The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
وااااو عجب بازی بود، از این به بعد اگه بخوام واسه پیشرفت تو صنعت گیم مثالی بیارم همین بازی رو میگم، این بازی کجا و نسخه اولش کجا، واقعا شگفت‌زده شدم و از تک‌تک لحظات بازی لذت بردم، فقط حیف که این بازی هم فروشی نداشت، چه به روز این صنعت داره میاد، اون از فروش ناامید کننده شاهکارهایی مثل دیزانرد ۲ و Deus Ex اینم از این، باز مردم برن بتل‌فرانت و کال‌آو بخرن!:|
متاسفانه ملت الان دنبال یه مشت بازی آنلاین چرند هستند و این موضوع داره بدجوری به صنعت صدمه میزنه و روز به روز هم بدتر میشه :|

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من بازی رو تموم کردم چند وقت پیش و واقعا شاهکاره توی ژانر خودش، تمام عناصر یه بازی ترسناک در بهترین لول ساخته شده بود و تنها ضعف بازی شخصیت پردازی چند تا از کرکترهای بازی بود که اونم ضعیف نبود، فقط متوسط بود و طوری نبود که به یاد موندنی باشه. ولی اتمسفر، صداگزاری، گیم پلی و از همه مهمتر عمق داستان و کارگردانیش واقعا عالی بود. من چند تا چپتر اول بازی یکم حس کردم بازی توی بخش ترس نسبت به نسخه پیش عقبگرد داشته، ولی دقیقا از چپترهای 8 و 9 بازی ورای تصوراتم ظاهر شد ، مخصوصا اون dungeon ها و اون مراحل جهنمی father theodor واقعا طراحیشون بی نظیر بود، دشمن های بازی واقعا چالش برانگیز بودن و هر کدوم نحوه مبارزه باهاشون فرق داشت . برای من نسخه 1 هم فوق العاده بود ولی این شماره توی تمامی جنبه ها یک پیشرفت عالی بود برای این بازی و علی رغم بازی های عالی که امسال بازی کردم مثل prey و wolfenstein و residen evil 7 و middle earth shadow of war و... ولی برای من شخصا این بازی بهترین بازی سال بود، حالا هم به خاطر اینکه ژانر مورد علاقم هستش و هم به خاطر اینکه واقعا پیشرفت خوبی داشت بازی. امسال RE7 و این بازی واقعا نشون دادن ژانر وحشت هنوزم میتونه جذابترین باشه. prey هم عناصر ترسناکش واقعا عالی بود و با اینکه بازی قرار نبود یک عنوان ترسناک محض باشه ولی واقعا خیلی عالی دراومده بود از این بابت هم.

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
سلام دوستان این اچیومنت handyman چجوری باید گرفت تو توضیحاتش گفت از هر ایتم یه بار بساز منم دقیقا همین کار کردم از هر تیر اسلحه و تیرکمون یکی ساختم ایتمای درمانشم یکی یدونه ساختم ولی هیچ اچیومنتی بهم نداد همه اسلحه هارم پیدا کردم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان این اچیومنت handyman چجوری باید گرفت تو توضیحاتش گفت از هر ایتم یه بار بساز منم دقیقا همین کار کردم از هر تیر اسلحه و تیرکمون یکی ساختم ایتمای درمانشم یکی یدونه ساختم ولی هیچ اچیومنتی بهم نداد همه اسلحه هارم پیدا کردم
درود
این تروفی رو در دور اول نمی تونید بگیرید
به اسلحه ی مگنوم در ابتدای نیو گیم پلاس دسترسی پیدا میکنید
برای اون هم باید این کارو انجام بدید

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
درود
این تروفی رو در دور اول نمی تونید بگیرید
به اسلحه ی مگنوم در ابتدای نیو گیم پلاس دسترسی پیدا میکنید
برای اون هم باید این کارو انجام بدید
دوست عزیز بنده همه اسلحه هارو گرفتم ☺مگنوم هم دارم سه تا شات گان و پنج نوع هندگان هم دارم که یکیش با یه کد تو خود قاب بازی گرفتم اسنایپر و رگبار و اتش افکن هم دارم تیرکمون هم هر پنج نوع تیرش دارم از همشم یکی یدونه تیر ساختم پانسمانا هم از جفتش یکی ساختم اما نمیدونم چرا هر کاری میکنم تروفی هرو بهم نمیده

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
نسخه اولشم رفتنم نفهمیدم لزلی چی شد اخرش در کل قسمت دومس به جز هوش مصنوعی برخی دشمنان با افتتاحیه سطحی همه چیز عالی بود به خصوص اون جل که سند باکس میشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
خوب دوستان گل بنده هم اینبار یکم ریزتر بازیو تهیه کردم
نسخه ۱ شو بازی کردم رو ۳۶۰ الان این نسخه رو نمیخوام الکی برم جلو و میخوام کامل بازیش کنم
الان به نظرتون واسه شروع تو حالت casual یا survival برم؟
چیز دیگه به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید؟

