مشکلات Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands (نصب و مشکلات گرافیکی و...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط FableBW, ‏Jun 11, 2017.

1. FableBW

کاربر سایت

نام:
    Sepehr

Title: Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands
    Genre: Action, Adventure
    Developer: Ubisoft Paris
    Publisher: Ubisoft
    Release Date: 6 Mar, 2017

SYSTEM REQUIREMENTS
    MINIMUM:
    OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
    Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-4320 @ 4 GHz or equivalent
    Memory: 6 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
    Storage: 50 GB available space
    Sound Card: DirectX-compatible using the latest drivers

[​IMG][​IMG]

Status : Uncracked

yaran و NO ps3 این نوشته را Like کرده اند.
  2. brave72

کاربر سایت

نه مشکل اونقد از CPU نیست البته اگه بخواید عوض کنید باید مادر بورد رو هم عوض کنید چون این قوی ترین CPU تو سوکت 1155 هست
    نکته اینه افت ناگهانی فریم اصلا ارتباط با CPU و میگم شما اگه عوض کنید احتمالا یه 5-6 فریم فریم ثابتتون زیاد بشه
    اگه رم گرافیک سیستمتون بالاست افت فریم برمیگرده به سرعت هاردتون چون من فقط روی SSD از اساسین فریم ثابت بدون افت ناگهانی لگ تصویر گرفتم (ناگهانی: یه لحظه تا 4-5 ثانیه بعد درست میشه )
    یه نکته خیلی مهم تو ویندوز 10 این TELEMENTRY هست هرچی نصب کنید بعدش شروع میکنه یسری فعالیت میکنه CPU و هارد رو تا یه مدتی میخوره تو تسک منیج قبل اجرا یه نگاهی بندازید یه همچین برنامه ای باز نباشه شدشد تاثیر منفی داره
    یه احتمال دیگه هم از نوع انتی ویروستون ممکنه باشه یه دور موقعه بازی غیر فعالش کنید تاثیرشو چک کنید
    من که راحت اجرا کردم مشکل لود نداشتم
    دانلود ها یه فیکس برا همین مشکل 99 درصد گذاشته تست کنید

tpouria این نوشته را Like کرده است.
  3. yaran

کاربر سایت

کسی نیست این چند تا دی ال سیرو اپ کنه
    250 مگ حجمشه کلا

4. A-L-I

A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
    کاربر فعال

تو بعضی از قسمت ها مپ اکثرا در حرکت هلیکوپتر ، فریز های بسیاااار بد دارم ، ماوس تکون میخوره ، menu میشه رفت تنها بازی انگار Pause شده ! مشکل هم خیلی ها داشتن ، نمونش :
    Freeze ups in helicopters :: Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands General Discussions
    Random 3-5 second freezing • r/Wildlands
    راه حلی داره ؟
    چقدر چقـــــدر مضخرفه پرفورمنس این بازی !!!

5. brave72

کاربر سایت

مشکل از لود بازی من کیفیت میارم پایین درست میشه ولی باز میبرم بالا هر نیم ساعت 2 بار اتفاق میوفته رو ssd هم بردم ولی از بین نرفت بهتر شد خیلی عجیبه معلوم نیست خودشون بازی رو با چی تست کردن

6. A-L-I

کاربر فعال

من رو HDD بازی میکنم میخواستم ببرمش روی SSD که خوندم خیلیا تست کردن و جواب نگرفتن ، رو چه تنظیماتی مشکل ـتون رفع میشه ، یه عکس میتونید بگیرید ؟

7. brave72

کاربر سایت

شرمنده من نمیرسم بیام خونه عکس بگیرم ولی رو هارد معمولی که تکسجر هارو که روی high میزارم و جزییات کم میکنم تقریبا درست میشه
    ولی روی ssd من توقع داشتم مشکل کامل برطرف بشه چون من خودم رو اینا حساسم
    اون کسایی هم که میگن بازم مثل قبله یا ssd شون خرابه یا وصل کردن ssd رو به sata 3g یا کابل sata معمولیه 6 گیگ نیست و ...

#36 brave72, ‏Jul 31, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jul 31, 2017
  8. samss

کاربر سایت

نام:
    سام
    کسی از دوستان نسخه فیت گرلو نصب کرد ؟؟ صدای دیالوگ داره براش ؟ با اینکه زبانه انگلیسش نصب شده ولی تو بازی دیالوگا و حتی زیرنویسش نمیاد

9. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    علی من روی ssd دارم بازی میکنم از اول روی ssd دانلود و نصب شد بازی تحت uplay هست نه استیم .
    شاید نسخه کرکی این مشکلات رو داره قراره دو سه روز آینده چند نفر دیگه از دوستان هم بازی رو تهیه کنن و اونا هم می تونن تست کنن و همینجا اعلام کنن
    بازی بعد از هر آپدیت بهتر و بهتر شد و به گفته یکی از دوستان که روی لبتاپ اجرا میکرده بعد از آپدیت آخر تونسته بازی رو از مدیوم به high اجرا کنه ! این یعنی افزایش پرفورمنس .
    فعلا بازی به غیر از دیر لود شدن تکسچرها ( که از اولین روز این مشکل همراه بازی بود و به تدریج بهتر شد ) ، اون هم فقط برای چند صدم ثانیه ، مشکل افت فریم یا لگ چه موقع پرواز یا راه رفتن عادی یا گردش سریع موس نداره ! با این حجم مپ می تونه طبیعی باشه اما به هرحال باید ی راهی برای فیکس کردن 100% ش پیدا کنن .
    عالی تر از همیشه داره کار میکنه . بهت پیشنهاد میکنم از نزدیک نسخه یوپلی رو هم ببینی و تست کنی .
    بازی هنوز مشکل low cpu usage رو داره اما بعد از آپدیت یکم بهتر از قبل شده . با گرافیکی که داری باید بازی رو حداقل تو رزولوشن 2k ultra/high بدون هیچ مشکلی اجرا کنی .

#38 Annunaki ™, ‏Jul 31, 2017
  10. A-L-I

کاربر فعال

آخه تاپیکایی که دادم همه داشتن نسخه اصلی رو بازی میکردن و این مشکلات رو داشتن مثلا نبود تکسچر و غیب بودن Object ها یا NPC ها ....

11. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    زیاد جدی نگیر ! زیادن افرادی که نه بازی رو دارن نه سخت افزارش رو بعد به بازی ایراد هم می گیرن :))
    این ایرادات همه برمیگرده به day 1 . از لحاظ تکنیکی هم بخوایم حساب کنیم لود کردن مپ به اون بزرگی از ی هارد 7200 rpm بر نمیاد .
    خودت تست کن . نمونه زندش کاربر fifa10 ازش راجب پرفورمنس قبل و بعد از آپدیت ها سوال کن :)
    اگه به coop اش علاقه داری بگیر وگرنه تنهایی بازی کردن حوصله سر بر و سخته !

#40 Annunaki ™, ‏Jul 31, 2017
  12. brave72

کاربر سایت

حالا من که نسخه اصلی ندارم ولی رفیقم داره الان همین مشکل دوستمون رو روی 4k داره (البته نه غیب شدن مشکل لود سنگین بازی افت ناگهانی فریم برای چند لحظه برای لود ) گرافیکشم کم نیست titan zp
    اخه سر گرافیک سیستم و اینا نیست همش مشکل هارد دیگه ینده خدا توفکر اینه ازین هارد های ssd به شکل pci هست بگیره (ماشالا اونا هم گرون )
    من خودم بازی کردم روسیستمش اویل بازی اومده بود فریم بین 30-50 متغییر بود نه خدایی من موندم اینا بازی رو با چی تست تست میکنن میدن بیرون
    الانم من خودم اصلا تو فکر این نیستم با ti1080 بزنم به 4k ولی توقع دارم رو همین مانیتور 1080 دیگه مشکلی نباشه میگم من چون خودم به همین تیک های ریز حساسم و اصلا دلم نمیاد آپشنی کاهش بدم و غیر فعال کنم (غیر این blur خخخ)

13. hamed00x

کاربر سایت

من نصبش کردم صدا و زیر نویس هم دارم رو ویندوز 8.1 کامل جواب داد نصبش هم یک ساعت و نیم طول کشید
    فقط چقدر بازی داغونه gpu کامل پر میشه رو ultra هم که هیچی از 4 گیگ حافظه گرافیک رد میکنه

14. mitternacht

کاربر سایت

دوستان کسی تونسته مشکل نداشتم صدای دیالوگ و زیرنویس در نسخه fitfirl رو برطرف کنه؟

15. mitternacht

کاربر سایت

مشکل برطرف شد باید بازی رو دوباره نصب کنید

16. samss

کاربر سایت

نام:
    سام
    بازی که کلا سنگینه و سیستمه تقریبا بالا برای اجرای خوب میخواد ولی تو این بنچمارک فریم لیمیت نیست و خب گرافیک حداکثر زورشو میزنه دیگه. رو کانترم فریم قفل نباشه گرافیک 99 درصد پر میشه و 2000 فریم بهت میده