اون دوستمون محترمه ولی خیلی‌ها هم هستن این نسخه یه سر و گردن بالاتر از نسخه اول می‌دونن، سندباکش شدن بازی نوآوری خیلی به‌جایی بودن که لذت بازی رو چندین برابر کرده و تجربه خاصی با بازی داده و به شخصه اون چنتا مرحله سندباکش واسم فراموش‌نشدنی هست، بحث داستان و فضاسازی و همه این حرف‌ها هم به نظرم خیلی بهتر شده، کلا به نظرم این نسخه یه شاهکار بود و قبلا گفتم الانم می‌گم اگه زمانی بخوام از یه پیشرفت حسابی و اساسی تو ادامه یه عنوتن مثال بیارم بدون شک نسخه دوم این بازی رو میگم!
البته شما به حرف‌های من و اون دوستمون توجه نکن:D تا پیش‌داوری و ذهنیتی واست پیش نیاد در مورد بازی، شاید شما نظرت کلا متفاوت بود وقت تموم کردن!:D
نظرشون که صد در صد محترمه و چه میدونم حالا خوششون نیومده و به سلقیشون نمیخوره و هر دلیلی داشته باشه چون من خیلی بازی نکرده بودم و اوایل بازی بودم گفتم بازی رو بیشتر بازی کنم تا با اطلاعات بهتری بتونم نظر خودم رو بگم و از روی هیجان و ... صحبتی نکرده باشم . نظر کسی هم روم تاثیری نداره راستش چون خودم دیگه انقدر بازی کردم بتونم بازی خوب با بد رو قشنگ از هم تشخیص بدم مثل خیلی از شما دوستان عزیز دیگه .

و الان ؟ اواسط بازی هستم و واقعا موندم ؟ بازی بی نظیره ! یکی از بهترین صدا گذاری های بازی های نسل هشتمی رو داره ! هر کسی با سیستم صوتی 5.1 بازیش کرده باشه قشنگ میدونه من چی میگم . این بخش صدا گذاری !!! در بیشتر بازی ها من دیدم که کم ترین میزان توجه بهش میشه در صورتی که این بخش به اندازه بخش های دیگه در به وجود آوردن یه بزای عالی و القای جو و اتمسفر اون بازی تاثیر بی مانندی داره . این بخش به اندازه تمامی بخش ها با ارزشه ولی حالا شاید به دلایل مختلفی از سوی گیمر ها نادیده گرفته میشه که برای من به شدت عجیبه . به خصوص بازی های ترسناک که صدا گذاری و تاثیراتی که بر روی محیط بازی میذاره بسیار با ارزش و مهم هستش .

بازی تنوع گیم پلی دیوانه واری داری و این آمیختگی سند باکس گونه ! و در کنارش مراحل خطی یعنی چی ساخته این استدیوی سازنده این بازی !! من نسخه یکش رو واقعا خوشم اومد ولی این نسخه 2 جهشی بی نظیر نسبت به نسخه 1 داشته و به این میگن پیشرفت یه بازی از نسخه 1 به نسخه بعدی !

این محیط های سند باکس که میری تو کلبه و خونه ها و جاهای مختلف و نمیدونی چی در انتظارته یعنی دیوانه وار عالیه ! یه کلبه و یه خونه و یه ایی رو نگاه میکنی ! به خودت میگی یعنی توش چه خبره ! برم تو این خونه یا اتاق یا .... چی در انتظارمه ؟! طراحی مراحل بازی عالیه ! بازی تو درجه سختی آخر چالش برانگیزه و همین طور گیم اصلی بازی رو میشه در این درجه سختی لذتش رو برد و استرس و هیجان وحشتناکی به آدم منتقل میکنه !

صدا گذازی بازی رو بازم میگم واقعا عالی روش کار شده و کیفیت صدا ها و تنوع صدا گذاری و توجه به جزئیات فوق العاده روش کار شده ! متای بازی شده 76 !!!! و یوزر اسکور بازی شده 85 !!! این کسایی که این بازی رو نقد کردن الان واقعا چی دیدن که باید متای بازی رو روی حداقل دور بر 85 این طرفا نباشه ! بازی چی کم داره ؟ فرض رو بر این بذاریم موتور گرافیکی بازی دچار مشکلات فنی تو تسکچر لودینگ اینا هست ! یه سری ضعف های فنی گرافیکی داره ! ولی به خاطر همین موضوع مثلا باید متای روی 76 این ورا باشه ! الان منتقدین صنعت گیم خودشون با این نمره دادن هاشون باعث و بانی این میشن که یه سری بازی های آفلاین محور و داستانی ضربه بخورن !

یا منتقد به گیم پلی سنگین و چالش برانگیز بازی نمره کم داده ! این متای لعنتی چرا باید انقدر مهم باشه ! خوشبختانه یا متاسفانه !

متا برای منم مهمه ! خیلی بازی ها لیاقت نمره هایی که دریافت کردن رو دارن ولی خیلی بازی ها هم بهشون کم لطفی شده ! الان یه نفر میاد سریع این بازی رو با گاد اف وار و .... این دست بازی های AAA پرخرج و انحصاری که پشتش سونی هستش مقایسه میکنن و اصلا چرا باید مقایسه بشه ! اون بازی ها شاهکار بودن حالا به هراز دلیل مختلف ولی این بازی با بودجه محدود و هزار داستان دیگه در حد و اندازه های خودش کولاک کرده !

واقعا باید یه بازی چی داشته باشه که معجزه کنه ! الان این بازی شنیدم یه عده میگن ترسناک اصلا نیست !!!!!!! والا من که 35 سال سن دارم این بازی رو تو اتاق تاریک و با اسپیکر 5.1 بازی میکنم قشنگ یه جاهایی از ترس ضربات قلبم میره بالا و قلبم میخواد بره تو حلقم !! چه جوری یه عده میگن بازی اصلا ترسناک نیست !!! ؟؟ شاید تو روز روشن ! در حالی که خونه کناری آهنگ شیش و هشت شهرام شب پره داره پخش میشه و سر و صدا هست دارن بازی میکنن و بعد میخوان بترسن ؟! به هر حال این دست بازی ها رو باید تو فضایی بازی کرد که جوش به آدم تلقین بشه ! اتاق تاریک ! و همین طور سیستم صوتی خوب که از واجباته !! این دست بازی ها بدون سیستم صوتی 5.1 عمرا بشه تمام و کمال لذتش حس کرد ! هر کسی بازی کرده میدونه من چی میگم .

سیستم آگرید اسلحه ها و شخصیت بازی هم عالیه و بازی همه چیز داره ! همه چیز ! یه بازی عالی که میشه کلی ازش لذت برد ! انیمیشن شخصیت بازی هم و حرکات و موشن بدنش نسبت به نسخه قبل جهش بی نظیری داشته !

گرافیک بصری بازی هم عالیه و کلی افکت های سنگین در بازی ازش استفاده شده ! باقت های بازی قابل قبول هستن ( یه سری بافت های بی کیفیت در محیط بیرونی بازی وجود دارن ) و به خصوص بافت های درون اتاق های بسته و نور پردازی بازی کلی افکت های سنگین استفاده شده و سیستم بلور در بازی بسیار عالی ازش استفاده شده و خلاصه گرافیک بصری بازی عالیه و گرافیک فنی بازی هم قابل قبول هستش ولی دارای ایراداتی هست ! مثل تسکپر لودینگ و افت فرم در بعضی زمان ها .

نمره من به بازی 9 از 10 هستش . ( الان یکی میاد میگه اگه این بازی 9 دادی پس به گاد و رد دد 2 باید چند بدی و .... )

به صدا گذاری 10 میدم . به گرافیک بصری 8 و به گرافیک فنی 7 و گیم پلی بازی 9 از 10 و داستان هم تا به این جا بسیار خوب بوده و همین طور گیم پلی بازی هم 9 از 10 میدم و حتی 10 از 10 ! . این بازی حرف نداره . بعضی موقع ها نمره دادن و با نمره توصیف یه بازی رو کردن اشتباه ترین کار ممکن هستش . بازی همه چیز داره . باس فایت هاش هم تا به حال عالی بوده .

بعضی موقع ها که این بازی ها رو نگاه میکنم و نمره منقدین رو میبینیم قشنگ فکر میکنم خود منتقدین هم در از بین بردن یه سری سبک ها و .... با دستای خودشون قشنگ ترور میکنن بدون این که خودشون خبر داشته باشن .

شاید !! شاید حتی احتمال میدم که TLOU 2 به چنین چیزی دچار بشه و اون بازی با بودجه بیشتر ، و موتور گرافیکی بهتری و تیم بزرگ تری که داره و همین طور پشبتیانی سونی احتمال میدم که یه چنین حالت گیم پلی ای داشته باشه ! ولی پر جزییات تر و بهتر و ......

محیط های سند باکس گونه بیشتری داشته باشه و مراحل فرعی هم داشته باشه . مراحل فرعی که خودش به اندازه یه مرحله اصلی اهمیت داشته باشه ! ناتی داگ احتمال بسیار زیاد هستش که از آمیختگی مراحل خطی و محیط سندباکس و آمیختگی این دو استفاده کنه و مراحل فرعی هم اضافه بشه به بازی .

پاینده باشید .

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا این سری بازی بی نظیره. یکی از یونیک ترین آی پی هایی که خلق شد با یه بک گراند داستانی فوق العاده و زمینه بسیار تاریک. نسخه 1 برای من فوق العاده بود و نسخه 2 یه شاهکار. فقط توی کنفرانس بتسدا منتظر رونمایی نسخه 3 بازی هستم. این بازی از اون بازی هاس که باید باهاش زندگی کنی. اگر محو دنیای بازی بشی دراومدن از حال و هواش برات غیر ممکن میشه و عظمت بازی رو اون موقع هست که کامل درک میکنی. برای من بهترین آی پی خلق شده این چند سال بود. توی ژانر وحشت به راحتی جطو تاپ 3 برای من محسوب میشه.

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
احتمالات The Evil Within 3

What could be the story of a sequel?
Overall, we see three different possibilities for the story that The Evil Within 3 could tell. Then we briefly summarize our theories. If you want to have more insight into them, click on the article further, in which we treat the possible content of a sequel in more detail.

Final duel of Sebastian & Ruvik

The end of The Evil Within suggests that Ruvik has seized Leslie's body. He would still exist and harbor vengeful thoughts towards Sebastian Castellanos, who thwarted his plans. How Ruvik could lure him into the STEM world again and what hint The Evil Within 2 is there on, we clarify meanwhile in the above linked article.

July Kidman as the main character

At the end of the second part, she seals her break with MOBIUS clearly and unlike Sebastian - who, together with Lily, probably has a happy ending - she remains on her own. July Kidman could face the possible remnants of MOBIUS in The Evil Within 3 and maybe even defy Ruvik. He should be one of the few who knows the true power of the STEM world.

Joseph Oda as protagonist

The biggest unknown in The Evil Within 2 story has more than enough potential to play the lead in the third part. Due to the open end of this offshoot, we suspect a continuation of the same plot in The Evil Within 3. Joseph Oda could take revenge on MOBIUS in parallel or after the second part on his own.

این اطلاعات را هم یک نفر عشقی تو دسامبر 2017 منتشر کرد.البته به نظرم خیلی واقعی هست.گفته لیلی شخصیت قابل بازی تو قسمت سوم هست.

The Evil Within 3: Story without Sebastian Castellanos?
At least possible, at least if we believe a rumor. This information was spread by an alleged insider in December 2017 with the help of a post on the Reddit Internet forum. In it, the anonymous person stated that a third part had already been planned at that time and the Survival Horror series was designed as a trilogy:

»[...] currently the plan is to have it play some years after the second part. Joseph [Oda], [July] Kidman, Lily [Castellanos] and Ruvik will all play important roles in the story. The creators want to introduce Lily as a playable character, with which you explore the mechanics behind the control of the STEM system. «

Two things are of particular interest in this statement: First, The Evil Within 3 should focus more on Joseph Oda. This character, whom you know as a partner of Sebastian and Juli from the first part, hardly appears in The Evil Within 2. Only on the very last of the findable slides and in a brief conversation between Castellanos and Kidman you will find references to him.

In it Juli Sebastian tells us that Joseph is alive - but the whole affair is a long story. Enough potential to illuminate his fate in a sequel, there would be so. This would also answer many questions from fans after years of waiting finally

The Evil Within 3 Guide: Release, Story & weitere Infos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر