FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
تبریک به خاطر معرفی فیفا18

انتظارات من که از فیفا 18 خیلی زیاده که به بعضیاش دوستان اشاره کردند یه مورد رو هم من عرض کنم خدمت دوستان:

همه میدونید که فیفا هر پنجشنبه یا جمعه یه آپدیتی میده به نام آپدیت اسکواد
اگر خاطرتون باشه توی فیفا 16 داخل یکی از این آپدیت اسکواد هاش چند تا فیس هم تغییر کرد مثل مارسلو و په په
توی 17 هم چند باری این اتفاق افتاد حالا دقیق خاطرم نیست چه بازیکنایی بودن

اگر تیم فیفا بیاد فیس اکثر بازیکن های مطرح و نیمه مطرح رو همون اول کار درست اسکن کنه و بعد از اون هم هر هفته همراه با آپدیت اسکوادش یه سری فیس که نرسیده همون اول اسکن کنه رو به بازی اضاف کنه خیلی عالی میشه اینجوری هر هفته بازی یه تازگی ای هم واسه گیمر داره و بعد یه مدت کمتر احساس تکراری بودن به آدم دست میده...

دوم اینکه انیمیشن داور ها رو هم حسابی یه دستی به سر و روش بکشن مخصوصا موقع کارت دادن ها

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
امیدوارم تو این نسخه داورا انقدر دس به جیب نباشن و چپ و راست کارت ندن
داوری بگیر نگیر داشت:D یعنی بستگی به داور هم داشت. یه پیری بود که چپ و راست کارت میداد یه بنده خدایی هم پنالتی هارو حساب نمیکرد !

• Like
Reactions: w.rooney

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
والا منم بایرنی ام:D ولی چرا باید از یه فردی که الان این روزها تو بهترین موقعیت خودش قرار داره و با زحمت اومده بالا بدمون بیاد؟:D رونالدو به چیزی که استحقاقشو داشته رسیده و به نظرم حتی دوران حرفه ای گریش خیلی طولانی تر خواهد بود. جذابیت فوتبال به بودن همین تیپ بازیکناس دیگه :D حسادت نکنیم:-bd

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
Doostan man noskhe pc fut champions bazi mikonam na delay daram na lag baram ajibe ke hamegi az delay ya lag to fut champions minalid fek mikonam in delay va lag faghat roo noskhehaye xbox va ps4 vojod dare doroste?

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
واقعا انیمیشن داوری داخل 17 افتضاح هست و کارت دادنهای بی موردشون
اکثر موقع ها وقتی میخواد کارت بده به بازیکن نگاه نمیکنه و کارت میده,مثل رونالدینیهو که یک طرف دیگرو نگاه میکرد و پاس جای دیگه ای میداد:))
ایشالا داخل 18 درست شه

آخرین ویرایش:

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
من که امسال از فیفا 17 خیلی خوشم اوومد
شماره 18 هم همین مقدار پیشرفت کنه راضیم نبایدم انتظار داشت که بیان یه نسخه خیلی کامل بدن چون اونطوری سیاست EA به هم میخوره و یه جورایی چیزی واسه عرضه تو FIFA 19 نمیمونه
این نسخه دیگه باید یه دستی به فیس های لالیگا و بوندس لیگا بکشن و فقط توجهشون به لیگ جزیره نباشه
دوستمون هم گفت بهترین کار اینه بعد از انتشار بازی اگر فیسی ساخته نشده بیان حداقل ماهی 10تا فیس بدن خیلی عالی میشه مخصوصا ستاره های جدیدی که هر سال به فوتبال معرفی میشه متلا امسال Mbappe و Leroy Sane و Dembele و Asensio باید فیسشون آپدیت میشد که نشد
ولی در کل با توجه به گشادی EA بعد از انتشار بازی این کار خیلی بعید به نظر میرسه :(
حتی یه سری از ادیتور های Moddingway هم بگیرن اینکارو عالی انجام میدن
سرورها هم بهتر شه دیگه مشکلی نیست
چون انیمشین ها و فیزیک و گیم پلی هر سال پیشرفت میکنه و طبیعیه

آخرین ویرایش:

Amir81

کاربر سایت
Aug 11, 2014
62
واقعا انیمیشن داوری داخل 17 افتضاح هست و کارت دادنهای بی موردشون
اکثر موقع ها وقتی میخواد کارت بده به بازیکن نگاه نمیکنه و کارت میده,مثل رونالدینیهو که یک طرف دیگرو نگاه میکرد و پاس جای دیگه ای میداد:))
ایشالا داخل 18 درست شه
بدترین چیز مال کارت دادنش اینه که بازیکن وایساده جلوی داور منتظره ببینه داور چه کارتی میده...بعد که داور کارت زرد میده بازیکن عصبانی میشه :|
اما من فک میکنم توی فیفا18 کمتر از 17 به گرافیک اهمیت بدن و بیشتر تمرکزشون رو بذارن روی همین چیزا

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
داوری بازی همچنین انیمیشن های داوری و بازیکنا حتما درست بشه.در این یه مورد نسل هفتمی مونده هنوز.یه دستی هم به سر و روش نکشیدن.دقت نکردم که داوری رو قبلا لایسنس کردن یا نه ولی اگه داوری رو با چهره واقعی بذارن و تو فینالهای حساس هوش مصنوعی داور مطرح انتخاب کنه که عالی میشه
چمن بازی اصلا به درد بخور نبود.نور ورزشگاه ها هم اصلا خوب نبود.امیدوارم اینا هم اصلاح بشن
حتما یه دستی به سرو روی کریر مود بکشن.خیلی تکراری و یکنواخت شده
یه چیز دیگه هم دوس دارم اضافه بشه.اونم اینه که از سیوهای ترکیبت که تو تیم شیت درست کردی بتونی وسط بازی لودشون کنی و استفاده کنی.چون وسط بازی بخصوص انلاین تا بخوای فرمیشن و اینتروداکشن و تاکتیک رو درست کنی کلی وقت میبره.خیلی این یه مورد به کار میاد.تو Pes این گزینه همش بوده
مثل Pes بشه فایل آپشن داد به بازی.
امکان درست کردن کیت داخل کریر مود
آب و هوای داینامیک :astonished:.بازی رو شروع میکنی تا اینکه بازی رو تموم میکنی حداقل سایه ثابت نباشه
بنظرم بارون تو بازی خیلی غیرواقعی نشون داده شده.بخصوص وقتی بازیکنا با حرکاتی که رو زمین انجام میدن آب جمع شده تو زمین خیلی زیاده.اغراق شده در این مورد.بارون رو بتونن طبیعی ترش کنه ممکنه تو بهینه شدن بازی هم کمک کنه به لحاظ فریم دهی
لایسنس لیگ قهرمانان که بازم فکر نکنم بشه :expressionless:

• Like
Reactions: atzoriha and db07

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
نسخه Icon Edition

fifa18-iconspage-preorder-fg-xs.png

راستش من که به گرافیک تیزرهای فیفا اعتماد ندارم، چون از پیش رندر شده هست و سخت افزار کنسول در محک زدن گرافیک تیزر سهیم نیست

ولی نگاهی به گرافیک تیزر فیفا 17 و در نهایت گرافیک خود بازی بندازیم می بینیم جزییات گرافیکی کمتر شده نمونشو در زیر به نقل از یه کانال توییتری خارجی میزارم

پ.ن: البته شاید این مقایسه دقیق نباشه چون نورپردازی محیط متفاوت هست ولی جدا از این کیفیت تکسچر و یا بافت های صورت هم کاهش پیدا کرده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من توقع دارم توی فیفا 18 هندیکاپ کمتر بشه فیسهای ساخته شده خیلی بیشتر باشن گلرها روی شوتها بهتر عمل کنن داوری هم اینقدر نوسان نداشته باشه اینایی میگن داوراش کارت زیاد میده برن پروکلاب ببینن چه خبره رسما یارو تکل پشت میزنه داور فقط تذکر میده گرچه صحنه هایی هم بوده که درست کارت داده ولی میگم نوسان داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر