FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
من دمو رو نگرفتم برای اولین بار
ولی کلا تنها چیزی که احساس میکنم تو 18 روش مانور میدن
پویای و زنده بودن استادیوماست
یعنی کل مانور امسال رو همین بود

البته از ویدیوهای که دیدم احساس میکنم زمین شبیه موکت شده
پویایی استادیوم و لایسنسهاش و بخش مولتی پلیر قوی ترش

چمنش هم از pes بهتره !

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: اروند 2520

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
بدیش اینه که معلوم نیست کدوم یک از این قابلیتای جدیدش توی آنلاین وجود داره یا نه. مثلا من احتمال میدم تعویض سریع توی آنلاینش نباشه.
لامصب فیفا آنلاینش یه سال عقب تر از آفلاینشه.

• Like
Reactions: amirroz2012

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
منم بهت میگم کاملا حرفتون اشتباهه
حالا دیگه به جزئیات کار ندارم
اصلا خنده داره کسی بگه این بازی تغیرش فقط ورزشگاه ها و این داستاناس ! اونا که عالی شده اما کاملا بازی تغییر داشته

کامل کننده فیفا 17عه اما اینطور نیس که بگیم تغییر نداشته و این حرفا
بعد اینکه چطور رو ویدئو تشخیص میدید ؟ میشه مگه ؟ بازی کنی متوجه میشی حرفمو
مگه من میگم تغیییر نداشته هر سری تغییر داشته
ولی آنچنان تغییری نداشته خودتون میگید کامل کننده 17 ست
من میگم بیشتر مانورش امسال رو استادیوم ها بوده و جو حاکمشه
نمونش چهره تماشگرا
وگرنه از نظر گیم پلی همیشه حدودی فرق داره یکی مثه 16 اون طوری رون یکی هم مثه 17 اونقدر خشک

• Like
Reactions: Adroit

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
راجب تور دروازه اینو بگم کلا فوتبالو دنبال کنید دو نوع تور داریم..یکی مثل همین که تو فیفا 18 دمو هست..یعنی توپ میخوره انچنان تغییری نمیکنه..تو 17 این مقدار بیشتر بود.. تو تریلرا از قبل مشخص بود که اینطوره 18 ..
یه نوع تور دیگه هم داریم تو واقعیت که اون خیلی تغییر میکنه ..حالا نمیدونم استانداردش کدومه..ولی جفت این جور تورا رو تو فوتبال اروپا امریکا افریقا اسیا دیدم..هم اینطور خشک هم اونی که خیلی تاثیر توپ روش بیشتره
کسی اطلاعات بیشتری داره بگه بدونیم ..چون خیلی میبینم میگن این مشکل هست تو فیفا 18 ..اما واقعا اینطور نیس ..اگه فوتبالارو دنبال کنید ( فقط رعال بارسا منظورم نیس :) ) متوجه میشید ما دو نو تور داریم

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
دوستان به نظرم بازی تو لجندری یکم اسون شده من تقریبا همه بازیا رو بردم ولی اومدم با ورد کلاس بازی کردم باختم یا مساوی شد البته باید بیشتر بازی بکنم
هنوز بازی توی این زمینه بالانس نیست تو دمو های قبلم من این مشکلو داشتم ولی حتما تو نسخه نهایی حل میشه
تو ورلد کلاس با پاریسن ژرمن به جنگ من سیتی رفتم واقعا میشد سبک تیمهای گواردیولا رو احساس کرد پاسکاری های زیاد
شما هم رو وردکلاس بازی بکنید ببینید چی میشه

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
راجب تور دروازه اینو بگم کلا فوتبالو دنبال کنید دو نوع تور داریم..یکی مثل همین که تو فیفا 18 دمو هست..یعنی توپ میخوره انچنان تغییری نمیکنه..تو 17 این مقدار بیشتر بود.. تو تریلرا از قبل مشخص بود که اینطوره 18 ..
یه نوع تور دیگه هم داریم تو واقعیت که اون خیلی تغییر میکنه ..حالا نمیدونم استانداردش کدومه..ولی جفت این جور تورا رو تو فوتبال اروپا امریکا افریقا اسیا دیدم..هم اینطور خشک هم اونی که خیلی تاثیر توپ روش بیشتره
کسی اطلاعات بیشتری داره بگه بدونیم ..چون خیلی میبینم میگن این مشکل هست تو فیفا 18 ..اما واقعا اینطور نیس ..اگه فوتبالارو دنبال کنید ( فقط رعال بارسا منظورم نیس :) ) متوجه میشید ما دو نو تور داریم
در تایید حرف شما باید بگم اگه تور افتاده بود و بعد از برخورد توپ تغییر نمیکرد میشد باگ.
ولی وقتی تور کشیده هست و توپ میخوره و برمیگرده و طول زیاد نسبت به خط دروازه نداره، به نظر اتفاق عجیبی نیس. راه دور نریم چند سال پیش همین آزادی خودمون رو تورشون این شکلی کرده بودن.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بدیش اینه که معلوم نیست کدوم یک از این قابلیتای جدیدش توی آنلاین وجود داره یا نه. مثلا من احتمال میدم تعویض سریع توی آنلاینش نباشه.
لامصب فیفا آنلاینش یه سال عقب تر از آفلاینشه.
اتفاقا این قابلیت درخواست التیمیت بازاست که اضافه شده و تو آنلاین هست.
به نظر من ea هر چی آدم و عوامل باحال و کاربلد و حرفه ای داره گذاشته واسه التیمیت. الان شما دقت کنید هر سال هر ویژگی اضافه میشه خواسته گیمر هاست. مثلا امسال همین ویژگی تعویض و بخش آفلاین رقابتی، یا اینکه کارت های otw با همه اینفرم ها آپگرید شن. یا سال قبل چمپیونز و sbc بیشترین درخواست رو داشتن که اضافه کردن ولی بخش های دیگش به فعالی اینا نیستن.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دقیقا همچین چیزی تو ذهن خودمم بود..و بعید نیس همچین چیزی ولی اخه به شخصه تو این دو روز فقط تو همون ورزشگاه گالکسی بازی کردم ( خیلی خوبه اون )
ای کاش همینطور که گفتی یه مقدار نور بقیه استادیوما هم بهتر کنن چون خیلی تاثیر داره..اصلا لذتی که من میبرم تو اون گالکسی تو بقیه ورزشگاها خدایی نصف میشه
البته مطمعن باشین تو نسخه اصلی این بهتره میشه..

( یه چیزم بگم تلویزیون هم دستکاری کردن تنظیمات خیلی تاثیر داره..Tv سامسونگ خودم یه حالتی داره هم پارسالم میزاشتم هم رو 18 میزارم کاملا اوکیش میکنه مشکلو )
اما باز همه که نمیتونن این کارو کنن..بعضیا هر چقدرم تنظیماتو تغییر بدن حل نمیشه مشکل پس بهتره خود فیفا اوکیش کنه..که به نظرم مشکل حادی نیس و راحت حلش میکنن رو بازی اصلی

تلوبزیون منم سامسونگ هست...من که مشکلی با نورپردازی ندارم ولی حالا این حالتی که میگی کدوم هست که منم یه تستش کنم...؟؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان نسخه دمو چند دقیقه ای داره برای بازی هاش؟
دمو های قبلی همش 4 دقیقه ای داشت که توی PC میشد تغییر داد ولی نفس بازیکنا درست نمیشد
اگه دقیقش بالاتره تا برای PS4 بگیرم.
ممنون

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دمو های قبلی همش 4 دقیقه ای داشت که توی PC میشد تغییر داد ولی نفس بازیکنا درست نمیشد
ممنون
مثل همیشه فقط 4 دقیقه ای داره رستارت رو هم برداشتن متاسفانه

• Like
Reactions: atzoriha

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
تلوبزیون منم سامسونگ هست...من که مشکلی با نورپردازی ندارم ولی حالا این حالتی که میگی کدوم هست که منم یه تستش کنم...؟؟
یه چیزی هست به اسم حالت ورزشی.. هر چند hdr اگه داشته باشی tv خیلی تاثیرش بیشتره ..اما من از پارسال اینطور میزارم و تقریبا مشکلو حل میکنه واسم
دکمه مخصوص خودش رو کنترل هم داره عکس توپ هستش و کاملا تصویر رو یه نور خوبی میده

• Like
Reactions: atzoriha

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
اقا من pes فن هستم :D منکرش هم نیستم :D خداییش جبهه نگیرین :D
دمو فیفا 18 رو دانلود کردم و بازی کردم :D خداییش خوشم اومد :D یعنی ایراد هایی که بچه ها میگیرن کاملا بنی اسرائیلیه :D البته با لجندری فقط بازی کردم باید با یوزر هم بازی کنم تا نظر کاملم بتونم بگم :D
اینکه نور فلانه و بهمانه اینا اصلا مهم نیست از نظر من . چیزی که مهمه بالانس بودنه بازیه :D یعنی بتونی کاملا بازیو کنترل کنی که فیفا 18 کاملا این حس بهم منتقل شد . البته مشکلاتی هم داره منکرش اصلا نمیشم مثل مدلینگ بازیکن ها که واقعا فاجعست :D یعنی مودریچ با کروس استیلش هیچ تفاوتی نداره :D مدلینگ رونالدو هم که اسکن شده اصلا خوب نیست . فقط نحوه شوت زدنش طبیعیه :D
در کل سرعت بازی کم شده و بازی به شدت بالانس شده :D 17 بازی اصلا بالانس نبود . اصلا خوشم نیمد جدی ولی دمو 18 اگه همین باشه راضیم :D

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ممنون
اگه دنبال تایم بیشتری دمو رو برای pc بگیر.چون مودینگ وی یه مود ریلیز کرده که تایم و توپ بازی و همه سلبریشن های بازیو آنلاک کرده
تو دموی های قبلی حتی بازیکن آرنا رو هم میشد تغییر داد
شایدم شب و روز و این داستانا هم آنلاک شده باشه.من فقط همینایی که گفتمو درجریانم.تو پیج فیسبوکش دیدم.خودمم یحتمل یه تستی رو لپ تاپم بزنم بخاطر این قضیه نور و اینا
===========
ویرایش:
اینم لینک دانلود و جزئیات مود
FIFA18_DEMO_GFX_LOD_TW_0_1_[D+]_pub.rar

FIFA 18 DEMO MOD V. 0.1
- 10 MINUTES MATCH HALF TIME *
- HANDBALLS ENABLED - FIXED TO ON
- GAMEPAD ASSISTANCE DISABLED
- ALL CELEBRATIONS UNLOCKED
- STORY MODE ON BOARDING ENABLED

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NO ps3 and Alien87

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بعد از کلی تست به نظرم بازی دو مشکل داره و یک حسن بزرگ
حسن بزرگش ارسال ها هستن که به نظرم خیلی طبیعی تر و بهتر شدن

دو مشکلش هم یکی عملکرد مدافعا هست که نسبت به FIFA 17 به نظرم خیلی ضعیف شدن
انگار ۱۰ تا اوورال از هر مدافعی کم کردن :D الان از راموس میتونید انتظاری داشته باشید که مثلا تو فیفا قبلی از اسمالینگ داشتید :))
یکی دیگشم ضریب گل شدن شوتا هست قبول دارم که از راه دور گل زدن هیجان و لذت بازی رو بالا میبره ولی از طبیعی بودن بازی کم میکنه

خوبی های دیگه ای هم داشت که میشه به طراحی لباس ها اشاره کرد که دیگه هر سال داریم به عالی بودنشون عادت میکنیم
و البته تماشاگرای این سری که دیگه فوق العاده شدن نمیتونم صبر کنم خوشحالی های اولدترافورد رو تست کنم که تماشاچیا به شدت نزدیک زمینن باید جوش عالی باشه

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
جا این همه پست یکی یه جا که feedback بازی نوشته میشه ea هم میخونه بگه همه بریم اونجا از نورپردازی گله کنیم
+
اینجا فکر کنم رسمی باشه
یکی یه مطلب بزنه
همه پشتش تایید کنند
FIFA 18 | Forum | EA Answers HQ | EN

دوست عزیز این فروم رسمی EA برای بحث های قبل از لانچ فیفا 18 هست:
FIFA 18 Pre-Launch Discussion

اینم تاپیک مخصوصی که یه کاربر خارجی قبلا اختصاصا در مورد نورپردازی شب گذاشته
Dark Night Lighting

فیدبک بدید شاید فرجی شد، البته برای امسال که یه کم بعیده، چون خیلی کم وقت هست و بازی احتمالا گلد شده ... ولی بهشون فشار بیاریم شاید برای سال بعد و فیفا 19 درستش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر