FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
منظورم اینه که نسخه بعدی رسما تایید شده و تا دو سه ماه دیگه میاد اینا اومدن 3 گیگ اپدیت دادن
خب اینکه ضعف نیست. بد که پشتیبانی میکنه؟ حالا اینجا ما نتمون داغون و خستس که ۳ گیگ برامون خیلیه. اتفاقا من خیلی خوشحالم که حداقل ارزش میده به ادم که ۶۹ دلار پول به بازیش دادی تا نسخه جدید میده ولت نمیکنه و هرچند جزیی ایرادارو برطرف میکنه

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
آره.حتی اتومات هم تشخیص میده که تی وی HDR داره یا نه که بتونه اعمالش کنه
بنظر روی 4کی 30فریم باشه که اپ اسکیل میکنه.البته چون پرو داری اینطوریه.فکر کنم فول اچ دی رو 60فریم اجرا کنه
خودت استادیا تو این زمینه :relaxed:

سلام

مگه PS4 pro فیفا ۱۸ رو 4k 60 FPS اجرا نمیکنه؟ مثل one x؟ من چند وقت پیش روی PS4 pro بازی رو داشتم که به نظرم رسید 4k 60 FPS هست چون تفاوتی با کیفیت one x نداشت!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام

مگه PS4 pro فیفا ۱۸ رو 4k 60 FPS اجرا نمیکنه؟ مثل one x؟ من چند وقت پیش روی PS4 pro بازی رو داشتم که به نظرم رسید 4k 60 FPS هست چون تفاوتی با کیفیت one x نداشت!
فکر نکنم 60فریم باشه.اون مخصوص بعضی بازیهاست که فکر کنم د لست آف آس و اینا باشه.روی فول اچ دی 60فریمه.تفاوت کیفیتشم که گفتی خب به چشم نمیاد در اون سطح.باز بین نسخه معمولی ps4 و ایکس باکس وان ایکس تفاوت محسوسه

• Like
Reactions: Locker

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
فکر نکنم 60فریم باشه.اون مخصوص بعضی بازیهاست که فکر کنم د لست آف آس و اینا باشه.روی فول اچ دی 60فریمه.تفاوت کیفیتشم که گفتی خب به چشم نمیاد در اون سطح.باز بین نسخه معمولی ps4 و ایکس باکس وان ایکس تفاوت محسوسه
من چند وقت پیش که بازی رو داشتم روی ps4 pro گزینه Supersampling Mode رو فعال کردم، بازی رو که اجرا کردم، واضح بود که کیفیت رفته بالا مثل one x که دارم، هرچند قطعی نمی تونم بگم 4k بود، اما کیفیتش بیشتر از 1080p بیشتر بود و مثل وان ایکس بود و البته با 60 فریم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من چند وقت پیش که بازی رو داشتم روی ps4 pro گزینه Supersampling Mode رو فعال کردم، بازی رو که اجرا کردم، واضح بود که کیفیت رفته بالا مثل one x که دارم، هرچند قطعی نمی تونم بگم 4k بود، اما کیفیتش بیشتر از 1080p بیشتر بود و مثل وان ایکس بود و البته با 60 فریم.
منم ديدم خيلي خوب بود ولي تو انلاين lag شديد شد بيخيال شدم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
امروز گفتم آپدیت جام جهانی را بکنم 6گیگ بود تقریبا بعد از اینکه آپدیت تمام شد تو بازی میره و سریع میاد بیرون (انگار آپدیتی چیزی داره ) ولی هیچ پیغامی نمیاد، چ اتفاقی افتاده؟!! ( xbox one)

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
Salam dostan baraye in team che systemi pishnehad mikonid hamin system ke estefade mikonam az hame lahaz aliye faghat tanha iradesh ineke az omgh makhsodan gosheha ziad ja mimonan age ba instruction omgha bast ke che behtar agaram na ye system pishnehad bdid ke omgh inghad nakhoram

Attachments

• DSC_0895.JPG
    DSC_0895.JPG
    318.2 KB · مشاهده: 30

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Salam dostan baraye in team che systemi pishnehad mikonid hamin system ke estefade mikonam az hame lahaz aliye faghat tanha iradesh ineke az omgh makhsodan gosheha ziad ja mimonan age ba instruction omgha bast ke che behtar agaram na ye system pishnehad bdid ke omgh inghad nakhoram
4321

• Like
Reactions: dargon9090

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
یعنی شور این شوت با دو دایره رو در اوردن هرچی بزنی 100 درصد میره تو گل نه دروازه بان میتونه سیوش کنه نه توپ بیرون میره کسی که عادت داشته باشه راحت 10 تا گل میزنه واقعا مسخرست

• Like
Reactions: dargon9090

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر