Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
اتفاقا با اون چیزایی از ریچل نشون دادن زیاد تفاوتی با افرادی مثل جفرسون نداشت. :D خیلی هم از بلایی که سرش اومد لذت بردیم. :D
اتفاقا بنظرم ریچل خیلی هم دوست داشتنی بود من خیلی ازش خوشم اومد،حرفایی هم که میزدن راجع بهش الیوت و بقیه هیچکدوم رو قبول ندارم:p

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
اتفاقا بنظرم ریچل خیلی هم دوست داشتنی بود من خیلی ازش خوشم اومد،حرفایی هم که میزدن راجع بهش الیوت و بقیه هیچکدوم رو قبول ندارم:p
تمام BTS و نسخه‌ی اول پر هینت بود که شخصیت اصلی ریچل رو نشون بده ولی گیمرها هم مثل کلویی نمیخوان حقیقتو ببینن. :D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
شخصیت ریچل هنوزم نا معلومه توی BTS تمام شخصیت پردازیش روی این مورد تاکید داره که که کلویی چقدر بهش وابسته میشه اینکه بین پایان BTS تا موقعی که جفرسون اون بلا رو سرش میاره هنوز کمی نا معلومه البته طبق توضیحات و چیزایی که تو قسمت اول دیدیم به نظر میاد ریچیل از کلویی سو استفاده کرده تا به مقاصد خودش برسه که گرفتار جفرسون میشه که خود همین مورد باعث میشه کلی واسه شخصیت کلویی غصه خورد که راحت بازیچه دست ریچل شده بعدم قرار شخصیتش نابود بشه...

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من احمق گذاشتم این بازی وقتی هر سه قسمتش کامل اومد و بونس اپیزودش اومد بگیرمشو بازی کنم. (کلا تحمل صبرم کمه :D) بعدش یکدفعه لپتاب فلان فلان شده ی بنده خراب میشه و هیچ بازی نمیتونم توش نصب کنم، کنسولمم در دسترس نبود و میره تا همین دیروز که بالاخره تونستم بازی کنمش... از یک صبح تا شب رفتم و باورم نمیشد. چقدر بینظیر بود.
چقدر عالی شخصیت پردازی میکنن اینا. ریچل چقدر خوب بود. با همه ابهاماتی که سرش وجود داره باز هم نمیشه عاشقش نشد.
از اون بدتر کلویی... به جرعت از بهترین کاراکتر های صنعته این بشر. چقدر اینو درک کردم ... چقدر براش ناراحت شدم، چقدر براش بغض کردم...

و لعنتیا اون چه صحنه ی پایانی ای بود؟:((:((
پ.ن. همونجور که قبلا از انتخابم توی قسمت اول و نجات کلویی بار ها دفاع کردم ، با این بازی ده برابر بیشتر حاضرم دفاع کنم. یکمم غم ندارم اون همه شهرو ادم بفنا رفتن :) به درک :)

تنها مشکلی که بوجود اومده اینه که امروز اومدم farewell رو بریزم. هرکار کردم نریخت :| قشنگ دپم الان :(( قشنگ میخاد پچ کنه کامل میره. تموم میشه یک دفعه ارور Division by Zero میزنه و بفنا میره کلن :| 4-5 بار اومدم نصب کنم نشد :( (تاپیک نسخه pc که پرنده پر نمیزنه و تاپیک مشکلاتشو ندیدم که بنویسم)

تا الانم اصلا سمت اخبار فصل دو نرفتم. هنوز میخام صبر کنم ببینم میتونم Farewell رو تجربه کنم یا نه... اگه که نشد میرم سمت Cap Spirit

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
@Prince78
هرجوری شده Farewell رو بزن! حتما حتما حتما!!! :D مکس و کلوئی با هم رو نباید از دست داد!:D ( farewell>BTS به خاطر حضور مکس:x )

امیر من شخصا زوج کلوئی و ریچل و بیشتر از مکس و کلوئی دوست داشتم :D:-s

پ.ن. نمیدونم الان اومدم، به سرم زد بیام بحث کنم... من نه سر بازی اصلی اوناو شیپ کردم و نه سر این بازی... این بار گذینه کیس اصلا برام نیومد :D چون قبلش گفته بودم فقط دوستن...
راستش بنظرم روابط اینا خیلی خاص تر از دو تا عاشقه... خیلی... دوتا دوست که همچیشونو برای هم میدن و همه کار میکنن، قطعا خیلی رویایی تر و سناریو اپیک تریه براشون (حد اقل به نظر من:x:-") و نمیخام این کاراکتر های دوست داشتنیو به دوتا عشق ساده محدود کنم...

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امیر من شخصا زوج کلوئی و ریچل و بیشتر از مکس و کلوئی دوست داشتم :D:-s

پ.ن. نمیدونم الان اومدم، به سرم زد بیام بحث کنم... من نه سر بازی اصلی اوناو شیپ کردم و نه سر این بازی... این بار گذینه کیس اصلا برام نیومد :D چون قبلش گفته بودم فقط دوستن...
راستش بنظرم روابط اینا خیلی خاص تر از دو تا عاشقه... خیلی... دوتا دوست که همچیشونو برای هم میدن و همه کار میکنن، قطعا خیلی رویایی تر و سناریو اپیک تریه براشون (حد اقل به نظر من:x:-") و نمیخام این کاراکتر های دوست داشتنیو به دوتا عشق ساده محدود کنم...
با "پ.ن" موافقم!:D و توی هر دو بازی هم چنین انتخابی داشتم:D

ولی با قبل پ.ن مخالفت خودم رو تمام و کمال اعلام میکنم:p کلا مکس بهترین کاراکتر سری هست برام:D :x

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
جیگرم کباب شد :D
امشب نشستم اپیزود 2 و 3 و Farewell رو رفتم حتی وسطشون یکبار برقم رفت ولی آخرش تمومشون کردم و با پایان بازی اصلی احساساتی شدم و با پایان Farewell زار زدم :D
یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود این سری لایف ایز استرنج... موندم چطور میخوام بدون این شخصیتا به زندگیم ادامه بدم :D اصلا موقع تموم کردن واقعا غصه ام گرفت که همچین اثری تموم شده و احتمالا کلا کار ما هم با شخصیت های ریچل کلوئی و مکس تموم شده...
چقد خوب بود کلویی،بی شک برای من جزو بهترین شخصیت هایی هستش که تو تموم بازی ها دیدم،اونقدری که آدم تو این کلویی غرق میشه تو خودش نمیشه:D
واقعا این بازی کردن بیفور د استورم باعث شد اطمینانم نسبت به پایانم تو بازی اصلی بیشتر بشه و هزار درصد مطمئنم که هرچند بار بازی اصلی رو بازی کنم پایانم تغییر نمیکنه :D
هرچقد بگم خوبه کم گفتم واقعا...
من آخر هر اپیزود بیفور د استورم(بدون احتساب Farewell چون اون حسابش کلا جداست :D) واقعا شوکه شده بودم... اپیزود اول و جیغ های ریچل و اون موزیکی که پخش میشد فوق العاده بودن یا اپیزود دوم که پدر ریچل بهش واقعیت رو میگه و اپیزود 3 هم پایانش فوق العاده بود
بیشتر از همه از پایان اپیزود اول خوشم اومد کلا اون فضای آتیش و اون موسیقی و جیغ های ریچل...

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
جیگرم کباب شد :D
امشب نشستم اپیزود 2 و 3 و Farewell رو رفتم حتی وسطشون یکبار برقم رفت ولی آخرش تمومشون کردم و با پایان بازی اصلی احساساتی شدم و با پایان Farewell زار زدم :D
یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود این سری لایف ایز استرنج... موندم چطور میخوام بدون این شخصیتا به زندگیم ادامه بدم :D اصلا موقع تموم کردن واقعا غصه ام گرفت که همچین اثری تموم شده و احتمالا کلا کار ما هم با شخصیت های ریچل کلوئی و مکس تموم شده...
چقد خوب بود کلویی،بی شک برای من جزو بهترین شخصیت هایی هستش که تو تموم بازی ها دیدم،اونقدری که آدم تو این کلویی غرق میشه تو خودش نمیشه:D
واقعا این بازی کردن بیفور د استورم باعث شد اطمینانم نسبت به پایانم تو بازی اصلی بیشتر بشه و هزار درصد مطمئنم که هرچند بار بازی اصلی رو بازی کنم پایانم تغییر نمیکنه :D
هرچقد بگم خوبه کم گفتم واقعا...
من آخر هر اپیزود بیفور د استورم(بدون احتساب Farewell چون اون حسابش کلا جداست :D) واقعا شوکه شده بودم... اپیزود اول و جیغ های ریچل و اون موزیکی که پخش میشد فوق العاده بودن یا اپیزود دوم که پدر ریچل بهش واقعیت رو میگه و اپیزود 3 هم پایانش فوق العاده بود
بیشتر از همه از پایان اپیزود اول خوشم اومد کلا اون فضای آتیش و اون موسیقی و جیغ های ریچل...
کلا هر کی این بازی رفته تا 1ماه افسرده بوده همه این حس داشتن امیدوارم زود در بیای تا نابود نشی

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بالاخره دلم راضی شد که بیام براش یه نامه عاشقانه بنویسم. فکر کن دو سال گذشته و هنوز تاثیرش حداقل توی زندگی خودم و دوستام رو میبینم. هر موقع دور هم جمع میشیم محاله درباره اش حرف نزنیم.
مگه یه بازی اپیزودیک که بازی قبلی سازنده اش در بهترین حالت معمولی بوده چه قدر میتونه بهتر باشه؟
خب، اپیزود اولو شروع میکنم، "اه یعنی دوباره یه داستان درجه چندم درباره نوجوون ها و رابطه های مسخرشون؟"
از کلاس میام بیرون، مکس آهنگو میذاره تو گوشش، بدنم رو دیگه حس نمیکنم، بدنم مور مور شده، یه لحظه حس هایی که خودم تو دانشگاه داشتم رو به یادم آورد. فقط میخوای آهنگ بزاری تو گوشت که از روتین زندگی و کسایی که تو بندش گیر افتادن رهایی پیدا کنی....
همین 10،15 دیقه اول با اون گرافیک آبرنگ گونه اش منو برد توی تمام رویاهایی که از بچگی درباره شون درباره ی قسمت های کمتر شناخته شده آمریکا و مردم و روابطشون تصور کرده بودم.
دخرایی که میخواستن توسط پسرایی که تو تیم فوتبال آمریکایی هستن دیده بشن، پسرایی که با تمام به ظاهر زمخت بودنشون ته دلشون احساساتی هستن. زندگی خانواده های طبقه متوسط شهر های کوچکتر آمریکا، باتمام آرزو ها، علایق و دغدغه هاشون.
دو تا وسیله و آیتم خیلی منو بیشتر به این شرایط وابسته تر کرد. اولیش که خیلی توی چشم هست موسیقی هاشه. آهنگای ایندی با ضرب آروم و لیریک های عاشقانه و آرزوگونه.
مگه میشه وقتی آهنگ youth از daughter پخش میشه گریه تون نگیره؟ اگه تازه خودتون یه تجربه عاشقانه شکست خورده هم داشته باشید.
دومی عکس و دوربین عکاسی هست. ثبت لحظه هایی که به ظاهر بی ربطن ولی عشق مکس به دنیا و زندگی رو نشون میده. اگه بهوام یکی از چیزایی که عشقمو نسبت به عکاسی بیشتر کرد بگم همینه . اینقدر شاعرانه تو بازی گنجونده بودنش که دلم هر دفعه کلیک دوربین اش میخورد میرفت.
وقتی از تاثیر بازی روی دوستام گفتم واقعا همین طوره، یکی از دوستانم تا قبل تجربه اش یه آدم گوشه گیر، توی خودش بود و زیاد با ما حرف نمیزد یا برون قرار میذاشتیم میپیچوند، الان هر جا که میتونه از بازی پست میذاره و ابراز علاقه شو پنهان نمیکنه، با ما بیشتر حرف میزنه و مخصوصا از تجربه خودش از بازی.
در عین سادگی، یکی از عمیق ترین تجربه های احساسی زندگیم بوده. زدگی شخصی خودم به قبل و بعدش تقیسم میشه....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
2kr1w2f0ygn11.jpg
============================================================
تایپک رو بالا اوردم که اولا از این فن ارت زیبا لذت ببرید دوما اینکه ظاهرا دک ناین استدیوی سازنده بازی داره تیم خودش رو گسترش میده و خبر اومده که که قرار دوباره برا اسکوار بازی بسازه از اونجایی که قبلا یـ جورایی ضمنی به اینکه دوست دارن ادامه BTS رو بسازن اشاره کرده بودن احتمالش هست دوباره برگردیم یـ سر به Arcadia Bay بزنیم =P~
پ.ن : کور سوی امیدی واسه طرافدارای مکس و کلویی:-" :>
پ.ن 2: Life is Strange After the Storm :D
پ.ن 3 : لینک منبع از @Akiba
Deck Nine Games developing new title for Square Enix - Gematsu

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر