FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام

سوای گله هایی که دوستان از نورپردازی بازی دارن
یه نکته به ذهنم اومد که بد نیست گفتنش
واونم اینه که:
نورپردازی بازی بسته به استادیوم و زمان و شرایط جوی و فصل تغییر میکنه یعنی چندین مدل نورپردازی اعمال شده تو بازی
اگه دقت کنید تو دمو 4تا استادیوم گذاشتن که هر کدوم نورپردازی خاص خودش رو داره
واتفاقا این خیلی خوبه و بازی رو از یکنواختی در میاره
البته
اگر تو نسخه نهایی یه کم روش کار کنن و اون تاریکی و رنگبندی رو بهبود ببخشن دیگه خیلی خیلی عالی میشه بازی...

به قول جناب چالنگی
به امید روزهای بهتر و ...;):D

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
خیلی جالبه چه نظراتی میخونه اینجا آدم جالبه بیشتر این پستا از کاربرانی هم هست که تو تاپیک فوتبال ویرایش پست میدن و میشناسمشون و واقعا تعجب میکنم به واکنشاشون به انتقادات
من دو نسله فیفا بازم امسالم ۱۸ به دلم ننشست چرا؟ چون تغییر خواصی ندیدم نسبت به ۱۷ آره بهتر شده ولی خیلی کم ،نکات مثبت داشته مثلا همین روبن و رونالدو انصافا خودشونن مخصوصا روبن که دست چپشو جمع میکنه موقع دویدن، از نورپردازی : والا افتضاح اصلا راضی نیستم من تو ۱۷ همیشه سعی میکردم تو روز و غروب بازی کنم
که متاسفانه این مشکل اینجا هم ادامه داره ،سرعت بازی و سرعت توپ کمتر شده و خوبه این نکته ولی بازی تغییر بخصوصی نداشته نسبت به ۱۷ واین واقعا منو اذیت میکنه ،حالا بعضی از بچه ها میگن لذت بردیم خوب خوشبحالتون ولی حق ندارن واسه بقیه تایین تکلیف کنن که حق نقد نداشته باشن
امسال فیفا ۱۸ رو بازی می کنم؟ صد در صد چون نمیشه گذشت ازش ،مگه چند بازی فوتبال اونم بازی ای که لیگ پریمر که من عاشقشمو کامل لایسنس کرده ولی حرص نمیخورم؟ بله که میخورم از سرعت پاس ،از مدلینگ بازیکنا،از گرافیک تکراری و نورپردازی مخصوصا شب که افتضاحه
در کل ۱۸ همون ۱۷ هست با فرق اینکه سیستم تعویض جدید ،یه چند نمونه خوشحالی با تماشاگرا،چهر ه بازیکنان تو نمای بسته اونم خیلی کم بهتر شده ،و در بخش گیم پلی انگار تغییر اسلایدر بوده فقط

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوهشا دوستانی که در بحث داوری سر رشته دارن جواب بدن؛
این صحنه به نظرتون آفسایده؟ در بازی واقعی در صورتی که دروازه بان جلو بیاد بازیکن آخر گلر حساب میشه؟ یا خیر.
http://ea.i.lithium.com/t5/image/se...3E2222608C05F/image-size/original?v=1.0&px=-1
بله خط افساید از دومین بازیکن حساب میشه که تو این صحنه گلر هست! یعنی هر ۳ اونها تو افساید هستن

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
من هم هفت هشت دست فقط با رئال بازی کردم
مشکل نور و اینا که نداشتم
تلویزونم معمولیه ولی کنسول پرو هستش که فایده نداره!:D
من از تغییرات و اضافات هیچی خبر ندارم ولی همین رو بگم که کلی با بازی کیف کردم:x
سیستم تعویض سریع هم جالبه ولی کاش یکی رو یه بار تعویض نمیکردم میرفت سراغ گزینه های دیگه.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
من هم هفت هشت دست فقط با رئال بازی کردم
مشکل نور و اینا که نداشتم
تلویزونم معمولیه ولی کنسول پرو هستش که فایده نداره!:D
من از تغییرات و اضافات هیچی خبر ندارم ولی همین رو بگم که کلی با بازی کیف کردم:x
سیستم تعویض سریع هم جالبه ولی کاش یکی رو یه بار تعویض نمیکردم میرفت سراغ گزینه های دیگه.
اتفاقا داداش میره سراغ گزینه بعد. ولی سر اون صحنه نه. سر صحنه بعدی که بازی متوقف بشه میره گزینه بعدی.
دو نکته جالب داره این تعویض سریع.
1. بازیکنت مصدوم میشه بلافاصله یه پیشنهاد میده که فلان بازیکن رو بیار جاش با تعویض سریع(البته مصدومیت جزئی که بازیکن همچنان ادامه بده بازیو.)
2.دقیقه 40 گل دوم رو خوردم و 2-0 عقب افتادم بازم سریع بعد گل پیشنهاد داد فلان بازیکن رو بیار تو.(با توجه به نمره بازیکنا در اون لحظه این پیشنهاد رو میده)

• Like
Reactions: ehsas1 and AM!R

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بابا چرا غر میزنین. 60$ قراره پول بازی بدین یا پری اوردر کردین دادین، یه 5/6 میلیون دیگه هم بذارین ی Tv 4k hdr بخرید فقط برای اینکه بتونین ی بازی که پر از مشکل نور پردازیه رو بازی کنین یکم خرج کنین چیزی نیست که خریدن ی تلویزیون دیگه. این که مشکل نیست راه حل داره. تازه اگه ps4 پرو ندارین یا اکس باکس وان معمولی دارین مشکل خودتونه برین ی وان اس یا پلی ۴ پرو بخرین.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ممنون از راهنمایی که کردی... :)

یه راه دیگه هم دارن دوستانی که با نورپردازی و این چیزا مشکل دارن....میتونن نخرن بازی رو بعد از نماز مغرب و عشا هم همه بریزیم بیرون اعتراض کنیم و این حرکت شنیع شرکت ea رو به شدت محکوم کنیم و بعدش هم تحریمشون کنیم...تا ضرر سنگینی بهشون بزنیم تا ورشکست بشن تا دیگه PES با خیال راحت بازی بسازه... :|

راه توبه هم که همیشه باز هست...دوستان همگی بریم توبه کنیم و دیگه طرف فیفا نیایم... :|

آقا بس کنین سر جدتون.... :-t~X(

خوشت نمیاد... :| نورش توی غروب سرد میشه... :| گرم میشه... :| توی شب بازیکنا باید با چراغ معدن برن تو زمین.... :| توپش سبک شده.... :| توپش بادکنک شده.... :| توپش توپ فوتساله... :| تورش آهنی شده... :| از هرجا بزنی میره توی گل.... :| L1+مثلث باگ شده ....:|....بیخیال بابا... ^#(^

اینجور که معلومه تنها کاری که کردن فقط همین تعویض حین بازی رو اضافه کردن.... :-w

من رفتم بازیو پراردر کنم... و شما دوستان به ایراد گرفتن از نورپردازی و ... ادامه بدین :-h

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
من دمو رو نگرفتم برای اولین بار
ولی کلا تنها چیزی که احساس میکنم تو 18 روش مانور میدن
پویای و زنده بودن استادیوماست
یعنی کل مانور امسال رو همین بود

البته از ویدیوهای که دیدم احساس میکنم زمین شبیه موکت شده

• Like
Reactions: اروند 2520

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سیستم تعویض سریع یه مشکل داره این که نمیشه بیشتر از 3 نفر و انتخاب کرد. فکر این رو نکرده تیم ممکنه عقب باشه بخوای 2 تا مهاجم بیاری جلو باشه بخوای دفاع بیاری یعنی حدود 4 5 گزینه باید باشه تا توی شرایتش 3 تا رو انتخاب کنی
مشکل نور هم به نظرم حل شدنی نیست که نیاز به درخواست و این ها باشه چون از پارسال تا الان اگه شده بود درستش میکردن. تا وفتی فراست بایت هست این مشکل هم هست

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام

سوای گله هایی که دوستان از نورپردازی بازی دارن
یه نکته به ذهنم اومد که بد نیست گفتنش
واونم اینه که:
نورپردازی بازی بسته به استادیوم و زمان و شرایط جوی و فصل تغییر میکنه یعنی چندین مدل نورپردازی اعمال شده تو بازی
اگه دقت کنید تو دمو 4تا استادیوم گذاشتن که هر کدوم نورپردازی خاص خودش رو داره
واتفاقا این خیلی خوبه و بازی رو از یکنواختی در میاره
البته
اگر تو نسخه نهایی یه کم روش کار کنن و اون تاریکی و رنگبندی رو بهبود ببخشن دیگه خیلی خیلی عالی میشه بازی...

به قول جناب چالنگی
به امید روزهای بهتر و ...;):D
دقیقا همچین چیزی تو ذهن خودمم بود..و بعید نیس همچین چیزی ولی اخه به شخصه تو این دو روز فقط تو همون ورزشگاه گالکسی بازی کردم ( خیلی خوبه اون )
ای کاش همینطور که گفتی یه مقدار نور بقیه استادیوما هم بهتر کنن چون خیلی تاثیر داره..اصلا لذتی که من میبرم تو اون گالکسی تو بقیه ورزشگاها خدایی نصف میشه
البته مطمعن باشین تو نسخه اصلی این بهتره میشه..

( یه چیزم بگم تلویزیون هم دستکاری کردن تنظیمات خیلی تاثیر داره..Tv سامسونگ خودم یه حالتی داره هم پارسالم میزاشتم هم رو 18 میزارم کاملا اوکیش میکنه مشکلو )
اما باز همه که نمیتونن این کارو کنن..بعضیا هر چقدرم تنظیماتو تغییر بدن حل نمیشه مشکل پس بهتره خود فیفا اوکیش کنه..که به نظرم مشکل حادی نیس و راحت حلش میکنن رو بازی اصلی

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من دمو رو نگرفتم برای اولین بار
ولی کلا تنها چیزی که احساس میکنم تو 18 روش مانور میدن
پویای و زنده بودن استادیوماست
یعنی کل مانور امسال رو همین بود

البته از ویدیوهای که دیدم احساس میکنم زمین شبیه موکت شده
منم بهت میگم کاملا حرفتون اشتباهه
حالا دیگه به جزئیات کار ندارم
اصلا خنده داره کسی بگه این بازی تغیرش فقط ورزشگاه ها و این داستاناس ! اونا که عالی شده اما کاملا بازی تغییر داشته

کامل کننده فیفا 17عه اما اینطور نیس که بگیم تغییر نداشته و این حرفا
بعد اینکه چطور رو ویدئو تشخیص میدید ؟ میشه مگه ؟ بازی کنی متوجه میشی حرفمو

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
سیستم تعویض سریع یه مشکل داره این که نمیشه بیشتر از 3 نفر و انتخاب کرد. فکر این رو نکرده تیم ممکنه عقب باشه بخوای 2 تا مهاجم بیاری جلو باشه بخوای دفاع بیاری یعنی حدود 4 5 گزینه باید باشه تا توی شرایتش 3 تا رو انتخاب کنی
مشکل نور هم به نظرم حل شدنی نیست که نیاز به درخواست و این ها باشه چون از پارسال تا الان اگه شده بود درستش میکردن. تا وفتی فراست بایت هست این مشکل هم هست

داداش دیگه تو این وضعیت باید یه گزینه بزارن تیم کلا بکشی بیرون و با تعویض حل نمیشه:D

حالا سوای شوخی این قابلیت واسه کسانی مثل من گذاشتن که همیشه تقریبا یه سری تعویض مشخص دارن و دیگه نرن توی منو!
از طرفی مگه شما روی نیمکت چند تا بازیکن بدرد بخور داری!

در کل این چیزایی که میگین ایراد نیست و توقع شما از بازیه
با نور هم من مشکلی ندارم و نمیدونم انتظارتون از نور چیه؟:-??
چمن بازی هم 100 درصد توی نسخه اصلی یا نهایت توی آپدیت درستش میکنن:bash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر