Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2017
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
NintendoSwitch_TLOZBreathoftheWild_boxart.jpg
سازنده: Nintendo Entertainment Planning & Development

ناشر: Nintendo
سری: The Legend of Zelda
پلتفرم: Nintendo Switch, Wii U
تاریخ عرضه: 3 مارس 2017
سبک: اکشن ماجراجویی
مدها: تک نفره
میانگین نمرات در متاکریتیک: 97/100

افسانه زلدا: نسیم طبیعت یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال 2017 توسط شرکت نینتندو برای کنسولهای Wii U و Switch منتشر شده است. داستان این عنوان از لحاظ وقایع نگاری در انتهای خط داستانی سری افسانه زلدا اتفاق می افتد. بازیکنان در این عنوان کنترل لینک دچار فراموشی شده را به دست میگیرند که
بعد از صد سال خواب بیدار شده و سعی در به دست اوردن خاطرات خود و جلوگیری از نابودی سرزمین هایرول به دست مصیبت گنون رو دارد.
نینتندو در ابتدا قصد داشت بازی را در سال ۲۰۱۵ عرضه کند، اما در مارس ۲۰۱۵، تهیه‌کننده بازی در بیانه‌ای اعلام کرد شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی در این سال ندارد. سرانجام بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
به لحاظ کیفیت و بازخورد منتقدین بازی موفقیت The Legend of Zelda: Ocarina of Time که در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 عرضه شد و موفق به کسب متای 99 گردید را تقریبا تکرار کرد و با کسب متای 97 موفق به کسب جوایز گوناگون و عنوان بازی سال در سال 2017 شد.

به لحاظ گیم پلی که پرمغزترین عنصر تشکیل دهنده ی این بازیست، نسیم طبیعت یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در آن بازیکنان با کنترل شخصیت لینک به کند و کاو در سرزمین هایرول میپردازند. نسیم طبیعت تاکید شدیدی بر گیم پلی غیرخطی دارد، این امر معجونی عجیب، دلپذیر و بی همتا از گیم پلی بازی ساخته است چرا که بازی حول محور جستجوی شما در محیط برای کشف ماموریتها اصلی و جانبی، آیتم ها، سیاهچال ها، سلاح ها و... میچرخد. شایان ذکر است که این بازی علاوه بر پلتفرمهای Wii U و Nintendo Switch از طریق شبیه ساز Wii U بر روی PC نیز قابل بازی است.

DLC های بازی:
The Master Trials
The Champions' Ballad
Complete Edition (شامل دو محتوای قابل دانلود بالا)

اسکرین شات ها و تریلرها:
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

تاپیکهای مرتبط :
? 97 | بررسی ای کاملاً جدّی و موشکافانه بر اثر The Legend of Zelda: Breath of the Wild
|همه چیز در مورد افسانه زلدا [پـست اوّل خوانده شود] :.
12 نکته دیگری که از The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمی دانستید (به مناسبت سه سالگی بازی)
صد نکته از Zelda BOTW که نمیدانستید!

آخرین ویرایش:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
برای معجون ضد سرما میتونی از فلفل ها استفاده کنی یعنی یا تنها بپزیشون یا با چیزهای دیگه مثل قارچ میکسشون کنی.
برای رسید به شراین کوهستانی از مپ استفاده کن نیازی به رد کردن رودخونه نیست
وارد قسمت کوهستانی شدی راه سمت چپ رو برو
ممنون لطف کردی،فقط چطوری میکسشون کنم؟

• Like
Reactions: all4u

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
دوستان من الان همون اویل بازی هستم که پیرمرده میگه برا اینکه پاراگلایدرا بهمون بده باید بریم اون 4تا شراین،الان اون شراینی که توی منطقه کوهستانی را چطور باید رفت ؟چطوری از رودخونه رد شم؟چطوری معجون ضد سرما باید درست کرد؟
برای رفتن به منطقه کوهستانی راههای زیادی هست. یکی همون درست کردن غذاهای گرم که دستمون گفت.
یه راه دیگه هم اینه یه تیکه چوب پیدا کنی و آتیشش بزنی و به عنوان مشعل دستت نگه داری تا بدنت گرم بمونه. یه لباس گرم هم هستش یادم نیست دقیقا کجا بود نزدیک همون Temple of Time بود فک کنم. برای رد شدن از رودخونه هم چند تا راه بود. پایین رودخونه یه تخته فلزی هست میتونی با آهنربا بلندش کنی و مثل پل ازش استفاده کنی. یه قایق هم هست با باد زدن بهش میتونی حرکتش بدی( برگ بزرگ درخت نیاز داری).
کلا راه برای رسیدن به سعادت در این بازی زیاده :D

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
یعنی میخواستم بخاطر این بازی سوپیچ بگیرم ولی واقعا توان مالیم نمیکشید..
با زحمت و صدتا ترفند بالاخره موفق شدم با شبیه ساز بازی رو روون و بدون مشکل اجرا کنم و این شاهکار رو حداقل تجربه کنم..
این بازی نیست .. باید توش زندگی کرد...

داداش اسم امولاتور و سیستم پیشنهادیش چیه؟ منم خیلی دوس دارم تجربش کنم ولی دادم ps4 گرفتم دستم خالیه :-s

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
داداش اسم امولاتور و سیستم پیشنهادیش چیه؟ منم خیلی دوس دارم تجربش کنم ولی دادم ps4 گرفتم دستم خالیه :-s
اسم شبیه ساز cemu هستش ..
تو گوگل سرچ کن Cemu برات سایتش رو میاره و اطلاعات شبیه ساز اونجا هست ..
سیستم پیشنهادیش هم نسبتا بالاست و به سی پی یو و گرافیک قوی احتیاج داره ..
من با سیستم متوسط خودم موفق شدم بازیهاش رو کاملا روون اجرا کنم .. سیستم من core i5 - 8gig ram -vga radeon r9 200 series هستش.
اگه برای روون اجرا کردن بازی اطلاعاتی خواستی بگو چون خودم خیلی اذیت شدم تا موفق بشم بازی رو بدون مشکل اجرا کنم..
شاهکار Super Mario 3d world رو هم باهاش تموم کردم بدون هیچ مشکلی .. فقط بعضی مراحل مجبورت میکرد از کنترلر اوریجینال وی یو استفاده کنی و باز نمیشد!

nejad

کاربر سایت
Jul 18, 2014
20
یه سوال دوستان
چطوری میتونم ظرفیت اینورتوریم یا همون کوله پشتیمو ببرم بالا
یعنی اصولا میشه این کارو کرد ؟
چون فضا برای سلاح کم دارم
مثلا اگه یه شمشیر جدید میگیرم جا ندارم و باید یه سلاح دیگمو بندازم دور

• Like

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
یه سوال دوستان
یکم بازی بکنی خودت پیدا میکنی ولی اگه دوست داری جلوتر برات اسپویل شه
یه موجود گنده سبز رنگی هستش گه شبیه همون فسقلیاست که بهت korok seed میدن. اسمش Hestu هستش:D اون برات آپگرید میکنه. با همون کوراک سید هایی که تا با حال جمع کردی میتونی ظرفیت اینونتوریت رو آپگرید کنی. اولین بار این موجود رو نزدیک اولین یا دومین دهکده اصلی بازی میتونی پیدا کنی. خیلی دقیق یادم نیست کجا بود ولی اگه خط داستانی بازی رو پیش بری بهش میرسی

• Like
Reactions: 235matin235

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
یه سوال دوستان
باید از این seed هایی که زیر سنگ و اینا پیدا میکنی استفاده کنی تا ظرقیت اینونتوریت بره بالا 1 شخصیتی شبیه کدو تنبله 2 تا چوب دستی تو دساتشه اولیت بار از اون روستایی که بالای کوه هست داری میای پایین کنار جاده میبینیش میتونی این کارا رو بکنی .تجربه ی شخصی(دفعه اول سعی کن هر کدوم رو حداقل 2 بار اپ کنی چون هر دفعه تعداد seed بیشتری ازت درخواست میکنه برای اپگرید. ولی دفعه بعدی که دیدیش 1 دونه seed بهت تخفیف میده)

• Like

Mohnik

کاربر سایت
Feb 9, 2018
16
سلام دوستان این DLC ها بازی که ۲۰ دلار هست توی ای-شاپ چیا به بازی اضافه میکنه؟ الان که تقریبا اولا بازی هستم بخرم بهتره یا بعدا ؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان این DLC ها بازی که ۲۰ دلار هست توی ای-شاپ چیا به بازی اضافه میکنه؟ الان که تقریبا اولا بازی هستم بخرم بهتره یا بعدا ؟
دیدی چه چوریه دیگه بازیش ترتیب خاصی نداره شما اگه میخای بخری خب الان بخر چه کاریه بزاری بعدا بگیری 2 تا از dlc ها که من دیدم چند تا ست به بازی اضافه میکنه وقتی ماموریتش رو بری اخرین dlc میگن موتور اضافه میکنه ولی در کل اره ارزش خرید داره چون بازی مثل این دیگه گیرت نمیاد بازی کنی

• Like
Reactions: Mohnik

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
تو مناطق گرم
واسه اینکه حرارت بدنم خیلی بالا نره که جونم کم بشه باید چیکار کنم ؟
از چه غذاهایی استفاده کنم ؟؟
ست لباس هست که تو gerudo town میتونید بخرید که البته برای رسیدن به اونجا باید از همون صحرای گرم عبور کنید
یا اگه سلاحی دارید که قدرت ice داره فعالش کنید مشکل گرمارو حل میکنه
معجون و غذا هم هست ولی من زیاد به نحوه ساختشون توجه نمیکنم
معمولا تو متن منابع مینویسه چه قابلیتی داره از چیزایی که heat resist دارن استفاده کنید

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
تو مناطق گرم
واسه اینکه حرارت بدنم خیلی بالا نره که جونم کم بشه باید چیکار کنم ؟
از چه غذاهایی استفاده کنم ؟؟
باید heat resist بری لباساش که هست برا خرید برای مجعون و هم از این مارمولک های fireproof بزن 2 تا ترکیبی حله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر