1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands (نصب و مشکلات گرافیکی و...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط FableBW, ‏Jun 11, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    Sepehr

Title: Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands
    Genre: Action, Adventure
    Developer: Ubisoft Paris
    Publisher: Ubisoft
    Release Date: 6 Mar, 2017

SYSTEM REQUIREMENTS
    MINIMUM:
    OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
    Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-4320 @ 4 GHz or equivalent
    Memory: 6 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
    Storage: 50 GB available space
    Sound Card: DirectX-compatible using the latest drivers

[​IMG][​IMG]

Status : Uncracked

yaran و NO ps3 این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    تست کردم اینو! ولی نشد! روی ssd دستگاه ریختم، رو هارد معمولیش ریختم همینه!
    اینبار تا 87 درصد رفت ولی ارورش اینو نوشت
    it is not found any file specified for ISArcExtract

خود فایل های نصب رو هم با SFV که گذاشته تست کردم میگه سالمه! رو پیسی هم الان زدم بریزه دقیقا همون ارور قبلیو داد!
    فکر کنم COrepack بگیرم بهتره! الکی حجم سوزوندم

آنتی ویروس که ندارم مال خود ویندوز که اونم بستم، بجز قطع اینترنت هه این کارا که میگی کردم! ولی هیچ کدوم مشکل رو حل نکردم

3. کاربر سایت

فایل تورنت نسخه بازیتو گیر بیار و ریهش کن
    100 درصد مشکل برطرف میشه

4. کاربر سایت

منم همین مشکل دارم یعنی چجوری؟30 گیگ دوباره دانلود کنه ؟

5. کاربر سایت

من رو 25 فریم بازی میکنم لگ خاصی هم نمیبنم اگه هم باشه متوجه نمیشم خیلی راحت کلی هم کیف میکنم چجوری زیر 55 اعصابت بهم میریزه؟

MO021 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

یکی بیا تو تا پیک متال گیر 5 جواب من رو بده

7. کاربر سایت

تو گوگل سرچ کنید اموزشش هست
    30 گیگ رو نمیخواد دوباره دانلود کنه...فایلهای که ایراد داره رو دوباره دان میکنه

8. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    داداش شما الان گیمری یا برای اولین بارتونه بازی میکنید ناراحت نشید ولی حرف فوق العاده عجیبی زدید که اصلا من حرفی برای گفتن ندارم

9. کاربر سایت

قسمت تنظیمات ویدئو بازی یه گزینه هست framerate limit اونجا میتونی رو عددی که دوست داری فریم بازی رو قفل کنی.
    تنظیمات گرافیک بازی هم واسه هر بخشی مجزا امکان تغییر داره جزئیات زمین یا چمن و ... هر کدوم حس میکنی زیادی هست کم کن.

tpouria این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نه مشکلت اینا نیست منم این مشکل داشتم روی فایل اجرایی SETUP کلیک راست کن اخرین گزینه بعد برو سر برگ COMPATIBILITY بزن رو مد ویندوز 7 اجرا بشه درست میشه (اصلا هم ران ادمین نکن)
    این ریپک با ZTOOLS درست شده یه کم با ویندوز ده نا سازگاره
    نه با تورنتش که ریهش کنی مثلا میزنه 99 در صد سالمه 1 درصد خرابه مثلا میشه 20 مگه میگیره درست میشه او فایلی هم که خرابه کامل نمیگیره فقط قسمت خرابش
    اره بابا مثل اینه شما شیرینی شربت رو مزه نکرده باشی وگرنه نمیتونستی زیر 60 بازی کنی که , منم الان همینم برا اینکه زیر 60 نیاد رفتم 1080TI گرفتم من خودم به افت فریم ها ناگهانی برای چند صدم ثانیه هم حساسم اعصابم خورد میشه
    رو کنسول هم افت فریم داره با این که این همه تنظیمات کم کردن بعضی جاها فریم میاد پایین
    اون فریم روی PS3 , 360 بود که 30 قفل بود روی PS4 , XBOX ONE روی 60 قفله البته بعضی بازی های سنگین روی 30 میبندن تا مردم لذت ببرن فقلم به این معنی نیست از 30 یا 60 پایین تر نمیاد میاد ولی ازین بالا ترم نمیره به قولی تنظیمات رو جوری قرار میدن فریم ثابت باشه برا همینه گرافیک PC بالاتره مثلا سایه تو دور دست ها تو کنسول خاموشه و ...

MO021 و tpouria این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    داداش میدونم ولی من زیر ۶۰ فریم کلا حال نمیکنم و تنظیماتش رو خیلی دست کاری کردم در کل یهو فشارش میوفته حال آدمو میگیره کاش این یوبی یکم تویه بهینه سازیش بهتر کار میکرد
    شاید باورتون نشه من مرحله اول رو تو تنظیمات اولترا ۶۰ فریم گرفتم بدون حتی افت ۱ فریم ولی از وقتی که پای هلیکوپتر اومد وسط دائم لاگ مینداخت تا کمی پوشش گیاهی کم کردم و هر چی جلوتر رفتم لگش بیشتر شد تا جایی که فعلا منصرف شدم

آخرین ویرایش: ‏Aug 5, 2017
  12. کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    همه اینارو تست کردم، آخرم نشد! ریهش هم کردم یه فایل رو یک مگش رو گفت کمه، گرفت ولی بازم 85 از کار افتاد.
    کلا نسخه کورپک گرفتم.

-----------------------------------------------

و خدائی حیف این همه حجم که بالای دانلود بازی رفت، رسما بخش تک نفره بازی هیچی نداره!!! مثکه داری just cause بازی میکنی!
    گرافیک بازی هم من واقعا درک نمیکنم چرا اینقدر الکی سنگینه! اصلا چیز خارق العاده ای نیست بجز پوشش گیاهی بقیه چیزاش خیلی معمولی هستند!!

بعد یک سوالی دارم، حالا فرق بین 18 فریم با 24 فریم خیلی مشهوده یا مثلا 24 با 60 ولی شما ها چه طوری متوجه میشین بازیتون 60 فریم نمیده داره 54 فریم میده که اعصابتون خورد میشه؟ : ))))))))

13. کاربر سایت

روی مد WIN 7 هم تست کردی که بالاتر اشاره کردم من برای چند نفر نصب کردم برا همشون اینجوری درست شده
    Make sure though, that you’re installing the repack from a short path to another short path. In example: from C:\GRW to C:\Games\GRW
    تفاوت فریم تو زیر 30-40 فریم کندی سرعته تو زیر شصت نرمی حرکاته و پیوستگیشونه البته توی حرکات سریع کمتر خودشو نشون میده میزان حساسیت بسته به میزان زمان بازی شما روی این فریم هاست (مثل اینه شما به اب تهران عادت داری وقتی اب سمنان بخوری حالت بد میشه )
    سرعت بالای شصت هم که اکثر مانیتور ها روی 60 نمایش میده
    سرعت زیر 30 فریم باعث خستگی میشه نمیدونم شنیدید میگن بعضیا شبانه روزی بازی میکنن و ... اینا همون بازی روی 30 برن بعد 15-18 ساعت میوفتن چه به دو سه روز
    البته بیشتر اعصاب خوردی برای هزینه ای هست که ادم کرده بازم نمیتونه راحت 60 بگیره و بازی ناز میکنه
    نظر من اینه اینا باید قبل انتشار روی سیستم معمولی HIGH END بازی بهینه کنن که امثال من که رفتن هزینه کردن مانیتور بالای 60HZ گرفتن هم بتونن لذت ببرن خیر سرشون این یه بازی شوتره بعد توقع دارن بازی هم بخریم (البته من دلم پره وگرنه دستشون درد نکنه خیلی هم زحمت میکشنا )

آخرین ویرایش: ‏Aug 5, 2017
  14. کاربر سایت

نام:
    ساجد
    جالبه 60 فریم فیکس دارم تو بازی میگیرم . بازم لگ میزنه برام ! موقع لگ زدن ها فریم افت نمیکنه ! چیز عجیب غریبیه

15. کاربر سایت

نام:
    mamalux
    با سلام کسی از دوستان ادرس سیو بازی نسخه cpy رو میدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

16. کاربر سایت

سلام
    C:\Users\yourname\Documents\CPY_SAVES

این صفحه را به اشتراک بگذارید