PlayStation Dissidia Final Fantasy NT

57900_91_dissidia-final-fantasy-coming-west-ps4-20-fighte_full.png

Dissidia Final Fantasy NT

Publisher
Square Enix

Developer
Team Ninja

Director
Takeo Kujiraoka

Genre

Action role-playing, fighting game

Modes

Single-player, multiplayer

Release Date
Early 2018

جدیدترین عنوان از سری محبوب DISSIDIA با نام کامل Dissidia Final Fantasy NT به طور رسمی برای PS4 معرفی شد. این عنوان در اصل پورت نسخه ای از این سری است که در سال ۲۰۱۵ در ژاپن برای دستگاه های آرکید عرضه شد. با این حال از همان ابتدا احتمال عرضه این عنوان برای کنسول PS4 بسیار بالا بود زیرا طبق گزارش ها دستگاه های آرکید استفاده شده برای این عنوان قدرتی هم سطه با کنسول نسل هشتمی سونی داشته اند.
بیش از 20 نفر از شخصیت های اصلی و منفی سری، ده زمین مبارزه خاطره انگیز، سامون های مختلف(از جمله اودین، عفریت،شیوا و...)، موگل ها، سلاح ها لباس های مختلف برای هر کاراکتر و... در این عنوان وجود دارد. همچنین برای اولین بار در طول سری Dissidia، شاهد حضور شخصیت اصلی پانزدهمین قسمت از سری فاینال فانتزی یعنی نوکتیس خواهیم بود.
سازندگان برای این عنوان خبر از بخش داستانی بسیار عالی را داده اند و نوشتن داستان بازی بر عهده Kazushige Nojima (نویسنده داستان عناوین Fantasy VII Remake, Final Fantasy XV, Final Fantasy X, Kingdom Hearts و Kingdom Hearts II) قرار دارد.
با انجام هر نبرد، کاراکتر ها Gil و XP به دست می آورند که از آنها می توان برای ارتقا شخصیت ها، خرید سلاح ها، لباس ها، حرکات ویژه و... استفاده کرد.
نبردهای بازی به صورت 3 در برابر 3 رخ می دهند و به گفته سازندگان سیستم مبارزه بازی (که به آنbravery combat system گفته می شود) تمرکز بسیاری بر مهارت بازیکنان خواهد داشت
.

لیست شخصیت ها
Warrior of Light
Garland
Firion
The Emperor
Onion Knight
Cecil Harvey
Kain Highwind
Bartz Klauser
Exdeath
Terra Branford
Kefka Palazzo
Cloud Strife
Sephiroth
Squall Leonhart
Zidane Tribal
Kuja
Tidus
Shantotto
Vaan
Lightning
Y'shtola
Ramza Beoulve
Ace
Noctis Lucis Caelum

تریلر (ورژن آرکید)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Open Beta برای غرب هم تایید شد!

اطلاعات بتای اروپا رو گفتن نزدیک به تاریخش که بشه میگن...ولی یه اطلاعاتی در مورد بتای ژاپن دادن! بخش هایی که بهش دسترسی هست!(بیشتر از ایناست بازی اصلی؟ کامله که:)) )

Class Match
به صورت Solo و Party در دسترسه، بخش آنلاین بازی هست.حالت اول 1vs1 آنلاین هست،یعنی یک نفر هر 2کاراکتر تیم رو کنترل میکنه! حالت پارتی هم 3vs3 میباشد.

Rush Battle
بخش آفلاین بازی هست، شامل یک سری مسابقات پشت سر هم 3vs3

Customize
مشخصه از اسمش، بخش کاستومایز برای تغییر لباس کاراکتر، EX Skill و یک سری موارد بخش آنلاین

Story

بخش داستانی(اینم تو بتا هست؟چقدرش؟:-") ، با افزایش P.LVL ،چیزی به نام Memoria به دست میارید که باهاش میتونید مراحل داستانی کاراکترها رو باز کنید.

Treasure

همون لوت باکس خودمون:p حداقل برداشت من!:D ،لباس های کاراکترها و موارد کاستومایز مربوط به آنلاین و چیزای دیگه از باز کردن Treasureـهایی که با تموم کردن مدهای بازی به دست میارید،به دست میان!
البته چیزی در مورد خرید درون برنامه ای و اینا نگفتن! ولی وقتی اسم Opening Treasure/Chest/Box و ... میشه تا تهش رو خوند:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
در مورد جزئیات سیزن پس (که شامل 6کاراکتر میشه) گفتن :

• Male, New (from newer half of numbered Final Fantasy titles)
  • Male, New (from older half of numbered Final Fantasy titles)
  • Female, New (from newer half of numbered Final Fantasy titles)
  • Female, Previously Appeared in the Dissidia Final Fantasy series (from newer half of numbered Final Fantasy titles)

---
و کلا شامل این چیزا میشه :
the Season Pass will include six additional playable characters (each with a standard costume and weapon), and two costume color variations and two additional weapons for each of those six characters.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در مورد جزئیات سیزن پس (که شامل 6کاراکتر میشه) گفتن :

• Male, New (from older half of numbered Final Fantasy titles)
  • Female, New (from newer half of numbered Final Fantasy titles)
  • Female, Previously Appeared in the Dissidia Final Fantasy series (from newer half of numbered Final Fantasy titles)
---
و کلا شامل این چیزا میشه :
the Season Pass will include six additional playable characters (each with a standard costume and weapon), and two costume color variations and two additional weapons for each of those six characters.

خاااااااااااااااااااااک ، یعنی تیفا رو نمیخوان بیارن :| (یا معرفی شده و من خبر ندارم ؟) درود بر روح پر فتوح عمه ـشون :|

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
اپن بتا بازیاز امروز شروع شده و تا ۹ روز دیگه هم ادامه داره. پلاس هم نیاز نداره(دمشون گرم:D)
همه محتویات بازی هم اگه اشتباه نکنم انلاکه!

پایه باشین با هم بازی کنیم:D

پ.ن۱: @Kaine @Cloud Strife از دست ندید:D
احسان بیا کلودو بردار یه چند تا مچ بریم ببینیم نتیجه چی میشه:D

پ.ن۲:لوت باکس ها را با پول واقعی نمیشه خرید.=D>\m/

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اپن بتا بازیاز امروز شروع شده و تا ۹ روز دیگه هم ادامه داره. پلاس هم نیاز نداره(دمشون گرم:D)

من تیفا میخوام :| :| :| :|

پ.ن : حجمش چقدره ؟ زیاد باشه صبر میکنم تا خود بازی بیاد ، الان شونصد گیگ آپدیت آرکید ادیشن توی راهه و حجم کم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

در مورد خط آخر، همینطور که گفتم عمرا سر AC:O باور کنم با پول واقعی نمیشه خرید، الانم باز همینو میگم:-"
جایی که لوت باکس باشه اصلا درک نمیکنم کنارش MT نباشه! وگرنه چه دردیه! :-"

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
من تیفا میخوام :| :| :| :|

پ.ن : حجمش چقدره ؟ زیاد باشه صبر میکنم تا خود بازی بیاد ، الان شونصد گیگ آپدیت آرکید ادیشن توی راهه و حجم کم :D
اونو شرمنده انگار باید کوتاه بیای:D
18 گیگه:(

در مورد خط آخر، همینطور که گفتم عمرا سر AC:O باور کنم با پول واقعی نمیشه خرید، الانم باز همینو میگم:-"
جایی که لوت باکس باشه اصلا درک نمیکنم کنارش MT نباشه! وگرنه چه دردیه! :-"
اسکوئر رسما تایید کرده:D
پ.ن: همون دردیه که یوبی سر فور انر داره:D ۴۰ دلار از ملت میگیره که بتونن یه هفته زود تر از بقیه هیرو های جدیدو بازی کنن. بعد یه هفته هم برای همه قابل بازی کردنه میشن هیرو ها.یعنی یه جورایی برای هیچی داره ۴۰ دلار میگیره:D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بازی هم تو ژاپن اومد و آمار فروش هفته اولش:
[PS4] Dissidia Final Fantasy NT (Square Enix, 01/11/18) – 105,667 (New)
میدونم رو آرکید بوده و هست و ... ، ولی برای بازیی که اسم FF روشه یکم زیادی پایین نیست؟

اسکوئر رسما تایید کرده:D
پ.ن: همون دردیه که یوبی سر فور انر داره:D ۴۰ دلار از ملت میگیره که بتونن یه هفته زود تر از بقیه هیرو های جدیدو بازی کنن. بعد یه هفته هم برای همه قابل بازی کردنه میشن هیرو ها.یعنی یه جورایی برای هیچی داره ۴۰ دلار میگیره:D
یوبی هم رسما تایید کرد خو:-" بحث اینه کسی لوت باکس نمیفروشه، ولی واحد پولیه خرید لوت باکس رو میفروشن:-" با این حرکت یک سری قوانین قمار و ... رو دور میزنند:))
در کل من تو کتم نمیره وقتی قرار نیست پول بگیرن، چرا باید آیتم رندوم بدن؟:-" مثل زمان قدیم میگفتن فلان کار کنید، فلان تعداد فایت(حالا بگو حتی 500تا:)) ) با فلان کاراکتر برید و ...:-"
اینجوری خیلی منطقی تره به نظرم:D ، جدا از این، ژاپنی ها خدای لوت باکسن! جوری که بازی های غربی جلوشون لنگ میندازن! یه نگاه به بازی های موبایل ژاپنی و از اونطرف خرجی که ملت براشون میکنند بکنید فقط:-"

البته الان که دیگه بازی تو ژاپن اومده، احتمالا بگردیم بشه سر در اورد چی به چیه:-"

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
یکم بتا بازی را بازی کردم(دارم می کنم:D)
به طور کلی بازی خیلی فان و در عین واحد خیلی خر تو خره:D ضربه میزنید و می خورید و بعضا نمیفهمید چطور شد که یکی را داون کردید یا داون شدید یا چطور باختید یا بردید:D
بازی یه سری ایراد داره:
اول اینکه احمقا تو بتا نه لایتو گذاشتن نه کین رو.:/ من الان عملا فقط دارم با کلود و سفیروث بازی می کنم:/ نوکت را هم یه دست برداشتم که ترکیدم کامل:D گارلند هم همش میخوام بردارم یادم میره:D جدا از این منو ها خیلی کند هستن .بازی بعضی وقتا کرش می کنه(موقع جوین شدن به مچ اگه کنسل کنید بیاید بیرون). به لطف نت فوق العاده ما به شدت افت فریم داره (البته انصافا همین نت تو فور انر که سرور اختصاصی نداره خیلی خوب جواب میده!) و بعضا له و لورده می کنه اعصابتون را!
بزرگترین مشکل بازی اینه که جون میکنه تا یه مچ پیدا کنه. شاید به خاطر نت تایپ باشه اما در هر صورت خیلی رو مخه این مورد.یعنی دهن من سرویس شده تا حالا:D یه نکته احمقانه ای هم که داره اینه که اگه تایم تموم بشه هر دو تا تیم میبازن!

جدا از این بازی خیلی فانه. یاد گرفتن بازی یکم سخته .سخت تر از اون حرفه ای بازی کردنه.و به طور کلی بازی نسبتا پیچیدست. بعد از هر برد xp بدست میاد که به صورت خود کار بار مربوط به لول اپ را پر می کنه.در خلال نوشتن این متن من یه سری مسابقه دادم(:D) و به لطف کلود از Bronze E به برنز D رسیدم:D مبارزات انلاین بازی به صورت رنک برگزار میشن. خوشبختانه باختن امتیاز منفی نداره اما روی وین ریت تاثیر میذاره .رنک هم دو صورته :1. تک نفره 2. گروهی که من خودم تک نفره فقط دارم بازی می کنم.

پ.ن:کلود خیلی خوبه:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر