The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
با سلام دوستان می خواستم بدونم این بازی ارزش خرید داره ؟ ( الان شده 20 دلار توی ps4 )
ممنون میشم راهنمایی کنید
100% ارزش داره ولی اگر نسخه یکشو بازی نکردی حتما اول اونو بازی کن تا از داستان بازی سر در بیاری

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
متاسفانه pS4 دارم
در ضمن بازی خیلی بخش مخفی کاری داره ؟
خوب اگه میخواد کامل از داستان بازی سر در بیارید باید دست به دامن متن های فارسی تو بقیه سایتا بشید چون داستان بازی خیلی پر پیچ و خم ـه و ممکنه خیلی چیزا رو از دست بدید ولی خوب در کل همه جوره پیشنهاد میکنم بگریتش چون بازی خوش ساخت تو این سبک کم پیدا میشه ! بازی ی سری بخشا داره که باید مخفی کاری برید بقیه بخش هاش دل بخواهیه

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
برو باو :D
یه بارم خبر خوب بده...بیا بگو DLC معرفی شد.
اگه از DLC یا یه نسخه‌ی استندالون خبری نشه، بازی بعدیشون رو تحریم می‌کنم >:)>:)

برو به بتسدا جونت بگو=))

دیگه dlc را بی خیال شو!این ها رفتند سراغ یک بازی جدید

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
جشن سالگرد تنگو.ببینیم e3 2019 چی معرفی میکنن. من که میگم یک سوروایول هارور اول شخص با پشتیبانی از وی ار هست

@FUTURE
@mondas

تبریک بگین:angry:

View attachment 99002

من هم به نوبه خودم , مبارک زاد روز این استدیو جوان ولی خوش آتیه رو تبریک و تهنیت عرض می کنم.....

به خصوص به جامعه گیمینگ و بویژه به شما یار فدایی و مرید جان نثار استاد میکامی, بهزاد جان عزیز...:-s:-SS

امیدوارم استاد به زعم شما این حرکت روی VR رو بی خیال بشه....بتل رویال بسازه ولی VR نه...

این حرکت شما من رو یاد یکی از اپیزود های سریال بتمن انداخت که جوکر برنامه اجرا میکرد و آدم هاش گاز خنده بین تماشاچی ها پخش می کردند....!و همینطور با مسلسل پشت چند نفر ایستاده بودند تا اونها خنده از رو لبهاشون کنار نره ....:-"

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
بازی روی Nightmare با تایم ۲۳ ساعت تموم شد ! :D
بعدش Ng+ رو هم روی درجه Nightmare تقریبا ۹ ساعته تموم کردم !
الان فقط Classic Mode مونده تا پلات شه !! ولی یکم استرس زاس :D
فعلا آخر چپتر ۴ اولین سیو زدم !
تعریف کن ببینم تا کجا رفتی:-? ؟
و چنتا تروفی مونده تا پلات بشه ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
:hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes:

View attachment 99048
بیا یه بار جواب قانع کننده بده ، درسو اینکه بعضی مشکلات روحی از گیم دورت کرد جواب نمیشه ، از TEW نسخه اول تا الان ، تا ریلیز بازی هستی تبلیغ میکنی ، میکامی رو میپرستی ، هم ریلیز که میشه چندین ماه غیب میشی ، نسخه اولو که نخریده فروختیش ! بعد به قول خودت خریدیو آرشیوش کردی ، بهانت درساتو برخی مشکلات بود ، میتونی یه جواب قانع کننده در مورد این مسئلت بدی ؟ تا منم حوصله کنم باهات وارد بحث بشم

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
یه چیزی که باعث شده بود جو نسخه ی اول بازی خیلی خفن بشه این بود که اکثر لوکیشن ها تو تیمارستان بود که کلا یه جو رعب انگیزی به بازی داده بود

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,801
فقط دعا کنید در این استدیو بسته نشه با این فروشی که بازی داره بیان قسمت سوم هم عرضه کنن ، من خودم عاشق این بازیم ولی اگه این استدیو دست یوبی یا ea بود تا حالا صد باره تعطیل شده بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
درباره نسخه اول این بازی که صحبتی ندارم و عالی بود و نسخه دوم بازی رو تازه گرفتم و تازه امروز نشستم دارم بازیش میکنم و درجه سختی آخر و تازه مرحله 3 هستم و بخشی که دنیای بازی باز تر شده و میشه جاهای مختلف رفت و آقا چرا انقدر این بازی تا این جایی که دارم بازیش میکنم خوب بوده و اصلا انتظارش رو نداشتم !

تازه اول بازیم و باید برم جلو ببینم چی میشه ولی کیفیت بازی به همین منوال بتونه خودش رو حفظ کنه واقعا بازی خوبی هستش و برام عجیبه که دیگه یه گیمر از یه بازی چی میخواد ؟ بازی با بودجه ای نه چندان زیاد ولی بسیار با کیفیت !

کمی بیشتر بازی کنم و بیشتر برم جلو خیلی بهتر و دقیق تر میتونم نظرم رو بگم ولی من اصولا این ایده که بازی دنیاش باز تر بشه و بشه رفت تو خونه ها و کلبه ها و جاهای مختلف و کمی سند باکس تر باشه اصلا مشکل ندارم و فعلا که خیلی خوش ساخت بوده ! و تا به حال خیلی خوب طراحی شده و صدا گذاری بازی هم عالی بوده !

موتور گرافیکی بازی هم خوبه و قدرت بازی تو موتور فیزیکش هست (هاوک هست ) و همین طور نور پردازی بازی . بافت ها هم تا به این جا خوب بوده و نوساناتی داشته ولی بافت ها هم واقعا خوب بوده ! و انیمیشن های بازی هم پیشرفت چشمگیری نسبت به نسخه اول داشته .

فقط ای کاش کمپانی بتسدا این نسل هشتم یه موتور گرافیکی قدرتمند تری رو میساخت و روش کار میکرد و نمیگم گرافیک بازی بده و اصلا منظورم این نیست ولی خب مشخصه این موتور مشکلاتی هم داره و مثلا یه سری جاها یه سری افت فرم هایی دیده میشه و درسته زیاد نیست ولی مثلا شما میبینی جایی بازی افت فرم کوچکی پیدا کرده که محیط بسته هستش و فشاری هم روی سخت افزار نیست و مشخصه این موتور گرافیک کلا مشکل دار هستش و کمی از مشکلات فنی رنج میبره . البته نسبت به نسخه اول این مشکلات فنی بسیار بسیار کم تر شده .

بیشتر بازیش کنم و بعدا میام بیشتر درباره این بازی صحبت میکنم .....

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
درباره نسخه اول این بازی که صحبتی ندارم و عالی بود و نسخه دوم بازی رو تازه گرفتم و تازه امروز نشستم دارم بازیش میکنم و درجه سختی آخر و تازه مرحله 3 هستم و بخشی که دنیای بازی باز تر شده و میشه جاهای مختلف رفت و آقا چرا انقدر این بازی تا این جایی که دارم بازیش میکنم خوب بوده و اصلا انتظارش رو نداشتم !

تازه اول بازیم و باید برم جلو ببینم چی میشه ولی کیفیت بازی به همین منوال بتونه خودش رو حفظ کنه واقعا بازی خوبی هستش و برام عجیبه که دیگه یه گیمر از یه بازی چی میخواد ؟ بازی با بودجه ای نه چندان زیاد ولی بسیار با کیفیت !

کمی بیشتر بازی کنم و بیشتر برم جلو خیلی بهتر و دقیق تر میتونم نظرم رو بگم ولی من اصولا این ایده که بازی دنیاش باز تر بشه و بشه رفت تو خونه ها و کلبه ها و جاهای مختلف و کمی سند باکس تر باشه اصلا مشکل ندارم و فعلا که خیلی خوش ساخت بوده ! و تا به حال خیلی خوب طراحی شده و صدا گذاری بازی هم عالی بوده !

موتور گرافیکی بازی هم خوبه و قدرت بازی تو موتور فیزیکش هست (هاوک هست ) و همین طور نور پردازی بازی . بافت ها هم تا به این جا خوب بوده و نوساناتی داشته ولی بافت ها هم واقعا خوب بوده ! و انیمیشن های بازی هم پیشرفت چشمگیری نسبت به نسخه اول داشته .

فقط ای کاش کمپانی بتسدا این نسل هشتم یه موتور گرافیکی قدرتمند تری رو میساخت و روش کار میکرد و نمیگم گرافیک بازی بده و اصلا منظورم این نیست ولی خب مشخصه این موتور مشکلاتی هم داره و مثلا یه سری جاها یه سری افت فرم هایی دیده میشه و درسته زیاد نیست ولی مثلا شما میبینی جایی بازی افت فرم کوچکی پیدا کرده که محیط بسته هستش و فشاری هم روی سخت افزار نیست و مشخصه این موتور گرافیک کلا مشکل دار هستش و کمی از مشکلات فنی رنج میبره . البته نسبت به نسخه اول این مشکلات فنی بسیار بسیار کم تر شده .

بیشتر بازیش کنم و بعدا میام بیشتر درباره این بازی صحبت میکنم .....
چند پاراگراف در مورد بازی نظر دادی همش گفتی با بازی هیچ مشکلی نداری و همه چیز اکی هست:D واقعا نسخه قبلی رو بازی کردی و مثل بعضی از ما ها با نسخه قبلی زندگی کردی؟
مسائل فنی رو در نظر نگیریم این بازی یک عقب گرد کامل نسبت به نسخه قبلی بود!

مشکلات بازی نسبت به نسخه قبلی از این قرار است :
داستان بازی بشدت شخصی شده و مثل قبلی اون همه هیجانات و گستردگی نداره.
بازی سند باکس شده که بزرگترین ضربه رو به بازی زده:| نسخه قبلی هم ای نطوری نبود که خطی باشه و مثلا همش از یک محیط کوچیک بریم نه برای هر هدف چندین راه و روش وجود داشت و از چه راه هایی ولی اینجه تقریبا یک سوم بازی تو همون محیط اول بازی پیش میره که نتنها خسته کنندست، بلکه اون اتمسفر قبلی رو که هیچ نداره، نتنها 90 درصد ترس و استرس بازی هم بر فنا رفت، بلکه با مامرویت گرفتن از شخصت های که نجات میدیم بازی واقعا حالت نقش افرینی مزخرفی گرفته:| این جرکت بنظرم بزرگترین ضربه به بازی بود اون جو و اتمسفر تاریخ و مخوف و خارق العاده قبلی کجا این کجا!:| شده شبیه ساز از بین بردن زامبی ها!:|

باس فایت های بازی هم در حد و قواره نسخه قبلی نبودن و هر چند مورد هست اگر بگ برات اسپویل میشه ولی بازم قابل قبول هستند و در مواردی که خودت بعدا میفهمی

البته بازی هم بعضی از چپترهاش وقعا خارق العاده هستن، و بازی از لحاظ فنی یک نسل جلوتر از نسخه قبلی هست و اون مشکلات قبلی رو نداره و هوش مصنوعی هم پیشرفت داشته ولی در کل پیشرفت این موارد باعث شده داستان بازی کوچیک بشه و اون اتمسفر و تاریکی و جو مخوف نسخه فبلی رو نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر