Forza Motorsport 7 | PC

Forza_7_speculative_logo_Low.png

Y3otnhTqcucuuUanUvUmQE-970-80.jpg

Etelaat2.png

همونطور که انتظار میرفت در نمایشگاه E3 2017 ، مایکروسافت و T10 نسخه هفتم از سری همیشه محبوب Forza Motorport برای PC تایید کردن.​

البته این اولین نسخه ای از این آی پی ریسینگ نیست که روی کامپیوترهای خانگی منتشر میشه، در 2 سال اخیر 2نسخه از این سری برای ویندوز 10 منتشر شده بود:

Forza Horizon 3 - Forza Motorsport 6 Apex

2 نسخه از 2 استودیوی مختلف با دو مسیر متفاوت از هم ، در عین حال متفاوت از لحاظ بهینه بودن روی PC ها!

T10 اعلام کرده با ریلیز 2 عنوان ذکر شده، در واقع ما ساخت بازی برای PC های ویندوزی رو تمرین کردیم.
البته وقتی به مشخصات حداقلی برای اجرای این عنوان نگاه میکنیم، شاید این گفته پربیراه نباشه:

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 2 GB
  • Processor: Intel i5-750 2.67 GHz
  • Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X
  • Integrated Keyboard and Mouse

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 4 GB
  • Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
  • Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti
  • Integrated Keyboard and Mouse

این پست با اطلاعات کامل بزودی بروز میشه.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من در کل فقط بگم پراجکت کارز هم نکات مثبت خودش رو داره اما برای من فیزیک گرافیک هوش مصنوعی با هندلینگ مهم ترین چیزای 1 ریسینگ هستن حتی برای ارکید که متاسفانه پراجکت هم گرافیکش حالت مصنوعی داره و سایه زنیش تکمیل نشده هست 1 جورایی خامه سایه هایشم با نورپردازیشم حالت فیک و تصنعی داره هندلینگش با واقعیت فرق داره فیزیکشم ایراد زیاد داره ادم حس می کنه پشت مقوا نشسته اون حس سنگینی ماشین های فرزا رو اصلا نداره

اتفاقا فرزا نه تنها شبیه سازه که بهترین شبیه سازم هست شبیه سازی به سخت بودن بازی یا داشتن چزخه ی 24 ساعته یا اینا نیست شبیه بودن رانندگی ماشین ها به واقعیت هست که فرزا به بهترین شکل پیادش کرده
اتفاقا منتقدا به خاطر عرضه ی زود هنگام فرزا و تغییراتش که از نظر بعضی ها نسبت به قبلی ها کم بوده صد البته منفور بودن مایکی پیش منتقدا خیلیم در حقش کم لطفی شده چون باید متاش 95 می شد.
ارکید می شه هورایزن اصلا قبول ندارم چون 1 کاری کردن که افراد عادی هم بتونن از بازی لذت ببرن اسمش بشه ارکید اتفاقا این ای اوج هنر 1 سازنده هست که اجازه می ده هر قشری لذت ببره شما ASSIST ها رو خاموش کن درجه ی سختی هم زیاد کن بعد می بینید که اول شدن فقط در خواب ممکنه
اینکه این بازی REWIND هم نداره اوج بدبختی سازنده رو می رسونه

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
من نمیدونم فرزا موتور اسپورت چطوری ارکیده؟ مثلا سر پیچ با سرعت 220 کیلومتر می پیچیم و ماشین هیچیش نمیشه؟ اینطوریه فورزا 7؟ یا مثلا تو جاده به جای این که با ماشین ها مسابقه بدیم با اسب مسابقه میدیم؟ مگه یک شبیه ساز دیگه چطوری باید باشه تا یک شبیه ساز باشه دقیقا؟ مگر جاده، ماشین، اجزای داخلی، فیزیک و اب و هوا تایم زمان و غیره دقیقا عین واقعی شبیه سازی نشده؟ مشکل چیه دقیقا؟ کسی نگفته این بازی ها شبیه ساز نیستن این شما هستید این بحث مزخرف و چرت VS رو همش پا میکشید و میگید فرزا شبیه ساز نیست در صورتی که همه جای دنیا این بازی رو شبیه ساز میدونن و اصلا قبل از این که بازی مثل بروچکت کارز بیاد فورزا سبکش مشخص شده و امضای ایکس باکس بوده به عنوان شبیه ساز جالبه همه دنیا هم از دم این عنوان رو شبیه ساز میدونن فقط تو فروم بازی سنتر هست یک عده میان میگن این بازی ارکیده!!! بحث سر این است بهترین شبیه ساز کدومه که با توجه به کفیت فنی خارق العاده فورزا هفت( فریم ریت روان) کیفین بافت ها و تکسچر ها خارق العاده تعداد بسیار زیاد ماشین ها و تعدای بسیار زیاد سبک مسابقه ها( شبیه سازی کامیون ها و...) مولتی پلیر بهتر بخش داستانی عظیم و سرور های خارق العاده قوی و... کاملا مشخص میکنه فرزا 7 بهترین شبیه ساز ممکن است، الان شمای میای میگی فرزا ارکید تره چون بخش داستانی داره:| و پروجکت کارز چون هندلینگش عذاب الهی است پس ماها نمیتونیم بازی کنیم چون همش نید فر اسپید بازی میکنید بله ما نوب هستیم و فقط شما هستید راست میگید هر بازی که سخت تر باشه شبیه ساز تره موفق باشید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بحث بیخودی که پیش کشیدید وسط، تا دلتون بخواد میشه مثال نقض برای یکسری حرفها آورد ولی فکر کنم بارها گفتم، دیگه لزومی نداره که بخوام ادامه بدم، دوباره تاپیک VS میشه ولی فقط یک نکته رو تاکید کنم که احساس بازی وقتی به ما انتقال پیدا میکنه که فرمان داشته باشیم، در این صورت کسی پیدا بشه که Forza/Pcars/AC باهاش اجرا کنه وبیاد بگه که Forza بهترین فیزیک و هندلینگ رو بین تمام بازیها داره حتی نمیتونم %0.5 برای نظرش ارزش قائل بشم،با کمال احترام مشخصه که هیچی از این سبک نمیدونه.
دیگه مقایسه ها هم که تو یوتیوب و سایتهای دیگه بوفور ریخته، تکرار مکررات نمیکنم.
-----------------------------------------

اگر منظورت منم که من با فرمان g920 دارم بازی می کنم اما این حرفت بی احترامی به سایر کاربرا هست چون 1 عده ممکنه پولش نداشته باشن فرمان بخرن یا جاشو نداشته باشن باید بهشون بگید هیچی نمی فهمن؟ اصلا شاید یکی نظرش باشه که gt sport بهترینه باید بگیم هیچی نمی فهمه 1 بخشی از چیزا سلیقه هم هست یکی ممکنه فیزیک براش مهم نباشه اصلا دوست داشته باشه ریس 24 ساعته بره یکی ممکنه euro truck اصلا حال کنه
اصلا این سایت درست شده برای تبادل نظر این تاپیک هم باید با رقاباش مقایسه بشه چرا نشه همش که نباید تعریف و تمجید باشه من حتی با اینکه نظرم روی فرزا هست که چه از نظر متا چه از نظر فروش از بقیه بهتره اما بازم گفتم نظرم اینه هر کیم با من مخالفه مخلصشم هستم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
یکی از این دوستایی که اینجاست پروفایل نشون میده همش رو PS4 بازی میکنه بعدش میاد میگه بعید بدونم کسی دیگه ای یک مسابقه رو از پروجکت کارز رد کرده باشه، منم خیلی راحت میگم بعید بدونم شما هم دستت به صد کیلو متری فرزا 7 رسیده باشه واسه همینه میگی فیزیک پروجکت کارز بهتره، اون دوست عزیزی که هم میگه برای نظر دیگران ازش قائل نباشیم، کسی که منطقش اینه چطوری انتظار داره در مورد بحث VS به نتیجه رسید؟

• Like
Reactions: s.1

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,294
نام
مــاکــان
اگر منظورت منم که من با فرمان g920 دارم بازی می کنم اما این حرفت بی احترامی به سایر کاربرا هست چون 1 عده ممکنه پولش نداشته باشن فرمان بخرن یا جاشو نداشته باشن باید بهشون بگید هیچی نمی فهمن؟ اصلا شاید یکی نظرش باشه که gt sport بهترینه باید بگیم هیچی نمی فهمه 1 بخشی از چیزا سلیقه هم هست یکی ممکنه فیزیک براش مهم نباشه اصلا دوست داشته باشه ریس 24 ساعته بره یکی ممکنه euro truck اصلا حال کنه
اصلا این سایت درست شده برای تبادل نظر این تاپیک هم باید با رقاباش مقایسه بشه چرا نشه همش که نباید تعریف و تمجید باشه من حتی با اینکه نظرم روی فرزا هست که چه از نظر متا چه از نظر فروش از بقیه بهتره اما بازم گفتم نظرم اینه هر کیم با من مخالفه مخلصشم هستم.
تو از فیزیک واحساس رانندگی بازی تعریف کردی که این فقط از طریق فرمان قابل انتقال هست، خب مشخصه که با گیم پد نمیشه احساسش کرد، چه برسه که بخوای با بازی دیگه مقایسه کنی.
هرکسی میتونه از هر بازی لذت ببره، چه با گیم پد و چه با موس/کیبورد اما وقتی میای توی تاپیک نظرت میگی اونم به اشتباه که فورزا بهترین شبیه ساز هست و فلان وبیسار، انتظار داری بقیه رو هوا قبول کنن؟
من گفتم برای کسی که فرمان داره و بین AC/PC/Forza میگه فورزا شبیه ساز هست و بهترین هست،کاملا اشتباه میکنه و برای نظرش هیچ ارزشی قائل نیستم، این متن چه ربطی به فهم/شعور کسی داشت، که بخواد خدای نکرده نفهم باشه و...؟!! (متن درست بخون دوست عزیز)
من بارها گفتم فورزا/GT بازی خیلی خیلی خوش ساخت و خوبی هستن ولی اصلا و ابدا نمیتونین با Pcars/AC مقایسه کنین و بگین نه فورزا بهتر هست و هیچ بازی رو دستش نیست و...
دوست من از بازی خوشت میاد،میخوای از بازی تعریف کنی، چرا بازی دیگه رو میکوبی، فورزا در حد خودش بازی خوبیه، همین.
هر کسی هم میتونه ازش لذت ببره، یکیش برادر خودم از شبیه سازها خوشش نمیاد، زور که نیست.
اتفاقا ایشون فورزا/GT باز قهاری هم هست، با گیم پد بازی میکنه، داره از بازیش لذت میبره.

این مقایسه مثل این میمونه یکی PS4/X1 داشته باشه، با یک PC های اند که نمیدونه باهاش چجوری کار کنه مقایسه کنه، بگه همه جوره کنسول ها قویترن، کاری هم به سایتها، مقایسه ها و... نداشته باشه.
دلیل مدرک هم اگه خواستی چندصفحه اخیر همین تاپیک کلی اطلاعات هست.
اگر حرفهای من و بچه ها قبول نداری پیشنهاد من اینه که از حالت تدافعی فاصله بگیر، یک سرچ تو گوگل بزن، بنویس چرا فورزا نمیتونه شبیه ساز باشه، همین.
@Paradise Lost
به شما همین توصیه میکنم.
-------------------------------
خود سازنده به بازی که ساخته نمیگه شبیه ساز، نمیدونم چه اسراری هست که دوستان یکسری الفاظ به بازی که خوششون میاد میچسبونن، هیچجوره هم نمیخوان قبول کنن که درصد خیلی کمی احتمال این هست که اشتباه کنن و حقیقت چیز دیگه ای باشه.
خیلی خوب اگه علمش نداریم بهتر نیست نظر ندیم، یا قبلش در حد چند دقیقه گوگل کنیم؟

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
گفتم از بحث project cars vs forza میکشم بیرون نگفتم جواب نظرات @Paradise Lost در مورد خودم رو نمیدم که :D
دوست عزیز اولا اینکه شما طرفدارهای فورزا میاین VS رو مطرح میکنین و وقتی جوابشون رو با دلیل و مدرک میارم بدون اینکه نقیض حرف‌هام رو بیارین یک چیز رو مدام تحمیل میکنین.
دوما هم اینکه از تحمیل کردن میرسی به نظر دادن درباره game card. من اون game card رو حال آپدیت کردنش رو ندارم وگرنه GOW هم بازی کردم واسه همین از امضام برش داشتم. بله پلتفرمم PS4 هست. اون موقع که دلار 4200 بود واسه خریدن بازی هم مشکل داشتم. فرمون هم که هم قیمت کنسوله تهیه‌اش قطعا برام سخته. داشتم پول جمع میکردم که برم T150 بخرم وقتی داشت جور میشد از بدبختی من دلار کشید بالا. بگذریم فرمون که ندارم بازی‌هارو با فرمون بازی کنم واسه همین مسائل forcefeed back رو مطرح نکردم رفتم وارد مسائلی که به کنترلر محدود میشه مثل tire wear.
یاد هم گرفتم درمورد چیزی که نمیدونم فکت صادر نکنم حداقلش برم چندتا جا درموردش مطالعه کنم یا ویدیو ببینم.
هیچ قصد و نیتی و رقبتی هم برای بازی کردن فورزا ندارم چون که از بازی‌های این سبکی خوشم نمیاد. همونطور که ماکان گفت GTS و forza در سطح خودشون بازی‌های خوب و خوش‌ساختی هستن اما به هیچ وجه و ارزش ندارن که بخاطرشون بقیه بازی‌ها رو بکوبیم و پایین بکشیم و به این 2تا بگیم شبیه‌ساز!

----------------
پیرو حرف‌های بالایی برای اینکه از زحماتتون کم بشه چندتا Review از سایت‌های تخصصی میذارم ببینین که به فورزا لقب sim رو نمیدن!

Forza Motorsport 7 Review - Inside Sim Racing

واسه بقیه بازی‌ها هم اگه میخواین Review ببینین و درموردشون مطالعه کنین محض رضای خدا خودتون برین دنبالش. :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تو از فیزیک واحساس رانندگی بازی تعریف کردی که این فقط از طریق فرمان قابل انتقال هست، خب مشخصه که با گیم پد نمیشه احساسش کرد، چه برسه که بخوای با بازی دیگه مقایسه کنی.
هرکسی میتونه از هر بازی لذت ببره، چه با گیم پد و چه با موس/کیبورد اما وقتی میای توی تاپیک نظرت میگی اونم به اشتباه که فورزا بهترین شبیه ساز هست و فلان وبیسار، انتظار داری بقیه رو هوا قبول کنن؟
من گفتم برای کسی که فرمان داره و بین AC/PC/Forza میگه فورزا شبیه ساز هست و بهترین هست،کاملا اشتباه میکنه و برای نظرش هیچ ارزشی قائل نیستم، این متن چه ربطی به فهم/شعور کسی داشت، که بخواد خدای نکرده نفهم باشه و...؟!! (متن درست بخون دوست عزیز)
من بارها گفتم فورزا/GT بازی خیلی خیلی خوش ساخت و خوبی هستن ولی اصلا و ابدا نمیتونین با Pcars/AC مقایسه کنین و بگین نه فورزا بهتر هست و هیچ بازی رو دستش نیست و...
دوست من از بازی خوشت میاد،میخوای از بازی تعریف کنی، چرا بازی دیگه رو میکوبی، فورزا در حد خودش بازی خوبیه، همین.
هر کسی هم میتونه ازش لذت ببره، یکیش برادر خودم از شبیه سازها خوشش نمیاد، زور که نیست.
اتفاقا ایشون فورزا/GT باز قهاری هم هست، با گیم پد بازی میکنه، داره از بازیش لذت میبره.

این مقایسه مثل این میمونه یکی PS4/X1 داشته باشه، با یک PC های اند که نمیدونه باهاش چجوری کار کنه مقایسه کنه، بگه همه جوره کنسول ها قویترن، کاری هم به سایتها، مقایسه ها و... نداشته باشه.
دلیل مدرک هم اگه خواستی چندصفحه اخیر همین تاپیک کلی اطلاعات هست.
اگر حرفهای من و بچه ها قبول نداری پیشنهاد من اینه که از حالت تدافعی فاصله بگیر، یک سرچ تو گوگل بزن، بنویس چرا فورزا نمیتونه شبیه ساز باشه، همین.
@Paradise Lost
به شما همین توصیه میکنم.
-------------------------------
خود سازنده به بازی که ساخته نمیگه شبیه ساز، نمیدونم چه اسراری هست که دوستان یکسری الفاظ به بازی که خوششون میاد میچسبونن، هیچجوره هم نمیخوان قبول کنن که درصد خیلی کمی احتمال این هست که اشتباه کنن و حقیقت چیز دیگه ای باشه.
خیلی خوب اگه علمش نداریم بهتر نیست نظر ندیم، یا قبلش در حد چند دقیقه گوگل کنیم؟

اولا که من فیزیک 1 بازی هر بازی ای نه فقط ریسینگ از دموی بازی هم می تونم تشخیص بدم اگه شما نمی تونید این دیگه مشکل شماست عین اینکه بگی فیزیک LAST OF US 2 یا RED DEAD من نمی فهمم که خوبه یا نه درسته که از نزدیک بهتر مشخص می شه یا با فرمان بهتر اما اگر با دسته هیچی براتون مشخص نمی شه تشخصیتون خیلی ضعیفه

ما 1 بازی ارکید داریم 1 بازی شبیه ساز کجای سازنده گفته بازی ما ارکید هست؟؟؟؟ حرف که می زنید با مدرک حرف بزنید منم روی هوا زیاد می تونم عین سران حرف بزنم اگه NFS بازی ارکید هست فرزا هم عین اونه؟ با 200 سرعت پیچ 90 می تونید بپیچید؟ این همه گزینه داره حتی هندلینگ حالت SIMULATION داره سیستم های کمکی ترمز داره داخل ماشین ها قدرتشون جزئیاتشون پیست های واقعیش اینا ارکیده؟ اصلا نظر من هیچی PCWORLD که دیگه قبول دارید این نظر اون سایته عینا از نقدش کپی کردم:
Forza Motorsport 7 and Project Cars 2 are both excellent racing sims

اگر شما حرف از سرچ و گوگل می زنید خودتون هم 1 سرچی بکنید فقط مرغ همسایه غازه؟
The grass is always greener on the other side of the fence

اینم حتما حرف مفت می زنه فقط شما حالیت می شه بقیه ما هیچی از RACING حالیمون نمی شه فقط شما می فهمید؟

بله PROJECT CARS قوانینش بیشتر شبیه واقعیت هست بیشتر سخت گیری می کنه اما اینا گیم هستن برای لذت بردن برای همینم فرزا کلی اپشن گذاشته تا هر کسی با سلیقش جور دربیاد لذت ببره گفتم این هنر سازنده هست هر چند که باعث شده برخی واقعیت های RACE زیر پا گذاشته بشه اما می خوام ببینم چند نفر اینجا حوصله ی مسابقات 24 ساعته ی کامل دارن یا ریس های بالای 20 لپ؟ هر چند فرزا اینا هم داره که البته بیشترش در رقابت انلاینش هست اهان راستی یادم افتادم انلاین فرزا هم 1 دنیا بهتره و کلی رقابت و جایزه و پلیر داره.

در نهایتم من قبول دارم که PG شبیه سازتره(نه اینکه بقیه ارکیدن چون شما عاشق این بازی هستید.) اونم فقط قوانین با روندش اما من می گم مهمترین چیز فیزیک با هندلینگ با گرافیک واقع گرایانه بازی هست که فرزا 1 دنیا ازش بهتره PG انگار اصلا ماشین حس سنگینی نداره البته از زمانی که GT SPORT رفتم فهمیدم که PG بدم نیست چون اون من رو یاد فیزیک PS2 انداخت انگار پشت جعبه نشستی.

عکس فرمونم می ذارم تاپیکش فکر نکنید منم مثه 1 عده خالی بندم تهمت بزنید.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,294
نام
مــاکــان
@s.1
من کی گفتم فورزا آرکید هست؟
گفتم از لحاظ فیزیک و هندلینگ واحساس ماشین فورزا در حد Pcars نیست، به هیچ عنوان.

من همیشه بازیهارو اینطوری دسته بندی میکنم:
آرکید مثل NFS , F Horizon ,grid و...
شبیه ساز مثل AC , Rfactor 2 , Automoblista , iRacing ,R3E

بقیه هرچی که هست بین این 2 تا قرار میگیره، که نه اونقدر فیزیک و المانهای دیگش ساده سازی شده که بهشون بگیم آرکید ونه اونقدر المانهای شبیه سازی درشون رعایت شده که بهشون بگیم شبیه ساز (Sim) .
برای همین یک واژه جدید درست شده که به این عناوین میگن Simcade
تو این رده خیلی از عناوین جا میگیرن
GT - Forza - Pcars - F1 Serie و...
پس اگه توجه کنی منم نمیگم حتی Pcars شبیه ساز هست،حتی تو پست اول تاپیک PCars 2 هم نوشتم که Pcars قرار نیست شبیه ساز باشه ونهایتا چیزی در حد همین GT/Forza هست که طرفدارهای کنسولی به خودش جذب کنه.
با اینکه طرفدارهاش اونهائی که همیشه دارن بازی میکنن مثل شما اعتقاد دارن بهترین شبیه ساز دنیا رو دارن بازی میکنن.

اما اگه همین رده یک هرم در نظر بگیریم که بالاترین قسمت هرم حد فاصل سیم کید و شبیه ساز هست، تو اون قسمت فقط Pcars قرار میگیره.
چرا که تو خیلی از موارد از عناوین دیگه جلوتر هست (فیزیک،تایر مدل،قوانین مسابقات و...)
این پیشرفته تر بودن Pcars تو همه این موارد به نسبت به مابقی این عناوین که اثبات شدست، کسی نمیتونه بگه نه ضعیفتر هست.
(در ضمن همه این مقایسه ها با Assist خاموش هست، غیر این حالت که اصلا مورد بحث نیست)
حالا آیا اینها باعث میشه که یک نفر بیشتر ازش لذت ببره؟
الزاما نه!!
هرکسی از هر عنوانی که خوشش میاد و دوست داره لذت بیشتری میبره، این طبیعیه.

من خودم وقتی PCars بازی میکنم، با احترام به طرفدارهاش بهش میگم آرکید، یا بین بچه ها میگیم انگار NFS دارم با فرمون بازی میکنم، چرا؟
چون به شبیه سازهای دیگه که خیلی حرفه ای تر هست عادت کردم، همین حس وقتی برا کسی که PCars بازی میکنه و زیرو بمش دستش اومده و سوئیچ میکنه به مابقی عناوین سیم کید پیش میاد و این چیز کاملا طبیعی هست.
برای همین وقتی میشنویم که کسی میگه GT یا فورزا آرکید هست، مطمئن باش یا حداقل از سمت Pcars میاد ویا از شبیه سازهای دیگه.

یک نظر دیگه هم هست که میگه همه بازیهای ریسینگ به نوعی شبیه ساز (Sim) هستن و فقط درصدهای شبیه سازی آنها با هم فرق میکنه،یعنی چیزی به اسم آرکید، سیم کید و... نداریم.
از این نظر حتی ماریو کارت هم میتونه سیم باشه.

فکر کنم کامل توضیح دادم،غیر این مسائل من متوجه نمیشم بحث شما چی هست؟

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
کسی میدونه چرا تو منو ها مثلا موقعه انتخاب ماشین ها، و ترک ها و غیره بازی لگ داره؟!!!! ولی میری تو خود بازی و مسابقه ها فول تنظیمات بازی یک فریم پایین نمیاد! این موضوع داره خیلی میره رو اعصابم مخصوصا منی که از 24 ساعت روز شاید 4 ساعتش تو این بازی باشم :/

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
والا من با LOGITECH G29 با فیزیک euro truck خیلی حال میکنم تا فیزیک pcars :)) .
فیزیک فورزا 7 هم به پیچیدگی PCARS نیست اما پلیر خیلی بهتر میتونه باهاش ارتباط بگیره .
در کل فورزا 7 به هیچ وجه ارکید نیست .

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
والا من با LOGITECH G29 با فیزیک euro truck خیلی حال میکنم تا فیزیک pcars :)) .
فیزیک فورزا 7 هم به پیچیدگی PCARS نیست اما پلیر خیلی بهتر میتونه باهاش ارتباط بگیره .
در کل فورزا 7 به هیچ وجه ارکید نیست .
فورزا تو بخش هندلینگ، فیزیک، فرمان، جاده، تقریبا برای همه بخش ها قسمت Simulation گذاشته!!! نمیدونم این کسایی که میگن سیم نیست بازی پس سازنده چرا این بخش ها رو تو بازی گذاشته؟!!!! مثلا وقتی شما این قسمت ها رو فعال میکنی، بازی بشدت سخت تر، واقعی تر، و همه علائم راهنمایی و غیره غیر قعال میشه و بازی بشدت میشه یک بازی شبیه ساز!!! شرط میبندم کسایی که میگن فرزا شبه ساز نیست اصلا بازیش نکردن یا اون قسمت ها رو فعال نکردن همش رو EZ بازی رو رفتم بعد میگن بازی شبیه ساز نیست#-o:| با توجه به تجربه ای که تو بقیه بازی ها دارم مثلا تو بازی Dirt 4 هم همین طوره! یعنی شما بازی رو بازی رو Sim بشدت سخت و واقعه گرا میشه، و اکر ور ارکید بزاریش بشدت اسون میشه!!:|

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
واقعا بازی عالی ای هست... مخصوصا برا من که با کیبرد یا گیم پد بازی می کنم عالیه چون میشه میزان شبیه سازی رانندگی را تو تنظیمات تغییر داد...
البته هوریزن یه چیز دیگه است!

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون

من قبلا فورزا 7 رو دانلود کرده بودم و تا 50 درصد بازی رو هم رفتم اما چون نسخه کرکی بود سیوام پاک شد نتونستم تا اخرش برم بازی رو

حالا سوالم اینه ایا این بازی رو اشتراکی بخرم دوباره برم تمام و کمال یا به نظرتون مدت زیادی گذشته و منتظر نسخه جدید باشم در ضمن هورایزن 4 رو هم نزدیک 200 ساعت بازی کردم

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr

من قبلا فورزا 7 رو دانلود کرده بودم و تا 50 درصد بازی رو هم رفتم اما چون نسخه کرکی بود سیوام پاک شد نتونستم تا اخرش برم بازی رو

حالا سوالم اینه ایا این بازی رو اشتراکی بخرم دوباره برم تمام و کمال یا به نظرتون مدت زیادی گذشته و منتظر نسخه جدید باشم در ضمن هورایزن 4 رو هم نزدیک 200 ساعت بازی کردم
نسخه‌ی جدید احتمالا اواسط سال عرضه بشه (طبق تجربه) به نظر من یکی از همین دو نسخه رو برین
یا دوباره برگردین و FH3 رو تجربه کنین اگر فقط می‌خواین بازی‌های فورتزا رو برین

• Like
Reactions: hossein gamer

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,294
نام
مــاکــان

طبق اعلام خود T10 ، امسال خبری از FM 8 نیست، دارن برای نسل بعد آمادش میکنن (2020 ).
برو همون FM 7 رو تهیه کن، چون امسال هم دارن آپدیتش میکنن و براش محتوا میدن تا نسخه بعد آماده بشه.

• Like
Reactions: hossein gamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر