FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام دوستان یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید من اینترنت اسیا تک دارم و هیج جور نمیتونم انلاین بزنم یعنی جیگرم خون میشه خواستم یه راهنمایی کنید چه اینترنتی بگیرم که بتونم حداقل نرمال بازی کنم حالا مودم ایرانسل 4g tdlte هرکدوم که میشناسید
زنگ بزن ببین سرویس گیمینگ دارن برات بذارن یا نه
شاتل که داره و من گرفتم
پینگشم خوبه
هیچ راهی به غیر از آپدیت کردن نیست؟ چون دستگاه رو هک کردم ، آخه چرا کرواسی از اول توی بازی نیست ، عجیبه!!!
فقط با اپدیت میشه.بدون اپدیت اصلا امکانش نیست

• Like
Reactions: BehzaDG

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
ی نفر خیر و خداشناس :D پیدا میشه کامل با ریزه کاری توضیح بده چجوری تو التیمیت پولدار میشن ملت؟!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ناموسا این رو چجوری پنالت گرفت؟؟؟؟!!!!! با cpu بازی میکردم
m7to_gif-180718_010952.gif

• Like
Reactions: Milad_HW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من از ظهر تا الان به خاطر این صحنه تو شوکم:| از تمام زوایا با حالتای مختلف دوربین دیدم اصلا نخورد بهش ولی پنالتی گرفت:D
فیزیک خوشگله فیفا هست دیگه دقت نکردی اونجا که دستش میگیره بهش با تاخیر میخوره زمین

• Like
Reactions: Milad_HW

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
الان کم دردسر ترین راه پول دراوردن بخش سینگل التیمیت تیم جام جهانیه
چند تا بازیه داداش چند تا سکه میده ؟ من تو اون بخش اصلا نرفتم تاحالا
زخم شدیم انقدر اسکواد بتل زدیم
پاره هم بکنی خودتو جز صد نفر نمیری الایت یک هم که تمام مگا پکاش شخمی تا الان واسه من

Sent from my iPhone using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چند تا بازیه داداش چند تا سکه میده ؟ من تو اون بخش اصلا نرفتم تاحالا
زخم شدیم انقدر اسکواد بتل زدیم
پاره هم بکنی خودتو جز صد نفر نمیری الایت یک هم که تمام مگا پکاش شخمی تا الان واسه من

البته این واسه کساییه که تازه میخوان شروع کنن.
یه تورنومنت جام جهانیه،فکر کنم جام رو که میگیری 15 هزار گیرت میاد،هر بازی هم 700 تا

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
ی نفر خیر و خداشناس :D پیدا میشه کامل با ریزه کاری توضیح بده چجوری تو التیمیت پولدار میشن ملت؟!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
داداش گل من چند تا راهکار دارم تجربیات این چند سالمه
اول اینکه اپلیکیشن التیمیت رو توی گوشیت بریز بعد از تو استور خود فیفا که با دکمه r3 میاد بخش ترنسفر لیستتو ببر روی صد نفر یعنی بتونی صد تا ایتم رو بزاری برای فروش
بعدش برو توی خرید پک برنز ترجیحا پک ۴٠٠ سکه ای بخر اول از اینکه دیگه از خرید قرار داد راحت میشی بعدش هر پک حدودا سه تا بازیکن یا ۴ تا بهت میده برو مقایسه قیمت بزن خیلی از برنزیا از دویست تا بیشتر میرزن مخصوصا وقتی اس بی سی جدید بیاد یا فوت چمپیون بازیکن برنزی بخواد ورودیش
بقیه ایتم هارو هم همونجا بفروش اگه فیتنس هم بهت داد اونم بزار تو ترنسفر لیست
من الان نزدیک به ۴ هزار تا قرار داد تکی دارم هر پک هم اگه دیگه خیلی خراب باشه ۴٠٠ تا سکه در میاره برات اگه خیلی خوب باشه تا ده هزار تا هم در میاره البته اگه خوش شانس باشی
راهکار دیگه ای که بهت پیشنهاد میدم اینه که تا میتونی تو خرید بازیکنات دقت کن خییییلی دقت کن من خودم تیری هانری رو خریدم یک میلیون و پونصد فروختم هفتصد هزار تا اختلافش خودش الان میشه یه تیم گولاخ بست
اپلیکیشن futbin رو بریز خیلی کمکت میکنه هر کی رو خواستی بخری نمودار تغییر قیمتش هست حتی در لحظه قیمتش و مقایسه با هر بازیکنی که بخوای بخری
سعی کن تو اسکواد بتل شرکت کنی من که از الایت یک بهتر نشدم ولی اگه الایت یک بشی هفته ای ۴٠٠٠٠ تا میده بهت
سیزن افلاین رو هم برو روی دیویژن یک بعد اونجا پنج تا بازیرو ببر بازی ششم رو فورگت کن ۶٢٠٠ تا بهت میده دو هزار تا هم از کوین اخر بازی میشه هشت هزار تا
اگه سیزن انلاین بتونی بزنی که خیلی بهتره
ودر اخر تیمت که محکم شد فوت چمپیون خیلی خووووبه پکایی میده که هیچ جا نیست
امیدوارم کمکت کرده باشم

• Like
Reactions: ALI77 and m3rdak

yazdan1990

کاربر سایت
Nov 21, 2015
12
دوستان سلام خسته نباشید همگی یه سوال داشتم توی ps4 هم اسلیم گیم نت دوستم هم ps4 pro خودم وقتی با کامپیوتر بازی میکنیم یا دو نفری بازی میکنیم تو بعضی از بازی ها 60 درصد بازی ها احساس میکنم روند بازی کنده و بازیکنا اونجوری که باید نمیدون کلا سنگینه
من اولین ساله که فیفا بازی میکنم خواستم بپرسم اینم مثل pes جایی داره مثلا توی pes 17 قدرت بازیکنا رو سبز میکردیم تا تو بهترین فرمشون بازی کنن ایا FIFA هم همچین چیزی داره یا نه و اینکه کلا این سنگینی که احساس میکنم برای جیه چون همیشگی نیست و روی یک دستگاه هم نیست بگم که مشکل از اونه

و سوال دوم هم من تو انلاین دیدم که بعضی مدافع ها وقتی مهاجم به سمت دروازه ما میاد و مدافع پشت سر مهاجمه یه استارت سریع میزنه و حالت عادی نمی دود اینم اگه راهنمایی کنید چطوره ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر