Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
برای منم عربی پشتش بود ولی جای ضربدر و دایره مثل بقیه بازیاس . صحنه هم سه چهار تا داره سانسور نشده کلا تو این نسل فقط ویتچر 3 سانسور شده با مولتی لست اف اس هیچ بازی دیگه سانسور نشده . این بازی هم قبلا گفتم فقط تو المان و اتریش علامت های المان نازی از بازی حذف شدن مثل نسخه قبلی ولی تو ریجن عربی هستش یعنی عربی با ریجن 1 هیچ فرقی تو محتویات نداره .
سانسور منظور ازونایی که تو صدا و سیما میبینید نیست! چقد خندیدم ببخشیدا

منظور حذف علامت سواستیکاس نازی، سیبیل هیتلر تو یکی از سکانسها و گفتن «هیل کنسلور» بجای «هیل هیتلر» هست عزیزان من

تو این ویدیو بزرگترین سانسور که همین بالاییه رو نشون داده:

سانسور دیگه ای در کار نیست

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
شاهکار بود آقا:D
ابدا انتظار همچین پمپاژ آدرنالینی رو نداشتم :Dگرافیک غوغا ، خون و خونریزی ، سلاح های فوق العاده ، بارون گلوله (نمیدونم چرا خیلی یاد بلک افتادم تو این بازی!) ، داستان فوق العاده باحال ، طنز عالی و صحنه های به یاد موندنی همه و همه کاری کردن که به راحتی بشه بهترین شوتر نسلم و دووم رو جا بزاره :D
آخ آخ ساندتراک هاش رو یادم رفت بگم:x به بهترین شکل ممکن خشونت و دث متال به هم گره خوردن.تو این مورد هم بهتر از دوومه!
بر خلاف نظر دوستان ، پایان بندیش رو هم دوست داشتم خیلی حرفه ای کار شده بود.
هرچند بازی اشکالاتی هم داره ( مثلا هوش مصنوعی و کات سین هایی با گرافیک نه چندان خوب ) اما به قدری تو دلم نشست بازی که اصلا مهم نیس اشکالاتش:D
خلاصه آب دستتونه بزارید زمین بازی کنید:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بعضیا میگن فوق العاده بازی سخته حتی رو درجه نرمال!!!!درسته این مسئله؟؟
بعله در واقع باید قلقش دستت بیاد . بازی یـ ران ان گان محظه تو نسخه ی قبلی دشمنا کم بیش از کاور گیری استفداه میکردن ولی اینجا جوری طراحی شدن که فقط بیان سمت مخصوصا چند نفری واسه همین ایستادن تو بازی و کاور گیری اشتباه محضه باید دائم از این سر مپ بری اون سر مهمات و سلامتی پر کنی و تا میوتنی دشمن بکشی در غیر این صورت یـ گوشه خفت میشی و الفاتحه ...

• Like
Reactions: RohFa

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب بالاخره تاریخ عرضه‌ی DLCهای بازی مشخص شد :x:

Wolf2_Roadmap.png

The Adventures of Gunslinger Joe
December 14
As former professional quarterback Joseph Stallion, smash through Nazi hordes from the ruins of Chicago to the vastness of space!

The Diaries of Agent Silent Death
January 30
As ex-OSS agent and assassin Jessica Valiant, infiltrate Nazi bunkers in California and discover the secrets of Operation San Andreas!

The Amazing Deeds of Captain Wilkins
March 2018
As the US Army’s renowned hero Captain Gerald Wilkins, embark on a mission to Nazi-controlled Alaska to dismantle Operation Black Sun!

با توجه به همین یکی دو خطی که برای معرفی هر DLC نوشته شده، زمینه‌ی داستانی هر کدوم، خیلی جالب و عجیب‌غریب به نظر میرسه <:-P:D
همینطور اعلام شده که DLCها بیشتر از 9 ساعت محتوای جدید رو فراهم می‌کنن که اگه کیفیتشون مثل نسخه‌ی اصلی باشه، با توجه به اینکه هر کدومشون کاملا به محیط‌های جدیدی مربوط میشن و قرار نیست با چیزای تکراری سر و کار داشته باشیم، به نظرم خیلی خوبه...
من منتظرم که ماه بعد اولین DLC بازی منتشر بشه تا برم سراغ Season Pass...<:-P
ایشالا به سلامتی اینا هم عرضه بشه و زودتر برن سراغ نسخه‌ی سوم :x با توجه به بازه 3 ساله‌‌ی عرضه‌ی بازیهایشون، ایشالا اواخر 2020 بازیش می‌کنیم :D<:-P

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
میشه یکی لطفا جواب بده
ممنون
توی گرافیک تاثیر داره ولی نه به اندازه‌ی نسخه‌ی قبل...بدون آپدیت بعضی جاها یکمی مشکلی لود نشدن بافت‌ها هستش ولی اصلا به اندازه‌ای نیست که اذیت بشی.
اگه واقعا امکان آپدیت نداری خیلی راحت می‌تونی بازیو تموم کنی و به مشکل بزرگی نمی‌خوری. یکی از دوستان همین کار رو کرده و عاشق بازی هم شده :D
واسه اونایی که بازی رو پیش خرید کردن کدوم dlc رایگانه؟
Episode Zero.
جزو سه تا DLC اصلی نیستش و بیشتر یه پیش‌درآمد واسه DLCها هستش.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان من نسخه قبلی رو تا نزدیکای اخر بازی رفتم (جایی که میریم تو یک پایگاه مخفی زیرزمینی و...) خلاصه وقت و حوصله ام نکشید بازی رو تموم کنم بعد نسخه old blood هم بازی نکردم حالا دیشب دیلوکس این نسخه رو خریدم میخواستم بدونم واجبه که حتما قسمت قبلی رو تموم کنم و old blood رو بازی کنم یا نه؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
دوستان من نسخه قبلی رو تا نزدیکای اخر بازی رفتم (جایی که میریم تو یک پایگاه مخفی زیرزمینی و...) خلاصه وقت و حوصله ام نکشید بازی رو تموم کنم بعد نسخه old blood هم بازی نکردم حالا دیشب دیلوکس این نسخه رو خریدم میخواستم بدونم واجبه که حتما قسمت قبلی رو تموم کنم و old blood رو بازی کنم یا نه؟
این بازی داستانس ساز جداگانه ای دارد و طنز وارد بازی شده است. گرافیک و گیم پلی هم یک نسل از نسخه قبل که خیلی خوب بود بالاتره.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
تمام تروفی های این بازی شاهکار رو گرفتم جز یه دونه. اونم تروفی سخت ترین درجه ی بازی. به گمونم محال ممکنه گرفتنش :/ با یه تیر میمیری-سیو نداری- هر وقتم بمیری میاد از اول. بعضی از جاهای بازی واقعا محاله نمردن توش :D فک نکنم بشه پلاتش کرد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تمام تروفی های این بازی شاهکار رو گرفتم جز یه دونه. اونم تروفی سخت ترین درجه ی بازی. به گمونم محال ممکنه گرفتنش :/ با یه تیر میمیری-سیو نداری- هر وقتم بمیری میاد از اول. بعضی از جاهای بازی واقعا محاله نمردن توش :D فک نکنم بشه پلاتش کرد
من میخواستم برم سراغ همین تروفی ناجوانمردانه ولی یاد مرحله‌ی بشدت سخت دادگاه افتادم و کلا قیدشو زدم :D
ولی گرفتن تروفی غیرممکن نیست...سه چهار نفر تونستن بگیرن تروفی رو...که اولین نفر ویدیو کاملش رو توی Youtube گذاشته...با یه سرچ ساده میتونی پیداش کنی. ولی من داشتم تیکه‌هایی از ویدیو رو میدیدم، قشنگ معلومه که طرف 40-30 بار امتحان کرده و از زمان عرضه داشته تمرین می‌کرده که تروفی رو بگیره :D جای همه‌ی دشمنا و سوراخ سمبه‌های محیط رو حفظ بود :D جالب اینه که زمانش ویدیوش هم حدود 2 تا 3 ساعت بود...یعنی ویدیوش حکم اسپید ران رو هم داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر