FIFA 18

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jun 5, 2017.

?

بهترین نسخه نسل هشت فیفا کدام بود؟

Poll closed ‏Jun 6, 2017.
  1. FIFA 15

7 رای
    9.9%
  2. FIFA 16

9 رای
    12.7%
  3. FIFA 17

44 رای
    62.0%
  4. هیچکدام

11 رای
    15.5%
  1. ps4 only

کاربر سایت

نام:
    علی جون
    بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
    Genre: Sport
    Release Date: 29.09.2017
    Platforms:
    Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

تریلر ها

مقایسه نسخه های مختلف
    upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
    [SPOILER/]

کاور بازی
    upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attached Files:

#1 ps4 only, ‏Jun 5, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 11, 2017
    david10069, emad-360, MaMaSaNiSTa و 42 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    شبش که خیلی تاریکه خدایی برید تو پیجشون انتقال بدین تو نسخه نهایی درست کنن خیلی بده انقدر تاریک بقیه مواردش من دیدم مشکلی نیست زیاد اینایی که میبینین خیلی غلیظ میان منفی میگن pes 18 دموش میگفتن فاجعه

Milad_HW, only sony, sam.fisher و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. atzoriha

کاربر سایت

باشه!

BatiGoal, aslirezahddd, ehsas1 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. Adroit

کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    واسه نورپردازی و چمن بهشون ایمیل زدم
    شما هم به هرکسی که میشناسید بگید از هر راه و روشی که بلدن این موارد رو به دولوپرای فیفا انتقال بدن که تا نسخه نهایی مشکل چمن و نورپردازی رو برطرف کنن

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

only sony و WCW این نوشته را Like کرده اند.
  5. ali770

کاربر سایت

دوستان کلا نورپردازی افتضاحه
    موتور فراسبایت ر ی د به هیکل فیفا
    ولی بقیه چیزا خوبه

atzoriha این نوشته را Like کرده است.
  6. mohsen 24

کاربر سایت

بعد از تجربه دمو :
    گل زدن گل خوردن خیلی اسون شده و گلرها دیگه مثل نسخه 17 عجیب غریب نیستن که یه توپ های بگیرن که خارج از واقعیت باشه واقعا شورشو دراورده بودن گلرها یه توپ های میگرفتن تو 17 که قابل هضم نبود خداروشکر اینجا این قضیه حل شده و گل ها سوپرمن نیستن اما فیزیک توپ عالی شده و این گیم پلی هم تحت تاثیر قرار داده برخورد ها به نظرم تر تمیز تر واقعی تر شده این سریع تعویض کردن هم ایده جالبیه اما یه مشکل عجیبی که من دیدم اینه که انیمیشن پا به توپ بازیکن ها مثل رونالدو هست نمیدونم قضیه چیه اما این حالا نمیدونم باگ نسخه دمو یا چی در کل این نسخه که به اسم دمو گفتن من شک ندارم نسخه اصلی خیلی خیلی بهتر از این میشه مثل پارسال که که خود بازی اصلی 17 با دمو زمین تا اسمون فرق داشت

ehsas1 و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.
  7. Hodor

کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    چرا فکتای چیزای دیگه رو به بازی ربط میدین؟
    فیلم هزارتا فاکتور داره و اکثر مردم فقط میخوان سرگرم شن براشون داستان و اکت و ... مهم نیست.
    اما شما میتونی بگی گیمر برای سرگرمی فقط فوتبال بازی میکنه؟ ادمی که تو یه سال ۱۰۰۰ بازی انلاین میزنه فوتبال زندگیشه...همه ما فنای فوتبال همینیم. پس اگه بازی فوتبالی اینقدر میفروشه و ملت ۱۰۰۰ تا یا بیشتر بازی انلاین توش میزنن واقعا گیم پلی بهتری داره.
    گذشت اون دورانی که مردم چشم و گوش بسته بودن الان یوتیوب و توییتر و دمو خود بازی و کلی متن تو اینترنت هست در نتیجه مردم درست انتخاب میکنن

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Erfan_77, Journey, BatiGoal و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. Adroit

کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    فقط خط اول پستتونو خوندم
    باور بفرمایید من حتی یکذره قصد جسارت یا بی احترامی ندارم اما باید شما رو ایگنور/بلاک کنم چون به اینجور بحثای کودکانه هیچ علاقه ای ندارم
    (از ماه مهر میتونید تو مدرسه/دانشگاه این بحثها رو ادامه بدید)

---

دوستان راجع به وضعیت چمن و نورپردازی بازی به ea پیام بدید
    https://help.ea.com/contact-us/
    امیدی هست که تا نسخه نهایی درستش کنن چون فکرنکنم براشون کار خاصی داشته باشه

Milad_HW, only sony, اروند 2520 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. aslirezahddd

کاربر سایت

نام:
    DONT TRY TOO
    شب منم خوشم نیومد و حتی دیشب نوشتم اینجا
    روز اوکی بود تو ورزشگاه گالکسی
    اما دیروز قبل اینکه دمو رو تست کنم .. یه فیلم دیدم تو یوتیوب بازی تاتنهام بود شب هم بود ..اونجا چمن کاملا رنگ خوبی داشت ..نورپردازی هم اوکی بود..حالا به نظرم تو دمو اینطوره و نسخه اصلی این مشکل نباشه

atzoriha این نوشته را Like کرده است.
  10. sajad-tnt

کاربر سایت

نام:
    سجاد
    سلام.
    دوستان من چندوقتی هست دسترسی به نت نداشتم اطلاع ندارم, نسخه Demo برای PS4 منشتر شده؟

11. Hodor

کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    خوشحال میشم.
    هرچند سن پدرتونو دارم ولی وقتی کسی با منطق مشکل داره دیگه کاری از دست من بر نمیاد .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Journey, ehsas1 و aslirezahddd این نوشته را Like کرده اند.
  12. mostafa682

mostafa682 FIFA 16 ULTIMATE TEAM
    کاربر فعال

يه مطلبي هست حيفه متذكر نشم اصولا game play نسخه دموي فيفا با اصلي فرق داره bug يي هم باشه سريع با update درستش ميكنن دوستان اينو يادشون باشه

Erfan_77, Journey, ehsas1 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. **AMIR**

کاربر سایت

نام:
    AMIR SECRET
    بله منتشر شده به حجم 7.3 گیگ

sajad-tnt این نوشته را Like کرده است.
  14. aslirezahddd

کاربر سایت

نام:
    DONT TRY TOO
    اخه این ادم ادعای اینو داره خیلی حالیشه و یه جورایی نقد مینویسه انگار این همه میلیونی مردم جهان هیچی حالیشون نیس ایشون و دوستش و دو نفر دیگه خیلی حالیشونه ..اقا من سلیقه همه افراد واسم قابل احترامه اما این شخص کاملا سلایق شخصیشو میخواد واسش پیاده کنن تو بازی ...این رو اعصابه..از یه گیم انتظار معجزه داره ... وقتی یادمه یه بار گیر داده بود چرا تو دمو فیفا ریستارت نمیزارن !!! ( سرمو میخوام بشکونم بخدا وقتی این حرفش یادم میاد ) :| چون میخواست یک سال با همون دمو سر کنه..بعد وسطای فیفا 17 شنید دو نفر حرف از هندیکپ تو فیفا زدن اومده بود میگفت مشکل هندیکپ تو فیفا :)) اخه تو که هیچی نمیدونی راجب اینا چرا میای راجبشون فکت میدی
    من به شخصه با پیس حال نمیکنم نمیرم رو اعصابشون تو تایپک ..این میاد اینجا چیزای خنده دار مینویسه بعد هم میگه نظرات خودمه هر کی جواب بده هیچی حالیش نیس
    اینا زور داره
    هر چقدر بخوای جوابشونو ندی فکر میکنن واقعا حرفشون درسته
    البته واقعا اینقدر بازی لذت بخشه ادم نباید خودشو درگیر این حرفا کنه ...اما به هر حال من با انتقاد هر کسی مشکلی ندارم ..هر کسی
    اما 2/3 نفرن هیچی بارشون نیس اما فقط یاد گرفتن حرفای بقیه رو مثل طوطی تکرار کنند و هر سالم این کارو ادامه میدن

Erfan_77, Journey, BatiGoal و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. 7Mohammad7

کاربر سایت

من بعید میدونم این نورپردازی رو تغییر بدن توی نسخه اصلی‌.
    چون حتی یه کور هم میتونه تشخیص بده مشکل داره ولی اینا تغییرش نمیدن الان مگه نورپردازی شب فیفا ۱۷ درست کردن که اینو درست کنن؟
    حتی توی عکسای تبلیغاتیشون هم نور در همین حده.

توی هوای ابری، بازی سیاه و سفید میشه.
    توی غروب، بازی رنگی غلیظه به شدت.
    توی شب هم که اصلا زیر ۱۸ سال بازی کنه خودشو خیس میکنه:D آدم یاد سریال walking dead میفته.
    کلا EA ع.ن نور پردازی رو‌ درآورده اینقدر افراط و تفریط توی نورپردازی کرده.

مشکل از موتور فراسبایته. البته مشکل از اونیه که از این موتور برای نورپردازی بازی فوتبال استفاده میکنه وگرنه توی بازیای اکشن خیلی هم خوبه.

من که به همینم راضیم.
    حداقل دروازه بان داره، دفاع داره، سرعت بازی نرماله، دکمه‌های کنترل بازی درست و حسابی تنظیم شده و از همه مهمتر تیم داره!
    بازی ای که توش یووه و رئال نباشن ولی استقلال خوزستان باشه که دیگه بازی نیست!

اونیکی بازی اصلا دفاع و دروازه بانش تعطیله. احساس میکنی بازیش صحنه آهستس. آدم یاد فوتبال‌های لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم عربی میفته اینقدر سرعت بازی کمه. حتی تیمی که منصوریان امسال درست کرده سرعتش از بارسای اون بازی بیشتره!

#1319 7Mohammad7, ‏Sep 14, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 14, 2017
    Erfan_77, sam.fisher, ehsas1 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. alexamir

کاربر سایت

نام:
    Amirhossein
    علیرضا جان شما و آتزوری رو خیلی میپسندم میدونم که عین خودم عاشق فوتبالین اگه هم نظرات دوستانو نقد میکنین با تخریب و تمسخر فرق داره حرفتونو همیشه قبول دارم واقعا و به عنوان کسی که 27 سال سن دارم و از 10 سالگی تو کلوپا بودم و یادش بخیر بازیای شرطی تا به الان که متاهلم ولی ذره ای از علاقم به بازی فوتبال کم نشده... مدلینگ و انیمیشن تو فیفا در حد فاجعه نیست والا قابل قبوله ولی با ایده آل فاصله داره اگه مثلا مدلینگ همه یکی بود پس چرا من وقتی پوگبا رو وسط زمین باهاش بازی میکنم(فیفا17) متوجه میشم این پوگباست چون حرکات بدن و سبک بازیش عین واقعیتشه یا والنسیا که دیگه تهشه بس که مدلینگ بدنش مث خودش دراوردن.. اره با ایده آل فاصله هستش (و همینجور pes اره بهتر کار میکنه تو این زمینه منکرش نمیشیم) ولی کی میخوان بفهمن گیم پلی چالشی چیزیه که فیفا یه سر و گردن بالاتره... بعضیا میگن دفاع باگ شده آسون شده اتفاقا محض اطلاعتون همون چیزی میخوام الان اتفاق افتاده دیگه دفاع (البته دمو رو بازی نکردم با برداشت از حرف دوستان میگم) کاملا همه چیش دست کاربره یه جورایی اگه قبلا دفاع پیش فرض مثلا بین semiو assist"بود الان شده بین manual و semiچیزی که عزیزان در بازی pes خواب همچین سیستم دفاعی رو نمیبینن فعلا... خلاصه اینکه اگه فیفا نمیخواست به سمت شبیه ساز بره این کارا رو نمیکرد... دست بازیکن بازه هر مدلی میخوای میتونی بازی کنی... من البته یه نقد دارم رو این skill moveبه نظرم باید skill زدن به شدت سخت کنن دو حالت داره یا با بازیکنای خیلی تاپ دنیا ففط بشه زد مث نیمار پوگبا اینا که خوراکشون این کاراست یا هم بیان ترکیب دکمه ها رو به شدت سختتر کنن چون واقعا بعضی پلیرا رو مخن و گیم پلی بازی رو با اسکیل زیادی زدن خراب میکنن،...،
    نظر نهایی من اینه بیایم به هم و سلیقه هم احترام بزاریم مطمعن باشن طرفدارای pes فیفا باز ها از همون اوایل که بیشتریا pes میزدن (سال های 2006تا 2011)اگه کسی عاشق فیفا بود برای سختی بازیش بود که دیگه فیفا 12 به اوج خودش تو شبیه سازی رسید و شاید بشه گفت برای من بهترین فوتبال در زمان خودش بود از نظر شبیه سازی... پس فیفا باز شبیه ساز پسنده اینو دوست داران محترم pes امیدوارم بدونن

Erfan_77, BatiGoal, sam.fisher و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.