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,297
نام
shahab
من هم بلخره این بازی رو تموم کردم .فکر کنم جزو اخرین نفر ها باشم که این بازی رو تجربه کرد:D
===============
به شخصه شماره اول این بازی برام یه بازی خوب بود و امید زیادی به شماره دومش داشتم .بنظرم شماره اول بازی با همه نکات مثبت و منفی که همه دوستان دربارش می گفتند بیشتر از همه برای من دو نکته منفی بزرگ داشت یک دوربین بازی دو هم ارتباط برقرار کردن با شخصیت اول بازی .از همین الان بگم با تمام تلاش خوبه سازنده ها همچنان دوربین بازی رضایت بخش نبود برای من اما در مورد خود کارکتر اول بازی واقعا زمین تا اسمون فرق کرده و تو طول بازی دیگه مثل شماره اول اون سباستین ساکت رو نداریم ( واقعا این شماره خیلی سباستین بهتر احساساتش رو نشون می دادو منتقل می کرد)
در رابطه با ow بودن بازی در کنار خطی بودنش بگم که قبل از گرفتن بازی احساس اصلا خوبی بهش نداشتم ولی وقتی در جریان بازی قرار گرفتن خیلی تجربه خوبی داد بهم .
نکته مهمی که خیلی تو چشم بود برای من مفید واقعا شدن اسکیل ها و اپگرید ها نسبت به شماره قبل بود واقعا خیلی تاثیر داشتن .
در مورد باس اخر بازی هم بگم که واقعا بعد از مدت ها تو این ژانر یه باس فایت درست و حسابی تجربه کردم .
==========================
در کل بنظرم یه تجربه خیلی خوب بود و نشون دادن که برای ادامه یه بازی لازم نیست حتما ساختار شکنی در کل بازی بشه (قابل توجه اویل 7:D)
یه نکته ای هم باید اینا توجه کنند که اویل 4 از ps2 تا ps4 و همه جور کنسول دیگه روش هست لازم نیست انقدر از اون بازی اسکی کنند همه تجربه کردن اون بازی رو.
=========================
برای شماره بعد هم اگه بیاد بنظرم واقعا سازنده ها باید به فکر یه داستان و کارکتر ها و همه چیز کاملا جدید باشن چون بنظرم داستان سباستین و ماجراش دیگه کاملا چلونده شده و شماره بعد اگه همین روال باشه واقعا بازی تو خطر تکراری شدن می افته.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
برای بنده که رسیدم چپتر ۳ یک مقدار گشتم و اصلحه هارو مقداری اپدیت کردم و شات گارن رو هم پیدا کردم !
ولی واقعا مقداری برام سخته!الان اونیکی سیف هاوز رو کنار درس یک چیزی هست چطوری باز کنم؟ ازش استفاده کنم؟
بعد بعضی زامبیا ازپشت میزنی نمیمیره! دوباره بهت حمله میکنه!همه اینطورین یا من بلد نیستم؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
درود
خیر!
کلا باید مراقب باشید چیزی جا نزارید وگرنه اکثرا از دست دادنی هستن
Untitled.png
اینارو باید چطوری گرفت راهنمایی چیزی داره؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینارو باید چطوری گرفت راهنمایی چیزی داره؟
راهنما نمیخواد که
شما اگر توی محیط درست حسابی بچرخی هیچ کدوم جا نمیمونه اسونه گرفتنشون
درواقع هرچی بیشتر به بازی علاقه داشته باشی راحت تر همه چیز فارم میکنی
برای بنده که رسیدم چپتر ۳ یک مقدار گشتم و اصلحه هارو مقداری اپدیت کردم و شات گارن رو هم پیدا کردم !
ولی واقعا مقداری برام سخته!الان اونیکی سیف هاوز رو کنار درس یک چیزی هست چطوری باز کنم؟ ازش استفاده کنم؟
بعد بعضی زامبیا ازپشت میزنی نمیمیره! دوباره بهت حمله میکنه!همه اینطورین یا من بلد نیستم؟
اون درب گاراژ سیف هاوس دوم رو با استفاده از کمان و تیر برقی میتونید باز کنید
تیربرقی هم واستون دم همون کاراژ قرار داده
ببینید توی این بازی نباید به هیچ وجه عجله کنید و تا جایی که میتونید مخفی کاری انجامش بدید
سعی کنید هدشات کنید تا مهمات رو هدر ندین
در کل اسونه فقط بلید قلقش دستتون بیاد
واسه من گوتی سال هست این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر