FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بنازم به خیزه ! رزمندگان جبه های حق علیه باطل !

دوستان بیخیال اینجا به نکات منفی بازی اشاره کنید مییان تو پ.خ تون فحش خاویار مادر میدن! بنازم ب ادب و رفتار یکعده میانگین سنی شون نهایتا16ست ) مییان اینجا نظر هم میدن از فیفا و گیم پلی ش تعریف میکنن بعد تهدیدت میکنن که پستتو پاک کنی :)):)):)):)) اینجا کجاست! تاپیک تاریخ ساز بی سی !

اودین خودت طلوع کن .....
اگه واقعا حرفت راسته برو ریپورتشون کن اینجا اسپم نده.
بدو تاپیک پس پچ اومده لجند های شموشک نوشهر رو اضافه میکنی

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حداقلش دیگه انقدر کم کاری نکنن برای ما کفن ریالیم فیس اسنیسیو یا کاسمیرو نبودش فاجعه اس ! اینا دیگه تلنت نیستن بگیم ناشناخته ان بعد چندین سال کاسمیرو که کلا فیک بوده اسنسیو حالا بدتر! جفتشونم جز بهترینا هستن

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
منم دانلود کردم.
تنها تغییرش نسبت به فیفا ۱۷ اینه که موقع شروع بازی، توپ رو باید به عقب پاس بدی طبق قانون جدید فیفا. و اینکه میتونی وسط بازی تعویض سربع کنی. من که تغییر دیگه‌ای نسبت به فیفا ۱۷ ندیدم.
اما با همین وجود از pes 2018 حداقل پنج سال جلوتره چه از نظر گرافیک چه گیم پلی

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
٥-٦ ساله دارم تاپيكاي فيفاي اين انجمن رو ميخونم و اين سريال تكراري دست از سر من بر نداشته
جدا شما خسته نشدين انقدر از وزن و فيزيك توپ صحبت كردين؟؟ من فكر كنم مايكل فارادي و نيوتون ى اينشتين با هم بشينن رو فيزيك توپ صحبت كنن يه سري برو بچ جوري از فيزيك و وزن ميگن انگار لعنتي همين الان از پلي تكنيك ميلان مدرك گرفته، هر سالم بلا استثنا يه سري ميان اينجا اعلام ميكنن من كه نميخرم ميرم همون ١٧ رو بازي ميكنم ، يه سريم كلا تا اخر سال فقط دمو ميزنن، اخرشم فيفا كار خودشو ميكنه و سال ديگه باز به همين منوال
نتيجه: N ساله داريم اينجا انواع سس ها رو امتحان ميكنيم براي گفتن
بيخيال بازيتو بكن ايشالا دوس نداشتي نميخري دوس داشتي هم ميخري
فقط تورو خدا از فيزيك و وزن توپ بكشيد بيرون
از نسل قبل اين مبحث مضخرف هست تا الان
حال نميكني نخر ديگه بابا تيغ نذاشتن زير گلوت كه،
در ضمن شمايي كه فيفا باز باشي بهت ثابت شده نسخه دمو هميشه با چيزي كه اخرش ريليز ميشه خيييلي متفاوته
پس تا نسخه اصلي لطفا كنيز حاج باقر نشويد
مرسي اه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خدایی این حرص و پستای تابلوی شما پس فنارو ادم میخونه مطمین میشه فیفا داره راه درست رو میره!
از حرفای شما میشه برداشت کرد فیزیک توپ عالی شده چون یه سری پس فن متعصب هستن برعکس حرف میزنن.
خداروشکر

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
شما که فیفا فن ک نه فن متعصبی، حتی ب خودت زحمت ندادی پروفایلمو ببینی. ببینی من بیشتر فیفا زدم یا شما و از کی دارم فیفا میزنم هرچند دلیلی نداره خودم رو ب امسال شما ثابت کنم شما هرچی بدن اسم فیفا روش باشه بازی میکنی و تعریف میکنی مخاطب من متعصب هایی مثه شما نیست.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خاک بر سرت ea خاک برست
در حد اپدیت هم نیست این لعنتی!!
همین اول بگم به من یکی انگ فن بودن و اینا رو نزنین 7 ساله دارم فیفا میزنم
همون اول هیکل سازی و مدلینگ بدجور تو ذوق میزنه...اخه لعنتی نسل هشتیم یکم فقط یکم برو nba 2k رو ببین به خودت بیا...چین اینا؟! آدمن؟؟
گرافیک فقط از نمای نزدیک فیسا و بازیکنا پیشرفت کردن واگرنه از دور دقیق همون 17 ست...
کافیه 4 تا پاس بدی تا به عمق قاجعه پی ببری! چرا اینقدر سرعت پاسا رو زیاد کردین اخه! پینگ پونگی پینگ پونگی البته درصد خطای پاسا خوبه
بازی یکم سنگین تر شده و چندتا انیمیشن جدید دیدم...
یکی نیست به اینا بفهمه بجای تعویض سریع نور پردازیتو درست کن... سانتیاگو برنابئو رسما بقول بچه ها حالت عرفانی دارک نایت داره!! یک سوال، کی موفق شدن همچین نوری رو ببینن تو واقعیت که به فکر نداشته شون بزنه که بسازنش!!! اینقدر مزخرف و تاریک نداریم...مرد حساب سانتیاگو برنابئوست ورزشگاه عضدی رشت شرف داره خدایی

اون از پیس که با وجود اون همه پیشرفت و نکات مثبت، توی گیم پلی یک سری موارد هست که قشنگ پتانسیل داره بزنه بازی رو خراب کنه اینم از فیفا که کلا به مرحله بازی کردنم نمیرسه
60 دلار بدیم به این...نمیدونم بخندم یا گریه کنم
داداش الان بت میگن پس فن، بگو به به

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
توپه یه جوریه. یه بار عین موشک در میره یه بار اینقدر کنده که فکر میکنی صد کیلو جرمشه اصلا بالانس نیست توپش.
سرشونه‌ی بازیکنا در حد بادی بیلدینگ کاراس:D یعنی مثلا سر شونه مودریچ در حد قهرمان بدنسازی دنیاست. یه بازیکن دیدم بازوش اینقدر گنده بود چشام داشت در میومد

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
مهمترین نکته مثبت بازی واسه من سرعتشه که کندتر شده،امیدوارم خرابش نکنن،راستی تو روز یکم نورپردازی انگار زیاد نیست؟؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
آره یه جوریه، نورپردازی بعضی استادیوم ها روز خوبه بعضی ها شب بعضی ها هردو بعضی ها هیچکدوم
نکته مثبت گیم پلی اینه به نظرم که بالانسه. با تاکتیک های متنوعی میشه گل زد، تو عمق، حفظ توپ، سانتر، شوت از راه دور، ولی بازم شوت زمینی یکم قوی تره
فیس بیت آشور تو حلقم :)) جووینکو هم خیلی خوبه، شاید اوایل یه تیم ایتالیا یا MLS بستم.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
اینم فراموش کردم بگم این قابلیت تعویض سریع هم خیلی عالیه :D یعنی قشنگ تو آنلاین خیلی به کار میاد! من کلا حال نداشتم pause کنم بازی رو واسه تعویض ولی این قابلیت کارو راحت کرده

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
توپه یه جوریه. یه بار عین موشک در میره یه بار اینقدر کنده که فکر میکنی صد کیلو جرمشه اصلا بالانس نیست توپش.
سرشونه‌ی بازیکنا در حد بادی بیلدینگ کاراس:D یعنی مثلا سر شونه مودریچ در حد قهرمان بدنسازی دنیاست
اون بخاطر شتابشه شتاب توپ هنگام شوت بالاست ربطی به وزن نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر