FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
برادر گروه پچ و دانلود کیت ۱۰۰ متر پایینتره اشتباه اومدی!
شما با همون قرارداد جدید با تیم دسته دویی لذتشو ببرید اسمش چی بود؟؟؟؟ اهان فولهام
موفق باشی

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
محمدرضا 10 ساله تو این سایتم دقیقا ده ساله هر سال موقع ریلیز فیفا پرو فن ها میان اینجا دست و پا میزنن و بعد ریلیز میرن که پچ دانلود کنن:)) دلواپسان فیفا هستن اینا:D

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
گرفتاری همینه مصطفی جان ! دیگه من رقبتی نکردم امسال اخبار و این چیزای بازی رو این جا قرار بدم .....

پارسال اینا دیدی که پست میذاشتم کار آخرش به کجا رسید ..... تازه موتور گرافیکی بازی عوض شده بود یادته که چقدر هایپ بودیم سر این داستان و فکر میکردیم بازی مثل نسخه 2008 تحول بزرگی تو بخش گیم پلی میکنه و وقتی بازی اومد .....

به هر حال من یکی پست نمیذارم و اگه بذارم خیلی خیلی کم و درباره بازی نظری هم نمیدم حداقل تو این تاپیک . و طرفدارهای متعصبش ( نه همه طرفدار هاش ) هم برن با همین بازی حال کنن !! فقط من میخوام بدونم چند نفر بودن تو همین تاپیک بازیسنتر که زمانی من از PES2008 کوچ کردم به FIFA 08 این طرفدارهای متعصب فیفا کجا بودن ؟؟!!!! از فیفا 08 تا خود فیفا 15 یک سره فیفا بازی کردم !!! حالم از هر چی PES هستش به هم میخورد و دیگه صحبت های تکراری نمیکنم و کلا ولش کن ....

تو تاپیک بقلی میشه ما چند صفحه از PES 2018 و کلا PES به به و چه چه میکنیم و چند صفحه میریم رو دور انتقاد و گیر و مسخره کردن نقاط ضعف خنده دار بازی !!! پست هاش همگی هست و میتونن دوستان متعصب برن ببینن !!!

حتی سر لایسنس ها هم ما به فیفا گیر دادیم بخش بزرگی از این مشکل رو هم بار ها و بار ها گفتیم PES و به خصوص کونامی مقصره و والا حرف بزنم همین طور میره جلو و همه صحبت ها تکراری و دیگه خسته شدیم هی بیایم این صحبت ها رو تکرار کنیم .....

تعصب تو سن و سال ما ؟؟؟!!! :)):| مگه میشه کسی با فیفا 94 و 95 و 96 خاطره داشته باشه و بعدش از این بازی و نامش بدش بیاد ؟؟؟!!! اونم تو سن من که کلی با همین فیفا خاطره دارم !!! از برایان پلانک شماره 16 تیم ملی آلمان در فیفا 95 !!!! که هنوز که هنوزه اسمش یادمه !!!!! :x

اون کسایی که به ما ها میگن PES فن و از این مزخرفات دقیقا من رو یاد کسایی تو این مملکت میندارن که وقتی از گرفتاری های این کشور انتقاد میکنن سریع بهشون انگ میزنن که اقدام علیه امینت ملی کردی و کافری و مرتدی و پایه های نظام را سست کردی و ......... :)):|

باشد که متعصب نباشیم .

پاینده باشی .....
هنوز چلسی london fc هست ؟ یه مود فیفا که ultimate باشه اندازه کل بازی pes میرزه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
کامنت های بعضیا رو میخونم خندم میگیره
الان چلسی لندن FC باشه مقصر PES ـه یا EA که سیاست کثیفشو پیاده کرده که انحصاری بمونه تیم های لیگ
هر دو بازی پر از ضعفه اما ی عده طوری میان اون یکی بازی میکوبن انگار سهام دار این یکی بشرکتند
اتفاقا باید تاسف خورد به حال خودمون که EA همچین سیاستی و سر PES و بقیه شرکتای که میتونستند فوتبال بسازن پیاده کرد چون اگه PES قوی شه مطمئنن FIFA هم از ترس از دست دادن بازار یه جهش فوق العاده میکرد نه مثه صنعت خودرو ایران همه چی انحصاریه و به الجبار باید بری خودرو ملی بخری
دوستان یه طوری از FIFA حمایت میکنن که انگار EA داره ازشون حمایت میکنه
نه دوست عزیز این کار شما عینه این میمونه که EA یه کلا گشاد گذاشته سرت تو هم داری میگی چه کلاه گرم و نرمیه ولی با قبلی آنچنان فرقی نداره
فن بودن و کنار بگذاریم یکم منطقی باشیم
اون مود التیمیت تیم هم که میگی از نظر گیم پلی خیلی مشکل داره نسبت به سیزن
همین طور این قدر این EA کثیفه پکای که با FIFA POINT میخری بازیکنای بهتری میده تا پکای که از تو بازی گیرت میاد یا با COIN میخری

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کامنت های بعضیا رو میخونم خندم میگیره
الان چلسی لندن FC باشه مقصر PES ـه یا EA که سیاست کثیفشو پیاده کرده که انحصاری بمونه تیم های لیگ
هر دو بازی پر از ضعفه اما ی عده طوری میان اون یکی بازی میکوبن انگار سهام دار این یکی بشرکتند
اتفاقا باید تاسف خورد به حال خودمون که EA همچین سیاستی و سر PES و بقیه شرکتای که میتونستند فوتبال بسازن پیاده کرد چون اگه PES قوی شه مطمئنن FIFA هم از ترس از دست دادن بازار یه جهش فوق العاده میکرد نه مثه صنعت خودرو ایران همه چی انحصاریه و به الجبار باید بری خودرو ملی بخری
دوستان یه طوری از FIFA حمایت میکنن که انگار EA داره ازشون حمایت میکنه
نه دوست عزیز این کار شما عینه این میمونه که EA یه کلا گشاد گذاشته سرت تو هم داری میگی چه کلاه گرم و نرمیه ولی با قبلی آنچنان فرقی نداره
فن بودن و کنار بگذاریم یکم منطقی باشیم
اون مود التیمیت تیم هم که میگی از نظر گیم پلی خیلی مشکل داره نسبت به سیزن
همین طور این قدر این EA کثیفه پکای که با FIFA POINT میخری بازیکنای بهتری میده تا پکای که از تو بازی گیرت میاد یا با COIN میخری
حرف فن نبودن میزنی هرچی از دهنت دراومد به فیفا و ea و طرفداراش زدی!
Ea جهانخوار بده شما برو پچتو دانلود کن بزار ما کلاه بره سرمون...
با فولهام خوش بگذره

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
منم امسال بیخیال فیفا شدم بعد از 10 سال..

خدایی پیشرفتایی که پیس 2018 داشته انقلابی بوده و من که بتارو بازی کردم باورم نمیشد
فیفا 18 هم فرقی با 17 نداره و من اصلا امساال حاضر نیستم براش 60 دلار بدم.. حاضرم لایسنس رو از دست بدم و برم سراغ یه بازی که گیم پلی خوب و انیمیشنای روون داره تا یه بازیی که فقط لباسای جدیدشو اپدیت کردن با یه تغییرات کوچیک
مشکل پیس هم با پچ حل میشه. گیم پلی و انیمیشنایی که امساال پیس داره یه سروگردن بالاتر از فیفا هستن فقط مشکل لایسنس داره همین

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
احساس ميكنم بعضي از دوستان گاها به فيفا كم لطفي ميكنن! انتظار تحول از گيم پلي دارن! آخه وقتي يه چيزي خوبه چرا بايد تغييرش داد؟ گيم پلي فيفا از نظر من خيلي خوبه و هر سالم بهتر ميشه؛ همين سيستم شيلد كه تو تاپيك pes دارن ازش تعريف ميكنن چندين سال تو فيفا هست و هر سالم داره پيشرفت ميكنه. يا بعضي از انميشنهاي فيفا ايراد ميگيرن؛ فيفا مشكل كمبود انميشن نداره، مشكل فيفا پيوستگي بين انميشنهاست كه اونم مهمترين علتش بالا بودن سرعت بازي نسبت به رقيبشه كه باعث ميشه انميشنها روان بنظر نيان.
اما در زمينه طراحي چهره بازيكنها با اينكه خيليها رو اسكن نميكنن pes بهتر عمل ميكنه و سازندگان فيفا بغير از بازيكنهايي كه اسكن ميشن در مورد بقيه زياد زحمتي بخودشون نميدن.
من هر سال فقط دموي pes رو بازي ميكنم و بخاطر اينكه پكيچ بهتري ارائه ميده و بنظرم بازي كاملتريه فيفا رو ميخرم و كل سال بازي ميكنم. ضمنا سعي ام نميكنم كسي رو به راه راست هدايت كنم!

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی

چون سوال کردید عرض میکنم ! /:)

y406_pro_evolution_soccer_2017_20170815234742.jpg

البته فقط همون یه دونه چلسی خالی هم نیست ! علاوه بر اون، تیم کلاسیک شم هست :D

d8zh_pro_evolution_soccer_2017_20170815233725.jpg

راستی ... شنیدم فیفا خیلی برای ایرانیا ارزش قائله !! از تیم ملی ایران تو فیفا چه خبر؟! ;)

dkcl_pro_evolution_soccer_2017_20170815234136.jpg

yiuf_pro_evolution_soccer_2017_20170816000548.jpg

ypcj_pro_evolution_soccer_2017_20170816001123.jpg

4eu_pro_evolution_soccer_2017_20170816001154.jpg

با کمی ادیت حتی میشه استادیوم آزادی رم شبیه سازی کرد !

22gu_pro_evolution_soccer_2017_20170816004619.jpg

wkq2_pro_evolution_soccer_2017_20170816005350.jpg

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,892
نام
U-N-3-S
چون سوال کردید عرض میکنم ! /:)

y406_pro_evolution_soccer_2017_20170815234742.jpg

البته فقط همون یه دونه چلسی خالی هم نیست ! علاوه بر اون، تیم کلاسیک شم هست :D

d8zh_pro_evolution_soccer_2017_20170815233725.jpg

راستی ... شنیدم فیفا خیلی برای ایرانیا ارزش قائله !! از تیم ملی ایران تو فیفا چه خبر؟! ;)

dkcl_pro_evolution_soccer_2017_20170815234136.jpg

yiuf_pro_evolution_soccer_2017_20170816000548.jpg

ypcj_pro_evolution_soccer_2017_20170816001123.jpg

4eu_pro_evolution_soccer_2017_20170816001154.jpg

با کمی ادیت حتی میشه استادیوم آزادی رم شبیه سازی کرد !

22gu_pro_evolution_soccer_2017_20170816004619.jpg

wkq2_pro_evolution_soccer_2017_20170816005350.jpg

معرفي ميكنم بيكارترين فرد تاريخ :))
بشين اديت كن روله هي اديت كن ..
pes :)) :))

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
واقعا خنده داره که برخی از تحول گیم پلی صحبت میکنن.
عزیزم فیفا داره فوتبالو شبیه سازی میکنه نه کارتن فوتبالیستا.توی کارتن فوتبالیستا برادران تاچیبانا میرفتن اسمون فر میخوردن بعد یکی از داداشا که صلاح میدونست توپو قل میداد تو دروازه.دروازه بان طبق قانون گل یاپوچ اول باید تشخیص میداد توپ دست کیه بعد بره اقدام بکنه برای مهار توپ . اگه قرار بود اینو شبیه سازی بکنن هر سال کلی تحول تو گیم پلی میتونستن بدن چون دستشون باز بود برای هر کاری.
عزیزان فوتبال یه بازیه با قواعد واصول خودش اگه یکم فوتبال ببینیم متوجه میشیم خود فوتبال واقعی هم هندی کپ داره یاگ داره. اگر نبداشت یکی به من بگه چرا باید بارسای گواردیولا که میانگین به هر تیم چهار پنج تا گل میزد با تمام ستاره هاش در اوج امادگی در ورزشگاه نیوکمپ مغلوب یه تیم گمنام به اسم روبین قازان شد؟ یا لستر چطور شد که قهرمان لیگ انگلیس شد ولی فصل بعد یه سهمیه خشکو خالی هم نتونست بگیره مثال ها زیاده خودتون بهتر میدونید.
فوتبال پر از اتفاقاته بعضی وقتا قابل پیشبینی خیلی وقتا هم غیر قابل پیشبینی. به نظرم فیفا از نظر قاعده فوتبالو بهتر رعایت کرده
ممکنه کسی هم مخالف نظر من باشه مهم اثبات کردن حرفمون نیست مهم اینه که به جای ایراد گرفتن به اینو اون . به فوش کشیدن این شرکتو اون شرکت سعی کنیم از بازی مورد علاقمون لذت ببریم. یه عده کارشون اینه که هزینه میکنن بازی میخرن که برن باگ پیدا بکنن تو اینترنت پخش بکنن و بگن این بازی مفت نمی ارزه اینا خود ازاری دارن بجای لذت بردن همه چیزو سیاه میبینن و اخرشم هیچی به هیچی. کسی که فیفا بازی میکنه هزار تا ایراد م به بازی گرفته بشه بازم همون بازیو انجام میده پیس بازان هم همینطور پس سعی کنیم لذت ببریم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من تیم های اسیایی و جام ملت های اسیا و .... خیلی دوست دارم تجربه کنم منتها فیفا که هیچ حتی کونامی هم پوشش نمیده جام ملت های اسیا یا باشگاه های اسیا رو بطور کامل

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فیفا تا لیگ دسته ۳ هر کشورو داره طرف میره ادیت میکنه میگه ما چلسی داریم!! انلاینم میتونی باهاش بازی کنی یا فقط خواستی ما بهت بخندیم؟
بازی که نه گیم پلی داره نه گرافیک نه لایسنس نه .... جدیدا بودجه هم نداره و قطره قطره پول بهشون میرسه تا یه بازی نسل قبل رو با اسم ۲۰۱۸ به خوردتون بدن که شما ۱ سال پچ بریزین...
تو همین مدت ما تیممونم تو التیمیت بستیمو داریم عشق میکنیم.
واقعا فیفا و پس شده بحث ماشینای المانی و پراید!
طرف میدونه قابل مقایسه نیستنا ولی میگه عوضش پراید خرجش کمه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
از اولش نمیخواستم تو این بحث شرکت کنم

به جز انیمشین که pes بهتره تو بقیه قسمت ها FIFA یه سرگردن بالاتره

از لایسنس تیم ها که بگذریم که PESبا پچ هم نمیتونه نزدیک FiFAبشه

برسیم به سرور که بازم FIFAبهتره مود های انلاین که بازم FIFAبهتره

کونامی ‌اومد برا مقابله با بخش Futبخش MYCLIUBرو راه انداخت که به جرئت حتی ۱درصد جذابیت Futنداره حتی من از کونامی بخش سیزن درست حسابی میخوام که بازم نداره

من خودم همین گیم پلی FIFAکه به قول بعضی ها اشغاله از گیم پلی عالی PESبه قول بعضی ها بهتر میدونم

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
ه جز انیمشین که pes بهتره تو بقیه قسمت ها FIFA یه سرگردن بالاتره

میشه جز انیمیشن که کونامی بهتر عمل کرده بفرمایید در بخش فیزیک و گیم پلی- و پلیر آی دی و..............فیفا چیکار کرده ک بدون هیچ منطقی میفرمایید فیفا یه سروگردن بالاتره!منبع تون خارجی باشه ممنون میشم

Pro Evolution Soccer: 15 Reasons It OBLITERATES FIFA

5 reasons PES 2018 will be better than FIFA

منظورتونم از انیمیشن احتمالا قیاس سلبریشنها با سلبریشنهای فیفاست که زمین و زمان میرن توهم چه تو بازی چه تو فاینال انیمیشن

photo_2017-08-14_21-08-59.jpg

photo_2017-08-15_00-20-23.jpg

نگو که دربخش پردازش چهره و استایل و کیفیت البسه و موتورپردازش گرافیکی فیفا هم یه سروگردن بالاتره که تاپیک زخمی میده

از لایسنس تیم ها که بگذریم که PESبا پچ هم نمیتونه نزدیک FiFAبشه

لایسنس بحثش مالی سیاسی ـه لایسنس داده بهت ولی با هزار بهونه پول خالی میکنه ازحساب مردم حتی سلبریشنـه رونالدوم هم پولی شده

برسیم به سرور که بازم FIFAبهتره مود های انلاین که بازم FIFAبهتره

والا ما هنوزم تو آرنای 17 فیریز میکنیم! کلی آپدیت دادن جای دیگه فیریز کردیم ! نگو که مشکل از نت ایرانه و خارجی ها اصن مشکل ندارن !تو آلتیمیت هم که بعضا هنگام نشان دادن ترکیب فیریز میکنه و باید نت رو قطع کنی و 3-0 بازنده باشی

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
معرفي ميكنم بيكارترين فرد تاريخ :))
بشين اديت كن روله هي اديت كن ..
pes :)) :))

بابا بیل گیتس !! بابا مارک زاکربرگ !! بابا بیزی !!!
چجوری تا حالا که بحث محتوای فیفا بود محتوا افتخار بود ! :)) حالا واسه بازی دیگه چیزی ساخته بشه اخ عه؟! :))
بله ... ساختن چیزی یعنی بیکار بودن ! :)) انگار مال فیفا از آسمون نازل میشه !!
مال فیفا رم یه سری آدم وقت گذاشتن ساختن دیگه !! کسی چیکار داره کی ساخته ... یه نفر میسازه هزاران نفر استفاده میکنن
گیرم که من وقت گذاشتم ... ولی اون 20 هزار نفری که آپشن فایل منو دانلود کردن بدون زحمت استفاده میکنن ...
کسی که منطق نداره سعی میکنه با توهین کردن جبرانش کنه، وگرنه به شما ربطی نداره من چقدر وقت آزاد دارم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر