Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
درود
مصاحبه با اقای Oskar Guilbert مدیر عامل Dontnod که در باره عنوانی که تا الان منتشر کردن صحبت میکنه البته مصاحبه مربوط میشه به حدودا یک سال پیش ولی خوب خوندنش خالی از لطف نیست :
"There are not as many questions. We have more freedom now"

میگه که زمانی که که Remember Me رو منتشر که خیلیا با زن بودن شخصیت اصلی بازی مشکل داشتن و یجورای سر همین موضوع به بازی خرده گرفتن اون زمان این مورد تبدیل شد به یـ مشکل برا بازی ولی خوب الان زمونه به کلی فرق کرد دیگه مشکل به حساب نمیاد بلکه آزادی بیشتری بهشون میده ! با اینکه واکنش ها رو نسبت به RM دیده بودن ولی بازم LiS رو منتشر میکنن و تبدیل میشه به نقطه عطفشون الان خیلی پخته تر شدن و خیلی خوب میدونن که چجوری گیم پلی غنی رو در کنار روایت داستان منسجم تر رو تو بازیای آیندشون پیاده کنن . همچنین اشاره میکنه که تعداد کارمند هاشون به 120 نفر رسیده که حدود 70 درصدشون دارن روی عنوان Vampyr کار میکنن . حدود 40 نفر باقی میمونه که به احتمال زیاد دارن روی فصل دوم LiS کار میکنن ....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
حقیقتا منتظر بودم بازی کامل ریلیز بشه بعد بگیرمش ولی خب دیگه با یک تخفیف کوچیک بهانه ای شد بازی رو بگیرم :D

تمام کامنتهارو از صفحه اول خوندم :D گفتنی هارو بچه ها گفتند ولی از دیدگاه خودم اول که بازی رو اجرا کردم و یکهو با گرافیک و انیمیشن راه رفتن کلوئی مواجه شدم خیلی خورد تو ذوقم برای بازی که نسخه قبلیش چند میلیون فروخته، از ده مرجع معتبر گوتی سال 2015 انتخاب شده و... خیلی توقع ام بیشتر بود ولی خب خلاصه وقتی بازی جلوتر رفت و غرق دنیای کلوئی شدم اصلا این چیزا از ذهنم پاک شد

این قابلیت جدید کل کل کردن هم خیلی خوبه بار اولش که اموزشی بود هیچ بار دوم با David رو در رو شدم گفت الان میزنم لهش میکنم یکهو دیدم اوه چقدر شرایط نابرابر هست ولی همون بار اول روشو کم کردم خیلی کیف داد :D
اخر بازی هم تو قبرستون ماشین ها خیلی قاطی کردم برای ریچل بعد وقتی فهمیدم قضیه چیه خیلی جا خوردم :D
پ.ن: اون فن تئوری طوفان و ریچل و... هم اگر راست باشه که خیلی جالب میشه

اینم انتخاب های اصلی قسمت اول من
8e90aa68-d62e-4ccf-852f-d3df578d1306.PNG

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قسمت دوم واقعا یکی از بدترین تجربه های گیمم بود، بد نه از لحاظ کیفیت و کلا اون بدی که تو ذهنمون هست. بد بابت حس ناراحتی و غمی که بهم منتقل میکرد

هرچقدر قسمت اول رویایی تموم شد، قسمت دوم با اخراج از مدرسه، کل کل با مادر، تو اشغالدونی برای خودت بگردی، با یک موادفروش معتاد کار کنی و از اخر ریچل اونطوری به بازیت بگیره
خیلی اوقات تو حین تجربه این قسمت با خودم میگفتم بیخیال بابا یک بازی ویدیویی بیشتر نیست ولی بازم اینطوری که کلوئی و اطرافیانش اینده و زندگی شو نابود کردند به منو به درد می اورد. وقتی برای دزدیدن پول دوباره برگشتیم به مدرسه و بچه ها بهمون متلک مینداختند چرا برگشتی اینجا باز ؟ یا وقتی نمایش تموم شد و همه روی استیج خوشحال بودند ولی کلوئی میدونست با اینکه عالی بود ولی اینده ایی اینجا نداره
یا سر بحث و جدلی که مادرش بهش گفت میخوای در نهایت تو یک رستوران کار کنی ؟
حتی دوستی با ریچل هم ب نظر من یکجورایی سرگرمی برای ریچل هست، دختر با استعدادی که از یک خانواده ثروتمند میاد هی به کلوئی میگه بیا بزن بریم از اینجا ... یا خیلی راحت از کلوئی لب میگیره ... مشخصه با دوستی کلوئی حال میکنه ولی همه چیز بیشتر براش یک سرگرمی هست که شرایط سخت فعلی شو رد کنه در حالی که کلوئی داره همه چیزشو پای این دوستی و قضیه میذاره ...
در کل با این چیزایی که الان از کلوئی میبینم خیلی بیشتر به انتخابم در پایان نسخه قبلی مطمعن میشم (نجات کلوئی)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Rumor is the next episode releases December 7th.
نمیدونم چقدر میتونه معتبر باشه ولی اگر راست باشه باید همین فردا پسفردا تایید رسمی بشه

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نمیدونم چقدر میتونه معتبر باشه ولی اگر راست باشه باید همین فردا پسفردا تایید رسمی بشه
احتمالش زیاده! چون فاصله ـش تقریبا همون فاصله ی ایپزود اول و دوم میشه! امیدواریم هرچه زودتر بیاد:x

Ashley Burch returning to voice Chloe in Life is Strange: Before the Storm's Bonus Episode
چی میشد این اعتصاب مسخره نبود و از اول همه ی صداپیشه های فصل اول میومدن برای اینجا هم:( هعی...هعی...
ولی باز خوبه رفع شد و رفت پی کارش! :D

---
در راستای این خبر،پشت صحنه ای از ایپزود Farewell هم اومده...هنوز ندیدمش خودم،ولی احتمالا توی همین ویدیو بوده که خبر بالا تایید شده:D

• Like
Reactions: Milad_HW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
از اونجایی که هنوز خبری ازش نشده احتمال میدم دور و بر 15-20 دسامبر منتشر بشه بیصبرانه منتظرشم :hearteyes:

• Like
Reactions: Milad_HW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
7drk_fedrgrdhbft.jpg

خوب تیزر 12 ثانیه برا تریلر اپیزود سوم منتشر شد که قرار فردا ساعت 9 شب منتشر بشه 8-> اگه اینم مثل اپیزود دوم که شش روز بعد از تریلرش تاریخ خورد باشه باید برا هفته دیگه اپیزود سوم تاریخ بخوره B-)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تریلر ایپزود سه هم اومد...

به پایان این فصل LIS هم داریم نزدیک میشیم:( هعی...هعی...هعی...:(

• Like
Reactions: TeTration

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
هعی چقدر اینجا خلوته :-?? بگذریم از سر بیکاری نشستم ری اکشنای فصل اول رو دیدم یادش بخیر :) تمام لحظات فصل اول جلو چشامه مگه میشه فراموش کرد ! اینکه این فصلم داره تموم میشه شدیدا ناراحتم =(( هی چه میشه کرد :-SS

======================================

d8e6_life_is_strange_before_the_storm-31.jpg

شش روز دیگه تا پایان فصل .....

پ.ن : بازی یک روز زودتر لانچ میشه 8->

vyqn_1513196623324screencapture.jpeg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر