Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
بازی خیلی عالیه....چیزی که بیشتر نظر منو جلب کرد تخیل نویسنده بازی در جلو بردن داستانه، البته من وسطاش هستم و قصد ندارم داستان رو اسپویل کنم، ولی تنها چیزی که می تونم بگم اینه که کلا یک تخیل فوق العاده قوی در روند بازی هست طوری که گاهی دهانتون باز می مونه و ممکنه لبخندی هم بزنید به این داستان غم انگیزش!....دیالوگاش هم کلا سخته و خود کات سین ها یک سریال چند قسمتی می تونه تشکیل بده از بس زیاده....در مورد گیم پلی که میشه گفت عالیه ولی در مورد گرافیک، باید بگم تکسچر صورت ها زیاد جالب نیست( با اینکه بازی رو اپدیت کردم)، و شاید از تکنیک upscale هم برای ثابت موندن فریم ریت استفاده کردن ( دقیق نمی تونم بگم)، چون من حس میکنم در محیط های باز رزولوشن 1080p نیست و کاهش پیدا می کنه، و اینکه میشد افکت های بیشتری هم اعمال میکردن...البته هدف فریم ریت 60 بوده، و شاید حداکثر تنظیمات گرافیکی در همین حد تونسته جواب بده...روی هم رفته بازی عالیه و نمره 9 از 10 حقشه
گرافیک بازی ازشماره قبلی بالاتره؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بیشتر توضیحات قبلا داده شده و کیفیت بازی هم مشخصه ولی اومدم یه هشدار بدم به دوستانی که داستان این سری واسشون مهمه:
قبل از اینکه چیزی براتون اسپویل بشه، هر چه زودتر برید سراغ بازی یا اینکه اگه فعلا وقت یا امکان بازی کردن رو ندارید، هر چقدر بیشتر از اسپویل‌ها و کلا مطالب مربوط به بازی دور باشید، بهتره :-":D یه سری سوپرایزهای بسیار خفن (هم توی گیم‌پلی و هم توی داستان) + یه سری اشاره‌های ریز به یه سری از مسائل توی بازی هستش که مطمئن باشید، اصلا دوست ندارید واستون لو بره <:-P
دم MachineGames هم گرم واقعا خیلی خوب تونسته تبلیغات بازی رو کنترل کنه و نزاره سوپرایزهای خفن بازی لو بره <:-P
===========================
یه نکته جالب! :D:

2017-6145b.jpg

توی منوی ابتدای بازی یه تایمر مرموز هستش که الان روی 10 روز قرار داره و میوفته واسه هفتم نوامبر...خیلی از سایتا دارن گمانه‌زنی میکنن که قضیه چیه ولی Game Informer مثل اینکه با یکی از منابعش توی Bethesda صحبت کرده و اونم تایید کرده که قضیه مربوط به اولین DLC بازیه...جالب اینه که بعدش این جمله رو گفته : "There are a few extra surprises behind the vault door when the timer reaches 0" گفته که سوپرایزهای اضافه‌ای هم بعد از اینکه زمان به 0 برسه، منتظرمونه :D<:-Pفعلا معلوم نیست که دقیقا منظورشون از سوپرایز چیه ولی احتمالا قضیه به مودهای جدیدی واسه بازی + امکانات اضافی مربوط بشه...البته اگه قضیه بزرگتر از این چیزا باشه که چه بهتر :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بیشتر توضیحات قبلا داده شده و کیفیت بازی هم مشخصه ولی اومدم یه هشدار بدم به دوستانی که داستان این سری واسشون مهمه:
قبل از اینکه چیزی براتون اسپویل بشه، هر چه زودتر برید سراغ بازی یا اینکه اگه فعلا وقت یا امکان بازی کردن رو ندارید، هر چقدر بیشتر از اسپویل‌ها و کلا مطالب مربوط به بازی دور باشید، بهتره :-":D یه سری سوپرایزهای بسیار خفن (هم توی گیم‌پلی و هم توی داستان) + یه سری اشاره‌های ریز به یه سری از مسائل توی بازی هستش که مطمئن باشید، اصلا دوست ندارید واستون لو بره <:-P
دم MachineGames هم گرم واقعا خیلی خوب تونسته تبلیغات بازی رو کنترل کنه و نزاره سوپرایزهای خفن بازی لو بره <:-P
===========================
یه نکته جالب! :D:

View attachment 81171

توی منوی ابتدای بازی یه تایمر مرموز هستش که الان روی 10 روز قرار داره و میوفته واسه هفتم نوامبر...خیلی از سایتا دارن گمانه‌زنی میکنن که قضیه چیه ولی Game Informer مثل اینکه با یکی از منابعش توی Bethesda صحبت کرده و اونم تایید کرده که قضیه مربوط به اولین DLC بازیه...جالب اینه که بعدش این جمله رو گفته : "There are a few extra surprises behind the vault door when the timer reaches 0" گفته که سوپرایزهای اضافه‌ای هم بعد از اینکه زمان به 0 برسه، منتظرمونه :D<:-Pفعلا معلوم نیست که دقیقا منظورشون از سوپرایز چیه ولی احتمالا قضیه به مودهای جدیدی واسه بازی + امکانات اضافی مربوط بشه...البته اگه قضیه بزرگتر از این چیزا باشه که چه بهتر :D

چندتا dlc داستانی قراره داشته باشه ؟
میخواستیم بخریم لذتشو که بردیم بدیمش بره اما ظاهرا باید نگهش داریم :D
به شخصه خیلی دوس دارم کلی مود و حالت‌های مختلف به بازی اضافه شه چون خیلی فان میشه
البته الان نمیدونم چی داره اما مثلا تیر بینهایت یه نمونش بود توی نسخه قبل که بازی رسما دیوانه کننده میشد :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
رسیدم وسط هاش به قدر بازی سوپرایز خفن داره که پشمام ریخت :D حالا چه سوپرایز داستانی چه سوپرایز نوع گیم پلی در هر مرحله:D این بازی امپراطوری خودش حتما باید گسترش بده چون خیلی زیربنای گسترده ای داره.اخه چرا باید همچین عظمتی به زیره 20 ساعت محدود بشه.کاش مولتی بهش اضافه میکردن.من از دیشب اساسینزو ول کردم دو دستی چسبیدم به ولف :D
چندتا dlc داستانی قراره داشته باشه ؟
میخواستیم بخریم لذتشو که بردیم بدیمش بره اما ظاهرا باید نگهش داریم :D
به شخصه خیلی دوس دارم کلی مود و حالت‌های مختلف به بازی اضافه شه چون خیلی فان میشه
البته الان نمیدونم چی داره اما مثلا تیر بینهایت یه نمونش بود توی نسخه قبل که بازی رسما دیوانه کننده میشد :D
بازی در کل 4 تا dlc داره. 3 تاش برای 3 شخصیت دیگه هستن که به صورت مجزا داستانشون بررسی میشه و خط گیم پلیشون فرق داره که مختص به خرید سیزن پس. چهارمین dlc هم مختص برای سیزن پس هست اما کسایی که قبلا بازی رو پیش خرید کردن براشون مجانیه و داستان همه اون 3 شخصیت سیزن پس رو باهم پوشش میده

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خیلی رو این که مد مولتی نداره اشاره کردن ، یه درصد فک کنین 10 روز دیگه مولتی اضافه بشه .
گرچه من با دی ال سی داستانی پولی بیشتر حال میکنم تا مولتی مجانی -_-

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
رسیدم وسط هاش به قدر بازی سوپرایز خفن داره که پشمام ریخت :D حالا چه سوپرایز داستانی چه سوپرایز نوع گیم پلی در هر مرحله:D این بازی امپراطوری خودش حتما باید گسترش بده چون خیلی زیربنای گسترده ای داره.اخه چرا باید همچین عظمتی به زیره 20 ساعت محدود بشه.کاش مولتی بهش اضافه میکردن.من از دیشب اساسینزو ول کردم دو دستی چسبیدم به ولف :D

بازی در کل 4 تا dlc داره. 3 تاش برای 3 شخصیت دیگه هستن که به صورت مجزا داستانشون بررسی میشه و خط گیم پلیشون فرق داره که مختص به خرید سیزن پس. چهارمین dlc هم مختص برای سیزن پس هست اما کسایی که قبلا بازی رو پیش خرید کردن براشون مجانیه و داستان همه اون 3 شخصیت سیزن پس رو باهم پوشش میده
دوست عزیز نظرت در مورد شوتینگ بازی چطوره؟؟!!!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان من انگلیسیم ضعیفه و نمیدونم محتوای منبع چیه ولی احتمالا یه چیزیآیی درباره اینکه چرا بازی مولتی نداره گفته
Machine Games explains why Wolfenstein 2 won't have multiplayer | KitGuru
خیلی خیلی خلاصه بگم .....

استدیوی سازنده گفته ما اعصاب معصاب مولتی نداریم و تمامی نفراتمون وقتمون رو گذاشتیم بر روی بخش داستانی و اگه میخواستیم به بازی هم مولتی اضافه کنیم و هم بخش سینگل این طوری نمیتونستیم بخش سینگل رو با تمامی توانمون بسازیم . و گفته دو کار رو بخوایم هم زمان با هم بسازیم خطر ضربه خوردن به هر دو بخش بازی میشه ( باز الان عده ای پیدا میشن TLOU و ..... رو مثال میزنن :| اونم بازی که انحصاری هستش و روی یه کنسول میاد و بودجه خیلی زیادی هم براش در نظر گرفته میشه و استدیوش همه جوره تحت حمایت سونی هستش تا جایی که مثلا همین استدیوی ناتی داگ سر آنچارتد 4 بازی رو ساختن و دیدن بازی به درد نمیخوره و از دوباره سازیش کردن و خلاصه اون ناتی داگ رو لطف کنین مقایسه با این استدیوی ماشین گیمز نکنید و اگه اینا بازی بد بسازن اصلاشاید درش رو تخته کنن و اون ناتی داگ کلا داستانش جداست . )

کلا این استدیو حال و حوصله بخش مولتی رو نداره ( تجربیات بازی های قبلیشون هم همین طور بوده ) و تو صحبت هاشون گفتن که بخش سینگل داستانی براشون مهم تره و علاقه بیشتری به این کار دارن و به داستان عالی و گیرا و کلا بخش داستانی توجه ویژه ای دارن .

یه کنایه به این بیشتر و بیشتر شدن بازی های مولتی زدن و گفتن تو یه بازی ما فکر می‌کنیم که چیزهای بسیار بیشتری غیز از تیراندازی هستش که در یه بازی وجود دارند !!!

کلا مدتی هستش تو صنعت گیم بحث بین جدال بازی های داستانی و مولتی شکل گرفته و به نوعی شدن ضد هم و دشمن هم !!! به جای این که در کنار هم صنعت گیم رو رو به جلو ببرن و به هر حال حرص و طمع یه سری از کمپانی ها باعث و بانی این داستان ها شده .

یکی از کارمندان سابق بایوور، آقای مانوئر هیر (Manveer Heir) اخیرا در مصاحبه‌ای اظهار داشتند که اولویت الکترونیک‌آرتز کار برروی عناوین جهان‌باز است؛ زیرا چنین بازی‌هایی کسب درآمد را آسان‌تر می‌کنند. همچنین در گزارش اخیر وب‌سایت GamesIndustry، طراح استودیوی MachineGames آقای تامی توردسون بیورک (Tommy Tordsson Björk) اعلام نمودند که استودیوی آن‌ها در ساخت عنوان Wolfenstein II: The New Colossus دقیقا برعکس عمل کرده، و پرداختن به بخش چندنفره سبب انحراف آن‌ها از روایت داستان بازی می‌شد.

خلاصه سیاست های ناشر ها و استدیو ها و طرز فکر هاشون با هم فرق میکنه و من بازم میگم این کلید کردن و اصرار بر این که این بازی باید بخش مولتی داشته باشه و اگر نداشته باشه خر است رو اصلا متوجه نمیشم !

ماشالا این همه بازی آنلاین که ریخته ! برید بخرید و حالش رو ببرین ! اگه هم دنبال یه بخش داستانی عالی و گیم پلی عالی و همه چی تمام در بخش سینگل هستین برید ولفنشتاین 2 رو بخرید ! ............

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
کسی هست بازی رو رو اکانتش خریده باشه ریجن امریکا بخواد ظرفیت دو ش رو بده من؟ هزینه شم میدم. یا کسی هست بخواد امروز بازی رو بخره شریکی باهم بخریم؟فوری خبرشو بده

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
داستان بازی برای کسی که نسخه قبلی رو بازی نکرده ملموس هست ؟ بهتر نیست اول نسخه قبلی رو بازی کنیم و بعد سراغ این نسخه بیاییم ؟ تفاوت کیفی در چه حدی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر