Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من احتمالا یکم دیرتر ایپزود سوم رو بازی کنم...ولی به دل کیف بازی خواهم کرد:x
وای واقعا حیفه این بازی...اونم به این زودی تموم میشه:( ، حالا خوبه ایپزود Farewell هم داریم در آینده:x

منتظرم نقش آفرینیه ایپزود سوم رو هم ببینم>:) دوتای دیگه که خیلی حال دادن>:)

---
یه موردی که برام عجیب بود اینه که چرا Square Enix که این همه بازی موبایل میده، LIS رو برای موبایل نمیده که چندی پیش بالاخره تایید شد! (آخه همه بازی های Tt میان،گویا مورد توجه گیمرهای موبایلی بوده این سبک)، اینکه فروش بازی بالاتر میره و اینا خوبه! :x
اما امیدوارم جوری نشه که همیشه از همون اول هدف عرضه روی موبایل داشته باشن،و بزنند تو سر کیفیت و پیشرفتی تو بازی ها ندن(چه همون گیم پلیی که دارن،چه تکنیکی) به خاطر اینکه فقط همونم بیارن رو موبایل...تقریبا کاری که میشه گفت Tt داره انجام میده:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اما امیدوارم جوری نشه که همیشه از همون اول هدف عرضه روی موبایل داشته باشن،و بزنند تو سر کیفیت و پیشرفتی تو بازی ها ندن(چه همون گیم پلیی که دارن،چه تکنیکی) به خاطر اینکه فقط همونم بیارن رو موبایل...تقریبا کاری که میشه گفت Tt داره انجام میده:|
من فقط امیدوارم هر کاری میکنن انمیشنای بازی رو OK کنن مخصوصا صورت رو ! حیف چنین بازیی که تو ابراز احساسات از 100 درصد قدرت بازیگرا استفاده نکنه ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من فقط امیدوارم هر کاری میکنن انمیشنای بازی رو OK کنن مخصوصا صورت رو ! حیف چنین بازیی که تو ابراز احساسات از 100 درصد قدرت بازیگرا استفاده نکنه ...
منم امیدوارم انیمیشن های صورت پیشرفت بکنند!
البته یکم با این سبک گرافیکی سخته،یعنی من اینجوریا کاری یادم نمیاد که انیمیشن صورت خفنی داشته باشه!و از یک طرفم دوست ندارم سبک گرافیکی بازی به سمت واقع گرایانه شدن بره! همینجوری خوجگل و باحاله:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Life Is Strange Before The Storm - Season 2 update from Deck Nine Games will delight fans

What is for sure though is that there is a lot of time between the events of the original Life Is Strange and Before The Storm’s story. There is a three year gap between the events of Life Is Strange Before The Storm and the original Life Is Strange. So there could be plenty of opportunities for more stories in the Before The Storm series, leading up to the events of the original game. This is, however, barring a truly shocking end to episode 3 or any time jumps that may occur in the upcoming final entry to the season. Fan reaction to Life Is Strange Before The Storm has been overwhelmingly positive, with Deck Nine Games nailing what makes the series so special. Players will surely be loathed to say goodbye to Arcadia Bay once again, especially since Life Is Strange 2 will not continue Chloe or Max’s story.

So Express.co.uk asked Deck Nine Games if they would consider doing a second season of Life Is Strange Before The Storm. Zak Garriss, lead writer on Life is Strange Before the Storm, told us: “We’ve loved working in the Life is Strange universe and would consider any opportunity that felt right to return to Arcadia Bay, for sure.”

\:D/Hella Yessssssssssssssssss

• Like
Reactions: HIGH DEVS and Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
ببینم کاری میکنند بیشار از بازی اصلی، بازی فرعی داشته باشیم یا نه:-"

مکس هم کلا کشک:( یعنی فقط کاراکتر محبوب من مکس بود؟:|
خوب میگی چیکار کنن ؟ داستان اصلی سر تهش تو همون یـ فصل جم شد و هرجور بخوای حساب کنی pre sequel ساخن واسش بهتر از ادامه دادنشه البته باید دیدن پایان این فصل چجوری رقم میخوره ! من چند صفحه قبل گفتم داستان امکان نداره تهش برسه به بازی اصلی اینجا هم دقیقا به همین اشاره کرده فروش بازی هم که خوب بوده (رو استیم که اینجوره) پس خیلی دور نیست این مورد ! در مورد شخص مکس هم به نظرم چون از نظر اجرا اشلی برچ ترکوند یکم رفت تو حاشیه ولی از نظر شخصیتی به نظرم یونیک تر از کلویی بود ولی خوب ما به جفتشون عشق می ورزیم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shayan1989

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خوب میگی چیکار کنن ؟ داستان اصلی سر تهش تو همون یـ فصل جم شد و هرجور بخوای حساب کنی pre sequel ساخن واسش بهتر از ادامه دادنشه البته باید دیدن پایان این فصل چجوری رقم میخوره ! من چند صفحه قبل گفتم داستان امکان نداره تهش برسه به بازی اصلی اینجا هم دقیقا به همین اشاره کرده فروش بازی هم که خوب بوده (رو استیم که اینجوره) پس خیلی دور نیست این مورد ! در مورد شخص مکس هم به نظرم چون از نظر اجرا اشلی برچ ترکوند یکم رفت تو حاشیه ولی از نظر شخصیتی به نظرم یونیک تر از کلویی بود ولی خوب ما به جفتشون عشق می ورزیم :D
من میگم بی خیالش بشن! :D درسته عاشق LIS هستیم! و صدتا دیگه هم بدن بازی میکنیم! :D ولی اینجوری بخوان برن جلو شروع میکنند به میلک کردن:-"
بعد درسته تهش به شماره اول نمیرسه به احتمال زیاد! ولی جاهای مهم رو احتمالا پوشش میدن! مگر اینکه پوشش ندن و تازه فقط آشنایی کلویی و ریچل مد نظرشون بوده باشه:D

ادامه ی بازی شماره اول هم که ممکن نیست و حتی اگر ممکن باشه(مثل Infamous که ممکن شد:-") امیدوارم واقعا نسازن! یعنی با اینکه بسیار بسیار مکس رو دوست دارم،ولی دوست دارم پرونده ی مکس و کلوئی بسته بشه!:D
ولی خدایی ضایعست شماره فرعی از اصلی رد کنه:-" اونم بازیی که یک IP بزرگ و ده هزارساله نیست:-" (معنوی بزرگه! ولی منظورم در همه ی ابعاد بود!:D )

• Like
Reactions: shayan1989

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خب اپیزود 3 هم تموم شد :D در کل بسیار راضی بودم. تیم Deck 9 خوب از پسش بر اومد. فقط نمیدونم چجوری میخوان دنباله‌ی BtS رو بسازن. :D
من حقیقتو به ریچل نگفتم. چون به نظرم حرف سرا منطقی بود. واضحه که جیمز با وجود همه کارایی که کرده از ته دل خونوادشو دوست داره و حاضره هر کاری براشون بکنه. از اندینگی هم که بهم نشون داد راضی بودم.
حالا ممنون میشم اگه کسی اون یکی پایان رو دیده بگه چی شد. :D
جایزه مظلوم ترین شخصیت داستانم میرسه به اون Eliot بدبخت. :D فقط میخواست به کلویی کمک کنه و حتی حرفایی هم که میزد به نظرم درست بود. با این حال فقط به خاطر خیرخواهیش از Blackwell اخراج شد. :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بالاخره تموم شد ...
با توجه به پایان بندی بازی به نظرم باید با Arcadia Bay خدا حافظی کرد ینی درستش هم به نظرم همینه بخوان ادامه بدن به نظرم زیاد جالب نمیشه یه جورایی با همین خلقیات شخصیتی شخصیتا که از این نسخه و بازی اصلی فهمیدیم , سر کنیم و برا خودمون اسطوره سازی کنیم :((

در مورد پایان بازی با توجه به این که قرار نبود چیز خیلی خفنی رخ بده کاملا رضایت بخش بود فقط نمیدونم چرا صحنه ی درگیری رو یک دفعه اسکیپ کردن یکمی تو ذوق زد این مورد . منم حقیقت رو به ریچل نگفتم ولی با این حال به نظرم اون یکی پایان با چیزی که قرار بعدن قرار اتفاق بیوفته هماهنگ تره از یـ طرف ریچل خوشحال رو داریم تو نسخه ی اصلی که با کلویی خوب رفتار میکنه (به ظاهر) و از طرف دیگه زخم خورده که باعث میشه دوباره تصمیم به ترک خوانوادش بگیره و حتی کلویی رو هم این وسط بازی بده برای رسیدن به مقاصدش پس به نظرم پایان اصلی بازی همین پایانه ...

در اخر :

35of_8796786876876.jpg

q5wa_2412412412.jpg

=((=((

اینجاست که با شخصیت کلویی میشه 100 درصد همذات پنداری رو داشت ! هی ...

خب اپیزود 3 هم تموم شد :D در کل بسیار راضی بودم. تیم Deck 9 خوب از پسش بر اومد. فقط نمیدونم چجوری میخوان دنباله‌ی BtS رو بسازن. :D
من حقیقتو به ریچل نگفتم. چون به نظرم حرف سرا منطقی بود. واضحه که جیمز با وجود همه کارایی که کرده از ته دل خونوادشو دوست داره و حاضره هر کاری براشون بکنه. از اندینگی هم که بهم نشون داد راضی بودم.
حالا ممنون میشم اگه کسی اون یکی پایان رو دیده بگه چی شد. :D
جایزه مظلوم ترین شخصیت داستانم میرسه به اون Eliot بدبخت. :D فقط میخواست به کلویی کمک کنه و حتی حرفایی هم که میزد به نظرم درست بود. با این حال فقط به خاطر خیرخواهیش از Blackwell اخراج شد. :D
بازی مثل قبل دوتا پایان اصلی داره جفتشون به دوستی صمیمی ریچل و کلویی ختم میشه فقط اون یکی پایان نشون میده که چقدر از دست پدرش عصبانی و پدره هم تو یک صحنه میزنه همه چیز رو خرد میکنه (از عصبانیت) بقیه صحنه ها همونه در ضمن تو همین پایان اگه تو قسمت دوم به جای گزینه "کیس" "دست بند" رو انتخاب یکنیم صحنه اخر بازی کنار فانوس دریایی ریچل با مادرش ملاقات میکنه که خوب با چیزی که که همه میدونیم از داستان اصلی یک کمی در تضاده این یکی ...

====================================================
داستان شهر Arcadia Bay با همه داستان های کوچیک و بزرگش تموم شد =(( باید دید Dontnod عزیز چه دست پختی رو برای فصل دوم قرار برامون رو کنه :) دوباره کاری بکنه که از تک تک لحظات بازی لذت ببیریم با شخصیت هاش زندگی بکنیم به خاطرشون اشک بریزیم ...

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
من از نسخه اصلی بازی life is strange خیلی خوشم اومده بود درحالی که بازی رو چند بار با انتخاب های مختلف تموم کردم خواستم ببینم اینم ارزش داره رو Ps4 بگیرم؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من از نسخه اصلی بازی life is strange خیلی خوشم اومده بود درحالی که بازی رو چند بار با انتخاب های مختلف تموم کردم خواستم ببینم اینم ارزش داره رو Ps4 بگیرم؟
بلی اگه بیشتر نباشه کمتر نیست ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر