FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بحث اينه اخه فكر ميكنن يه سري واقعا pes گيم پلي بهتري داره كه اگه نظرتون اينه خواهشا رو اعصاب فيفابازا تو اين تاپيك رژه نريد بريد همون تاپيك pes اپشن فايل اپلود كنيد واسه هم:|

Sent from my iPhone using Tapatalk

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
میشه جز انیمیشن که کونامی بهتر عمل کرده بفرمایید در بخش فیزیک و گیم پلی- و پلیر آی دی و..............فیفا چیکار کرده ک بدون هیچ منطقی میفرمایید فیفا یه سروگردن بالاتره!منبع تون خارجی باشه ممنون میشم

Pro Evolution Soccer: 15 Reasons It OBLITERATES FIFA

5 reasons PES 2018 will be better than FIFA

منظورتونم از انیمیشن احتمالا قیاس سلبریشنها با سلبریشنهای فیفاست که زمین و زمان میرن توهم چه تو بازی چه تو فاینال انیمیشن

View attachment 78382

View attachment 78383

نگو که دربخش پردازش چهره و استایل و کیفیت البسه و موتورپردازش گرافیکی فیفا هم یه سروگردن بالاتره که تاپیک زخمی میده

لایسنس بحثش مالی سیاسی ـه لایسنس داده بهت ولی با هزار بهونه پول خالی میکنه ازحساب مردم حتی سلبریشنـه رونالدوم هم پولی شده

والا ما هنوزم تو آرنای 17 فیریز میکنیم! کلی آپدیت دادن جای دیگه فیریز کردیم ! نگو که مشکل از نت ایرانه و خارجی ها اصن مشکل ندارن !تو آلتیمیت هم که بعضا هنگام نشان دادن ترکیب فیریز میکنه و باید نت رو قطع کنی و 3-0 بازنده باشی

من منبع سایت خارجی نه حال حوصله گشتن دارم فقط چیزی که با چشم دیدم رو میگم

مقایسته کامل گیم پلی FIFA17با PES 17

خودم‌ روی کنسول خودم تست کردم اونی که دیدم به نظرم ازادی عمل سبک بازی که خودت مشخص میکنی این رو کامل میشه حس کرد که Fifaبهتره یعنی سبک بازی رو خودت مشخص میکنی که چطور جلو بقیه بازی کنی

در بحث لایسنس ازه شرکت جهانخوار EAکه خودم‌‌دل خوشی ازش ندارم پول میده لایسنس رو انحصاری میکنه و برا بازی ۶۰دلار پول کامل میگیره همین پول رو KONAMIهمین پول رو میگیره یه بازی ناقصی تحویل میده که ....
KONAMIبره تلاش کنه لایستس تیم‌ ها رو بگیره
در بخش ‌سرور والا ما نزدیک ۶۰۰بازی تو التیمت فقط بخش سیزن Futشاید کمتر از ۱۰بار لاست خوردم‌ یا تو نمایش ترکیب موند

رقیق شما بی زحمت برو تو سیتینگ لوگیشن رو خاموش کن تا دیگه تو ارنا نمونی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
معرفي ميكنم بيكارترين فرد تاريخ :))
بشين اديت كن روله هي اديت كن ..
pes :)) :))
والا این جا جاش نیست بگم و نمیدونم چرا ما نمیتونیم بدون این که به شخصیت همدیگه توهین کنیم این طوری بیایم صحبت کنیم حالا میخواستی ترول کنی و هر چیزی میتونستی خیلی بهتر بیای پست بذاری

این دوست ما علی گرامی والا بیکار نیست که هیچی و کشور های همسایه میره و کارش نصب دستگا های آب شیرین این چیراست و خلاصه سرش شلوغه و این علی گرامی ما انقدر عاشق فوتبال و ادیت و این چیراست حتی زمانی که برای کار در کشوری های دیگه رفته بود کنسول پلی استیشن 4 خودش رو با خودش میبرد و تو وقت استراحتش یکی از تفریحاتش هم تیم ساختن و ادیت اینا بود و حتی زمانی که یه نسخه ای از فیفا های خیلی قدیم ادیت اینا داشت علی گرامی ما حتی تو فیفا هم کار ادیت میکرد !!!

و در ضمن علی ما با یکی از ادیتور های رسمی تیم سازنده PES در تماس هستش و هیچ وقت نیومده حرفی نزده ! پس بهتره قبل این صحبت های بی کار و از این چیزا وقتی کسی رو نمیشناسید خیلی راحت نیاین دربارش داوری نکنین ! و باز هم در ضمن بی کار بودن و نبودن یه شخص هم به خودش ربط داره آقای خیلی باکار !!!!!!!!!

شرمنده دوستان گرامی بابت پست اسپمم .

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
آقا صلوات بفرستین.... :)

من به شخصه خیلی وقت بود PES بازی میکردم تا اینکه دیگه از 2015 کنسول گرفتم و اومدم رو فیفا...خدایی خیلیم راضی هستم...تازه امسال با بخش آلتیمیت آشنا شدم و تازه فهمیدم این مدت چی رو از دست دادم توی سه ماه بالای 1000 بازی انجام دادم...سیزن آنلاین هم که دیگه هیچ.... 8->:>

فیفا هرچقدرم بد باشه وقتی آدم بازی میکنه واقعا حس میکنه داره فوتبال بازی میکنه...یعنی باید فوتبال بلد باشی تا بتونی فیفا بازی کنی...یعنی مثلا همین طوری نمیتونی با گرفتن x یا مریع دفاع کنی...باید فوتبال بازی کنی... :-??

به شخصه هر دوتا رو تجربه کردم...نه ادعام میشه که خوره pes یا fifa هستم نه چیزی...ولی وقتی حال میکنم با فیفا پس بازی می کنم....چون اصلش هم همینه...با هر کدوم حال میکنید و لذت میبرید همون رو بازی کنید....حالا هرکی هر چی میخواد بگه ،بگه... :-??

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
میشه جز انیمیشن که کونامی بهتر عمل کرده بفرمایید در بخش فیزیک و گیم پلی- و پلیر آی دی و..............فیفا چیکار کرده ک بدون هیچ منطقی میفرمایید فیفا یه سروگردن بالاتره!منبع تون خارجی باشه ممنون میشم

Pro Evolution Soccer: 15 Reasons It OBLITERATES FIFA

5 reasons PES 2018 will be better than FIFA

منظورتونم از انیمیشن احتمالا قیاس سلبریشنها با سلبریشنهای فیفاست که زمین و زمان میرن توهم چه تو بازی چه تو فاینال انیمیشن

View attachment 78382

View attachment 78383

نگو که دربخش پردازش چهره و استایل و کیفیت البسه و موتورپردازش گرافیکی فیفا هم یه سروگردن بالاتره که تاپیک زخمی میده

لایسنس بحثش مالی سیاسی ـه لایسنس داده بهت ولی با هزار بهونه پول خالی میکنه ازحساب مردم حتی سلبریشنـه رونالدوم هم پولی شده

والا ما هنوزم تو آرنای 17 فیریز میکنیم! کلی آپدیت دادن جای دیگه فیریز کردیم ! نگو که مشکل از نت ایرانه و خارجی ها اصن مشکل ندارن !تو آلتیمیت هم که بعضا هنگام نشان دادن ترکیب فیریز میکنه و باید نت رو قطع کنی و 3-0 بازنده باشی
دقیقا!

ازکسایی که نمیدونن فیزیک و پلیر آی دی و گیم پلی چیه انتظار نداشته باش تحقیق کن چون با چیزی که فنش هستن زوری هم شده باید حال کنن بخوان نخوان ...

هزارتاهم دلیل بیاری کونامی از چند نظر (به قول خودشون سر و گردن) از eaبهتر عمل کرده بازم حرف خودشونو میزنن . میخواد بهت زوری تحمیل کنه فیفا بهتره پس انتظاره منطق و دلیل نداشته باش . ترشحات ذهنه دیگه ...... طبق معمول تاپیک فیفا جزهٔ بی منطق و ملاکترینه سطح ادبیات برخی فیفا فن هم هرسال سیر نزولی داره

بحث اينه اخه فكر ميكنن يه سري واقعا pes گيم پلي بهتري داره كه اگه نظرتون اينه خواهشا رو اعصاب فيفابازا تو اين تاپيك رژه نريد بريد همون تاپيك pes اپشن فايل اپلود كنيد واسه هم:|

به قول @EvisCeration چهارتا دلیل و منطق بیارید بعد دم از یه سروگردن بزنید . ولی دلایل و منابع دلایل برتری رو به کونامی میدن ا‌وناهم مثل pesبازا لابد بیکارن! یا شایدم مثل فیفا فن ها نظر شخصی ملاکه و حوصله تحقیق ندارن!!

Last edited by a moderator:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
به قول @EvisCeration چهارتا دلیل و منطق بیارید بعد دم از یه سروگردن بزنید . ولی دلایل و منابع دلایل برتری رو به کونامی میدن ا‌وناهم مثل pesبازا لابد بیکارن! یا شایدم مثل فیفا فن ها نظر شخصی ملاکه و حوصله تحقیق ندارن!!
شما بجاي حرص خوردن در مورد گيم پلي فيفا بهتره بري ٤ تا سانتر بكشي زيرش و هد بزني. البته اگه توي pes بشه كاري غير اين كرد:D:D:D

• Like
Reactions: mskyhd and ehsas1

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
شما بجاي حرص خوردن در مورد گيم پلي فيفا بهتره بري ٤ تا سانتر بكشي زيرش و هد بزني. البته اگه توي pes بشه كاري غير اين كرد:D:D:D
فیفا 17 هم دقیقا همین باگ سانتر رو داره !!
حداقل دمو ش که من بازی کردم اینجوریه

• Like
Reactions: Milad_HW

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سوالی که برای من عجیب هست اگر به نظر PES بازها هرچقدر FIFA در حال درجا زدند هست و PES در حال درخشش و پیشرفت ولی روند فروش دوتا بازی برعکس این مورد رو ثابت میکنه به بیان بهتر FIFA 17 رکوردسریع ترین فروش سری رو میزنه و حتی پا رو فراتر میذاره و تبدیل میشه به پرفروشترین بازی کنسولی سال 2016 میشه و در سمت مقابل PES علارقم به قول دوستان پیشرفت های زیاد در چند سال اخیر بیشتر از پیش در حال از دست دادن پلیر هست ! حقیقتا صحبت های شما با واقعیت همخوانی نداره چرا که PES باید بیشتر در حال جذب پلیر بیشتر باشه نه اینکه مخاطب های خودش هم از دست بده !

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان فن PES به خدا کشتید خودتونو. الان با این کارا هدفتون چیه؟ از فروش بازی کم میشه؟ پیش خودتون میگید برم یکم از بازی بد بگم یه ضربه مهلک دیگه به EA وارد کنم?صودش دقیقا چیه؟
بازیت بهترین بازی فوتباله؟ بهترین گرافیک و گیم پلی رو داره؟ هر سال در حال پیشرفت های چشمگیره؟ خوب به من چه؟ من اگه علاقه ای به بازیت پیدا کردم میام توی تاپیکش این چیزا رو میخونم.
برید تو تاپیک خودتون در مورد بازی مورد علاقتون حرف بزنین اینجا هم فیفا باز ها از فیفا حرف بزنن. شمایی که از این بازی بدت میاد چه حوصله ای داری میای تو تاپیکش در موردش حرف میزنی. که چی بشه بشه آخه؟

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
خوشبختانه داخل فيفا باگ شناخته ميشه. تاكتيك كلي گلزني داخل pes همينه:D دومن كه داخل فيفا سانتر و كلن گلزني ازين طريق خيلي به مشخصه هاي بازيكن ربط داره. مثلا شما اگر با كايل واكر سانتر كنيد احتمال اينكه روي سر مهاجمتون توپ فرود بياد خيلي بيشتر از اينه كه مثلا با يكي مث الكس ويدال سانتر كنيد :D من گاهي اوقات گيم نت ميرم و pes بازارو ميبينم كل تاكتيكشون پاس قطري بلد براي بال هاي كناري سانتر بلد توي باكس و ضربه سره. بعضياي ديگه هم با نيمار يا بقيه بقل پا زنا به قول سرهنگ ضربه ي موزي شكل ميزنن :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
حرف فن نبودن میزنی هرچی از دهنت دراومد به فیفا و ea و طرفداراش زدی!
Ea جهانخوار بده شما برو پچتو دانلود کن بزار ما کلاه بره سرمون...
با فولهام خوش بگذره

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
من بحثم FIFA یا PES نیست میگم
فیفا بازا نباید به خاطر انحصار بودن لیگ ها افتخار کنند
بخواد این ضع پیش بره دیگه تو هر نوع بازی یه چیزی انحصاری میشه
نمونه ش هم همین پورشه که EA جهان خوار ( =)) ) تو انحصارش بود به شخصه تنها سری که میتونستیم پورشه برونیم اونم NFS بود از روزی که ما بودیم تا الانی که اواسط دهه سوم زندگیمه یه NFS پورشه داشتیم و بقیه NFS ها در حد 2 مدل یا بعضیاشون مثه UNDERGROUND پورشه نداشتند
میگم بخواد انحصار پیش بره واسه بقیه کاری نداره GT میره فراری و انحصاری میکنه FORZA هم لامبورگینی (که در هر صورت گیمر متضرر میشه)
این سبک حرف زدن شما معلومه تو دوران تیـنجری سیر میکنی من PES باز نیست تو این نسل فقط دمو هاشو بازی کردم (باور نداری برو تروفیام ببین)
اینم که آدم تو کل کل کم میاره نشون ضعفشه
من به شخصه فوتبال دوست دارم حدودا 7-8 ساله PES و گذاشتم کنار ولی از این ور EA داره کم کاری میکنه سر FIFA
آره EA کثیفت ترین و گرگ ترین شرکت گیمینگه تا 3 سال پیش فکر میکردم اکتیویژنه ولی EA واقعا کثیفه اون از SWBF که کلا 3-4 تا مپ داشت برا بازی 60 $ از اون ور تو DLC هاش تمام محتویاتش بود انگار 60$ پول داده بودیم DEMO SWBF خریده بودیم
اینم از فیفا که کثافت بازیاش حتی تو پک های که توسط FIFA POINT ـه برده
اونم از مس افکت که انواع اقسام مگا پک داشت
احتمالا همین طوری پیش بره تو FIFA 2022 تو بخش الیمیت تیم برای استات مچ باید کوین هم بدیم
در کل شما به خودت سخت نگیر از بازی لذت ببر

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
سوالی که برای من عجیب هست اگر به نظر PES بازها هرچقدر FIFA در حال درجا زدند هست و PES در حال درخشش و پیشرفت ولی روند فروش دوتا بازی برعکس این مورد رو ثابت میکنه به بیان بهتر FIFA 17 رکوردسریع ترین فروش سری رو میزنه و حتی پا رو فراتر میذاره و تبدیل میشه به پرفروشترین بازی کنسولی سال 2016 میشه و در سمت مقابل PES علارقم به قول دوستان پیشرفت های زیاد در چند سال اخیر بیشتر از پیش در حال از دست دادن پلیر هست ! حقیقتا صحبت های شما با واقعیت همخوانی نداره چرا که PES باید بیشتر در حال جذب پلیر بیشتر باشه نه اینکه مخاطب های خودش هم از دست بده !
فروش ک دلیل نیست اکثر بازیهای AAAهم فروش بترکونی ندارن چ برسه به...ً
سری بازیهای Legoهم هرسال رکورد فروش میزنه . آرکید جماعت کلا پرفروشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
جيزز:))
ته فيفا بازي كردنتون دمو عه اخه من چي بگم؟ عاقا بشين يه دويست دست انلاين بزن تازه نميگم التيميت برو سيزن كه پليراي نوب تر زيادن يكم چالش تجربه كن. والا التيميت بازاي فيفا تو همين فروم من تضمين ميدم اكثريتشون كوچك ترين مشكلي با سي پي يو ندارن. براي خود من به شخصه سي پي يو هر دو بازي مسخره س چون يه فصل كرير يا مستر ليگ بازي كني اصلا ساختار و نحوه بازيشون دستت مياد.
pes سال ها هست كه از دفاع ليگيسي استفاده ميكنه. يعني اصولا شما با ضربدر گرفتن به راحتي ميتوني دفاع كني. اصلا شك دارم بدوني تاكتيكال چيه... از اون كامنتت كه ميگي با اوت دستيم گل ميزنم فهميدم از اين جماعتي هستي كه تهش سه گيگ دموي فيفا رو بازي ميكنن.
باگ سانتر از فيفا ١٤ به اين سمت وجود نداره. اتفاقا مشكل pes سانتره نه فيفا.
من نميدونم دمو رو چند نفره با كيا بازي ميكنيد اما اگه اونام در اصل pes بازن بايد بگم اره شما درست ميگيد فيفا باگ خالصه چون pes باز جماعت اگه تو ستينگ دفاع تاكتيكال رو عوض نكنه خيلي خيلي طول ميكشه تا دفاع كردن درست رو تو فيفا ياد بگيره.
ساعت شيش صبح و من دارم با موبايل چيزيو تايپ ميكنم كه عمرا اصلا كسي بخونه. حقيقتن لذت ببريد از pes. ما كه گفتيم واقعا دنبال بهتر شدن خود فيفا نسبت به قبليم و پرو و كونامي نه براي ما و نه براي ea اهميتي ندارن چون اگه داشتن فيفا بيشتر از اينا كار ميشد روش.
پس بزاريد ما ٦٠ دلار بره تو پاچمون و شمام ٦٠ دلار بديد و كل سال بشينيد ابراهيم تهامي ديزاين كنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر