1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

FIFA 18

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jun 5, 2017.

بهترین نسخه نسل هشت فیفا کدام بود؟

Poll closed ‏Jun 6, 2017.
  1. FIFA 15

7 رای
    9.9%
  2. FIFA 16

9 رای
    12.7%
  3. FIFA 17

44 رای
    62.0%
  4. هیچکدام

11 رای
    15.5%
  1. کاربر سایت

نام:
    علی جون
    بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
    Genre: Sport
    Release Date: 29.09.2017
    Platforms:
    Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

تریلر ها

مقایسه نسخه های مختلف
    upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
    [SPOILER/]

کاور بازی
    upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attached Files:

آخرین ویرایش: ‏Jun 11, 2017
    ZeroBoy, B!G_BosS, PEDRAMGOLCHIN و 37 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

یه نکته هم یگم که شیدر های پوست بی نظیر شده ادم کیف میکنه چهره ها رو میبینه جزییات دیوانه کنندس

hesearoom, ehsas1, aslirezahddd و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    AMIR SECRET
    درسته خوب شده ولی برای بازیکنایی که امسال ساختنشون یا ترمیمشون کردن مث راموس و مارکینیوش و رونالدو ولی یه سری بازیکنارو به جان خودم از فیفا12 دست نزدن باو به قرآن موهای خدیرا سه ساله کوتاهه:Dیا مثلا کاوانی خیلی فیسش بده

7Mohammad7 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    دوست عزیز شما اصلا فیلم آواتار رو دیدی که در موردش صحبت میکنی ؟؟ :-t

برو بشین فیلم آواتار رو ببین تا بفهمی چیه و چه شاهکاریه....واقعا آدم میمونه بعضی مثال ها رو میبینه... :o

دوستان یه صلوات بفرستین بحث این نورپردازی و این چیزا رو تمامش کنین بره پی کارش.... %-(

فیفا مشکل داره برین pes بازی کنین....اگه اونم مشکل داره برین nba2k فوتبال بازی کنین.... %-(

Erfan_77, King-1, ehsas1 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    DONT TRY TOO
    شما لطف داری عزیز
    ما اینجا واقعا بچه ها بیشترشون بالای 25 سن دارن اما چون که به بازیشون علاقه دارن و واقعیتو میگن و این به یه سری بر میخوره و حرفاییو میزنن که عجیبه...دوستمون به من و هودور میگه که فن بوی دبیرستانی !! اما ایشون باید بدونه از من 6 سال کوچیکتره با توجه به سنی که داخل پروفایلش زده و هودور هم از ایشون بزرگتره اما واسشون عجیب و غیر عادیه یه سریا تو تایپک راجب فیفا اینقدر تعریف میکنن هر سال ! و اینو به فن دبیرستانیو بچه بودن ربط میدن !

باور کنین فیفا دیگه پاشو فراتر از یه بازی گذاشته...اگه اشتباه نکنم این المپیک که در راهه نه المپیک بعدی ( بازم تاریخش دقیق تو ذهنم نیس ) فیفا جز یکی از رشته هاس..پس نشون میده این گیم خیلی خیلی هدفای بزرگتری رو داره

هیچ چیزی بدون ایراد نیس ..اینکه بگیم این فیفا 18 کامله کامله واقعا این حرف درست نیس..اما واقعا لذت بخش بوده تا اینجاش..من بخاطر یه سری درگیری ها که دارم این روزا نتونستم بیشتر از 30/40 دست بازی کنم ! بازم اینقدر بازی کردم..اما واقعا cpu حسو به شخص خودم نمیرسونه.. و نمیشه زیاد محک زد ..باز انلاین باازی کنیم خیلی راحت تر میشه راجب بازی نظر داد

اما بازم با همین دمو بازی که مطمعنن تغییرات زیادی داره تو نسخه اصلی و بازی خیلی کامل تر میشه میان بازیو میکوبن
    البته مشکلی نیس..همشون میتونن نظر بدن..من فقط میخواستم جواب یکیشونو بدم که دادم وگرنه میتونن هر چقدر میخوان انتقاد کنن ..مهم اینو فیفا 18 واقعا عالی بوده تا همینجاش با همین دموی نصفه و نیمه و واقعا از همه لحاظ دمشون گرم که تونستن اینقدر خوب کامل کنن این
    نسخه 18 رو

alexamir, david10069, ehsas1 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    دوستان آلتیمیت باز یه سری کارت مربیا رو دیدم که آیتم داشتن... 8->

مثل همین بازیکنا که سرعت و شوت و این چیزا دارن اونا هم داشتن....

اینطور که معلومه به نظرم انتخاب مربی هم توی نحوه بازی تیم تاثیر داره.... اگه اینجوری باشه خیلی عالی میشه.... :o

sam.fisher, ehsas1 و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    بابا من تو سه ماه 1000 تا فقط توی آلتیمت قسمت سیزن بازی کردم..... :-" نمیدونم چجوری ولی بازیش کردم.... :-??

حالا آنلاین فرندلی و فوت چمپیون و پرو کلاب و سیزن معمولی و ....بماند... :-??

ولی خداوکیلی فوت چمپیونز عجب چیزی بود یَــــک استرسی میگرفت مارو... :-t:-SS آدمو به خاک و خون میکشید...:D سر کنکور اینقدر استرس نداشتم.... :)):D

BatiGoal, sam.fisher, atzoriha و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    احسان
    این ویدیوهایی که شما گذاشتی مشخصه تو سانتیاگو هستش ونورش عالیه.اما برام جالبه که شما hdr تی وی رو روشن کردی و با کنسول رکورد کردی چرا نورت خوبه و برای ما تاریکه؟!کنسولت hdr داره؟
    متوجه منظورم شدی؟
    واقعا نور اینجا عالیه.شاید همینو متر قرار دادن و به فکر بقیه مردم نیسن.حالا ما تی وی 4کی نداریم چیکار کنیم؟!!
    دموی ما از نسخه نهایی اونا بهتره میان یه چیزایی میگن دیگه.شما خودتو ناراحت نکن.فکرشو بکن تو دموشون یه فرمیشن ست کردن نداره بعد انتظار دارن دموی فیفا ریستارت داشته باشه.عقل سلیم میگه فرمیشن واجب تر از ریستارت بازیه ولی از نظر اینا برعکسه
    اینجا از دمو 90 درصد راضین اما اونجا 90 درصد ناراضین بعد بازم میگن بازی ما بهتره

hesearoom, Hodor, 947947 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

به یک بچه کتاب دیوان حافظو بدی اونو پس میزنه ولی اگه یه دفترچه بی محتوا که توش چند تاعکس خوش رنگو لعابه رو بهش بدی استقبال میکنه و با دوق همشو ورق میزنه.
    هر کسی مناسب سنش با موارد مختلف برخورد میکنه.
    فیفا بیشتر دنبال ایجاد روح فوتبال وشبیه سازی فضای اون برای کاربره
    ولی سازندگان pes با رنگو لعاب سر یه سری رو گرم میکنن.
    طرف رفته برای فلان بازی چیزی بالغ بر دویستو سی چهل تمن جیرینگی پرداخته! الان متوجه شده چه اشتباهی کرده تصمیم گرفته برای تسکین روح روان بازی فیفا رو به خاطر یه دموی ساده بکوبه.
    این برداشت ساده من از اتفاقات ایجاد شده در این روزا بود.شاد باشید

Erfan_77, ZeroBoy, ehsas1 و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    پیمان
    اقای رگبار عزیز اولا همه رو بایه تفکر نگاه نگن اره بچه رو درست میگی ولی ما بچه نیستیم اینو هم بدون بنده مفسر فوتبال هستم و حداقل از فوتبال سر درمیارم ولی به نظر من پی ای اس تو زمینه گیم پلی بهتره حالا چون ما خوشمون اومده بچه ایم به نظر شما

Milad_HW, mojtaba007, only sony و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    پیمان

12. کاربر سایت

نام:
    پیمان
    حوصله نقد نوشتن ندارم وقت هم ندارم ایشالله اگه اومدم تهران برای کلاسا تو این ماه با یکی از بچه های عزیز این تایپیک قرار میزارم و کامل یه سری ایرادات رو با تصویر نشون میدم هم فیفا و هم پی ای اس تا بدونیم چقدر با فوتبال واقعی فاصله داریم

Milad_HW, mojtaba007, only sony و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    Joel
    به نظر من هم نورپردازی خوبه و مورد نداره . ورزشگاه پاریس. کنسول پرو . js8980 tv hdr.

بازی به نظر من خوبه و راضی هستم . نسبت به 17 بهتر شده و باگها کمتر شده . سرعت بازی هم بهتر شده و گل زدن راحت تر شده . دو تا مشکل که من دیدم یکی ضعیف بودن cpu هست که رو درجه سختی بالا راحت گل میزدم یکی هم دفاع سوراخ که راحت باز میشد

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏Sep 14, 2017 at 3:20 AM
    ehsas1 و Hodor این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    علی
    ممنون دوست عزیز ... البته من چند تا از کاربر ها رو روی ایگنور گذاشتم و نظرات شون رو اصلا نمیدیدم
    ریپلای شما رو دیدم کنجکاو شدم برم ببینم اصل پست چی بوده محتوای اینور رو باز کردم ... جالبه که یکی شون به گفته این همه مدت منتظر بوده ببینه من چی میخوام بگم !! =))
    ای کاش وقتی کسی رو بلاک میکنیم اونم نتونه پست های ما رو ببینه ... از مسئولان سایت تقاضا دارم این مورد رو لحاظ کنن، چون وقتی کسی بلاک میشه قاعدتا نباید هیچکدوم از دو طرف همو ببینن ... منم یه کم اعصاب بچه مچه ندارم ! ممنون میشم این قانون بلاک کردن درست انجام بشه ... چون گویا اینا هم پست های بنده براشون ناخوشآینده ... اونا هم نبینن بهتره ... اعصاب دو طرف راحت می مونه

**AMIR**, Milad_HW, GTA 4 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

من دارم میگم شیدرهای پوست ینی بحثم کیفیت پوسته واقعا بی نظیره اون حفره های پوست هم حتی کاملا پیداس بحث شبیه سازی چهره خو فرق میکنه اما راجب خدیرا این بازیکن ها که گفتید درسته خدیرا اما فیسش خوبه ینی جوری هست که شما ببینی با اولین نگاه بگی این سامی خدیرا کاوانی هم همین طوره با دیدنش میفهمی که این کاوانیه اما سر خدیرا درسته یه موهاشو کوتاه کنند عالی میشه اما خدایش کیفیت چهره ها جزییاتشون بی نظیر شده واقعا فراست بایت کیفیت پوست بی نظیر میسازه من همین الان 17 دارم کیفیت پوست مقایسه کردم واقعا فیفا 18 تو نسخه دمو پیشرفت گرافیکی کاملا مشهوده شبیه سازی چهره ها هم اوکی بوده هر سالم داره بهتر میشه اما گفتم چیزی که ادم به وجد میاره این کیفیت صورت ها وجزییات دیوانه کننده شون هست

atzoriha این نوشته را Like کرده است.
  16. کاربر سایت

اما این بحث که میکنید نمیدونم برای چیه من خودم نه از فن بازی نه از تعصب فلان فیفا رو همیشه برتر میدونم اونم بخاطر اینکه به نظرم به دنیای واقعی فوتبال خیلی شباهت داره و شبیه سازی بی نظیر کرده حالا اینکه میاید میگید واگرنه نه پدرم تو ea سهام داره و نه این بازی ارث پدر منه که خودمو بکشم حالا هم دوستانی که از فیفا خوششون نمیاد هیچ نبازی نیست بیان بگن فیفا فلانه بیساره نه چاقو زیر گلوی شما گذاشتن که حتما باید فیفا بازی کنی هیچ اجباری نیست اقا اگه فیفا به نظر شما اشغاله حرفشم نزن اما وقتی میای میخوای نظر خودتو کنی تو مغز دیگران این به نظرم کاملا اشتباه درست نیست فیفا باز ها دقیقا این قضیه براشون صدق میکنه هیچ فرقی نداره اما یه سری ها هستن میان خلاف واقعیت میگن فن بازی درمیارن باعث ایجاد بحث میشه واقعا درک نمیکنم

947947 و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید