FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
پیشنهاد ویژه میکنم برید امسال انیمیشن تکون خوردن لباس تو nba 2k18 رو ببینید تا بفهمید این شرکت دزد چیو داره هرسال به اسم فوتبال نسل هشتمی میندازه به ملت

پ.ن: تاریخ دقیق عرضه دمو نیومده؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
داداشيا خدايي مجبور نكردنتون بخريد كه:D ان بي اي با فاصله بهترين بازي ورزشيه. تو كي همون wwe رو هم با كيفيت ان بي اي نميتونه بده بيرون. شرايط متفاوته.
من خودم قبلا هرچي مشكل ميديدم تو فيفا ميگفتم ولي ديگه حس و حالش رفته.
يك كلام: جنازه همين فيفايي كه ea تمام توانشو نميذاره براي بهتر كردنش رو به بازي اي كه بايد اپشن فايل بهش اضافه كني و سروراش انقدر بول شتن كه تو همه مودهاي انلاين دو ثانيه ديلي داري يا از لگ كور ميشي ترجيح ميدم.
يه نكته جالب اينه كه يكي از اين pes فنا كه كلا تا حالا ريپلاي نكردمش مياد شر و ور ميگه پشت سر ما:D والا بلا هركي از فيفا نقدي هم داره راجب خود بازي داره و اصلا pes رقيبي حساب نميشه. اگه ميشد صد در صد پيشرفت هاي فيفا ١٧ يا اين نسخه در حد نسخه ١٢ انقلابي بود. هميشه هم گفتم تنها برتريش به فيفا طراحي فوق العاده بهتر فيساش هست و در كل گرافيكش ميچربه به فيفا تو يه سري موارد.
تاپيك فيفا شده محلي واسه pes بازهاي "منطقي".
كسي كه پا التيميت فيفا يا اصلا كلا مودهاي انلاين بازي دو ماه بشينه اصلا سمت اون يكي بازي نميره. چه برسه چند سال كارش اين باشه.
والا من تو تاپيك pes اصلا فيفاباز نميبينم يا خيلي كمن.
هر فيفا فني كه واكنش نشون ميده به حرفاي شما دليلش اينه كه تو اين تاپيك سيس منطقي بودن ميخوايد بيايد:)) حالت ديفالت pes اهميتي نداره واس كسي. همه دنبال بهتر شدن خود فيفاييم كه گفتم به خاطر بي رقيبي داره درجا ميزنه.
برادر يه كم بيشتر بشين پا انلاين فوتبالا ببين كدوم بازي بهتره. گذشت زماني كه با يه نسخه چند سال كرير و مسترليگ بازي ميكرديم.
البته اگه ديلي سروراي pes بهت اجازه ميده.
Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوستان عزیز بیاید به هم احترام بزاریم یکی پرسپولیس رو دوست داره یکی استقلال یکی منچستر یکی لیورپول خلاصه اینکه هر کسی سلیقه ای داره
البته که طرفداران عزیز و محترم pes یکی از دلایل اینکه طرفدار این بازی هستن به اون حس نوستالژی دوران pes 6و اون زمانان مربوط میشه که خاطره داشتن ونمیتونن از بازیشون دل بکنن علیرغم اینکه البته نمیشه کتمان کرد بازی محبوبشون شاید بشه گفت 3 سالی هست از باتلاق خارج شده و رو به جلو حرکت میکنه و امسال هم به احتمال فراون یشرفتش جوری شده که بازی قابل قبول تری باشه

من پستای قبلمم با توجه به اینکه از زمان فیفا 98 تا الان فیفا بازی میکنم به شرکت ea نقد داشتم که پول دوستی زیادی داره ولی خب به هر حال هر کاری کنم نمیتونم بازی رقیب رو انتخاب کنم چون گیم پلی هر دو رو بازی میکنم هر ساله و فیفا برام جذاب تر هستش همه المان های کنار هم جو ورزشگاه انیمیشن ها سرعت بازی تو انتخابم تاثیر داره و.....

چیزی که فیفا توش لنگ میزنه ودلیلش رو نمیدونم چیه اینه که فیزیک بازی و بازیکنان خوب نیس و نیاز به موتور فیزیک کلا متفاوت داره تا به سطح مطلوب برسه
بگذریم...

با خبرهای منتشرشده از فیفا 18 هم نوید یک بازی خیلی خوب داده میشه که جزییاتش در اینترنت به صورت کامل هست

تنها چیزی که تو مود انلاین منو اذیت میکنه اپدیت های بازی هست که احساس میکنم هر سال به عمد و به قصد آسون تر شدن بازی داده میشه
در آخر امیدوارم با بازی روبرو باشیم که کمترین نقص رو داشته باشه.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
پیشنهاد ویژه میکنم برید امسال انیمیشن تکون خوردن لباس تو nba 2k18 رو ببینید تا بفهمید این شرکت دزد چیو داره هرسال به اسم فوتبال نسل هشتمی میندازه به ملت

پ.ن: تاریخ دقیق عرضه دمو نیومده؟

عالی بود,تنها بازی ورزشی نسل هشتمی
این نسل داره تموم میشه ولی ی بازی فوتبالی در حد و اندازه این نسل ندیدیم,هر کدوم نقص هایی دارن که نمیشه بهشون گفت نسل هشتمی
خدا پدر امثال کوجیما و ناتی داگ رو بیامرزه که اگه اینا نبودن این نسل پشیزی ارزش نداشت

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
داداشيا خدايي مجبور نكردنتون بخريد كه:D ان بي اي با فاصله بهترين بازي ورزشيه. تو كي همون wwe رو هم با كيفيت ان بي اي نميتونه بده بيرون. شرايط متفاوته.
من خودم قبلا هرچي مشكل ميديدم تو فيفا ميگفتم ولي ديگه حس و حالش رفته.
يك كلام: جنازه همين فيفايي كه ea تمام توانشو نميذاره براي بهتر كردنش رو به بازي اي كه بايد اپشن فايل بهش اضافه كني و سروراش انقدر بول شتن كه تو همه مودهاي انلاين دو ثانيه ديلي داري يا از لگ كور ميشي ترجيح ميدم.
يه نكته جالب اينه كه يكي از اين pes فنا كه كلا تا حالا ريپلاي نكردمش مياد شر و ور ميگه پشت سر ما:D والا بلا هركي از فيفا نقدي هم داره راجب خود بازي داره و اصلا pes رقيبي حساب نميشه. اگه ميشد صد در صد پيشرفت هاي فيفا ١٧ يا اين نسخه در حد نسخه ١٢ انقلابي بود. هميشه هم گفتم تنها برتريش به فيفا طراحي فوق العاده بهتر فيساش هست و در كل گرافيكش ميچربه به فيفا تو يه سري موارد.
تاپيك فيفا شده محلي واسه pes بازهاي "منطقي".
كسي كه پا التيميت فيفا يا اصلا كلا مودهاي انلاين بازي دو ماه بشينه اصلا سمت اون يكي بازي نميره. چه برسه چند سال كارش اين باشه.
والا من تو تاپيك pes اصلا فيفاباز نميبينم يا خيلي كمن.
هر فيفا فني كه واكنش نشون ميده به حرفاي شما دليلش اينه كه تو اين تاپيك سيس منطقي بودن ميخوايد بيايد:)) حالت ديفالت pes اهميتي نداره واس كسي. همه دنبال بهتر شدن خود فيفاييم كه گفتم به خاطر بي رقيبي داره درجا ميزنه.
برادر يه كم بيشتر بشين پا انلاين فوتبالا ببين كدوم بازي بهتره. گذشت زماني كه با يه نسخه چند سال كرير و مسترليگ بازي ميكرديم.
البته اگه ديلي سروراي pes بهت اجازه ميده.
Sent from my iPhone using Tapatalk
کسی اینجا نگفت نمیخره میخریم چون مجبوریم چون انتخاب بهتری وجود نداره،هدف من از این ویدیو این بود که گوشه ایی از عظمتشو ببینیم،دوست داشتم این انیمیشنای فقط تکون خوردن لباسو ببینیم تا معنی اصلی انیمیشن بازی ورزشی متوجه بشیم،درکل تاوقتیکه مثل خر میفروشه فیفا هیچ امیدی به پیشرفت نیست،ی چیزایی مثل آمبولانس و...چیزایی بود که باید از اول نسل اضافه میشد

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
حالا آمبولانسه روشن هم میشه یا ماکته؟
خخخخخ
اولش که یه ون معمولیه، یه چند وقت بعد از عرضه یه آپشن فایل میاد دانلود می‌کنی میشه آمبولانس یه چند وقت دیگه هم یک آپشن فایل دیگه میاد که روشن هم میشه :D
ماکت احتمالا.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من هنوزم متوجه نمیشم چرا توی این تایپیک حرف از pes زده میشه
هرکی بنا به سلیقه اش طرفدار یک از این دوتا بازی هست حالا چه اصراری دارید همدیگرو قانع کنید این بهتره یا اون والا منکه متوجه نمیشم!!!!
من سالهاست فیفا بازی میکنم اصلا کاری به صحبتهای بقیه ندارم من از این بازی لذت میبرم پس بازی رو میخرم برای همینم فیفا 18 رو پری اوردر کردم

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
من هنوزم متوجه نمیشم چرا توی این تایپیک حرف از pes زده میشه
هرکی بنا به سلیقه اش طرفدار یک از این دوتا بازی هست حالا چه اصراری دارید همدیگرو قانع کنید این بهتره یا اون والا منکه متوجه نمیشم!!!!
من سالهاست فیفا بازی میکنم اصلا کاری به صحبتهای بقیه ندارم من از این بازی لذت میبرم پس بازی رو میخرم برای همینم فیفا 18 رو پری اوردر کردم
اتفاقا تو این تاپیک امسال خیلی کمتر از بازی رقیب گفته شده اگر هم بحثی میشه به خاطر فن های بازی رقیبه که از صبح تا شب دارن چه تو تاپیک بازی مورد علاقشون و چه تواین تاپیک از جنایت های ea ملعون و مظلومیت کونامی معصوم صحبت میکنن! (والبته اینکه چقدر این آشغاله و اون شاهکار!!!)
اصلا بعضی وقتا میرم تاپیک همسایه قاطی میکنم اونجام یا اینجا!!!

یه مورد هم بگم که یه جریان روشن شه واسه خیلیا...!!!
عزیزانم:
وقتی یک فیفا باز میاد اینجا و از سازنده ها و بازی گله میکنه معنیش این نیست که دیگه فیفا نمیخرم و میخام برم سمت بازی رقیب!!!
فیفا در بدترین حالت هم برای یک فیفا باز تاکید میکنم برای یک فیفا باز به مراتب جذاب تروقابل قبول تراز بازی رقیب در بهترین حالتشه!!!
دلایلش رو هم همه گفتن و میدونن دیگه نیازی به بازگو کردنش نیست اینجا...

به هر حال حق با شماست بحث دراین باره کاریست بیهوده و بی نتیجه...

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم درست نيست هركي انتقاد اونم انتقاد بجا ميكنه رو به pes فن بودن متهم كنيم مرتضي فني باشه فيفا فنه خودمم اون دو ماهي لايو بودم ميديم همش فيفا ميزنه
ما نه سهامدار كونامي هستيم نه ea متاسفانه اين هرسال ريليز شدن بازيهاي شماره دار باعث شده شركت هايي مثه ea اكتي يوبي بد gamer هارو بدوشن بازيشونم زياد تغيير نميكنه هر سال بيايم بنظر دوستانمون احترام بذاريم و انتقاد درستي مطرح ميكنن قبول كنيم
روي دربايستي اي با كسي نداريم عيب بازيمونو جلوي فنهاي مقابل كتمان كنيم زشت باشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بنظرم درست نيست هركي انتقاد اونم انتقاد بجا ميكنه رو به pes فن بودن متهم كنيم مرتضي فني باشه فيفا فنه خودمم اون دو ماهي لايو بودم ميديم همش فيفا ميزنه
ما نه سهامدار كونامي هستيم نه ea متاسفانه اين هرسال ريليز شدن بازيهاي شماره دار باعث شده شركت هايي مثه ea اكتي يوبي بد gamer هارو بدوشن بازيشونم زياد تغيير نميكنه هر سال بيايم بنظر دوستانمون احترام بذاريم و انتقاد درستي مطرح ميكنن قبول كنيم
روي دربايستي اي با كسي نداريم عيب بازيمونو جلوي فنهاي مقابل كتمان كنيم زشت باشه
گرفتاری همینه مصطفی جان ! دیگه من رقبتی نکردم امسال اخبار و این چیزای بازی رو این جا قرار بدم .....

پارسال اینا دیدی که پست میذاشتم کار آخرش به کجا رسید ..... تازه موتور گرافیکی بازی عوض شده بود یادته که چقدر هایپ بودیم سر این داستان و فکر میکردیم بازی مثل نسخه 2008 تحول بزرگی تو بخش گیم پلی میکنه و وقتی بازی اومد .....

به هر حال من یکی پست نمیذارم و اگه بذارم خیلی خیلی کم و درباره بازی نظری هم نمیدم حداقل تو این تاپیک . و طرفدارهای متعصبش ( نه همه طرفدار هاش ) هم برن با همین بازی حال کنن !! فقط من میخوام بدونم چند نفر بودن تو همین تاپیک بازیسنتر که زمانی من از PES2008 کوچ کردم به FIFA 08 این طرفدارهای متعصب فیفا کجا بودن ؟؟!!!! از فیفا 08 تا خود فیفا 15 یک سره فیفا بازی کردم !!! حالم از هر چی PES هستش به هم میخورد و دیگه صحبت های تکراری نمیکنم و کلا ولش کن ....

تو تاپیک بقلی میشه ما چند صفحه از PES 2018 و کلا PES به به و چه چه میکنیم و چند صفحه میریم رو دور انتقاد و گیر و مسخره کردن نقاط ضعف خنده دار بازی !!! پست هاش همگی هست و میتونن دوستان متعصب برن ببینن !!!

حتی سر لایسنس ها هم ما به فیفا گیر دادیم بخش بزرگی از این مشکل رو هم بار ها و بار ها گفتیم PES و به خصوص کونامی مقصره و والا حرف بزنم همین طور میره جلو و همه صحبت ها تکراری و دیگه خسته شدیم هی بیایم این صحبت ها رو تکرار کنیم .....

تعصب تو سن و سال ما ؟؟؟!!! :)):| مگه میشه کسی با فیفا 94 و 95 و 96 خاطره داشته باشه و بعدش از این بازی و نامش بدش بیاد ؟؟؟!!! اونم تو سن من که کلی با همین فیفا خاطره دارم !!! از برایان پلانک شماره 16 تیم ملی آلمان در فیفا 95 !!!! که هنوز که هنوزه اسمش یادمه !!!!! :x

اون کسایی که به ما ها میگن PES فن و از این مزخرفات دقیقا من رو یاد کسایی تو این مملکت میندارن که وقتی از گرفتاری های این کشور انتقاد میکنن سریع بهشون انگ میزنن که اقدام علیه امینت ملی کردی و کافری و مرتدی و پایه های نظام را سست کردی و ......... :)):|

باشد که متعصب نباشیم .

پاینده باشی .....

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
گرفتاری همینه مصطفی جان ! دیگه من رقبتی نکردم امسال اخبار و این چیزای بازی رو این جا قرار بدم .....

پارسال اینا دیدی که پست میذاشتم کار آخرش به کجا رسید ..... تازه موتور گرافیکی بازی عوض شده بود یادته که چقدر هایپ بودیم سر این داستان و فکر میکردیم بازی مثل نسخه 2008 تحول بزرگی تو بخش گیم پلی میکنه و وقتی بازی اومد .....

به هر حال من یکی پست نمیذارم و اگه بذارم خیلی خیلی کم و درباره بازی نظری هم نمیدم حداقل این تاپیک و طرفدارهای متعصبش ( نه همه طرفدار هاش ) هم برن با همین بازی حال کنن !! فقط من میخوام بدونم چند نفر بودن تو همین تاپیک بازیسنتر که زمانی من از PES2008 کوچ کردم به FIFA 08 این طرفدارهای متعصب فیفا کجا بودن ؟؟!!!! از فیفا 08 تا خود فیفا 15 یک سره فیفا بازی کردم !!! حالم از هر چی PES هستش به هم میخورد و دیگه صحبت های تکراری نمیکنم و کلا ولش کن ....

تو تاپیک بقلی میشه ما چند صفحه از PES 2018 و کلا PES به به و چه چه میکنیم و چند صفحه میریم رو دور انتقاد و گیر و مسخره کردن نقاط ضعف خنده دار بازی !!! پست هاش همگی هست و میتونن دوستان متعصب برن ببینن !!!

حتی سر لایسنس ها هم ما به فیفا گیر دادیم بخش بزرگی از این مشکل رو هم بار ها و بار ها گفتیم PES و به خصوص کونامی مقصره و والا حرف بزنم همین طور میره جلو و همه صحبت ها تکراری و دیگه خسته شدیم هی بیایم این صحبت ها رو تکرار کنیم .....

تعصب تو سن و سال ما ؟؟؟!!! :)):| مگه میشه کسی با فیفا 94 و 95 و 96 خاطره داشته باشه و بعدش از این بازی و نامش بدش بیاد ؟؟؟!!! اونم تو سن من که کلی با همین فیفا خاطره دارم !!! از برایان پلانک شماره 16 تیم ملی آلمان در فیفا 95 !!!! که هنوز که هنوزه اسمش یادمه !!!!! :x

اون کسایی که به ما ها میگن PES فن و از این مزخرفات دقیقا من رو یاد کسایی تو این مملکت میندارن که وقتی از گرفتاری های این کشور انتقاد میکنن سریع بهشون انگ میزنن که اقدام علیه امینت ملی کردی و کافری و مرتدی و پایه های نظام را سست کردی و ......... :)):|

باشد که متعصب نباشیم .

پاینده باشی .....
کلا کاری به پس و فیفا ندارم. ولی خیلی باحاله میگی شما منو یاد فلان گروه میندازی که تا انتقاد می‌کنی انگ می‌زنن، میگی هر کی انتقاد می‌کنه بهش نگید فن ومتعصب بعد میای به زمین و زمان انگ می‌زنی به قول خودت میگی متعصبن و متعصب نباشید :)) کاری نداره شما سرچ کن آمار بگیر ببین به کسی که از فیفا تعریف کرده یا گفته پس بده بیشتر «انگ» زده شده و متعصب لقب گرفته یا اونایی که گفتن فیفا بده یا پس خوبه.
شما هم دقیقا منو یاد اونایی میندازی که تو ظاهر به مردم میگن دزدی نکنید، اختلاس نکنید ولی خودشون از همه بیشتر اینکاره ان.
قشنگ مصداق خود منطقی بینیه شماعه این پست که بالاتر گفته بود یکی از بچه ها. که به من نگید متعصب چون چیزی نمیدونید ولی من به همتون میگم متعصب.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد

به هر حال من یکی پست نمیذارم و اگه بذارم خیلی خیلی کم و درباره بازی نظری هم نمیدم حداقل تو این تاپیک . و طرفدارهای متعصبش ( نه همه طرفدار هاش ) هم برن با همین بازی حال کنن !! فقط من میخوام بدونم چند نفر بودن تو همین تاپیک بازیسنتر که زمانی من از PES2008 کوچ کردم به FIFA 08 این طرفدارهای متعصب فیفا کجا بودن ؟؟!!!! از فیفا 08 تا خود فیفا 15 یک سره فیفا بازی کردم !!! حالم از هر چی PES هستش به هم میخورد و دیگه صحبت های تکراری نمیکنم و کلا ولش کن ....

باشد که متعصب نباشیم .

پاینده باشی .....
دوست عزیز شمام دقیقا من رو یاد اونایی میندازی که یه عمر یه عده رو به ارتباط با کشور های بیگانه متحم میکردن حالا خودشون به جرم جاسوسی بازداشت شدن. نمیدونم بقیه رو چی فرض میکنی. هر کسی فقط فعالیت های شما تو تاپیک همسایه رو ببینه کاملا متوجه میشه.
شما حق داری از هر بازی خواستی طرفداری کنی ولی این که بیای الکی از بازی رقیب بد بگی و بعدشم ادعای روشن فکری در بیاری دیگه واقعا عجیبه

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
با کسایی که فکر میکنن ویدیو شادی داور باگ بازی PES هست بحث میکنید خدایی؟
اینهمه افراد یاد فلان گروه افتادن بزار منم بگم یاد کی افتادم با دیدن بحث ها یاد اونایی افتادم که هرچی اتفاق بیفته راضین به رضای خدا:x

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
با کسایی که فکر میکنن ویدیو شادی داور باگ بازی PES هست بحث میکنید خدایی؟
اینهمه افراد یاد فلان گروه افتادن بزار منم بگم یاد کی افتادم با دیدن بحث ها یاد اونایی افتادم که هرچی اتفاق بیفته راضین به رضای خدا:x
برادر گروه پچ و دانلود کیت ۱۰۰ متر پایینتره اشتباه اومدی!
شما با همون قرارداد جدید با تیم دسته دویی لذتشو ببرید اسمش چی بود؟؟؟؟ اهان فولهام
موفق باشی

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر