Dissidia Final Fantasy NT

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Oakenshield, ‏Jun 7, 2017.

1. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد

Dissidia Final Fantasy NT

Publisher
    Square Enix

Developer
    Team Ninja

Director
    Takeo Kujiraoka

Genre

Action role-playing, fighting game

Modes

Single-player, multiplayer

Release Date
    Early 2018

جدیدترین عنوان از سری محبوب DISSIDIA با نام کامل Dissidia Final Fantasy NT به طور رسمی برای PS4 معرفی شد. این عنوان در اصل پورت نسخه ای از این سری است که در سال ۲۰۱۵ در ژاپن برای دستگاه های آرکید عرضه شد. با این حال از همان ابتدا احتمال عرضه این عنوان برای کنسول PS4 بسیار بالا بود زیرا طبق گزارش ها دستگاه های آرکید استفاده شده برای این عنوان قدرتی هم سطه با کنسول نسل هشتمی سونی داشته اند.
    بیش از 20 نفر از شخصیت های اصلی و منفی سری، ده زمین مبارزه خاطره انگیز، سامون های مختلف(از جمله اودین، عفریت،شیوا و...)، موگل ها، سلاح ها لباس های مختلف برای هر کاراکتر و... در این عنوان وجود دارد. همچنین برای اولین بار در طول سری Dissidia، شاهد حضور شخصیت اصلی پانزدهمین قسمت از سری فاینال فانتزی یعنی نوکتیس خواهیم بود.
    سازندگان برای این عنوان خبر از بخش داستانی بسیار عالی را داده اند و نوشتن داستان بازی بر عهده Kazushige Nojima (نویسنده داستان عناوین Fantasy VII Remake, Final Fantasy XV, Final Fantasy X, Kingdom Hearts و Kingdom Hearts II) قرار دارد.
    با انجام هر نبرد، کاراکتر ها Gil و XP به دست می آورند که از آنها می توان برای ارتقا شخصیت ها، خرید سلاح ها، لباس ها، حرکات ویژه و... استفاده کرد.
    نبردهای بازی به صورت 3 در برابر 3 رخ می دهند و به گفته سازندگان سیستم مبارزه بازی (که به آنbravery combat system گفته می شود) تمرکز بسیاری بر مهارت بازیکنان خواهد داشت
    .

لیست شخصیت ها
    Warrior of Light
    Garland
    Firion
    The Emperor
    Onion Knight
    Cecil Harvey
    Kain Highwind
    Bartz Klauser
    Exdeath
    Terra Branford
    Kefka Palazzo
    Cloud Strife
    Sephiroth
    Squall Leonhart
    Zidane Tribal
    Kuja
    Tidus
    Shantotto
    Vaan
    Lightning
    Y'shtola
    Ramza Beoulve
    Ace
    Noctis Lucis Caelum

تریلر (ورژن آرکید)

آخرین ویرایش: ‏Jun 8, 2017
    gamer1998y, Mr. Children, bezad و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Kuraudo Sutoraifu کاربر فعال

نام:
    احسان
    نیارن تحریم میشه :|
    امید به New Character های نسخه ی کنسولی دارم :|

Katsura, Oakenshield و Akiba این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    ماکان
    چرا نارنجی نوشتی؟

Katsura این نوشته را Like کرده است.
  4. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    گیر نده ماکان :D من این دو سه روزه درگیر امتحانام نمیتونم خیلی سر بزنم. درستش می کنم یه دو سه روز دیگه. :D نارنجی هم امیر اکیبا گفت تو قالب تیره بد میبینم رنگو عوض کن. اول زرشکی بود :D

5. کاربر سایت

نام:
    بردیا
    درود...

به به...

^___^

لایت باشه, شخص دیگه ای نیاز نیست توی راستر ها باشه...
    من با لایت هم میتونم ... کنم بازی رو...

هاااهاااا...
    کاوایی لایت...

^_______^

Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    اینم بازیش اکشنه:-?:D؟
    خیلی با شخصیتاش حال کردم هیف که sora رو نمیشه تو اینا جا داد اگه بشه با شخصیت منفیا بازی کرد فقط سفیروس و بس\m/

7. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    اردین احتمالش زیاده ...
    کلا دسیدیا ها بیشتر پورتاگونیست ها و انتاگونیست ها رو میارن جا به سایرین نمیرسه

8. کاربر سایت

بعيد مي دونم زيدان و زك باشن ،اگه باشن كه چه شود اگه باشن چه شود :((

9. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    زیدان که شخصیت اصلی IXئه و هست که

زک هم باید بیارن :< وقتی از فرعیا Ace و Ramza رو آوردن خداییش ظلمه اگه زک نباشه :<

10. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    کور فایتر ها که شخصیت های اصلین. اما برا شخصیت فرعی ها از همین الان به فکر تهیه DLC ها باشید :D

amirv2 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    معلوم نیست رسمیه یا نه :D

من 2 تا مشکل با بازی دارم یکی انتخاب Yshtola از XIV چون بدون شک Alphinaud باید میشد ولی شاید دیدن تعداد شخصیتای مذکر زیاده برا همین Yshtola رو آوردن :< غیر Warrior of Light که خودمون میسازیم تو XIV یعنی اصلی تر و مهم تر از Alphinaud تو داستان نیست :<

و یکی هم UI داغون بازی :D امیدوارم یا کلا عوضش کنن یا یه حالت دیگه که بهتر باشه بزارن که بشه انتخاب کرد بینشون چون واقعا رو اعصابه اون UI :|

m.a.t, amirv2, jhoobin و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

اصلن از alphinaud خوشم نمياد ولي خواهرش خوبه ولي خوب با ابهت ترين و قوي ترين كاراكتر به نظرم تو مجيك همين yshtola بود ولي من دوست داشتم thancred باشه از ffxiv ولي خوب حريف بزرگان نميشه :|:D

13. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    جمع کن ببینم :D از نظر شخصیتی قوی تر از Alphinaud نداریم تو XIV :D با اون سنش نترس ترین و باهوش ترین فرد بازیه :D لیدر کنونی Scions of the Seventh Dawn هم که هست همراه اصلی شخصیت اصلی هم که هست یعنی پرفکت ترین شخصیتی بود که میتونستن به عنوان شخصیت اصلی از XIV بردارن. امتیازایی که Alphinaud داره رو Yshtola نداره :D نمیگم بده ولی خب Alphinaud خیلی بیشتر حقش بود

اون علاقه مندیت به خواهرش هم مطمعنی به خاطر جنسیتش نیست؟ :D شخصیت بامزه ای داره طراحی جفتشونم یکی و عالیه ولی به عنوان شخصیت اصلی انتخاب کردن از XIV حتی نزدیک هم نیست 3: هر چند اگه بازم به جای Yshtola میومد من بیشتر دوست داشتم XD

14. کاربر سایت

ميگم باهوش ترينه ولي فكر نكنم تو اكشن در مقابل يشولا دووم بياره هر چي باشه شاگرد ماتوياست :D البته بهش خيانت كرده بودن خيلي حال كردم=)):-bd

15. کاربر سایت

يه جورايي به خاطر پدر بزرگش خيلي بهش بها دادن ولي باهوشه نميشه ازش بد گفت اخه خيلي بچه أين ولي خواهرش خوبه :D>:)

16. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    برو آقا الکی شایعه درست نکن و تهمت نزن :D اصلا هم به خاطر پدربزرگش نبوده و همه توافقی Alphinaud رو به عنوان رهبرشون انتخاب کردن :D

از نظر سبک مبارزه هم از یه نظر مشابه هستن اینه که جفتشون هم جادو و Long Rangeن ولی بازم دوست داشتم Alphinaud باشه :<

راجع به مقایسه جنگیدن و قدرتش مقابل Yshtola اتفاقا نمیشه راحت گفت درسته Yshtola بزرگ تر و تجربه بیشتری داره ولی اول و آخرش Conjurerئه :D تو Heal کردن تخصص داره ولی آلفیناد Arcanistئه و تو DPS تخصص داره :D

این صفحه را به اشتراک بگذارید