1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

FIFA 18

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jun 5, 2017.

بهترین نسخه نسل هشت فیفا کدام بود؟

Poll closed ‏Jun 6, 2017.
  1. FIFA 15

7 رای
    9.9%
  2. FIFA 16

9 رای
    12.7%
  3. FIFA 17

44 رای
    62.0%
  4. هیچکدام

11 رای
    15.5%
  1. کاربر سایت

نام:
    علی جون
    بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
    Genre: Sport
    Release Date: 29.09.2017
    Platforms:
    Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

تریلر ها

مقایسه نسخه های مختلف
    upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
    [SPOILER/]

کاور بازی
    upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attached Files:

آخرین ویرایش: ‏Jun 11, 2017
    ZeroBoy, B!G_BosS, PEDRAMGOLCHIN و 37 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    قبول کنید حقیقتو گفتم

HOSSEIN405 این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

من روی پرو و ال ای دی 4k hdr بازی میکنم ولی متاسفانه داخل شب اصلا جالب نیست فقط استادیوم LA GALAXY که غروب هست قابل قبوله
    مشکل من با این بازی فقط همین نورش هست
    بعضی از دوستان میگن دمو فاجعست و پیشرفتی نداشته ولی نمیدونم این دوستان برخوردهای بازیکنها رو ندیدن و فیزیک توپ رو
    درسته داخل بعضی موارد هنوز ایراد داره ولی فاجعه نیست
    از روی تعصب نظر ندید

آخرین ویرایش: ‏Sep 14, 2017
    m3rdak و ehsas1 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    احتمال زیاد تو نسخه اصلی درست بشه. ینی امیدوارم. رنگ پیرهنا انگار مشماست ی بازتاب خیلی بدی داره براقه. سفیدک داره. توی روز مخصوصا. رنگ بندی چمن هم شباهتی به سبز چمن استادیوم های واقعی نداره. فراست بایته دیگه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

LES BLEUS و اروند 2520 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    احسان
    این عکست برا فیفا17 هست؟چون تو دموی 18 که ورزشگاه پاریس نداریم.میتونی یه اسکرین شات با کنسول بگیری بذاری؟

خب پس شما پرو داری ولی واقعا اینطوری داره ظلم میشه در حق ما که کنسولمون معمولیه و تی وی 4کی با hdr نداریم.با بازی واقعا لذت میبرم ولی سر بحث نور اصلا توجیه نمیشم از بس افتضاحه.ینی فکر اینجاشو نکردن که همه پرو و تی وی 4کی ندارن؟
    مثل اینکه بازم باید یه سال این نور داغون رو تحمل کنیم
    میشه شما یه زحمتی بکشی با دوربین گوشیت یه عکس بگیری بذاری که داخل تی ویتم ببینیم چطوریه؟ممنون
    اصلا تابلوعه بتاست.کلی اشکال تو بازی هست.پارسالم سر دموی 17 همین وضع بود و تو نسخه نهایی واقعا درست شد(بغیر از نورپردازی)
    بهترین دمو رو برای 16 دادن.هم تقریبا بدون اشکال بود هم سخت بود هم فوت درفت داشت خیلی جذاب بود
    خلاصه من رو دمو خیلی حساب نمیکنم.چون توپ هنوز سبکه یه مقدار

aslirezahddd و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    معراج
    بابا دارید دمو بازی میکنید! این نسخه ناقص بازیه فهمیدنش چندان کار سخت نیست

hesearoom, aslirezahddd, amirroz2012 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    بعضی دوستان که بازی مورد علاقشون امسال گند زده الان ریختن بگن فیفا هم بده! مهم نیست گیم پلیش بهتره مهم نیست گرافیک بهتری داره مهم نیست گزارشگر درست حسابی داره مهم نیست اهمیت میده و لایسنس میخره مهم نیست بازی اینقدر به واقعیت نزدیکه مهم نیست کَریر درست حسابی داره کلی مُد داره و... مهم اینه کنتراست تو شب ( تو دمو) کمه! خب میدونی که نصف مردم فلجن نمیتونن کنترل تلویزیون رو بردارن کنتراست رو تغییر بدن .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

danielo, aslirezahddd, sam.fisher و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

البته دوست عزیز اینو در نظر داشته باش که اگه مشکل نورپردازی حل نشه، به خصوص موقع آنلاین باز کردن که دائم شرایط ورزشگاه و زمانش عوض میشه، شما باید یه دستت به دسته باشه یه دست به کنترل تلویزیون و خیلی عذاب آور میشه. چون مثلا تنظیمات کنتراست غروب روی شب جواب نمیده یا روز برای غروب جواب نمیده.
    بهتره صورت مسئله رو پاک نکنیم.

Milad_HW, db07, atzoriha و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    معراج
    دمویی که 7 گیگه به نظر شما باید بی عیب و نقص باشه؟! بهتره یه جوری اظهار نظر نکنید که وقتی بازی عرضه شد برید تو افق محو بشید

Hodor, 947947, david10069 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

من نگفتم بی عیب و نقص باید باشه.
    گفتم: اگه مشکل نورپردازی حل نشه، باعث اذیت میشه.

منطق هم خوب چیزیه

Milad_HW, david10069, atzoriha و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    احسان
    عزیزجان مشکلی بازیو باید بگیم دیگه.در این یه مورد اتفاق نظر وجود داره
    حالا دوست عزیزمون @Hodor تی ویش 4کی و کنسولش پرو هست، بقیه چی؟نباید به فکر همه باشن؟این یه بازی برای همست نه فقط 4کی دارها
    من درمورد چیزای دیگه بحث نمیکنم چون میدونم این نسخه دمو، 90درصد بتاست و نسخه نهایی بهتر از اینی که هست میشه
    این قضیه نورپردازی بنظر نمیاد رو نسخه نهایی فیکس بشه.چون پارسالم سر دمو همین وضع بود و تو نسخه نهاییم بود.فکر نمیکنم نورپردازی با کار یه ماهه بتونه فیکس بشه
    البته اگه بتونن تو نسخه نهایی درستش کنن بدمون که نمیاد خب خوشحالم میشیم.با این یه قلم اشکال که تصمیمون برای خرید بازی عوض نمیشه
    دوستمون @7Mohammad7 خان هم پر بیراه نمیگه.عکسی که تو صفحه قبل گذاشتم رو خودم گرفتم که زمین تاریکه.کلی هم تنظیمات رنگو دستکاری کردم اما بازم درست نشد.خب همچین چیزی عذاب اوره

atzoriha, Adroit و 7Mohammad7 این نوشته را Like کرده اند.
  12. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    نمی‌‌دونم به من اسپشال ادیشن داده بودن یا دسته خراب رو دادن دست شما ها ولی به نظرم بازی خیلی خوب شده! به هر حال سعی می‌کنم نکاتی رو بگم که بقیه نگفتن شاید براتون جالب باشه.
    جالب اینجاس که هی بزرگواران می‌گن تو این مدت کم چجوری می‌خوان درست کنن :D استادان گران قدر، بازی مال نمایشگاه گیمزکام ـه و الان خیلی از اون زمان می‌گذره. اگر می‌خواستید دقت کنید قطعا متوجه می‌شدید که رناتو سانچز هنوز تو بایرن مونیخ ـه و امباپه توی پاریس نیست. البته دنبال این چیزا نیستید، دنبال اینید بگید اه اه این چیه من خودم از 1200BC تا الان شونصد ساعت فیفا زدم این خیلی تاریکه و فرق نکرده و پسرفت کرده و آی فلان و بیسار!
    راحع به تاریک شدن نظری ندارم. من تلویزیون 4K دارم و کنسول معمولی PS4 و مشکل خاصی تو نورپردازی ندیدم که هیچ، به نظرم رنگ‌های بازی خیلی شفاف و زنده شده و جلوه بصری بازی خیلی بهتر شده!
    سیستم استپ کردن کلا عوض شده و بازیکن در جهتی که می‌خواد حرکت کنه استپ می‌کنه و می‌چرخه. سر توپ زدن هم سرعتی تر شده و مثل قبل بازیکن تو نیم متر مکان واسه خودش دلقک بازی در نمیاره :D
    راجع به اسکیل‌ها من تغییر خاصی ندیدم چون قبلا هم زیاد استفاده می‌کردم و همیشه هم جواب می‌گیرم :D به موقع بدونید چه حرکتی بزنید همیشه جواب می‌ده! البته شاید منظورتون برای هوش مصنوعی بود که خب من همش آنلاین بازی می‌کنم.
    بدن اومدن که با L1 بود شده R1 و حالا خیلی از اون حالت Useless فاصله گرفته. حرکتی که تو فیفا 17 تقریبا هیچ وقت جواب نمی‌داد حالا با تغییر جهت سرعتی همراه شده و خیلی جواب می‌ده. با مسی قشنگ می‌شه تو بازی اصلی از این حرکات زد و دهن سرویس کرد :D :x
    البته همه نکات مثبت نیست! شوت‌ها خیلی خوب شده ولی جاگیری دروازه بان‌ها روی یک سری از شوت‌های پشت 18 خیلی بده. به طور کلی عکس العمل GK هم بهتر شده ولی جاگیریشون رو یه سری توپ‌ها واقعا جالب نیست. سیستم پنالتی هم خدا رو شکر از اون مسخره بازی فیفا 17 درومد و حالا می‌شه سرعت حرکت بازیکن سمت توپ برای ضربه زدن هم مشخص کنی که آروم آروم بره یا بدوئه!
    انیمیشن‌های جدید هم جالب ولی تکراری هستند. برای تعویض تا جایی که من دیدم همیشه یه حرکت رو انجام می‌ده کسی که اومده تو :D
    هوش مصنوعی خیلی ضعیفه! خیلی راحت رو لجندری هم می‌شه ترکوندشون :D البته به تیم خودتون هم بستگی داره ولی تو اولین دست با رئال 7-2 تونستم یوونتوس رو بزنم :|

hesearoom, N!ma, BatiGoal و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

البته تی وی منم 4k هست اما کنسولم معمولیه

منم به شدت مشکل نور رو حس میکنم مخصوصا دیشب که اون بخش داستانی رو شروع کردم و بازی اول چلسی و منچستر نور انقدر بد بود اشک تو چشمم جمع میشد همش . لعنتی ها یعنی تست هم نکردن خودشون که ببینم میشه بازی کرد یا نه ! ؟

اروند 2520 و Adroit این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

جا این همه پست یکی یه جا که feedback بازی نوشته میشه ea هم میخونه بگه همه بریم اونجا از نورپردازی گله کنیم
    +
    اینجا فکر کنم رسمی باشه
    یکی یه مطلب بزنه
    همه پشتش تایید کنند
    FIFA 18 | Forum | EA Answers HQ | EN

Adroit و ehsas1 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

سلام

سوای گله هایی که دوستان از نورپردازی بازی دارن
    یه نکته به ذهنم اومد که بد نیست گفتنش
    واونم اینه که:
    نورپردازی بازی بسته به استادیوم و زمان و شرایط جوی و فصل تغییر میکنه یعنی چندین مدل نورپردازی اعمال شده تو بازی
    اگه دقت کنید تو دمو 4تا استادیوم گذاشتن که هر کدوم نورپردازی خاص خودش رو داره
    واتفاقا این خیلی خوبه و بازی رو از یکنواختی در میاره
    البته
    اگر تو نسخه نهایی یه کم روش کار کنن و اون تاریکی و رنگبندی رو بهبود ببخشن دیگه خیلی خیلی عالی میشه بازی...

به قول جناب چالنگی
    به امید روزهای بهتر و ...;):D

ehsas1, aslirezahddd و david10069 این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    محسن
    خیلی جالبه چه نظراتی میخونه اینجا آدم جالبه بیشتر این پستا از کاربرانی هم هست که تو تاپیک فوتبال ویرایش پست میدن و میشناسمشون و واقعا تعجب میکنم به واکنشاشون به انتقادات
    من دو نسله فیفا بازم امسالم ۱۸ به دلم ننشست چرا؟ چون تغییر خواصی ندیدم نسبت به ۱۷ آره بهتر شده ولی خیلی کم ،نکات مثبت داشته مثلا همین روبن و رونالدو انصافا خودشونن مخصوصا روبن که دست چپشو جمع میکنه موقع دویدن، از نورپردازی : والا افتضاح اصلا راضی نیستم من تو ۱۷ همیشه سعی میکردم تو روز و غروب بازی کنم
    که متاسفانه این مشکل اینجا هم ادامه داره ،سرعت بازی و سرعت توپ کمتر شده و خوبه این نکته ولی بازی تغییر بخصوصی نداشته نسبت به ۱۷ واین واقعا منو اذیت میکنه ،حالا بعضی از بچه ها میگن لذت بردیم خوب خوشبحالتون ولی حق ندارن واسه بقیه تایین تکلیف کنن که حق نقد نداشته باشن
    امسال فیفا ۱۸ رو بازی می کنم؟ صد در صد چون نمیشه گذشت ازش ،مگه چند بازی فوتبال اونم بازی ای که لیگ پریمر که من عاشقشمو کامل لایسنس کرده ولی حرص نمیخورم؟ بله که میخورم از سرعت پاس ،از مدلینگ بازیکنا،از گرافیک تکراری و نورپردازی مخصوصا شب که افتضاحه
    در کل ۱۸ همون ۱۷ هست با فرق اینکه سیستم تعویض جدید ،یه چند نمونه خوشحالی با تماشاگرا،چهر ه بازیکنان تو نمای بسته اونم خیلی کم بهتر شده ،و در بخش گیم پلی انگار تغییر اسلایدر بوده فقط

Milad_HW, اروند 2520, Romell و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید