The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
بازی رو فتح کردم.عجب پایان باشکوهی داشت خدایی.اصلا آخرهاش سوپرایز پشت سوپرایز بود اونم با اهنگ های حماسی که یدونه از اهنگ هاش انگار موقع کشتن باس خدای جنگ بودی.هر لحظه که فکر میکنید بازی تموم میشه دوباره یه چپتر جدید میاد.یه سوپرایز بسیار بزرگم اخر داستان براتون داره.
در ضمن دوستان اکثر نکات داستانی نسخه قبل گره گشایی میشه جز یکی دو مورد اما یدونه از مهمترین هاش فقط و فقط با کامل کردن ماموریت های سبز فرعی روشن میشه واستون پس حتما تمام ماموریت های سبز رو کامل کنید.شاه کار بود بازی.افرادی که نسخه قبل رو نرفتن حتما باید اول اونو برن بعد بیان سراغ این.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
بازی رو فتح کردم.عجب پایان باشکوهی داشت خدایی.اصلا آخرهاش سوپرایز پشت سوپرایز بود اونم با اهنگ های حماسی که یدونه از اهنگ هاش انگار موقع کشتن باس خدای جنگ بودی.هر لحظه که فکر میکنید بازی تموم میشه دوباره یه چپتر جدید میاد.یه سوپرایز بسیار بزرگم اخر داستان براتون داره.
در ضمن دوستان اکثر نکات داستانی نسخه قبل گره گشایی میشه جز یکی دو مورد اما یدونه از مهمترین هاش فقط و فقط با کامل کردن ماموریت های سبز فرعی روشن میشه واستون پس حتما تمام ماموریت های سبز رو کامل کنید.شاه کار بود بازی.افرادی که نسخه قبل رو نرفتن حتما باید اول اونو برن بعد بیان سراغ این.
امتیازت به بازی چنده درکل؟
و اینکه جلوتر رفتی ترسناک تر شد یا نه؟ و اینکه اتمسفر همه چپتراش مخوفه یا مراحل مسخره تو روز روشن نسخه قبل رو داره؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
امتیازت به بازی چنده درکل؟
و اینکه جلوتر رفتی ترسناک تر شد یا نه؟ و اینکه اتمسفر همه چپتراش مخوفه یا مراحل مسخره تو روز روشن نسخه قبل رو داره؟
به بازی میخواستم 8 بدم ولی اینقدر چپترهای پایانی سوپرایز در سوپرایز بودن که نمیتونم ازش بگذرم و 9 میدم به بازی.پایان بازیم معرکه بود هرچند شیطنت هم داشت که شاید اگر فروش و استقبال بازی خوب باشع نسخه سومی هم در کار باشه.
خیر بازی ترسناک نیست ولی اتمسفرش فوق العاده در هر مرحله عالیه.ماموریت در روز روشنم نداره

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
منم بازیو از اونجایی که عاشق این سبکم تهیه ش کردم
دوتا چپتر اول خیلی خوب بود ولی الان که رسیدم چپتر ۳ نمیدونم چرا یه جوری شده بازی برام . میوفته توی خیابون و باید خودت بری دنبال ماموریت که بهت لوکیشن میده و باید بری طرفش که من زیاد از این کار خوشم نیومده یه سری خونه هم هست که میرین داخلش و اتفاقای خاصی میفته .مخفی کاری بازی هم به نظرم یکم مشکل داره بعضی مواقع خیلی هوششون بالاس و سریع صدای پا رو تشخیص میدن و برعکس شایدم من دارم گیر علکی میدم و هنوز عادت نکردم به بازی ولی امیدوارم تا اخر بازی اینجوری نباشه و ok بشه و یه مساله دیگه که داشت یادم میرفت افت فریم شدید تو یکی از قسمتای بازی بود که با این که تو یه خونه ی معمولی بود خیلی برام عجیب بود ولی بقیه جاها مشکلی نداشت
بازی هم سخت تر از نسخه قبلیه و تیر نباشه اصن نمیشه زنده موند که فک کنم با اپگرید های کاراکتر بهتر بشه
در کل امید دارم به بازی که بهتر بشه بازم در ادامه ولی اگه اینجوری باشه که همش کلی راه بخوای بری از یه نقطه به یه نقطه دیگه من به شخصه زیاد حال نمیکنم و ترس بازی عملا از بین میره مگه این که سوپرایز های خاصی داشته باشه!!
حالا دوستانی که تموم کردند بازی رو بگن که بازی تا اخر همینجوره یا نه ؟

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375
دوتا چپتر اول خیلی خوب بود ولی الان که رسیدم چپتر ۳ نمیدونم چرا یه جوری شده بازی برام . میوفته توی خیابون و باید خودت بری دنبال ماموریت که بهت لوکیشن میده و باید بری طرفش که من زیاد از این کار خوشم نیومده یه سری خونه هم هست که میرین داخلش و اتفاقای خاصی میفته .مخفی کاری بازی هم به نظرم یکم مشکل داره بعضی مواقع خیلی هوششون بالاس و سریع صدای پا رو تشخیص میدن و برعکس شایدم من دارم گیر علکی میدم و هنوز عادت نکردم به بازی ولی امیدوارم تا اخر بازی اینجوری نباشه و ok بشه و یه مساله دیگه که داشت یادم میرفت افت فریم شدید تو یکی از قسمتای بازی بود که با این که تو یه خونه ی معمولی بود خیلی برام عجیب بود ولی بقیه جاها مشکلی نداشت
بازی هم سخت تر از نسخه قبلیه و تیر نباشه اصن نمیشه زنده موند که فک کنم با اپگرید های کاراکتر بهتر بشه
در کل امید دارم به بازی که بهتر بشه بازم در ادامه ولی اگه اینجوری باشه که همش کلی راه بخوای بری از یه نقطه به یه نقطه دیگه من به شخصه زیاد حال نمیکنم و ترس بازی عملا از بین میره مگه این که سوپرایز های خاصی داشته باشه!!
منم همین حس رو داشتم! جلو تر بری درست میشه نگران نباش.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
عزیزه من صد بار شینجی مکامی گفت بازی وسیع شده و از حالت خطی خارج.بله کل بازی گشت و گذاره و اگر شما گشت نزنی نه مهمات خواهی داشت نه ژل سبز و قرمز برای اپگرید سباستین نه اسلحه شات گان بدست خواهی اورد نه قطعات برای ارتقا اسلحه هات و... اما چپترهایی هم داره که فقط خط مستقیم باشه.هوش مصنوعی در حالت سختی نرمال به شدت بالاست و با سرعت دشمن ها به سمتت حمله میکنن و روی نویز صدای پات وحشتناک حساس هستن.من کل بازی افت فریم ندیدم مگر توی همون کلبه که شما دیدی پس حتما اونجا مشکل کدنویسی داره.نگران ترس بازی نباش از بین نمیره چون شما وقتی در اون محیط به نقطه میرسی بازی کاملا ماموریتیه خطی میشه و از حالت سندباکس خارج.

• Like
Reactions: all4u

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
عزیزه من صد بار شینجی مکامی گفت بازی وسیع شده و از حالت خطی خارج.بله کل بازی گشت و گذاره و اگر شما گشت نزنی نه مهمات خواهی داشت نه ژل سبز و قرمز برای اپگرید سباستین نه اسلحه شات گان بدست خواهی اورد نه قطعات برای ارتقا اسلحه هات و... اما چپترهایی هم داره که فقط خط مستقیم باشه.هوش مصنوعی در حالت سختی نرمال به شدت بالاست و با سرعت دشمن ها به سمتت حمله میکنن و روی نویز صدای پات وحشتناک حساس هستن.من کل بازی افت فریم ندیدم مگر توی همون کلبه که شما دیدی پس حتما اونجا مشکل کدنویسی داره.نگران ترس بازی نباش از بین نمیره چون شما وقتی در اون محیط به نقطه میرسی بازی کاملا ماموریتیه خطی میشه و از حالت سندباکس خارج.
افت‌ فریم داخل همون کلبه بود دقیقا
بله شما درست میگی شینجی میکامی گفته بود بازی وسیع شده ولی خب بلاخره این نکته هم که به گیم پلی آسیبی وارد نشده باشه هم خیلی مهمه.
من هنوز تا چپتر ۳بیشتر نرفتم برا همین نمیتونم کامل نظرمو بگم
ولی اینجور که شما میگین پس مشکلی نداره و الان یکم خیالم راحت تر شد

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بشدت علاقه دارم بازیو بگیرم با توجه به اینکه از گیم پلی نسخه قبلش حالم بهم میخورد!!!
یه سری نکاتش خوب بهم میچسبه از جمله اکشن شدن بیشتر بازی و یه سری قابلیت باحال که حس فوق العاده میده به آدم مثل کوبوندن شیشه تو سر اون موجودات وقتی میان سمتت که یه حس فرار از مخمصه عالی به آدم منتقل میکنه

• Like
Reactions: all4u

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147

برای گرفتن داستان فقط نسخه اصلی رو رفته باشیم کافیه یا DLC ها رو هم باید تمام کرده باشیم؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
برای گرفتن داستان فقط نسخه اصلی رو رفته باشیم کافیه یا DLC ها رو هم باید تمام کرده باشیم؟
والا چی بگم dlc ها هم خیلی مهم هستن و از مکان هاش و نوع سیوش در نسخه دوم استفاده شده ولی همون نسخه اول رو بریدم کفایت میکنه

• Like
Reactions: all4u and Tenshi

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نسخه یک بازی نکنیم چی میشه ؟ D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی

چرا Ruvikهارو ریخته بودن تو Myraها؟ :D جداً اینقدر طراحیشون به هم شبیه بود من تا آخر بازی فکر میکردم Ruvik از بدنش بیرون میاد :D
و اینکه اون موجوده شبیه زن بود تو مراحل فرعی پیداش میشد و نباید میذاشتی تو رو ببینه، آخر نفهمیدم چی بود؟ وقتی سباستین به نسخه قدیم خودش توی بیمارستان شلیک کرد، اونم دیگه رفت انگار

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر