FIFA 18

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jun 5, 2017.

بهترین نسخه نسل هشت فیفا کدام بود؟

Poll closed ‏Jun 6, 2017.
  1. FIFA 15

7 رای
    9.9%
  2. FIFA 16

9 رای
    12.7%
  3. FIFA 17

44 رای
    62.0%
  4. هیچکدام

11 رای
    15.5%
  1. کاربر سایت

نام:
    علی جون
    بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
    Genre: Sport
    Release Date: 29.09.2017
    Platforms:
    Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

تریلر ها

مقایسه نسخه های مختلف
    upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
    [SPOILER/]

کاور بازی
    upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attached Files:

آخرین ویرایش: ‏Jun 11, 2017
    rosoneri9, Vahid-Khazayi, Lord Stark و 31 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    تو ۱۷ دقیقا چیش شبیه نو کمپ بود؟:D شبیه قرچک سازی محلات بود بیشتر :-s

M@SOUD64 این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    18 رو گفتم برادر

4. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    اول از همه اینکه فیسای بتا برای 17 هست و بیلد اول هست! و حتی با نسخه ای که الان دارن برنامه نویسا مینویسن کلی تفاوت داره و اصلا ملاک خوب یا بد بودن بازی نیست! هدف پیدا کردن باگهاس که مشکلات اولیه خیلی کمتر بشه!
    کارت دادن داور کاملا طبیعیه شما انتظار داری دیگه چقدر انیمیشن اضافه بشه؟ تنها رقیب فیفا pes هست که کلا هر نسل 4 تا انیمیشن اضافه میکنه! بازیکنا تو هم گیر میکنن یا از کمر خم میشن! امروز که یه باگ تو اینترنت ازش پخش شده داور خوشحالی میکنه!
    خب وقتی وضع pes اونقدر فاجعس انتظاریم نمیره فیفا انقلابی کار کنه! بیشتر مشکل ضعیف بودن رقیبه!
    رفتن دست تو بدن یکی دیگه تو همه بازیها هست! کاملا مشخصه به مسائل بی اهمیت گیر دادنتون برای چی هست!
    هر عقل سلیمی میدونه مهمترین بخش یه فوتبال گیم پلی هست و نگاه کردن داور بعد کارت دادن به سمت دیگه اهمیتی نداره! شما میگی اضافه شدن آمبولانس مهم نیست نگاه کردن داور مهمه این خودش خیلی خنده داره! یعنی یه جورایی سوژه خنده مجدد رو برای ما فراهم کردی!
    هیچکس نمیگه فیفا بهترینه و ایرادی نداره! مسلمه ایراد داره اما هر سال که تعداد شما دوستان پس فن تو تاپسک فیفا زیاد میشه خیالم از بهتر شدن فیفا یجورایی راحت میشه!
    مخصوصا اون دوست عزیز که سال پیش اخبار میزاشت وقتی فیفا 17 اومد میگفت هرکس فیفا بازی میکنه نفهمه!

947947, King-1, Lord Stark و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

دمو کی میاد دوستان

6. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    باز متعصبای فیفا اومدن. من آیدیم مشخصه. که چندساعت و چقدر از سری های فیفا رو بازی کردم و میکنم سنمم انقدری هست که نظری که میدم از رو غلیان احساسات و تعصب نباشه. من میگم تا وقتی این انیمیشن ها ضعف داره، چرا میان رو نمایش امبولانس مانور میدن؟! فرو رفتن دستا همه جا وجود داره؟! سری های 2K رو بازی کنی این حرفو نمیزنی. به انیمیشن ک اهمیت ندیم به حواشی ک اهمیت ندیم، ببخشید تو این نسل با این کنسول های پرو ۴ و وان اکس به چی اهمیت بدیم؟! گیم پلی خالی میخوای شنا چرا هرسال فیفا میخری با همون نسخه قبل بازی کن. وقتی کات سین میده وظیفه داره کات سینو به منه مشتری به بهترین شکل نشون بده وگرنه منم اهمیتی نمیدم کارت از کجای داور میاد. راجع به فیس براوو هم سال پیش همین بهونه ها بود و هیچوقت درست نشد. هرسال میایم انتقاد میکنیم امثال شما میاین تعصبی منتقدین رو pesفن صدا میزنین.
    بازی ایراداتی داره که متاسفانه از چندین شماره ست که دست بش نخورده و این خوب نیست.
    از ترس اینکه ملت بیان انتقاد کنن مثه پارسال بتا رو مثه گداها برداشته به تعداد محدود داده نه ثبت نامی نه چیزی. هرکی بیشتر پول خرج کرده بتا داده نه اونی ک بیشتر وقت گذاشته

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

only sony, navid_x360, RohFa و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

امیدوارم این نسخه به تعداد funny Moments های fifa ,و ea در آرشیو یوتیوب نیفزاید

نزدیک به یکسال از ریلیزه17گذشته همچنان ویدئوهای جدید از لحظات شاده 17بارگذاری میشه:/ یکی از یکی متنوع تر :/

اینجین از بیس مشکل داره فراسبایت اینکاره نیست

8. abt abt

کاربر سایت

نام:
    Ali
    باز هم با نزدیک شدن به روز های پایانی تابستان شاهد شروع نزاع بین فن های نماد استکبار جهانی (ea) و مظلومیت و معصومیت ( کونامی) :)) هستیم. دوستان به حرف من گوش کنید کلا بیخیال این بحث‌ها شید. والا وقت اضافی دارید میخواید بقیه رو قانع کنید؟؟ از انتظار برای بازی لذت ببرید که ۷ مهر نزدیک است :) موسی به دین خود عیسی به دین خود.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Lord Stark, mehrdadb3, Hodor و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    بابک

پیشنهاد ویژه میکنم برید امسال انیمیشن تکون خوردن لباس تو nba 2k18 رو ببینید تا بفهمید این شرکت دزد چیو داره هرسال به اسم فوتبال نسل هشتمی میندازه به ملت

پ.ن: تاریخ دقیق عرضه دمو نیومده؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏Aug 13, 2017 at 1:35 AM
    only sony, 360xbox, Milad_HW و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

سلام
    چیزهایی که تا حالا تو سطح اینترنت از فیفا 18 اومده و من دیدم:
    لاینسس لیگ اسپانیا مثل انگلیس شده تو 18 !
    نمایش ترکیب ها هم مثل واقعیت شده که بازیکن ها میان یکی یکی دست به سینه می ایستن!
    چرخش دوربین 360 درجه لیگ اسپانیا هم اضاف شده!
    چندین مدل خوشحالی جدید هم اضافه شده به بازی+ اینکه انیمیشن ها هم روون تر و واقع گرایانه تر شده نسبت به 17!
    تماشاچی ها هم خیلی روشون کار شده و بیشترسه بعدی و واقعی شدن نسبت به قبل!
    حواشی و جو ورزشگاه ها و البته نورپردازی به مراتب جذاب تر و هیجانی تر و واقعی تر شده نسبت به قبل!
    فیس یه سری بازیکن ها که پارسال بد بود هم آپدیت شده و نوید این میره که بازیکنان بیشتری امسال اسکن بشن طبق روال هرسال!
    ووو...
    خلاصه که بسی هایپ شدیم پس از چرخش در سطح نت:D
    پ.ن
    تازه این موارد در مرحله بتا مشاهده شده و بازی هنوز بسیار بسیار جای پیشرفت داره تا روز ریلیز!
    پ.ن2
    فقط متاسفانه ما اینجا کسی رو نداریم که عکس و ویدیو بزاره از این جریانات و پشت بندش هم شصت تا از این ایموجی ها:o:Praying::fearscream: ...

موفق باشیدوفعال!
    ;):D

Mir7anA, shahal, abt و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    ali
    ای بابا پس کی این 2K میاد فوتبال بسازه تا از دست EA راحت بشیم :(

only sony, Milad_HW, abt و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Amir Ali
    یعنی از دوستان امثال هیچکی دعوت نشده برای بتا؟:-??
    چقدر بد شدش پس که:(

13. -_____- کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    داداشيا خدايي مجبور نكردنتون بخريد كه:D ان بي اي با فاصله بهترين بازي ورزشيه. تو كي همون wwe رو هم با كيفيت ان بي اي نميتونه بده بيرون. شرايط متفاوته.
    من خودم قبلا هرچي مشكل ميديدم تو فيفا ميگفتم ولي ديگه حس و حالش رفته.
    يك كلام: جنازه همين فيفايي كه ea تمام توانشو نميذاره براي بهتر كردنش رو به بازي اي كه بايد اپشن فايل بهش اضافه كني و سروراش انقدر بول شتن كه تو همه مودهاي انلاين دو ثانيه ديلي داري يا از لگ كور ميشي ترجيح ميدم.
    يه نكته جالب اينه كه يكي از اين pes فنا كه كلا تا حالا ريپلاي نكردمش مياد شر و ور ميگه پشت سر ما:D والا بلا هركي از فيفا نقدي هم داره راجب خود بازي داره و اصلا pes رقيبي حساب نميشه. اگه ميشد صد در صد پيشرفت هاي فيفا ١٧ يا اين نسخه در حد نسخه ١٢ انقلابي بود. هميشه هم گفتم تنها برتريش به فيفا طراحي فوق العاده بهتر فيساش هست و در كل گرافيكش ميچربه به فيفا تو يه سري موارد.
    تاپيك فيفا شده محلي واسه pes بازهاي "منطقي".
    كسي كه پا التيميت فيفا يا اصلا كلا مودهاي انلاين بازي دو ماه بشينه اصلا سمت اون يكي بازي نميره. چه برسه چند سال كارش اين باشه.
    والا من تو تاپيك pes اصلا فيفاباز نميبينم يا خيلي كمن.
    هر فيفا فني كه واكنش نشون ميده به حرفاي شما دليلش اينه كه تو اين تاپيك سيس منطقي بودن ميخوايد بيايد:)) حالت ديفالت pes اهميتي نداره واس كسي. همه دنبال بهتر شدن خود فيفاييم كه گفتم به خاطر بي رقيبي داره درجا ميزنه.
    برادر يه كم بيشتر بشين پا انلاين فوتبالا ببين كدوم بازي بهتره. گذشت زماني كه با يه نسخه چند سال كرير و مسترليگ بازي ميكرديم.
    البته اگه ديلي سروراي pes بهت اجازه ميده.
    Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏Aug 13, 2017 at 7:39 AM
    947947, ehsas1, mskyhd و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    Amirhossein
    دوستان عزیز بیاید به هم احترام بزاریم یکی پرسپولیس رو دوست داره یکی استقلال یکی منچستر یکی لیورپول خلاصه اینکه هر کسی سلیقه ای داره
    البته که طرفداران عزیز و محترم pes یکی از دلایل اینکه طرفدار این بازی هستن به اون حس نوستالژی دوران pes 6و اون زمانان مربوط میشه که خاطره داشتن ونمیتونن از بازیشون دل بکنن علیرغم اینکه البته نمیشه کتمان کرد بازی محبوبشون شاید بشه گفت 3 سالی هست از باتلاق خارج شده و رو به جلو حرکت میکنه و امسال هم به احتمال فراون یشرفتش جوری شده که بازی قابل قبول تری باشه

من پستای قبلمم با توجه به اینکه از زمان فیفا 98 تا الان فیفا بازی میکنم به شرکت ea نقد داشتم که پول دوستی زیادی داره ولی خب به هر حال هر کاری کنم نمیتونم بازی رقیب رو انتخاب کنم چون گیم پلی هر دو رو بازی میکنم هر ساله و فیفا برام جذاب تر هستش همه المان های کنار هم جو ورزشگاه انیمیشن ها سرعت بازی تو انتخابم تاثیر داره و.....

چیزی که فیفا توش لنگ میزنه ودلیلش رو نمیدونم چیه اینه که فیزیک بازی و بازیکنان خوب نیس و نیاز به موتور فیزیک کلا متفاوت داره تا به سطح مطلوب برسه
    بگذریم...

با خبرهای منتشرشده از فیفا 18 هم نوید یک بازی خیلی خوب داده میشه که جزییاتش در اینترنت به صورت کامل هست

تنها چیزی که تو مود انلاین منو اذیت میکنه اپدیت های بازی هست که احساس میکنم هر سال به عمد و به قصد آسون تر شدن بازی داده میشه
    در آخر امیدوارم با بازی روبرو باشیم که کمترین نقص رو داشته باشه.

PEDRAMGOLCHIN, ehsas1 و db07 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

عالی بود,تنها بازی ورزشی نسل هشتمی
    این نسل داره تموم میشه ولی ی بازی فوتبالی در حد و اندازه این نسل ندیدیم,هر کدوم نقص هایی دارن که نمیشه بهشون گفت نسل هشتمی
    خدا پدر امثال کوجیما و ناتی داگ رو بیامرزه که اگه اینا نبودن این نسل پشیزی ارزش نداشت

ehsas1, mohsen2012 و HTC M8 این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    بابک
    کسی اینجا نگفت نمیخره میخریم چون مجبوریم چون انتخاب بهتری وجود نداره،هدف من از این ویدیو این بود که گوشه ایی از عظمتشو ببینیم،دوست داشتم این انیمیشنای فقط تکون خوردن لباسو ببینیم تا معنی اصلی انیمیشن بازی ورزشی متوجه بشیم،درکل تاوقتیکه مثل خر میفروشه فیفا هیچ امیدی به پیشرفت نیست،ی چیزایی مثل آمبولانس و...چیزایی بود که باید از اول نسل اضافه میشد

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

mostafa682 و db07 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید